Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #466
 
Umiesz korzystać z youTube :wink: :lol:

Wystaczy klinąć czasem "More info" :wink: To jest "I am a FC fan", inspirowane utworem Sex Pistols - Anarchy in the UK :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
03-05-2008 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #467
 
Na onecie piszą że grupa RED ARMY robi sie coraz liczniejsza ,nawet agenci FBI zasiadają na OLD TRAFFORD 8)

http://sport.onet.pl/0,1248702,1741882,wiadomosc.html

Ciekawe czy dopingują? :lol:
04-05-2008 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #468
 
Skull napisał(a):Na onecie piszą że grupa RED ARMY robi sie coraz liczniejsza ,nawet agenci FBI zasiadają na OLD TRAFFORD 8)

http://sport.onet.pl/0,1248702,1741882,wiadomosc.html

Ciekawe czy dopingują? :lol:

Onet.pl i wszystko jasne Wink

Jak tam wczoraj doping z perspektywy TV wygladał ? Ja siedzial na Stretford na 13 ROW czyli troszczeczke wyzej niz banery na Stretford, od dzis zostaje obalony mit, ze na OT nie mozna stac, cale Stretford stalo pelne 90 min, od poczatku do konca.

Doping ? Byl przyzwoity i jestem pewny, ze bylo go slychac bardzo dobrze w TV, jednakza dlugie sa robione przerwy i na jakies 2 min cala trybuna potrafi ucichnac i slychac tylko szepty, z tego co slyszalem to North i South cisza, East cos tam szkrobalo, ale nie za duzo tez pamietam ( % ).

Park, Park - Viva - UNITED are going to Moscov, Stretford's classic.

Moj debiut na SE, mam nadzieje, ze nie ostatnie spotkanie na tej trybunie z RED ARMY.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-05-2008 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
Z mojej perspektywy (Canal +) doping był falowy.Tzn. raz było całkiem dobrze żeby później było słychać szmery rozmów.Faktycznie dało się odczuć te przerwy,o których pisałeś.

A masz jakieś zdjęcia albo video Wink ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-05-2008 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #470
 
Wojtek3 napisał(a):Jak tam wczoraj doping z perspektywy TV wygladał ?

Nie zauważyłem jakiejś wielkiej różnicy w stosunku do meczu z Barceloną - może trochę lepiej, może trochę gorzej (skłaniałbym się nawet ku temu), ale mecz z Barcą oglądałem w TV na CT2, a z WHU przez streama, więc mogła być różnica w jakości przekazu.

Wojtek3 napisał(a):od dzis zostaje obalony mit, ze na OT nie mozna stac, cale Stretford stalo pelne 90 min, od poczatku do konca.

Ale najpierw trzeba było trochę ponarzekać na porządki wprowadzane przez Glazera, prawda? Tongue
Więc jak to z tym było? Wychodzi na to, że w ogóle nie było sprawy tego wstawania, a jeśli już to pewnie pojedyncze przypadki rozdmuchane przez niektórych kibiców, którzy zrobili z tego wielki problem?
04-05-2008 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #471
 
Wolak napisał(a):A masz jakieś zdjęcia albo video ?

Mam, ale nie lubie wrzucac publicznie zdjec bo ludzie pozniej podbieraja itp itd, z czasem duzo zdjec bedzie na stronie :

<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> a teraz wrzuce 2 na wasze zyczenie, filmy na moim kanale na youtube.

<!-- w -->http://www.youtube.com/WhatARocket<!-- w -->

[Obrazek: p1040788ik9.th.jpg] [Obrazek: p1040790xt2.th.jpg]

Pejter napisał(a):Więc jak to z tym było? Wychodzi na to, że w ogóle nie było sprawy tego wstawania, a jeśli już to pewnie pojedyncze przypadki rozdmuchane przez niektórych kibiców, którzy zrobili z tego wielki problem?

Nikt nie zrobil z tego problemu, mysle, ze ten przepis obowiazuje na North and South na pewno bo raz siedzialem i widzialem co robili Stewardzi, ale dziwie sie, ze na Stretford mozna gdzie jest balkon z ktorego latwo mozna spasc.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-05-2008 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #472
 
No dzisiaj Red Army spisało się świetnie (jak to ekipa wyjazdowa) !!! cały czas śpiewy ... a na końcu obok ławki rezerwowych dużo kibiców Man United skakało z radości / nie sądziłem że kibice z Manchester pojadą do Wigan na sektor gospodarzy. ). Ale to było do przewidzenia, bo jak zauważyłem to na meczu Wigan - Arsenal było mało kibiców z Wigan i pewnie dlatego się tylu kibiców United wybrało na sektor Wigan.

we're FC United - we're going up
11-05-2008 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #473
 
roo1410 napisał(a):nie sądziłem że kibice z Manchester pojadą do Wigan na sektor gospodarzy

Nie było miejsc w sektorze gości, a coś znalazło się jeszcze na stadionie no to wykorzystali to i postanowili zająć miejsca nieco indziej Wink

Nie wiem czy to prawda, ale coś komentatorzy na C+ mówili, że łącznie RED ARMY pojechało w sile 20 000 głów :shock: Oczywiście nie wszyscy weszli, ale i tak szacunek za taką liczbę.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-05-2008 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #474
 
Nie wiem w jakiej ilosci pojechali dokladnie RED ARMY ale czytalem, ze mialo pojechac rekordowa liczba osob na mecz ( i Ci ktorzy nie weszli ).

RED ARMY jak RED ARMY, na stadionie bylo ok 6 tys osob.

Z tych co weszlo na sektor Wigan to m.in moj znajomy Angol z ktroym sie widuje na Gigg Lane na meczach FC United of Manchester Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
11-05-2008 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #475
 
Do Wigan pojechało 20 tysięcy RED ARMY z czego 6 tys weszło an stadion po meczu melanze i spiewy, dobra feta.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
12-05-2008 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #476
 
Piekna sprawa,takie wspólne swietowanie mistrza.Jedna wielka wspaniała rodzina,gratulacje(za rok dogania sie Liverpool,a w kolejnych latach odskakuje frajerom...,ale wtedy bedzie radocha).Pamietam ze jak Roma zdobywała mistrza w 2001 to w Bari na samym stadionie było 25-30 tysiecy romanistów.
12-05-2008 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #477
 
nie zapominajcie ze daleko jechac nie musieli.

A co do stana, to wojtku sprobuj byc stewardem i kazac usiasc 10K osob (czy ile tam wchodzi na stretford Wink )

A ty pejter to mnie tak bawisz swoimi komentarzami. A co ma glazer do wstawania czy zakazu wstawania?

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
12-05-2008 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #478
 
Zanim pojechalem na Old Trafford myslalem, ze ten zakaz obowiazuje niezaleznie od tego ile osob stoi, po meczu z Birmingham w styczniu Ferguson nas zjebal bo nie bylo dopingu a ludzie z IMUSA wystowali mu pismo jak mamy dopingowac jak stac nie mozemy, ale na Stretford stali wszyscy i to mnie wlasnie dziwi.

Under The Boardwalk - United Warriors
12-05-2008 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #479
 
Na siedząco to jest chuj a nie doping i taka prawda, dlatego jak na stadionie sie nie da stac potem jest kiszka, w Amsterdamie jak byłem to również mają zakaz wstawania, nawet manday wlepiają za to.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
12-05-2008 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #480
 
Seki napisał(a):w Amsterdamie jak byłem to również mają zakaz wstawania, nawet manday wlepiają za to.

Bezsens.

Ma ktoś jakieś nagrania pomeczowe?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-05-2008 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości