Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode Diabły
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #136
 
ale prawda jest taka że ci młodzi zawodnicy muszą być naprawdę bardzo dobrzy by grać regularnie w kadrze pierwszego zespołu, ale mamy kilku takich zawodników co w meczach ze słabszymi drużynami mogliby sobie pograć: Eagles, Simpson, Campbell, Welbeck ale za duża jest konkurencja by mogli grać
27-05-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #137
 
Z dniem dzisiejszym do naszych młodych diabłów dołączył Aaron Ramsey. Walijczyk jest uznawany za niesamowity talent, za chłopaka który będzie następcą Giggsa. Co o nim sądzicie?
03-06-2008 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #138
 
Zbyt wiele go nie widziałem, można powiedzieć, że niewiele, ale cieszę się z jego transferu bo już dziś wiem, że bedzie kiedyś dawał nam powody do dumy... to radość taka troche jak z zapakowanego w potrójny czarny papier prezentu, ale zawsze Smile

W przeciągu następnych kilku dni spodziewam się kolejnego transferu do Manchesteru UNITED.
03-06-2008 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #139
 
Również niewiele o nim słyszałem, praktycznie wcale, ale cieszy mnie przede wszystkim to, że jest z Wysp Brytyjskich, może zabrzmi to trochę dziwnie, ale zdecydowanie za dużo ostatnio tych południowców w naszej kadrze Tongue Zobaczymy jak potoczy się jego kariera na OT, czy zostanie gdzieś wypożyczony, a może od razu będzie powoli wstawiany w pierwszy skład - mam nadzieję, że tak właśnie będzie. Kreowany na następce Giggsa, który jak wiadomo, długo nie pogra w piłkę, a Ramsey to przyszłościowy transfer i mam nadzieję, że w pełni wypali Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-06-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #140
 
Ja widziałem trochę Ramseya,konkretnie pół godziny w finale FA Cup i w sumie zrobił na mnie niezłe wrażenie,może nie pokazał nic olśniewającego ale miał kilka zagrań znamienujących duży talent.

Reasumując bardzo dobra wiadomość bo nareszcie zainwestowaliśmy w utalentowanego Wyspiarza.Myślę że będzie z niego pożytek.

CONCILIO ET LABORE
03-06-2008 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Ramsey podobno bardziej środkowym pomocnikiem, ale na lewym skrzydle też grał (a nawet na obronie). Zobaczymy, gdzie go Fergie widzi.

Ja bylem na 90% przekonany o jego transferze po wypożyczeniu Heatona do Cardiff. Wcześniej mówiono o takiej właśnie m.in. "zapłacie", więc kiedy Tom powędrował do tego klubu, kwestią czasu był transfer Aarona Tongue
03-06-2008 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
Ja jestem zadowolony, czytałem na skysports, że w grę wchodzi także wypożyczenie na najbliższy sezon właśnie do Cardiff City, aby mógł jeszcze się ogrywać, bo na OT od razu to chyba za dużo szans nie dostanie. Ale perspektywą na przyszłość jest, a kolejny pozytyw - Brytyjczyk w dodatku o ksywie "Rambo", bo podobno słynie też z waleczności i stylem gry przypomina Gerrarda.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-06-2008 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Gracek_11 napisał(a):Brytyjczyk w dodatku o ksywie "Rambo", bo podobno słynie też z waleczności i stylem gry przypomina Gerrarda.

No czyli jakby jeszcze miał 25 lat i zapłacilibyśmy za niego grubą kase = byłby wyróżniającą się postacią w Premiership to moje życzenie w pełni spełnione Smile

W każdym bądź razie jestem zadowolony, może zagrałby coś w CC w sezonie 08/09 .... :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-06-2008 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #144
 
Gracek_11 napisał(a):czytałem na skysports, że w grę wchodzi także wypożyczenie na najbliższy sezon właśnie do Cardiff City,

To by było chyba najlepsze rozwiązanie,póki co Ramsey i tak nie będzie grał w United,przy takiej konkurencji w drugiej linii młody Walijczyk raczej nie ma szans na występy w drużynie Czerwonych Diabłów,więc niech pogra jeszcze w tym Cardiff,nabierze doświadczenia,wróci na Old Trafford i za jakieś dwa sezony zastąpi Giggsa lub Scholesa :wink:

CONCILIO ET LABORE
03-06-2008 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
A to wcale nic pewnego, póki co Cardiff zaakceptowało ofertę Man United, ale jeszcze nie ma porozumienia z Rambo, a z walki nie zrezygnowali jeszcze Arsenal i Liverpool. Chodzą plotki, że Wenger zamierza dać mu szansę w pierwszym zespole, aczkolwiek jestem dobrej myśli, podobno jego ulubioną drużyną jest United, a idolem - Giggs.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-06-2008 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #146
 
Moim zdaniem to pewne... nie pamiętam, kiedy ostatnio na naszej oficjalnej coś było, co później nie miało pokrycia w faktach
03-06-2008 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #147
 
Chlopak chyba nie przegladal ostatnich ucieczek naszych talentow z Barcelony itd itp. Transfer niemalze pewny, ale prawda jest taka, ze szanse na zrobienie jakiejs furory w pomocy ma nie wielkie ( chyba ze bedzie cierpliwy i do 27.28 roku zycia bedzie sie motal miedzy lawka a meczami w CC ).

Under The Boardwalk - United Warriors
04-06-2008 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #148
 
Wojtek3 napisał(a):bedzie cierpliwy i do 27.28 roku zycia bedzie sie motal miedzy lawka a meczami w CC

Dziwi mnie Twoje podejscie do młodych zawodników :roll:
Jeśli ma talent to dlaczego mialby nie wywalczyc sobie miejsca? Ciężko jest narazie stwierdzic na ile go stac,ale skoro roschodzi sie o kilka milionów za transfer i biją sie o niego najlepsze kluby z Anglii to coś z niego musi byc.
04-06-2008 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #149
 
Twierdze tak na podstawie polityki Fergusona wobec talentow. Na chwile obecna i jak dobrze pojdzie, przez najblizsze lata, nie ma szans na regularna gre.

Ale masz racje, poczkejamy, moze jego talent eksploduje bardziej niz talent Hargreaves'a, Carricka, Andersona.

Ja w to watpie, to tak dla jasnosci.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-06-2008 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Własnie tutaj musze podzielic zdanie Wojtka, bo juz kilka razy były informacje o tym, że jakiś super-młodzian przychodzi do United, ale narazie o nich ani widu ani słychu

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
04-06-2008 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości