Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Spotkania kibiców
W Trójmieście też niechudo! Smile
11-01-2009 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Spotkania kibiców
Mi sie też we wrocku podobało, choc 1/3 osób nie poznałam. Duzo w ogóle nas było, nie?
Ktoś idzie w środę oglądać, albo w sobotę? Oba mecze są transmitowane na canalu.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
11-01-2009 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #93
Re: Spotkania kibiców
EricRyan napisał(a):Mamy nadzieje, że teraz bedziesz stałym bywalcem we Wrocławiu! Smile Pozdro.

Spoko ;P bywalcem bede, bo tu mieszkam Tongue ale do Warki chodzimy tylko na szlagiery, bo ziomek ma w domu Canal+HD także :mrgreen: :mrgreen: u niego całkiem przyjemnie jest popiwkować w szerszym gronie,
No tyle ze to kibic lfc i nie zawsze zaprasza na MU :mrgreen: :mrgreen: ale spoko, bede zagladal na forum i postaram sie zjawiac by żywo wspierać waszą czerwoną oprawę Big Grin pozdro

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
12-01-2009 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
leslav MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Spotkania kibiców
garret9 napisał(a):
EricRyan napisał(a):Mamy nadzieje, że teraz bedziesz stałym bywalcem we Wrocławiu! Smile Pozdro.

Spoko ;P bywalcem bede, bo tu mieszkam Tongue ale do Warki chodzimy tylko na szlagiery, bo ziomek ma w domu Canal+HD także :mrgreen: :mrgreen: u niego całkiem przyjemnie jest popiwkować w szerszym gronie,
No tyle ze to kibic lfc i nie zawsze zaprasza na MU :mrgreen: :mrgreen: ale spoko, bede zagladal na forum i postaram sie zjawiac by żywo wspierać waszą czerwoną oprawę Big Grin pozdro

To zapraszamy juz na nastepne spotkania z Wigan w srode i pelna ekipa na Bolton w Sobote


Atmosfera na meczu bardzo dobra w koncu cos z dopingiem pociagnelismy. W drugiej polowie duzo lepiej juz niz w pierwszej chociaz bo bramce Nemanji szybko wiekszosc osob podlapoalo kilka przyspiewek i bylo juz lepiej.
Padl rekord frekfencji, bo bylo nas cos ponad 20 c dla mnie jest wielkim zaskoczeniem bo liczylismy na 14 max 16 osob.

Tak jak rozmawialismy terzeba na forach umiescic temat cos w stylu przyspiewki tak jak ma to miejsce m.in ma manusite.pl

do soboty, blizej podamy konkretniejsze szczegoly Big Grin

UNITED!!
13-01-2009 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #95
Re: Spotkania kibiców
leslav MUSC PL napisał(a):Tak jak rozmawialismy terzeba na forach umiescic temat cos w stylu przyspiewki tak jak ma to miejsce m.in ma manusite.pl

U nas już coś takiego jest: <!-- l -->multimedia/spiewnik-kibica-t1040.html<!-- l -->

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-01-2009 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Spotkania kibiców
Jutro UNITED gra z Wigan. Jeśli ktoś ma ochotę to może wpaść do pubu na mecz. Jednak biorąc pod uwagę, że to mecz w środę nie mozna liczyć na frekwencję.
Na 100% we Wrocławiu spotykamy się w sobotę na meczu z Boltonem! Tutaj już nie ma odpuszczania i wszyscy którzy mogą wbijają do pubu. Smile Mam nadzieję, że stworzymy taką samą atmosferę jak na meczu z Chelsea.
Wszystkich gorąco zapraszamy do wspólnego oglądania i dopingowania!
Smile
13-01-2009 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Spotkania kibiców
Ja jutro będę :twisted: Ale ze znajomą, która niezbyt zna się na piłce(ale bardzo chce się od dwóch lat poznać). Także jak ktoś z was będzie, to niech się nie zdziwi, że będe jej tłumaczyć na czym polega spalony.
Swoja drogą ciekawe czy odpalą telebim - pewnie będzie za mało osób.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
13-01-2009 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angel33 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #98
Re: Spotkania kibiców
EricRyan napisał(a):No i kolejne spotkanie we Wrocławiu za nami Smile
Dzisiejsze zdecydowanie najlepsze ze wszystkich jakie do tej pory odbyło się we Wrocku! Smile Rekord frekwencji czyli około 20 osób (trudno było zliczyć) i w końcu dobry doping. Atmosfera nareszcie taka jaką oczekujemy i cały czas idziemy w dobrym kierunku.

Noooo proszę jaka fajna grupka :mrgreen: Super że udało wam się spotkać w tak licznym gronie! Oby tak dalej! Pozdrowionka dla wszystkich Wink

P.S. Fajne foteczki Smile
14-01-2009 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #99
Re: Spotkania kibiców
A ja tam zapraszam MUSCowiczów częściej na RedCafe Tongue bo wpadacie tylko raz na jakiś czas przed spotkaniem kibiców czy coś Big Grin... zapraszamy częściej ]:->

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
14-01-2009 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Spotkania kibiców
A Ty może w końcu odejdź od tego kompa i idź do pubu na mecz!
14-01-2009 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Spotkania kibiców
bardzo bym chciał wpaść na oba mecze bo czuje głód oglądania diabłów :]
Niestety dopiero wróciłem do domu i pozostaje SopCast =P no a w weekend jade do zielenca na Lige Uczelnianą w narciarstwie i znowu odpada mecz Sad
Za to jeżeli we Wtorek na C+ leciałby Carling CUP i mecz z Derby na OT to nie ma opcji żebym nie wpadł!!
jak MUSC cos planuje to moze zapytajcie czy bedzie leciał ;] ?

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
14-01-2009 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
leslav MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Spotkania kibiców
radzio dobra zagszcze Big GrinBig Grin

A teraz do konkretow w sobote mecz z Boltonem o 16:00 wiec jakos o 15:30 startujemy.
Wszystkich z okolic wroclawia i z wroclawi i nie tylko Big Grin zapraszmamy!!!
Pokazmy ze mobilizujemy sie na kazdy mecz UNITED a nie tylko na szlagiery tak jak to mialo miejsce na meczu z CFC wiec wszystkich chetnych prosze o kontakt PW albo gg 8629865 

UNITED!
16-01-2009 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Spotkania kibiców
przecież liga była wczoraj i dzisiaj w Zieleńcu - przynajmniej tak od nas jechali chłopaki.

Boże gdzie ja wcisnę jutro ten mecz... ale może jakimś cudem będę.
W środe siedziałam m.in. z moim bratem, i jego kolegą, którzy gadali takie rzeczy, że jeden z fanów, który tam byl i z nami oglądal, pewnie będzie uciekał na mój widok w sobote

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-01-2009 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Spotkania kibiców
Fakt, niedawno całość się zakończyła, trochę mi się terminy pomieszały, ale raczej zostaniemy dzień dłużej żeby pośmigać tu trochę bo zima jest rewelacyjna..
W każdym razie jeśli inna decyzja będzie przegłosowana jutro w Warce rezerwuje miejsce przy kaloryferze na bolton xP

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
16-01-2009 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Spotkania kibiców
Na chelsea we wrocku było przednio! Zapraszamy na Bolton! Piszcie do leslava na PW!
16-01-2009 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości