Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Młode Diabły
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #151
 
No i proszę,już cieszyliśmy się że mamy nowego piłkarza tymczasem transfer Ramseya stanął pod znakiem zapytania,z walki o zawodnika Cardiff wciąż nie rezygnuje Arsenal a teraz jeszcze do wyścigu włączył się Everton.Wszystkie trzy kluby walczące o Ramseya oferują za niego podobne kwoty,i wygląda na to że sam zawodnik zadecyduje gdzie będzie grać.Póki co my jesteśmy najbliżsi realizacji celu jednak do póki umowa nie zostanie sfinalizowana niczego nie można przesądzać.

CONCILIO ET LABORE
04-06-2008 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #152
 
Wojtek3 napisał(a):Ale masz racje, poczkejamy, moze jego talent eksploduje bardziej niz talent Hargreaves'a, Carricka, Andersona

No gdy Anderson i Nani do nas przechodzili tez nikt nie sądzil że bedą tak dużo grac,to jest jakis przyklad że jesli ma sie talent to wiek sie nie liczy,może z nim bedzie podobnie?

Red napisał(a):kilka razy były informacje o tym, że jakiś super-młodzian przychodzi do United, ale narazie o nich ani widu ani słychu

Ronaldo,Anderson,Nani 8)

Zresztą on chyba grywa na lewym skrzydle? tak więc może byc dobrą alternatywą dla Naniego w przyszlosci...
05-06-2008 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #153
 
Skull napisał(a):tak więc może byc dobrą alternatywą dla Naniego w przyszlosci...

Prędzej następcą Tongue Jeśli Nani będzie nadal robił postępy to za jakieś 2,3 góra 4 sezony odejdzie do Realu ewentualnie Barcelony.No cóż, niestety ale musimy się z tym pogodzić.

CONCILIO ET LABORE
05-06-2008 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #154
 
Danny93 napisał(a):
Skull napisał(a):tak więc może byc dobrą alternatywą dla Naniego w przyszlosci...

Prędzej następcą Tongue Jeśli Nani będzie nadal robił postępy to za jakieś 2,3 góra 4 sezony odejdzie do Realu ewentualnie Barcelony.No cóż, niestety ale musimy się z tym pogodzić.
Wiesz, za 4 sezony może jakoś wszystko się ułoży i Nani okaże się drugim Giggsem? Skłonnym spędzić całą karierę w klubie?
Dla mnie Nani wygląda na trochę inteligentniejszego od Ronaldo.
05-06-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #155
 
"Młodym Diabłem" stal się 16-letni David Petrucci
ściągnięty z AS Romy za 200tys funtów. Strzelił 14 bramek w 19 meczach młodziezówki Rzymian. Dodatkowo na Old Trafford trafi nowy ... ogronik. Taka prace zaoferowano ojcu Davida Big Grin

amor patriae nostra lex
14-06-2008 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #156
 
W wieku 20 lat bedzie mial na koncie 3 wystepy w seniorskiej ekipie UNITED ( wszystko w CC ). Strzeli ok 100 bramek dla rezerw i akademii i bedzie kosztowal Juventus albo Barcelone 5 mln funtow. Juz mamy Machede, Brandao i Welbecka, przyszlosciowych pupilkow 8) Jakie te dzieci glupie.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-06-2008 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #157
 
Może też być tak, że niczym Jami Puustinen tylko będzie dobrze się zapowiadał, a 5 mln Funtów nawet 1 kwietnia nam nikt za niego nie zaproponuje...Chociaz co do tego Włocha mam jakieś lepsze przeczucie Wink
Za fajną kasę jeszcze Rincona sprzedaliśmy, który u nas nawet chyba nie zagrał jednego meczu
14-06-2008 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #158
 
Marcus Neumayer tez mial byc nastepna Keane'a i Scholes'a, a jedyny zaszczyt jaki mial w UNITED to opaska kapitanska po Jonsie i Rossim. 3 lata w rezerwach jak nie wiecej. Teraz chyba w Frankfurt sobie pogrywa. Szkoda bylo Ferguson chyba tych lotow do Niemiec i rozmow z rodzicami.

Ten Rincon to ten z Schalke ? Bo jakis niedoinformowany jestem :lol:

Zobaczymy jeszcze jak tam Possebon sobie poradzi, moze jakies CC w tym roku.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-06-2008 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #159
 
Nie, ten z Empoli. A ta kasa wcale taka super nie była, niecałe 2 mln Euro, a chłopak naprawdę jeszcze może kariere zrobić także...
14-06-2008 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #160
 
Życzę mu jak najlepiej, ale z pewnością skończy jak Pique, Rossi i wielu innych świetnie zapowiadających się młodzianów.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-06-2008 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aquarius Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #161
 
Kieran Lee, Sean Evans, Conor McCormack, Chris Fagan, Michael Lea, Ritchie Hones oraz Michael Barnes - to zawodnicy, którzy pożegnali się z Old Trafford
27-06-2008 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #162
 
Aquarius napisał(a):Kieran Lee, Sean Evans, Conor McCormack, Chris Fagan, Michael Lea, Ritchie Hones oraz Michael Barnes - to zawodnicy, którzy pożegnali się z Old Trafford

Hones? a nie Jones? :roll: Ostatnio coraz częsciej żegnamy zawodników ,ktorzy mieli byc przyszloscia United :wink:
Bo np Lee był bardzo chwalony,moglismy przynajmniej na nim cos zarobic,no ale widocznie ja czegos nie wiem.
27-06-2008 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #163
 
Cytat:Kieran Lee, Sean Evans, Conor McCormack, Chris Fagan, Michael Lea, Ritchie Hones oraz Michael Barnes - to zawodnicy, którzy pożegnali się z Old Trafford

Ci zawodnicy,nie wiem czy wszyscy ale na pewno większość z nich była w drużynie która przed rokiem wygrała,rozgrywany w Malezji prestiżowy turniej Youth Cup a Kieran Lee i Michael Barnes wraz z Dannym Welbeckiem tworzyli kręgosłup tamtej drużyny,skoro okazali się lepsi od juniorów Barcelony,Juventusu,Boca Juniors,Interu czy Arsenalu to znaczy że coś tam potrafią...,dalej nie będę już pisał bo nie chcę krytykować człowieka któremu zawdzięczamy 10 tytułów mistrzowskich,5 Pucharów Anglii, 2 Puchary Ligi Angielskiej i Ligi Mistrzów itd. :roll:

CONCILIO ET LABORE
27-06-2008 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #164
 
Tez mi cos nowego, kogo ostatnio Ferguson wprowadzil na stale z druzyny rezerw ? O'Shea ? Fletcher ? Richardson ?

Under The Boardwalk - United Warriors
29-06-2008 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Oj, Wojtek, już przestań Tongue O ile co do Rossiego czy Pique mogę się jeszcze z tobą połowicznie zgodzić (jeśli chodzi o winę Fergusona) to tutaj nie ma na to szans. Ci zawodnicy, oprócz Lee, nie pokazywali aż takich wielkich umiejętności, żeby ich wprowadzić do drużyny. Kuleje nam system szkolenia po prostu i nie mamy aż takich talentów.
30-06-2008 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości