Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #766
 
Ciampel napisał(a):Jak przejdzie do konkurencji (adidas), to Nike z niego zedrze tyle, ile się będzie dało
Pozatym za zerwanie obowiązującego kontraktu też są niebotyczne kary z tego co się orientuje...

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2008 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #767
 
Danny93 napisał(a):jeden z największych przegranych tych mistrzostw

Chyba sobie jaja robisz? :lol:
To co powiedziec o Riberym,Benzemie czy Ibrahimovicu? Mogłbym dalej wymieniac ale po co. Po prostu Ronaldo nie potrafil zaistniec wczoraj,a Niemcy okazali sie mocniejsci ,troche z pomocą sędziego no i stalo sie, jego cena napewno nie wzrosla po tych mistrzostwach ,ale napewno też nie spadła!
20-06-2008 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #768
 
Może to Ronaldo potraktuje jaką lekcję tego, że mistrzostwa to przedewszystkim gra całego zespołu... nie suma potencjału poszczególnych zawodników...

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2008 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #769
 
Stojkovic napisał(a):Może to Ronaldo potraktuje jaką lekcję tego, że mistrzostwa to przedewszystkim gra całego zespołu... nie suma potencjału poszczególnych zawodników...

Dlaczego napisales "mistrzostwa"? tak jakby w premiership grał sam? Zobaczcie co gral Ronaldo przez 3 lata ,a co gral w ostatnim sezonie, Ferguson dal mu inne zadania i zmienil taktyke ,w reprezentacji ma inną role.
20-06-2008 11:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #770
 
mnie smieszyło jak nasi super komentatorowie mowili, że jak Portugalia nie zagra w finale albo półfinale to Ronaldo nie bedzie najlepszym piłkarzem swiata czy cos w ten desen :]

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
20-06-2008 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #771
 
Skull napisał(a):Dlaczego napisales "mistrzostwa"? tak jakby w premiership grał sam? Zobaczcie co gral Ronaldo przez 3 lata ,a co gral w ostatnim sezonie, Ferguson dal mu inne zadania i zmienil taktyke ,w reprezentacji ma inną role.
No ale to nie zmienia faktu, że nie zagrał tego co grał w MU.

[Obrazek: Ole201.jpg]
20-06-2008 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
$FA$ Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #772
 
No to od czego by zacząć...

Ronaldo jak chce odejść to trzeba brać te 100 mln a nie trzymać na siłę i czekać aż mu się kontrakt skończy. 100 mln to wielkie pieniądze.

Co do meczu z Niemcami to zagrał piach czyli krótko mówiąc nie powalił. Ronaldo jednak w meczach o stawkę rzadko kiedy gra dobrze i to go różni od np.Kaki.
20-06-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #773
 
A ciekawe co by powiedzieli jakbysmy zażądali Ikera :twisted: :?: :roll:
21-06-2008 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #774
 
Skull napisał(a):A ciekawe co by powiedzieli jakbysmy zażądali Ikera Twisted Evil Question Rolling Eyes
he he he dobre pytanie !!! myślę że On i Raul są "nietykalni" w Madrycie.

we're FC United - we're going up
22-06-2008 00:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #775
 
roo1410 napisał(a):he he he dobre pytanie !!! myślę że On i Raul są "nietykalni" w Madrycie.
nie są nietykalni tylko oni szanują swój klub i na pewno by z niego nie odeszli.To,że podpisali dożywotnie kontrakty o czymś świadczy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-06-2008 09:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #776
 
no a po za tym to Raul jest wychowankiem Atletico przynajmniej jako junior tam gral. Widac przywiazanie do klubu
22-06-2008 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #777
 
Wez nawet sie nie wyglupiaj z takim wpisem. Raul gra w Realu od 16 lat, jest z nim zwiazany od 15 roku zycia.Wiecej niz polowe zycia spedzil u krolewskich. Z Atletico "odszedl" bo niezyjacy juz prezes Gil rozwiazal dla oszczednosci rezerwy Atletico i Raul zostal bez klubu. Jak nienawidz Realu tak dla Raula i Ikera mam szacunek bo to ikony klubu. Sam na pewno masz wiecej lat niz Raul mial jak poszedl do Realu a wymagasz zeby chlopak z Madrytu nie gral w Realu skoro w Atletico bylo nie bylo go nie chcieli. Popatrz na naszego Ronaldo a o Raulu to ja bym nawet slowa nie mowil zwlaszcza ze wychowankiem Atletico nie jest i tak

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
22-06-2008 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #778
 
Ja chyba zacznę błagać Cristiano Ronaldo, żeby już odszedł. I tak w kontekście następnego sezonu go w MU nie widze, więc darujmy sobie spektakl, niech odejdzie spokojnie ale za gruuuuuuuuuubą kasę, powyżej 75 mln Funtów...Ja i tak swojego zdania o nim nie zmienię, ale chociaż niech ci którzy dzisiaj go tak bezgranicznie kochają, nie będę zmuszeni do samobójstwa przez sagę transferową CRsiódemeczki
22-06-2008 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #779
 
Jak Ronaldo przejdzie do Realu to bravo sport bedzie musialo wydrukowac nowy numer w podwójnym nakładzie Big Grin

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
22-06-2008 11:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #780
 
Ja bym wolał, żeby podwójny nakład na drugi dzień zafundowała sobie mądra gazeta z mądrymi dziennikarzami,ekspertami, którzy wytłumaczyliby piłkarskiemu motłochowi kibicowskiemu sezonowemu, że nie trzeba mieć w składzie Ronaldo czy jakiegokolwiek innego zawodnika który strzela ponad 40 bramek by wygrywać trofea i dobrze zbudowana, uzupełniona drużyna United może być jeszcze mocniejsza

Kto zna analogiczne sytuacje ten wie o czym mówie, dla sezonowców bądź młodych ciałem bądź umysłem jest to niepojęte

Nie ma, prócz Giggsa, Charltona, Fergusona, ludzi niezastąpionych, a Ronaldo jest wielku w MU i więcej nam zawdzięcza niż my mu zawdzięczamy, o czym boleśnie nasz portugalski (mimo wszystko) kolega chce się przekonać
22-06-2008 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości