Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #616
 
Zeby uciac nieporozumienia.
CR7 JEST najlepszym pilkarzem na swiecie
CR7 zagral bardzo DOBRY mecz przeciw Chelsea
CR7 nawet jesli odejdzie z Manchester United teraz to za 2 ostatnie sezony zasluguje na dolaczenie do grona legend
CR7 POTRAFI strzelac karne


ale....

nie trafil karnego w decydujacym (na szczescie koniec koncow okazalo sie ze tylko dla siebie, nie dla klubu) momencie i nie bylo to pierwszy raz kiedy to zrobil.
Tylko dlatego ze Terry sie poslizgnal dostalismy nastepne szanse ktorych nie spieprzyl Anderson i Giggs.

Karne to loteria, kazdy moze trafic, kazdy moze spudlowac.
Ale od pilkarza pokroju Ronaldo ktory czaruje finezja i strzela gole nie z tej ziemii WYMAGAM zeby tak prozaiczna rzecz jak strzelenie karnego w takim momencie po prostu wykonal. Bo "zdarzyc" juz mu sie zdarzylo z West Hamem czy Barcelona. Nikt by mu nie zapomnial 42 goli w sezonie to na pewno. Ale co by bylo za 10 lat bardziej pamietana gdybysmy przegrali ? 42 gole czy nietrafiony karny ? Nawet nie klamcie ze to pierwsze. Juz widze te wpisy po finale i analize karnego z kazdej mozliwej perspektywy, 9 roznych linkow z youtuba pokazujacego buty CR7 i plakanie "Roonnie czemu" gdyby Terry swojego karnego trafil.

Nie trafil i dobrze dla nas. Ale Ronaldo niech sie ogarnie z karnymi na przyszlosc. Tyle mial przekazac moj pierwszy post ale (piszac serio) zle chyba sformulowalem zdania i teraz juz wszystko chyba jasne.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
23-05-2008 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #617
 
woyteq napisał(a):co by bylo za 10 lat bardziej pamietana gdybysmy przegrali ? 42 gole czy nietrafiony karny ?

Dobrze gadasz, Ronaldo zawodzi w najwazniejszym momencie, zdobył korone króla strzelców premiership i w LM ,ale ten nie strzelony karny zakryłby wszystkie jego osobiste sukcesy,ważne że Terry spudłowal!

To chyba stres,tak ważny moment,marzenie każdego zawodnika, po co on sie tam zatrzymal? zamiast podejsc i uderzyc ,bo to potrafi swietnie zrobic. Najwazniejsze że tego wieczoru szczęscie było po naszej stronie,bo bohater sezonu zostawiłby plame na swojej karierze.
23-05-2008 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #618
 
W takich meczach strzela się, za przeproszeniem, "z całej pi*dy", a nie tańczy krakowiaka czy poloneza. Upiekło mu się, ale następnym razem tak kolorowo wcale być nie musi Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
23-05-2008 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #619
 
Skull napisał(a):Ronaldo zawodzi w najwazniejszym momencie,

Nie nazwalbym tego, ze zawiódł. Jego wszystkich sukcesow raczej tez by nie zakrylo, widocznie mam inne zdanie.

Under The Boardwalk - United Warriors
23-05-2008 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #620
 
Tak sobie myślę, że gdyby nie ta czapka to by wpadła Tongue

[Obrazek: 037abf0a5634303c309e4cbxa5.th.jpg]

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
23-05-2008 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #621
 
Ciampel napisał(a):a nie tańczy krakowiaka czy poloneza.
:lol: Cytat dnia Smile
Ale co by się stao się jak by z główki CR7 nie strzelił? Przedupilibyśmy 1:0 po golu Lamparda...CRis zrobił swoje mimo wszystko, ja to tak widze przynajmniej.

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-05-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #622
 
Stojkovic napisał(a):
Ciampel napisał(a):a nie tańczy krakowiaka czy poloneza.
:lol: Cytat dnia Smile
Ale co by się stao się jak by z główki CR7 nie strzelił? Przedupilibyśmy 1:0 po golu Lamparda...CRis zrobił swoje mimo wszystko, ja to tak widze przynajmniej.

Mówiłem - gol pierwsza klasa, ale w obliczu karła Essiena obok siebie nie miał innego wyjścia Wink

Nie ma co rozpaczać, trofeum jest nasze, ale na temat karnych przydałaby się jakaś rozmowa w cztery oczy między Ronaldo a Alexem Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
23-05-2008 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #623
 
"Viva Ronaldo" czy "He plays on the left..." śpiewał będę dopóty Ronaldo grał będzie na Old Trafford, ale jak on ma sie zachowywać tak jak teraz - robić łaskę klubowi, któremu tyle zawdzięcza i który tyle zawdzięcza jemu to niech spier***a. Nie cierpię takich zachowań :evil:

za duzo tribala i onetu, luzu troche

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
01-06-2008 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #624
 
bo ja wiem czy tribala i onetu ? ostatnio na Sky Sport Ronaldo zapowiedział że decyzję podejmie za trzy dni. Zrobi dupną celebrację oznajmiając że odchodzi do Realu i "niestety" będziemy musieli "przeboleć" jego "stratę". Wiele tu skrajnych opinii o Ronaldo padało, ja się wtrącać nie chciałem, ale legenda się tak nie zachowuje....

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
01-06-2008 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #625
 
http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=2045

Jakiś czas temu pisałem że daję sobie rękę uciąć jeśli Ronaldo odejdzie tego lata,teraz te słowa odwołuję...

CONCILIO ET LABORE
01-06-2008 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #626
 
Prawda jest taka, ze Ronaldo juz sobie ligi hiszpanskiej z glowy nie wybije, na Old Trafford nie wiem co by sie musialo stac by zostal z nami do konca swojej kariery, ale ludzie do diaska i na Boga, mysliscie, ze to prawda, ze po tym jak Ferguson ogłosił i caly zarzad UNITED z tym G*** cwelami na czele, ze go nigdzie nie puszcza, po zdobyciu tego co zdobylismy, odejdzie ? Na chwile obecna Ronaldo jest dla Glazera maszynka do robienia pieniedzy i splacania dlugu, nie wiem jaki burdel musialby zrobic Ronaldo by dostac pozwolenie na odejsci z druzyny mistrzow Anglii.

Rozumiem Was, tez jest zniesmaczony tym, ze Ronaldo z nami ma wspaniale sukcesy, a gdzies na boku pieprzy o czyms innym, jednak Panowie troszke realizmu i pomyslunku nie zaszkodzi.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2008 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #627
 
Wojtek3 napisał(a):Na chwile obecna Ronaldo jest dla Glazera maszynka do robienia pieniedzy i splacania dlugu, nie wiem jaki burdel musialby zrobic Ronaldo by dostac pozwolenie na odejsci z druzyny mistrzow Anglii.

No i właśnie tego też się boję,że Glazerowie za nic w świecie go nie puszczą,wiadomo dla czego...z niewolnika nie ma pracownika i obecność naburmuszonego Ronaldo w zespole może tylko popsuć atmosferę w szatni.

Dla mnie kalkulacja jest prosta,jeśli Cris powie chcę odejść to fuck off :!: ,bierzemy od Realu co najmniej 100 milionów funtów,kupujemy Ashleya Younga i resztę przeznaczamy na spłacanie długów,a jeśli jednak powie zostaję :!: to Big Grin Big Grin Big Grin

CONCILIO ET LABORE
01-06-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #628
 
Powiem tyle, ze Ronaldo nie odejdzie z UNITED i zostanie z nami, ale nie sadze by zostal na dluzej niz 3,4 lata. Moim zdaniem gazety nie potrzebnie pieprza, poczekacie sobie tam na jakis oficjał i sami zobaczycie.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #629
 
Wojtek3 napisał(a):Powiem tyle, ze Ronaldo nie odejdzie z UNITED i zostanie z nami, ale nie sadze by zostal na dluzej niz 3,4 lata. Moim zdaniem gazety nie potrzebnie pieprza, poczekacie sobie tam na jakis oficjał i sami zobaczycie.
nawet nie wytrzyma 3 lata. Jak Ronaldo będzie miał następny sezon taki jak teraz miał to Real stanie na rzęsach i da każdą sumkę na to by pozyskać CR7.

we're FC United - we're going up
01-06-2008 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #630
 
Wojtek3 napisał(a):Powiem tyle, ze Ronaldo nie odejdzie z UNITED i zostanie z nami,

Obyś miał rację.

CONCILIO ET LABORE
01-06-2008 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości