Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Champions League 2008/09
Kula ponieważ we Francji zakazana jest reklama piwa z tego co wiem.
17-09-2008 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Champions League 2008/09
To by się trzymało kupy, bo rok temu, też na Stade Velodrome zagrali z zaklejonym sponsorem.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
17-09-2008 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Champions League 2008/09
maju napisał(a):To by się trzymało kupy, bo rok temu, też na Stade Velodrome zagrali z zaklejonym sponsorem.

Pokaż, na co cię stać Big Grin

Dobrze bartez mówisz, we Francji zakazana reklama piwa jest.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-09-2008 19:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #64
Re: Champions League 2008/09
Środowe mecze :

Grupa E:
Celtic Glasgow - Aab Aalborg 0:0
Czerwona kartka: Beauchamp 80 min. (Aalborg)
Cytat:W 78. minucie rywalizacji sędzia Trefoloni pokazał czerwoną kartkę zawodnikowi gości Beauchampowi za faul na piłkarzu Celtiku, który wychodził na czystą pozycję. Powtórki telewizyjne wykazały jednak, że autorem przewinienia był Jakobsen. Włoch wyrzucił zatem z boiska niewłaściwego piłkarza.!

Manchester United - Villarreal CF 0:0
Cytat:Stworzyliśmy w tym meczu wiele okazji, niestety żadnej nie udało się wykorzystać. Cieszy mnie, że graliśmy znowu taką piłkę, do jakiej przyzwyczailiśmy kibiców, to dla mnie bardzo ważne. Moi piłkarze dobrze czuli się na boisku, widać było, że gra znowu sprawia im przyjemność - stwierdził menedżer "Czerwonych Diabłów".

Grupa F:
Olympique Lyon - AC Fiorentina 2:2 (0:2)
0:1 Gilardino 11 min.
0:2 Gilardino 41 min.
1:2 Piquionne 73 min.
2:2 Benzema 86 min.
Cytat:To był niezwykle ciężki dla nas mecz. Wydawało się, że dobrze rozpoczęliśmy, czuliśmy, że będzie przebiegać po naszej myśli, ale Fiorentina zadała dwa bardzo mocne uderzenia i do przerwy to oni prowadzili 2:0 - stwierdził Benzema. - Nie panikowaliśmy, bo to nie w stylu Lyonu. Do końca wierzyliśmy, że możemy nawet wygrać ten mecz i strzelić trzecią bramkę. Cieszymy się jednak z punktu, bo z przebiegu meczu można go rozpatrywać jako zwycięstwo - dodał napastnik

Steaua Bukareszt - Bayern Monachium 0:1 (0:1)

0:1 van Buyten 14 min.
Cytat:Zawsze najważniejszą rzeczą jest rozpocząć rozgrywki od zdobycia trzech punktów i to mój zespół osiągnął - powiedział Klinsmann - W pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń i powinniśmy do przerwy prowadzić co najmniej 2:0. Po przerwie niepotrzebnie cofnęliśmy się za bardzo do defensywy.

Grupa G:
Dynamo Kijów - Arsenal Londyn 1:1 (0:0)
1:0 Bangura (k) 63 min.
1:1 Gallas 88 min.
Cytat:Sędzia miał trzykrotnie okazję, by wyrzucić z boiska lewego obrońcę Dynama, który starał się wręcz zniszczyć Walcotta - przyznał Wenger. - Karnego również nie powinno być, ponieważ to Sagna był trzymany przez rywala za koszulkę.
FC Porto - Fenerbahce Stambuł 3:1 (2:1)
1:0 Lisandro 11 min.
2:0 Lucho 13 min.
2:1 Guiza 29 min.
3:1 Sapunaru 90 min.
Cytat:Wykonaliśmy wszystkie założenia i nie pozwoliliśmy rywalom stwarzać klarownych sytuacji - powiedział Ferreira. - Oni mieli tylko osiem strzałów, podczas gdy my aż 18. Mimo to uważam, że Fenerbahce to dobry zespół z wieloma utalentowanymi piłkarzami.

Grupa H:

Real Madryt - BATE Borisov 2:0 (1:0)
1:0 Sergio Ramos 11 min.
2:0 Van Nistelrooy 57 min.
Czerwona kartka: Kaghush 63 min. (BATE)
Cytat:Gdy prowadziliśmy 1:0, a rywale nie byli w stanie nam zagrozić, pomyślałem, że dołożymy jeszcze kilka trafień - otwarcie przyznał Schuster. - Jednobramkowe prowadzenie zawsze jest niebezpieczne, ponieważ wystarczy jeden błąd, by zmienić obraz gry. W tym momencie kolejna bramka, albo dwie, były nam potrzebne. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo, bo tego potrzebowaliśmy. Szkoda tylko, że rozmiary tej wygranej nie były większe.
Juventus Turyn - Zenit St. Petersburg 1:0 (0:0)
1:0 Del Piero 76 min.
Cytat:Nie było łatwo, ponieważ zagraliśmy z dobrym zespołem, który nie ukrywam, przewyższał nas pod względem fizycznym. My też jednak postawiliśmy twarde warunki i gol Alessandro Del Piero daje nam powody do satysfakcji. Cieszy zwycięstwo, bo mamy wyrównaną grupę, więc te punkty mogą być kluczowe - powiedział Ranieri

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-09-2008 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #65
Re: Champions League 2008/09
2 kolejka Ligi Mistrzów - Wyniki i słów kilka

Grupa A:

CFR Cluj 0:0 Chelsea Londyn
Girondins Bordeaux 1:3 AS Roma


Rumuni są zdecydowanie wielkim objawieniem tegorocznych rozgrywek . 4 punkty , pokonanie Romy w Rzymie i remis co prawda u siebie ale z chelsea robią spore wrażenie. Jednak nie chce mi wierzyć aby udało im się awansować dalej . Chelsea nie taka straszna jak by można przypuszczać . Wreszcie Roma przebudziła się . Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało zdobycia kompletu punktów , imo czerwień dla Francuzów pomogła Romie. Wreszcie pokazał się Baptista z dobrej strony .

Tabela GR A

Grupa B:

Anorthosis Famagusta 3:1 Panathinaikos Ateny
Inter Mediolan 1:1 Werder Brema


Kolejni kilerzy , tym razem z Cypru... Cypr może ,a Polska niestety NIE <świr> Do pełnego szczęścia brakowało gola Sosina. Inter do derbach Mediolanu nie pokazał nic wielkiego co prawda miał dość sporą przewagę ale nie potrafił jej udokumentować . Jose ma o czym myśleć ; d

Tabela GR B

Grupa C:
Sporting Lizbona 2:0 FC Basel
Szachtar Donieck 1:2 FC Barcelona


Barca zaczęła mecz bez swojego największego gwiazdora Leo Messiego. Uratował w końcówce po wejściu na murawę trzy punkty i pokazał że na kogo jak na kogo ale na niego kibice mogą zawsze liczyć. Barca nie jest tak groźna jak kiedyś,ale mimo wszystko ma kilku piłkarzy w składzie którzy mogą przesądzić o pojedynku. Sporting -Basel czy kogoś interesował ten mecz w ogóle?;>

Tabela GR C

Grupa D:

Liverpool 3:1 PSV Eindhoven
Atletico Madryt 2:1 Olympique Marsylia


Liverpool w lidze ,a w LM od wielu lat to dwie inne drużyny. W tym sezonie zdaję się że nie zmieni się nic pod tym względem . Dwóch liderów i na jakieś 97% w owej tabeli nie powinno zmienić się absolutnie nic.
Po następnych dwój kolejkach wyjaśni się tylko fakt kto zajmie pierwsze miejsce i kto awansuje do Uefa. Grupa D czyli nic ciekawego, prawie wszystko wiadomo.

Tabela GR D

Grupa E:


Aab Aalborg 0:3 Manchester United
Villarreal CF 1:0 Celtic Glasgow


United zgodnie z planem ale nie mam się po co rozpisywać jak wszystko o meczu znajdziecie tu Martwi przymusowe opuszczenie boiska przez Scholes'a i Rooney'a ; /
Villareal zgodnie z przewidywaniami pokonał Celtic , Boruc jednym z najlepszych na boisku . Mam nadzieję że Celtowie włączą się jeszcze do walki o awans ,a jak nie to 3 miejsce jest jak najbardziej w ich zasięgu. Hiszpanie raczej zdobędą komplet punktów z Duńczykami więc i my musimy teraz pokonać Celtic.

Tabela GR E

Grupa F:


AC Fiorentina 0:0 Steaua Bukareszt
Bayern Monachium 1:1 Olympique Lyon


Fiora kontra Steua to drugorzędny mecz zaś Bayern - Lyon zapowiadał się dość interesująco ... Lecz tylko zapowiadał , forma obu zespołów nie powala na kolana w szczególności Monachijczyków . Zanosiło się na trzecią porażkę z rzędu ale Ze Roberto znalazł się tam gdzie powinien być i oddał strzał głową . Wyjść wyjdą zapewne oba zespoły ale nie zanosi się aby coś miały zwojować w tym sezonie.

Tabela GR F

Grupa G:

Arsenal Londyn 4:0 FC Porto
Fenerbahce Stambuł 0:0 Dynamo Kijów


Arsenal pokazał że jest nie obliczalną drużyną. W lidze przegrali u siebie z Hull ,a za klika dni podejmowali też u siebie o wiele lepsze FC Porto ... Efekty są jakie widać : d Chyba nikt nie spodziewał się tak łatwej przeprawy Londyńczyków . Jeśli nie przegrają teraz w Turcji to mając za sobą 2 mecze wyjazdowe awans z pierwszego miejsca wydaję się być kwestią czasu. Chyba największy gniot całej kolejki czyli Fener - Dynamo o_O szkoda oczy nawet na skrót .

Tabela GR G

Grupa H:

Zenit St. Petersburg 1:2 Real Madryt
BATE Borisov 2:2 Juventus Turyn


Real się męczył ale wymęczył komplet punktów i przewodzi w tabeli. Jak widać Zenit nie taki świetny jak go opisywano, co prawda przegrał dwukrotnie różnicą jednego gola ale przegrał. To co działo się w meczu Juve = paranoja. Praktycznie anonimowy klub prowadzi grę z potentatem. Jednak z 0-2 udało im się doprowadzić do remisu i nie dopuścić do wielkiej sensacji.

Tabela GR H


Skróty 2 kolejki

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
02-10-2008 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #66
Re: Champions League 2008/09
Mata napisał(a):Rumuni są zdecydowanie wielkim objawieniem tegorocznych rozgrywek . 4 punkty , pokonanie Romy w Rzymie i remis co prawda u siebie ale z chelsea robią spore wrażenie. Jednak nie chce mi wierzyć aby udało im się awansować dalej .

A ja jestem pewien że awansują dalej Smile wystarczy im wygrać dwa mecze z Bordeaux, wtedy będą mieli 10 pkt i awans, bo nie wierzę że Roma da radę wygrać z Chelsea u siebie a nie mówiąc już na SB.... Wygrają dwa następne mecze i sprawią kolejną ogromną niespodziankę.


Mata napisał(a):Kolejni kilerzy , tym razem z Cypru... Cypr może ,a Polska niestety NIE <świr>

Przynajmniej mamy jedną drużynę w UEFA Tongue
Famagusta radzi sobie bardzo dobrze, widać że jest to bardzo dobrze poukładany zespół. Są groźni szczególnie u siebie... moim zdanie oni również są w stanie sprawić ogromna niespodziankę i awansować dalej Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
03-10-2008 06:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Champions League 2008/09
W Cyprze postawili na piłkarzy z mnaiej lub bardziej, ale znanym nazwiskiem. Nie ważne, że z zasady mają oni (i to grubo) po 30. Jak sięokazuje, jeśli piłkarz grał w lidze lepszej niż polska i nie grzał tam ławy, to coś mimo wszystko potrafi...

W Polsce stawiamy na sprowadzanie piłkarzy ogranych w naszej lidze. Nie jest to głupie rozwiązanie, ale w u polskich piłkarzy brakuje ambicji, zaangażowania. To co wczoraj Wisła pokazała, obrazuje nasze podejście do tego wszystkiego. Grali bez ambicji, zaangażowania. Dopiero gol Brożka to zmienił. I tu jest pies pogrzebany. Mozna wyliczać pieniądze i inne cholernie ważne czynniki, ale szkopół tkwi w szczegółach.

Myślę jednak, że ten temat schodzi na inne tory. Jeśli znalazłby się ktoś na forum chętny do odpowiedzi na tego posta to niech odpowie w innym temacie Tongue

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
03-10-2008 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #68
Re: Champions League 2008/09
AS Roma 3 - 1 Chelsea
:shock:
Wątpię aby były jakieś osoby przed tym meczem, które spodziewały się zwycięstwa Romy w meczu z The Blues, a już na pewno nikt nie spodziewał się takiego wyniku. Nie wiem jak tam grała Chelsea (oglądałem transmisję symultaniczną) ale wynik mówi sam za siebie. Ostatnio przegrali u siebie z Liverpoolem, tym samym skończyła się ich wspaniała passa, teraz dostali w dupę od Romy... ciekawe jak z tym sobie poradzi Scolari

Anorthosis 3 - 3 Inter Milan
:o Kolejne zaskoczenie
Tego się nie spodziewałem, myślałem że może tam Cypryjczycy sprawią jakieś problemy drużynie Mourinho, tzn. Inter będzie się męczył, długo nie będzie mógł strzelić bramki, ale wygra, a tu proszę...

Liverpool 1 - 1 Atletico Madrid
:evil:
Który to już raz w tym sezonie, co Liverpool w ostatniej minucie meczu ZA NIC dostaje rzut karny i dzięki temu remisuje czy wygrywa? Doliczony czas gry, Gerrard i obrońca wyskakują do piłki, Steven (ciula) aktorzy, sędzia głupek daje się nabrać i karny... to już jest wkurwiające!



Mój Blog: Pod presją czasu
05-11-2008 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Champions League 2008/09
Foster26 napisał(a):Steven (ciula) aktorzy, sędzia głupek daje się nabrać i karny... to już jest wkurwiające!
podmień Steven na Cristiano i z oboma stwierdzeniami się zgodzę.

Szkoda, że Sosinowi coraz gorzej idzie na Cyprze. Zaczął świetnie, ale nie utrzymał dosypozycji. Teraz gole tylko od święta i z Interem przesiedział mecz na ławce.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-11-2008 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #70
Re: Champions League 2008/09
Wyników jak wyników może nie ma co rozpamiętywać ale awans z pierwszego i drugiego miejsca jak najbardziej . Więc rozstawionymi zespołami w losowaniu 1/8 będą :
:arrow: AS Roma
:arrow: Panathinaikos Ateny
:arrow: FC Barcelona
:arrow: Liverpool
:arrow: Manchester United
:arrow: Bayern Monachium
:arrow: FC Porto
:arrow: Juventus Turyn

Przeciwnicy losowani będą z grona :
:arrow: Atletico Madryt
:arrow: Sporting Lizbona
:arrow: Chelsea Londyn
:arrow: Inter Mediolan
:arrow: Villarreal CF
:arrow: Olympique Lyon
:arrow: Arsenal Londyn
:arrow: Real Madryt


Jeśli chodzi o rywala United to wręcz wymarzonym wydaje się być Sporting. Jednak osobiście chciałbym i to bardzo wylosować za rywala Madrycki Real. Jak mamy obronić trofeum to trzeba odprawiać z kwitkiem każdego bez większej kalkulacji. Do tego Inter vs Live i Chelsea vs Barca . Bodajże byłoby to czwarte spotkanie tych zespołów w fazie pucharowej LM . Jakie emocje temu towarzyszą każdy dobrze wie. Dochodzi do tego , że jedni z najgroźniejszych rywali żegnają się z rozgrywkami już w 1/8.

Barca vs Chelsea
United vs Real
Liverpool vs Inter

Reszta już mnie tak bardzo nie interesuje...

Można zacząć na dobre przypuszczenia odnośnie par 1/8.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-12-2008 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #71
Re: Champions League 2008/09
1/8 Champions League :

Chelsea Londyn - Juventus

Inter Mediolan - Manchester United

Sporting Lizbona - Bayern Monachium

Atletico Madryt - FC Porto

Villarreal - Panathinaikos Ateny

Olympique Lyon - FC Barcelona

Arsenal Londyn - AS Roma

Real Madryt - FC Liverpool

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-12-2008 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #72
Re: Champions League 2008/09
Bardzo ciekawe pary w tym roku już na etapie 1/8. Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudza mecz z udziałem Diabłów- wylosowaliśmy chyba możliwie najtrudniejszego rywala, ale jak chcemy obronić tytuł to musimy i nimi sobie poradzić Big Grin
Strasznie ciekawy pojedynek będzie ponadto między Chelsea a Juve, Arsenal- Roma, jak również Real z Liverpoolem- czyżby Królewscy po raz kolejny pożegnają się CL już na tym etapie rozgrywek: wg mnie bardzo prawdopodobne 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-12-2008 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Champions League 2008/09
Na dzień obecny Inter jest najgroźniejszy, fatum nad obrońcami tytułu? :> Cieszę się, ze znów Jose wraca ale boję się o jedno, dla Interu wygranie tegoż pucharu jest priorytetem.

Takie Atletico może się znaleźć na 75% w 1/4 Tongue Bardzo bym chciał aby L'pool wygrał z Realem. Wiadomo, że wtedy Redsi będą mieli więcej spotkań, a nie wiadomo jak potoczy się sezon.
19-12-2008 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Champions League 2008/09
Mimo wszystko nie ma źle. Lepiej by było oczywiście wylosować real, bo oni są bardzo słabi. Z Interem będą problemy, ale powinniśmy sobie poradzić. Inter to, zaraz po Barcelonie i United, jeden z faworytów do wygrania LM w tym roku. No i Mourinho, który jest dobrym taktykiem i umie ustawić drużynę pod Nas. Ale z drugiej strony Ferguson też umie ustawić pod taktykę Mourinho Big Grin Myślę, że jeśli nikt z naszych nie zawiedzie (co się ostatnio niestety zdarza), to powinniśmy wygrać.

Druga najciekawsza para (bo oczywiście najciekawsza to Inter-United) to bez wątpienia Chelsea - Juventus. To również bardzo mocne drużyny, które też aspirują do wygrania trofeum. Chciałbym, żeby smerfy przegrały, ale jednocześnie chciałbym, żeby wygrały, bo wtedy będą miały też napięty terminarz i wtedy łatwiej o stratę punktów w Premier League. Obstawiałbym zwycięstwo Juventusu.

Trzecia najciekawsza para to wg. mnie Liverpool - Real. Tak jak w dwumeczu wyżej, chciałbym, żeby Liverpool i wygrał i przegrał Big Grin Bardzo nie lubię srealu, bardziej niż liverpoolu. Mógłbym gnębić brata dzięki temu. No ale w przypadku wygranej srealu, liverpool miałby mniej meczów do rozegrania i w Premiership byłoby trudniej o mistrzostwo. Obstawiam jednak na Liverpool.
19-12-2008 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Champions League 2008/09
Wiadomo że lepiej byłoby wylosować np Sporting ale jak United chce wygrać LM to musi wygrać z każdym, nieważne czy to Inter czy Real. Ja osobiście też bym wolał żeby zagrali z Realem bo ciekaw jestem jak Ronaldo by sie spisywał i pokazali byśmy im kto jest najlepszy. Ale mecz z Interem zapowiada sie bardzo emocjonująco, po pierwsze pojedynek mistrzów Włoch i Anglii a po drugie Mourinho z Fergiem. Dobrze też że rewanż gramy u siebie. Mam nadzieję że wypadnie w środe i TVP pokaże bo będzie naprawdę gorąco.

Do tego mecze Chelsea-Juventus, Real-Liverpool, Arsenal-Roma hehe naprawdę jak na 1/8 to będą bardzo ciekawe mecze.

Z tych trzech najbardziej mnie interesuje Chelsea - Juventus bo wiemy jak niebiescy w tamtym sezonie dostali i na pewno w tym sezonie mają bardzo wielką ochotę sie odegrać. A Juventus też spisuje sie bardzo dobrze więc pojedynek będzie bardzo zacięty.
19-12-2008 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości