Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siatkówka
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #466
 
WoLaK napisał(a):Najbardziej mnie irytuje żeby nie powiedzieć,że wk****a to iż kolejny turniej jest rozgrywany w Japonii.Cóż z tego,że mają supe hipe mega hale
Wiele turniejów nie jest rozgrywanych w Japonii nie dlatego, że mają "super hipe mega hale", ale dlatego, że ktoś tam z zarządu federacji japońskiej zna dobrze kogoś tam z zarządu FIVB.
Zresztą w przypadku tego turnieju nie ma wielu argumentów sprzeciwiających się rozgrywania go w Japonii, bo jest to Interkontynentalny połączony z Azjatyckim i duża stawka zespołów jest z Azji.

Stojkovic napisał(a):Szkoda tego meczu, bo oglądałem dopiero co na live i muszę powiedzieć ze sporo błędów... ale też Japonki świetnie się broniły.
Jak to Japonki. Dla mnie posiadają one najlepszą obronę w świecie damskiej siatkówki.
17-05-2008 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #467
 
joanna napisał(a):Jak to Japonki. Dla mnie posiadają one najlepszą obronę w świecie damskiej siatkówki.
No z tym można dyskutować, ale dzisiaj napewno pokazały klasę w kilkunastu akcjach. Zasłużone zwycięstwo "wiśniowych". Szkoda, że kardynalne błedy nie pozwoliły naszym syiatkarkom powalczyć nieco bardziej.

[Obrazek: Ole201.jpg]
17-05-2008 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #468
 
Stojkovic napisał(a):Ja tam nawet kilka plusów widziałem:
Ja jeden też zauważyłem.Przynajmniej już podczas tego turnieju nie będę musiał oglądać złotych pałąków i słuchać piszczących przedszkolaków.

Nie ma takiej opcji żeby złotka nie wywalczyły w tym turnieju kwalifikacji olimpijskiej.

jutro o 8 mecz z Kazachstanem.Myślę,że Bonita da szanse zawodniczkom,którym dzisiaj wyraźnie nie szło.Muszą się "odblokować".

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-05-2008 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
Zagrywka dzisiaj naprawdę bardzo słabo, szczególnie w wykonaniu Podolec, która nie była dzisiaj po prostu sobą. Przyjęcie było niemal perfekcyjnie, dobrze na libero Zenik, jednak brakował wykończenia. Japonia to był chyba najsilniejszy przeciwnik tego turnieju, więc teraz powinno pójść z górki, troszkę pomęczyć możemy się jeszcze z Serbią, jednak myślę, że teraz nie przegramy, bo w końcu nie możemy przegrać, jeśli marzymy o Pekinie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-05-2008 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #470
 
Kuba_^^ napisał(a):Japonia to był chyba najsilniejszy przeciwnik tego turnieju
Nie powiedziałabym. Silniejsze od Japonek są z pewnością Serbki. Problem polega na tym, że nie zdziwię sie jeśli w meczu Japonia-Serbia padnie wynik korzystny dla Japonii. Japonki to taki zespół, który gra siatkówkę bardzo charakterystyczną, "inną". Nikomu nie gra się z nimi łatwo. Zresztą to w tej chwili jest team jakiejś tam klasy, na pewno nie zgodzę się z Niemczykiem, który twierdzi, że Japonki dotarły już do maksimum swoich umiejętności.

Kuba_^^ napisał(a):troszkę pomęczyć możemy się jeszcze z Serbią, jednak myślę, że teraz nie przegramy, bo w końcu nie możemy przegrać, jeśli marzymy o Pekinie.
Możemy przegrać i to nie tylko z Serbkami (chociaż takiej możliwości nie dopuszczam). Awansują 3 pierwsze drużyny plus jedna azjatycka, więc brak awansu naszej drużyny (przy takim składzie turnieju) jest praktycznie niemożliwy.

Ps. My tu o siatkarkach, a siatkarze pokonali dziś - w ramach Memoriału Huberta Wagnera/Eliminacji do ME - po przyjemnym meczu Estonie, do zera.
17-05-2008 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #471
 
joanna napisał(a):My tu o siatkarkach, a siatkarze pokonali dziś - w ramach Memoriału Huberta Wagnera/Eliminacji do ME - po przyjemnym meczu Estonie, do zera.

Turniej też ważny, bo w końcu o ME, ale nie oszukujmy się - Polacy po prostu musieli to wygrać, bo przeciwników to mieli bardzo słabych. Nawet sam trener Estonii powiedział, że gdyby jego drużyna wygrała przynajmniej 1 seta z nami to byłby wielki sukces.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-05-2008 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #472
 
Nasze ,,Złotka'' ostro mnie dzisiaj ,,zdenerwowaly'' .. jakby wygraly swoj mecz to mialbym calkiem ladna kase a tak ... Faceci jak zawasze na swoim wysokim poziomie , nie podobal mi sie Wika w przyjeciu ale nadrobil to atakiem , swietnie Woicki , średnio (jak na siebie ) Wlazły , Nowakowski w dniu dzisiejszym trzecim środkowym jak nie drugim ( chociaz do Kadziewicza duzo mu brakuje ale Lukasz malo gral w tym sezonie i moze nie byc w formie )
17-05-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #473
 
joanna napisał(a):Nie powiedziałabym. Silniejsze od Japonek są z pewnością Serbki.
Z pewnością są lepszym zespołem,ale ich styl gry nam bardziej "leży".Nie od dziś wiadomo,że gra Japonek sprawia nam ogromne problemy.Dlatego mecz z Koreą Południową też nie będzie spacerkiem bowiem ten zespół też preferuje taki styl gry jak Japonki.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-05-2008 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #474
 
To co dzisiaj wyciagaly Japonki to niekiedy byla masakra. U nas przez sporo czesc meczu nie funkcjonowalo przyjecie. Slabo zagrala Ania Baranska, ale z uplywem czasu powinna sie rozkrecic. Naturalnie trudno sobie wyobrazic, ze Polki nie awansuja na IO, ale jednak musza w nastepnych meczach grac lepiej niz dzisiaj.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-05-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #475
 
Dzisiaj bez żadnego problemu Polki pokonały w 3 setach Kazachstan.Podobnie jak wczoraj,dobrze funkcjonował blok biało-czerwonych.Co ważne,o wiele lepiej dzisiaj wyglądała zagrywa,w szczególności Ani Podolec.
We wtorek mecz z Dominikaną i tym razem nie będzie to spacerek.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-05-2008 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #476
 
Ktos pisał czemu bardzo często mecze rozgrywane są w Japonii .. Ten kraj pompuje taka kase do FIVB , że bez niej fundusze spadly by o jakies 50 procent ... Więc czyms trzeba sie odwdzięczać.. :?
18-05-2008 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #477
 
Ja tak ostatnio sporadycznie zagladam na forum z braku czasu,a już mnie zastanawia z kad wy bierzecie czas na interesowanie sie tymi wszystkimi sportami? :roll:
Piłka ,kiedys NBA (dalej trzymam kciuki za LA Lakers) ale na siatkówke,bilard czy Małysza to juz nie ma szans :lol:

Zazdroszcze wolnego czasu :twisted: i życze oczywiscie samych sukcesów Polsim sportowcom :wink:
19-05-2008 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #478
 
Tenis , siatka , pilka nozna , troche snooker Big Grin Trzeba sie orientować zeby potem wygrywac u buka Big Grin
19-05-2008 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ann Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #479
 
Siatkówka jest u mnie na drugim miejscu po piłce Wink

Lubie obejrzeć jakiś meczyk, ale to nie te same emocje co przy piłce Wink
20-05-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #480
 
Piątek,Sobota,Niedziela - 3 dni prawdy do polskiej męskiej siatkówki.Jeśli nie awansujemy do igrzysk to staniemy się siatkarskim marginesem,zaściankiem tak jak Belgia i inne tego pokroju drużyny.
Piątek, 30.05
Godz. 22.00 Polska – Portoryko
Sobota, 31.05
Godz. 16.00 Indonezja – Polska
Niedziela, 01.06
Godz. 18.00 Portugalia – Polska

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-05-2008 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości