Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #511
 
Danny93 napisał(a):Racja,wygląda na to że celebracja tytułu i ewentualnego zwycięstwa w LM odbędzie się dopiero latem.Jak dla mnie to chore,choć z drugiej strony i tak nie będzie mnie na tej paradzie więc w sumie wisi mi to kiedy się ona odbędzie.

No ale nie chciałbyś widzieć fetujących UNITED rozproszonych w całym Manchesterze? Zajebista sprawa, bez względu na naszą (nie)obecność. Zresztą okazji ostatnio zbyt wiele nie ma do takich hucznych wiwatów.

Władze miasta motywują swoją decyzję nawałnicą Rangersów i obawami, że tego samego dokonają tutejsi :lol: :lol: :lol: Z tym że feta z faktu porażki jest nieco inna niżeli ta po zwycięstwie. Parodia, nie pierwszy raz w wykonaniu "panujących".

I tak zrobią im na przekór, na redcafe już lata wszędzie info o położeniu laski na to całe rozporządzenie - wszyscy mają po prostu wyjść na ulice i pokazać, że władze z jednego dennego powodu nie są w stanie odebrać im wielkiej radości. I prawidłowo Smile

http://www.redcafe.net/f6/unofficial-pa ... ay-203232/

capo di tutti capi

MUSC PL
19-05-2008 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #512
 
A tak w ogole to o co poszlo, moglby ktos mi tak w skrocie stresic historie bo sie nie orientuje i z gory dzieki, Rangers zrobili jakas rozpierduche to wiem..

Under The Boardwalk - United Warriors
19-05-2008 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #513
 
Tak pokrótce tutaj.

capo di tutti capi

MUSC PL
19-05-2008 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #514
 
I co, Rangers zrobili rozpierduche wiec wladze miasta boja sie o rozpierduche kibicow UNITED, czy poprostu dla bezpiecznestwa przesunac, nie kumam do konca.

Swoja droga, mogla by ta feta byc na przelomie czerwca / lipca albo w weekend 1-3 sierpnia bo wtedy bede w Manchester i fajnie by sie zlozylo, melanz z RED ARMY.

Under The Boardwalk - United Warriors
19-05-2008 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #515
 
Na Sky gdzieś pisali, że boją się o powtórkę z rozrywki właśnie. Niedorzeczne.

Wojtek3 napisał(a):Swoja droga, mogla by ta feta byc na przelomie czerwca / lipca albo w weekend 1-3 sierpnia bo wtedy bede w Manchester i fajnie by sie zlozylo, melanz z RED ARMY.

Mówi się właśnie o meczu pożegnalnym Ole, ale taka feta po trzech miesiąca trochę do dupy w moim odczuciu - emocje nie te same co świeżo po finale Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
19-05-2008 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #516
 
Feta ma być przełożona ze względu na kocioł zgotowany w mieście przez kibiców Rangers. Władze nie chcą w krótkim odstępie czasu wielkiej grupy fanów paradującej po mieście :? ... dla mnie sytuacja niezrozumiała - płacimy za błędy organizatorów i kibiców innych ekip. Śmieszne... a co jak ruskie wygrają, to sobie fetę będą mogli zrobić? Parodia, z reszta pisałem na ten temat parę dni wcześniej.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-05-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #517
 
W takim razie rada miasta, jesli dezycja bedzie taka jaka jest zapowiadana, bedzie poprawna. Placic za bledy bedziemy my, bo Rangers wrocili do siebie do domu i zrobili rozpierdol, nikt Radzie Miasta nie da zapewniania, ze my nie zrobimy, oni nie beda chcieli stracic pieniedzy w takim krotkim czasie, niestety takie sa realia.

Mysle, ze te listy z redcafe raczej gowno dadza jak tam ktos napisal nizej..

Under The Boardwalk - United Warriors
19-05-2008 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #518
 
Wojtek, nie przypominam sobie żeby gdziekolwiek takie jaja były, chyba, że po prostu nie bylo takiej sytuacji.

Wiesz, że tak z rozmachem po zdobyciu tytułu to zawsze lepiej sie bawi, a sierpień emocje opadną i może być gorzej. Poza tym dla mnie sytuacja jest komiczna i chociaż jestem w stanie zrozumieć racje 'tych na górze', to uważam, że nie powinno być takiej decyzji.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-05-2008 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #519
 
Wojtku juz na red cafe ktos poruszal ten temat. MIanowicie, szkoda ze wytborow teraz do wladz nie ma, bo inaczej by spiewali.

Ale co kurwa moga im zabronic? MIeszkancy miasta maja prawo wyjdz sobie na ulice Wink A ze bedzie ich tak duzo, ze beda po ulicach lazic nie chodnikach, to niech sie policja martwi albo odposci.

Nie wieze ze kibice nie wyjda,s zczegolnie jak bedziemy mieli LM.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
19-05-2008 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #520
 
Tu sie raczej rozchodzi o oficjalne prezentacje trofeow i przejscie ulicami Manchesteru z pilkarzami i melanz, bo o wyjscie na ulice raczej nie, bo kto tego zabroni ?

Under The Boardwalk - United Warriors
20-05-2008 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #521
 
Przed chwilą na Eurosport pokazali 30 sekundowy reportaż o ty co się dzieje w Moskwie (chodzi mi o trening piłkarzy United) i dostrzegłem na trybunach ..... BELIEVE ....... 8 tys. kartonów poukładanych na krzesełkach w sektorze RED ARMY !!! oj oj oj atmosfera będzie niesamowita, oby tez była jak byśmy(nie daj Bóg) przegrywali.1h 35 min do meczu !!!!

we're FC United - we're going up
21-05-2008 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #522
 
Na Sky Sports pokazywali jak ludzie ukladali papiery na stadionie i kibicow w pubach.

Na chwile obecna oddalbym 6 tygodniowek by sie tam znalesc, moze i nawet wiecej..

Under The Boardwalk - United Warriors
21-05-2008 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #523
 
Dzisiaj Red Army ,,zjadło'' kibiców Niebieskich ... Fenomenalny doping ( co by sie dzialo jakby trybuny byly blizej boiska Big Grin)
21-05-2008 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #524
 
Szczerze, to jak oglądalismy na SKY ze znajomymi których zaprosiłem do wynajętego pubu, to chwilami lepiej było słychać fanów Chelsea. Fakt, zże to ich tylko Chelsssiiii, Chelsiiiii ale jednak.

W dogrywce to już nie było mocnych na Red Army.

Spadam do znajomych bo szampan się leje Big Grin

P.S. Przestańcie pierdolić co mecz, że doping był takii czy owaki :/ Wszystko zalezy na czym sie ogląda, albo gdzie sie siedzi na trybunach i tylko na wyjazdach mozna powiedziec, że jesteśmy na 100% u sibeiwe!
22-05-2008 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #525
 
EricRyan napisał(a):chwilami lepiej było słychać fanów Chelsea

Ja tam nie znam ich przyspiewek ,ale nic obcego nie slyszalem ,jedynie to Chelsssii o ktorym pisales.
Red Army dało o sobie znac kilka razy, jak zwykle Viva Ronaldo ,nawet Szpak podkreslil ze Ci co dzis przyjechali to nie oszczedzają gardeł ,no ale do biorąc pod uwage 90 min to nie bylo jakos specjalnie dobrze,bynajmniej nie przed televiozorem :lol:

Fajna akcja na trybunach, fani MU wymieniali z ruskimi wojakami ,koszulki za mundury i czapki 8)
22-05-2008 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości