Ankieta: Jaka zasada jest najlepsza przy ustalaniu listy do zimowego okienka transferowego?
Ankieta jest zamknięta.
Inna - napiszę w poście, jaka 17.65% 3 17.65%
Taka sama jak przed rokiem 23.53% 4 23.53%
Zasada "Odwrotnie niż w przedsezonowym drafcie" 41.18% 7 41.18%
Zasada "Najwięcej strzelonych bramek" 17.65% 3 17.65%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian...
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #181
Re: Piłkarzyki - redcafe version
pomysł Maty IMO wchodzi w rachubę. Tylko i wyłącznie, patrząc na nasze opóźnienia, a i gra byłaby lepsza ;] czyli 4 grupy po 5 drużyn - mój typ.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-09-2008 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #182
Re: Piłkarzyki - redcafe version
To jak robimy 4 grupy po 5 zespołów i dalej jak opisałem ? Wypadałoby jakieś losowanie przeprowadzić , oczywiście osoba bezstronna potrzebna jest... Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-09-2008 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #183
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Jako że mało kto się interesuje tym jak będziemy grać to stwierdzam że robimy tak. JA Ty i maju i duras jesteśmy za, nikt nie jest przeciw. radzio robi losowanie i od następnego weekendu ruszamy.

radzio trzeba coś jeszcze zrobić? Żelazne trójki już są, pomysł jakim system grać też już jest. Coś jeszcze? Zrobisz losowanie?



Mój Blog: Pod presją czasu
13-09-2008 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #184
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Gdyby co ja popieram ten pomysł rozegrania piłkarzyków Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-09-2008 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #185
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Po losowaniu raz dwa i zrobię terminarz , wtedy już można zaczynać! Do tego jakiś temacik z wynikamy czy cuś ale to wyjdzie w praniu wszystko.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-09-2008 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #186
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):radzio trzeba coś jeszcze zrobić? Żelazne trójki już są, pomysł jakim system grać też już jest. Coś jeszcze? Zrobisz losowanie?

W poniedziałek/wtorek zrobię losowanie etc bo jutro mam przeprowadzkę do Krakowa ;D

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
13-09-2008 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #187
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Finally ;D

może troszeczkę pobawimy się w bukmacherów i poobstawiamy szansę niektórych drużyn?
osobiście ciekawe wydają mi się składy:
Miko, muszeq, bartez, Zashi

reszta będzie próbowała gonić/urywać pkty, ale w fazie pucharowej te drużyny nie powinny mieć problemów (o ile obędzie się bez kontuzji i nie wpadną na siebie wcześniej niż w 1/4). Ich sanse? 5/1.

Ja osobiście mam nadzieję na 1/4 xD

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-09-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #188
ZPPRC rozlosował grupy!
Związek Polskich Piłkarzyków RedCafe rozlosował grupy do piłkarzyków:

Grupa 1
Foster26 -FC Krowiarki
muszeq -Bełżyce
Anirin -Anirin's Independent Football Club (AIFC)
Zashi -Lech
Aenain -K.S Warszowice


Grupa 2
maju -MKS Kozienice
RedLucas -MUFC
Wróg Arsenalu -Wrogie Oddziały
Lukas -Celtowie
gooral -Championi


Grupa 3
mlody_unw -UNW United FC
paolo -Stanowice
Duras -Red Devils FC
Minh -Manchester United
Mata -FC Nikaraguna

Grupa 4
Miko- FM United
bartez -Sokół Kołbiel
fidain -Endeavour
pawlo - redzis nana sempe rempe
ringo - (radzio nie zna nazwy drużyny)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-09-2008 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #189
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Nareszcie jakieś konkrety :]

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
15-09-2008 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #190
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Mata napisał(a):Liga Mistrzow to by było coś Tongue Jak najbardziej zaa , wiadomo że jakby była liga to ten grał z tym a nie grał z tama tym i dlaczego, moga być jakieś bulwersy etc.

A więc zrobić losowanie 4 grupy po 5 zespołów, najlepiej każdy z każdym mecz i rewanż dwa razy , daje to 16 spotkań . Wychodzą dwa zespoły i mamy 1/4 , mecz i rewanż , potem 1/2 i finał , w sumie 21 spotkań czyli też trochę przymało ale można pomyśleć nad dwiema fazami grupowymi etc.

Można jeszcze zagrać w coś takiego ala rozgrywki w hokeju czyli :
4 grupy po 5 zespołów =8 meczy , awansują po 3 najlepsze . Dalej zrobić system ligowi ; 11 meczów , bez rewanżów . Awans uzyskuje najlepsza "8" do ćwierćfinału . Już bez żadnych losowań tylko 1 gra z 8 , 2 z 7 , 3 z 6 , 4 z 5 . Wiadomo mecz i rewanż , dalej 1/2 i finał . Rozgrywki pucharowe dają 5 spotkań , druga faza grupowa 11, zaś pierwsza 8 . W sumie wychodzi 24 spotkania . Żeby nie było naszej polskie ligi to można byłoby zrobic więcej kolejek np. rewanże w drugiej fazie grupowej i dałoby to 35 spotkań w sezonie .

Tak czy siak dziś nie wystartujemy , wygląda że dopiero za tydzień i warto byłoby dogadać sie tym szybciej tym lepiej , myślę że najpóźniej do środy.

To jak to wreszcie robimy :>? Niech ktoś mi to po ludzku wyjaśni Big Grin

Mamy 4 grupy po 5 zespołów... potem z tych grup wychodzi 12 zespołów - jak te zespoły mają grać..?

Co się stanie z tymi 8 zespołami, które nie wyjdą z tych 5 grup :>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-09-2008 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #191
Re: Piłkarzyki - redcafe version
No i już jedno mamy z głowy, teraz Mata tak jak napisał zajmie się terminarzem, prawda?

Czy potrzebujemy coś jeszcze by rozpocząć zabawę?

No i jeszcze jedna sprawa... 3 użytkowników (ringO, zega92 i BartiMU) nie podali jeszcze swojej "Żelaznej trójki". Ja wysłałem juz im PW by dali znać czy chcą w ogóle jeszcze grać. Jak tak to mieli wpisać swą Trójkę a jak nie to mieli mi napisać. Wysłałem im to chyba dwa dni temu, do dziś jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.

E: widzę radzio że nie uwzględniłeś ich przy losowaniu, bo? nie dali "Żelaznej trójki" czy po prostu o nich zapomniałeś?



Mój Blog: Pod presją czasu
15-09-2008 16:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #192
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):E: widzę radzio że nie uwzględniłeś ich przy losowaniu, bo? nie dali "Żelaznej trójki" czy po prostu o nich zapomniałeś?

Taką listę zawodników dostałem od Maty ;-) i tego się trzymam ;-), a dwa że równe 20 osób teraz jest ^^

Foster26 napisał(a):Czy potrzebujemy coś jeszcze by rozpocząć zabawę?
Niech mi ktoś powie jaki wreszcie jest system rozgrywek xD bo tego mi do szczęścia brakuje Big Grin. Proszę o konkret co tam ustaliliście ;]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-09-2008 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #193
Re: Piłkarzyki - redcafe version
radzio napisał(a):Taką listę zawodników dostałem od Maty ;-) i tego się trzymam ;-), a dwa że równe 20 osób teraz jest ^^

Tylko kiedy ostatnio ringO był na forum? Nic nie pisze, na moje PW nie odp, Żelaznej trójki nie podał...

radzio napisał(a):Niech mi ktoś powie jaki wreszcie jest system rozgrywek xD bo tego mi do szczęścia brakuje Big Grin. Proszę o konkret co tam ustaliliście ;]
Mata napisał(a):4 grupy po 5 zespołów =8 meczy , awansują po 3 najlepsze . Dalej zrobić system ligowi ; 11 meczów , bez rewanżów . Awans uzyskuje najlepsza "8" do ćwierćfinału . Już bez żadnych losowań tylko 1 gra z 8 , 2 z 7 , 3 z 6 , 4 z 5 . Wiadomo mecz i rewanż , dalej 1/2 i finał . Rozgrywki pucharowe dają 5 spotkań , druga faza grupowa 11, zaś pierwsza 8 . W sumie wychodzi 24 spotkania . Żeby nie było naszej polskie ligi to można byłoby zrobic więcej kolejek np. rewanże w drugiej fazie grupowej i dałoby to 35 spotkań w sezonie .

Tak ma być Wink

Cytat:Co się stanie z tymi 8 zespołami, które nie wyjdą z tych 5 grup :>?

Można by utworzyć taką grupkę później (właśnie z tych 8 drużyn, które odpadną) i niech one tam grają każdy z każdym mecz i rewanż aby miały mniej wiecej tyle meczy co Ci co wyjdą. No i w zależności na jakim miejscu skończą to takie będa mieli miejsce, mniej wiecej tak:
Pierwszy w tej grupie "ośmiu" ma miejsce 13, drugi 14 itd.
A jeśli by jeszcze mieli duzo meczy mnie niz Ci co bedą walczyć o majstra to po meczu i rewanżu w tej grupie zrobić jeszcze ćwierćfinał półfinał i finał ( pary ćwierćfinałowe tworzymy tak: 1 z 8 2 z 7 3 z 6 i 4 z 5)

Kurwa zamieszałem troszkę ale chyba dasz rade załapać co radzio?

No i jeszcze wprowadzamy to ze za zwycięstwo sie dostaje tyle kasy za remis tyle .... co? Bo juz nie wiem....



Mój Blog: Pod presją czasu
15-09-2008 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #194
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Foster26 napisał(a):Tylko kiedy ostatnio ringO był na forum? Nic nie pisze, na moje PW nie odp, Żelaznej trójki nie podał...

Mam z nim kontakt na gg ;-)

Foster26 napisał(a):Tak ma być Wink

Proszę w takim razie o terminarz Big Grin

Foster26 napisał(a):Kurwa zamieszałem troszkę ale chyba dasz rade załapać co radzio?
Ok już wiem co i jak Big Grin

Tylko proszę o terminarz Big Grin rozgrywek grupowych ;D

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-09-2008 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #195
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Mata napisał(a):Tylko proszę o terminarz Big Grin rozgrywek grupowych ;D

Mata powiedział że się tym zajmie więc nie ma problemu. Dziś najpóźniej jutro Ci to pewnie dostarczy Wink

radzio napisał(a):Ok już wiem co i jak Big Grin
Całe szczęście Smile

radzio napisał(a):Mam z nim kontakt na gg ;-)

To napisz mu aby podał swą "Żelazną Trójkę":!:



Mój Blog: Pod presją czasu
15-09-2008 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 136 gości