Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #721
 
Sorry ale ty dla mnie jestes nikim. Potrafisz zbluzgac pilkarza, ktoremu zawdzieczamy tak wiele w ostatnich latach, tylko na podstawie newsa na onecie.

Nawet gdyby chcial odejsc, to na bluzgi nie zasluzyl. Wstyd mi za ciebie i ze kibice innych druzyn w rozmowie ze mna powoluja sie na takich pajacow jak ty.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
07-06-2008 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #722
 
pawlo napisał(a):Sorry ale ty dla mnie jestes nikim. Potrafisz zbluzgac pilkarza, ktoremu zawdzieczamy tak wiele w ostatnich latach, tylko na podstawie newsa na onecie.

Nawet gdyby chcial odejsc, to na bluzgi nie zasluzyl. Wstyd mi za ciebie i ze kibice innych druzyn w rozmowie ze mna powoluja sie na takich pajacow jak ty.
Jak dobry by nie był, co by dla nas nie zrobił nikt nie ma prawa wypraszać z treningu Alexa, kogoś kto zrobił z Ronaldo gwiazdę.
Czy według Ciebie, jeżeli ktoś strzeli dla nas w sezonie 70 goli to może swobodnie obrażać trenera, człowieka który zrobił dla niego wszystko, kogoś bez kogo byłby przeciętnym graczem, bez tej kasy, bez tych fanów?
Ja nie patrzę na człowieka przez pryzmat tego ile bramek strzelił w ciągu ostatnich kilku lat. Jeżeli cytuję "zbluzgać piłkarza, któremu zawdzięczamy tak wiele w ostatnich latach" - to znaczy że mogę spokojnie obrażać Donga, ale Ronaldo to już jest nietykalny?
Zgadzam się że Ronaldo jest obecnie najlepszym piłkarzem na globie. Zgadzam się że jest niesamowity i jest naszą największą gwiazdą. Ale jaki by nie był - nie ma prawa się tak zachowywać.
I jeszcze jedno - prosiłbym żebyś mnie nie wyzywał od "pajaców" itp. Jeśli nie umiesz zastąpić tych słów innymi - to przykro mi.
07-06-2008 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #723
 
Ale pawlo mowi tez o tym, ze byle jakie gówno w stylu onetu czy wp napisze, ze Ronaldo to zrobił i Ty w to wierzysz, a to pewnie gówno prawda

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-06-2008 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #724
 
El'Toro napisał(a):Sorry, ale jeżeli na onecie, wp i wszędzie piszą o sytuacji że Ronaldo

Jeśli wierzysz w informacje z takich szmatławców, to pozostaje pogratulować... Tylko czego? Bo na pewno nie zdrowego rozsądku Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2008 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #725
 
Kurde , wczesniej o tym pisałem tylko mniej dobitnie to nikt uwagi nie zwrócił Big Grin Dobrze że pawlo ma wyższą ,, range '' na forum i doprowadził swoim postem ten temat do normalnosci bo juz mi sie tego czytac nie chciało

PS Ferguson błaga Ronaldo o zostanie :lol: :lol: Dawno takiej głupoty nie słyszałem
07-06-2008 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #726
 
Ciampel napisał(a):
El'Toro napisał(a):Sorry, ale jeżeli na onecie, wp i wszędzie piszą o sytuacji że Ronaldo

Jeśli wierzysz w informacje z takich szmatławców, to pozostaje pogratulować... Tylko czego? Bo na pewno nie zdrowego rozsądku Smile
Red napisał(a):Ale pawlo mowi tez o tym, ze byle jakie gówno w stylu onetu czy wp napisze, ze Ronaldo to zrobił i Ty w to wierzysz, a to pewnie gówno prawda
Jeszcze żeby to był jeden "szmatławiec". Powiedzcie szczerze, ile już było tekstów na temat Ronaldo? Marca, nie Marca, Onet, WP - prawda jest taka że pojawia się coraz więcej artykułów dotyczących przyszłości Ronaldo.
Jeżeli to wszystko okaże się bredniami, jakoby wypraszał Alexa, jakoby dogadał się już z Realem, jakoby był już w Madrycie - zwrócę wam wszystkim honor, i już nigdy nie obrażę Ronaldo. Ale ja powiem szczerzę że powoli zaczynam wierzyć w odejście Portugalczyka. Gdyby miał zostać, i gdyby nie chciał iść do Realu - powiedziałby to teraz. Ale jak już mówiłem - poczekajmy do końca sprawy, wtedy albo ja wam przyznam racje (mam na to nadzieję), albo niestety okażę się że te szmatławce lub nie miały rację.
07-06-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #727
 
El'Toro napisał(a):Jeszcze żeby to był jeden "szmatławiec". Powiedzcie szczerze, ile już było tekstów na temat Ronaldo? Marca, nie Marca, Onet, WP - prawda jest taka że pojawia się coraz więcej artykułów dotyczących przyszłości Ronaldo.
Jeżeli to wszystko okaże się bredniami, jakoby wypraszał Alexa, jakoby dogadał się już z Realem, jakoby był już w Madrycie - zwrócę wam wszystkim honor, i już nigdy nie obrażę Ronaldo. Ale ja powiem szczerzę że powoli zaczynam wierzyć w odejście Portugalczyka. Gdyby miał zostać, i gdyby nie chciał iść do Realu - powiedziałby to teraz. Ale jak już mówiłem - poczekajmy do końca sprawy, wtedy albo ja wam przyznam racje (mam na to nadzieję), albo niestety okażę się że te szmatławce lub nie miały rację.

Owszem, jest ich wiele, ale szmatławce na zawsze pozostaną szmatławcami. Czy jeden, czy dwa - żadnej różnicy nie robi Wink Nie chodzi tu już o zwracanie honoru, tylko o samą umiejętność selekcji informacji. To Ronaldo jest w łaskach u Fergusona, nie na odwrót, pamiętajcie o tym Smile

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2008 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #728
 
wlasnie bo tu chodzi o to, że jak jeden szmatławiec podłapie temat to potem inne o tym piszą i dodają coś od siebie - jak to baba babie powie ;]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-06-2008 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #729
 
Ciampel napisał(a):To Ronaldo jest w łaskach u Fergusona, nie na odwrót, pamiętajcie o tym Smile
O, i tak powinno być. A jak czytam że Alex jedzie "błagać" Ronaldo, a ten go olewa - to mnie coś strzela. I nie chcę w to wierzyć, może macie rację że to bujda...
07-06-2008 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #730
 
El'Toro napisał(a):może macie rację że to bujda...

Nie może, tylko na pewno, bo o tym żaden serwis chociażby nawet angielski nic nie napisał, jeden portal napisał o tym, drugi podchwycił itd. A ludzie w to wierzą i później panikują. Nie zabraniam oczywiście, bo nie mam prawa, ale nie radzę czytać działu "sport" na tych wszystkich polskich portalach.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-06-2008 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #731
 
Moge slowo pajac zastapic innym, ale kazde moje slowo jest dobrane w sposob przemyslany i nic nie musze zastapic. Jezeli ty wyzywasz ronaldo bo napisal to onet oraz wp, to jestes zwyklym pajacem.

Mi honoru zwracac nie musisz bo mnie nie obraziles. Mozesz zwrocic honro ronaldo, co jest takim samym sprytnym pomyslem jak sprytne sa twoje posty. A wystarczy po prostu zamknac morde a nie reagowac na kazdy news i zachowywac sie jak dzieciak. Nie pisz mi o patrzeniu tylko przez pryzmat bramek bo mnie smiech ogarnia. Ale jest roznica powmiedzy odejsciem beckhama a przyszlym odejsciem ronaldo. Nalezy mu podziekowac za to co dla nas zrobil i jezeli chce odejsc to zycczyc mu jak najlepiej.

A jezeli ty wierzysz w to, ze fergie ktory wyjkebal z tego klubu juz tyle gwiazd bo krzywo popatrzeli na niego dalby sie wygonic przez ronaldo, to gratuluje prytu poraz kolejny.

I oczywiscie mozesz bluzgac donga, bo to zaden pilkarz.

@bela

jaka pozyucja? ja tu od niedawna jestem
07-06-2008 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #732
 
To i ja się wypowiem... Cały ten szum zaczął Hiszpański brukowiec (taki sam szmatławiec jak te wszystkie onety, wp itp.) Marga (o ile się nie mylę) lub Mundo Deportivo. W tym co oni piszą jest zazwyczaj 10% prawdy a reszta to same brednie, żeby zyskać na sprzedaży. Ostatnio pojawiła się plotka, że CR oficjalnie powiedział do gazety Terra (też szmatławiec ale szczegół), że chce odejść. Jeżeli o mnie chodzi to nie uwierzę w nic co piszą te gazety, które wymieniłem powyżej dopóki sam Cris nie wypowie się na jakiejś oficjalnej konferencji. Jeżeli faktycznie odejdzie za te 100 mln do Realu szkoda bo jest naprawdę wielkim piłkarzem i najlepsze lata ma jeszcze przed sobą. Tak więc nie ma co panikować i trzeba poczekać do oficjalnego ogłoszenia decyzji przez Crisa. Wink
09-06-2008 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #733
 
Jak już Ronaldo ma odejść do tego Realu to trzeba szukać następnej "7" i brać jak najwięcej kasy za niego bo potem będziemy żałowac i gadać: -Kó*** mogliśmy wziąć 120/140 mln Euro !!!



PS. spójrzmy jakie sumy pieniężne wchodzą w grę. Na początku lat 90' za 1 mln funtów można było kupić dobrego zawodnika. Np. Denis Irwin został kupiony w 1990 za 650 000 funtów
a w 1992 roku Eric Cantona za 1 200 000 z Leeds United !!!

we're FC United - we're going up
09-06-2008 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roki-Cris Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #734
 
Ja mam 1 pytanie czy ktoś wie jaki adres ma Cris?
Ponieważ jestem jego wielkim fanem chciałbym wysłać do niego list :lol:
09-06-2008 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #735
 
Na adres klubu się wysyła takie rzeczy z dopiskiem, do kogo to ma niby być (choć i tak nie przeczytają) Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
09-06-2008 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości