Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #46
Re: Nani
No ja nie zauważyłem żeby za każdym razem próbował na pałę strzelić gola. I nie słyszałem o żadnych pretensjach do Naniego ze strony innych zawodników. W tym sezonie to wszyscy chcą jak najdłużej rozgrywać piłkę, strzelanie goli to tylko wstydliwy dodatek.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-02-2009 15:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Nani
pan_opticum napisał(a):No ja nie zauważyłem żeby za każdym razem próbował na pałę strzelić gola.
Nigdzie nie napisałem, że za każdym razem, tylko że mu się to zdarza
pan_opticum napisał(a):I nie słyszałem o żadnych pretensjach do Naniego ze strony innych zawodników. W tym sezonie to wszyscy chcą jak najdłużej rozgrywać piłkę, strzelanie goli to tylko wstydliwy dodatek.
Żaden zawodnik nie będzie publicznie krytykować swojego kolegi z zespołu, ale jakbyś oglądał mecze to byś to zauważył.

<!-- l -->liga-mistrzow/cl-aalborg-0-3-manchester-united-30-09-2008-20-45-t1062-15.html<!-- l -->

http://www.manutd.pl/content.php?address=news&id=2330
10-02-2009 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Nani
Gdy Nani strzela na bramkę z daleka to nie znaczy, że strzela na pałę, na pałę się strzela gdy koniecznie trzeba zdobyć bramkę w ostatnich minutach lub jak nie ma się już do kogo podać to lepiej strzelić na pałę niż stracić piłkę. Napisałeś, że żaden zawodnik nie krytykuje kolegi i, że pan_opticum nie wie tego bo meczów nie ogląda, wiesz na meczu się gra w piłkę, a nie wypowiada publicznie o kolegach. Nie wiem jakie ty mecze oglądasz, ale takich na których zawodnik wypowiada się publicznie o kolegach jeszcze nie oglądałem :roll:

PS: Wiem, że mam fajny awartar i wiem też, że nie mam do niego praw autorskich, ale Twój łudząco przypomina mój. Jest tyle fajnych awartarów, że myślę, że mógłbyś sobie znaleźć jakiś inny ładny awartarek, oboje kibicujemy Manchester United Wink

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
10-02-2009 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #49
Re: Nani
Nani nie strzela na pałę, tylko drybluje Wink. Dużo, dużo drybluje po to, żeby stracić piłkę jak już jest przy linii albo posłać dośrodkowanie do obrońcy. Moim zdaniem jednej z najmniej efektywnych (nie mylić z efektownym) piłkarzy zespołu i, mimo wszystko, jeden z pierwszych do odstrzału. Nie potrafię przekonać się do chłopaka, a argument, że jest jeszcze młody do mnie nie trafia (jest w wieku Rooneya! I rok młodszy od Ronaldo, który jest najlepszym piłkarzem globu). Moim zdaniem nie trafiony transfer, a już na pewno mocno przepłacony. Jeśli tylko Tosić się wyrobi, to sprzedałbym Portugalczyka za 25 baniek i miał z głowy.
10-02-2009 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #50
Re: Nani
Wakaru napisał(a):Jeśli tylko Tosić się wyrobi, to sprzedałbym Portugalczyka za 25 baniek i miał z głowy.
Taa, już widzę jak ustawia się kolejka chętnych, na kupno Naniego, po tak 'promocyjnej' cenie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-02-2009 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Nani
Wakaru, naprawdę opchnął byś Naniego za 25 baniek?

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
10-02-2009 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Nani
Janczar: Ja nie napisałem nigdzie, że Nani strzela na pałe, tylko pan_opticum, a nie chodzi mi o to, że strzela z daleka, tylko że gdy np. MU mają akcje pod bramkawą to Nani nie pada piłki koledze, który jest na lepszej pozycji, tylko próbuje sam wykończyć akcje to mu się to z resztą rzadko zdarza.
Janczar napisał(a):Napisałeś, że żaden zawodnik nie krytykuje kolegi i, że pan_opticum nie wie tego bo meczów nie ogląda, wiesz na meczu się gra w piłkę, a nie wypowiada publicznie o kolegach
Nie widziałeś nigdy na meczu, gdy gra zostanie przerwana (np. wolny) to zawodnicy rozmawiają ze sobą? To ja nie wiem jakie Ty mecze oglądasz...

PS: Sorry, ale nie zmienia avatara, bo mi się podoba i jak go zakładałem to jeszcze nie wiedziałem, że Ty masz takiego samego :/
10-02-2009 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Nani
No dobra, przesadziłem Tongue

Niemniej sprzedałbym go. Chociażby za tyle, żeby koszty transferu się zwróciły (bo razem z pensją to już byłby nadmiar szczęścia). Tylko że jak tak myślę, 17mln to też nieco za dużo. 15 chociaż '^^.

Żeby on jeszcze miał jakiś klub, do którego chciałby przejść...
10-02-2009 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #54
Re: Nani
O czym wy mówicie? Niedługo dojdzie do tego, że Nani to cienias i 10 mln za niego to złoty interes. Nie przesadzajmy. Za takiego Quaresmę Inter dał ponad 20 mln euro, podobnie jak Tottenham za Bentleya. Nani może w tym sezonie nie błyszczy formą, ale on ma naprawdę spory potencjał. Może się powtórzę, ale on miał najwięcej asyst z całej drużyny w tamtym sezonie. WIęcej od naszych gwiazd - Rooneya, Teveza i Ronaldo. Sam ten fakt pokazuje, że Nani jest dobrym zawodnikiem. Nie widzę sensu się go pozbywać, przynajmniej na razie. Skrzydłowych i tak mamy mało, a Nani zapewnia Fergusonowi możliwość rotacji. Dajmy mu czas. Jest możliwość, że da ciała po całej linii. Wtedy można go sprzedać. I na pewno nie byłoby problemem sprzedać go za 20 mln euro. W dzisiejszym futbolu za takich zawodników jak Nani jest to standardowa cena. Poza tym głupotą byłoby sprzedać go za mniejsze pieniądze, podczas gdy my musimy wydawać za Teveza prawie 40 mln, za Berbatova 30 mln czy za Hargreavesa 25 mln.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Nani
Pawlak92 napisał(a):Nie widziałeś nigdy na meczu, gdy gra zostanie przerwana (np. wolny) to zawodnicy rozmawiają ze sobą? To ja nie wiem jakie Ty mecze oglądasz...

Pawlak92 zal, ty nie odróżniasz rozmowy zawodników między sobą, a wypowiedzi publicznej??
Gdy zawodnicy rozmawiają między sobą na boisku to jest to ich prywatna rozmowa, gdy zaś rozmawiają przed mikrofonem to wtedy jest to rozmowa publiczna

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
10-02-2009 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #56
Re: Nani
Pawlak92 napisał(a):Żaden zawodnik nie będzie publicznie krytykować swojego kolegi z zespołu, ale jakbyś oglądał mecze to byś to zauważył.
Mama mnie woła jak są gole (i ten, podbramkowce) i nigdy nie zauważyłem żeby ktoś się na niego gniewał. Sad

Dobra riposta, 'mama mnie woła...' :lol: // matys

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-02-2009 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Nani
Ok, asysty są czymś, co do mnie przemawia. Jednak nie jest to dla mnie na tyle przekonujące, by na niego stawiać. Żałuję, że, w dużej mierze przez obecność Portugalczyka właśnie, nie gra Park Ji-Sung. Widzieliście ten obrót a'la Zidane w meczu z WBA (chyba)? Koreańczyk może nie robi tego często, ale zawsze efektywnie (wtedy akurat wpadł na jeszcze jednego obrońcę i był rożny). Poza tym nie robi takich numerów, jak Nani z West Hamem.

Moim zdaniem Nani nie zrobi wielkiej kariery na Old Trafford i nigdy nie będzie pewniakiem na lewym skrzydle. Chyba, że w przyszłym sezonie się obudzi. Ale myślę, że jeśli następny rok będzie taki, jak ten, to już będzie wyrok. Nie potrafię się przekonać do chłopaka i uznać go za naprawdę dobrego i potrzebnego gracza.

Umówmy się, że 20mln byłoby dobrą ceną Smile
10-02-2009 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #58
Re: Nani
Wakaru napisał(a):Żałuję, że, w dużej mierze przez obecność Portugalczyka właśnie, nie gra Park Ji-Sung. Widzieliście ten obrót a'la Zidane w meczu z WBA (chyba)? Koreańczyk może nie robi tego często, ale zawsze efektywnie (wtedy akurat wpadł na jeszcze jednego obrońcę i był rożny). Poza tym nie robi takich numerów, jak Nani z West Hamem.

Ja również uważam, że Park jest lepszy od Naniego. Tylko, że nie wiem czego żałujesz, bo Park w tym sezonie jest naszym podstawowym zawodnikiem. Nani sobie pogrywa w Carling Cupach itp. Park gra w ważniejszych meczach, także obecność Naniego nie ma wpływu na ilość występów Koreańczyka. A przecież nie będziemy cały czas grać jednym zawodnikiem, biorąc pod uwagę na ilu frontach toczymy walkę w tym sezonie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: Nani
Ale gdyby nie Nani grałby częściej. Niestety United ma kilku niedocenianych zawodników - Park, Fletcher, Brown, O'Shea. A taka quasi-gwiazda jak Nani odbiera jednemu z nich możliwość pokazania umiejętności.

Mimo wszystko liczę na Tosicia. Może sprawi, że Nani przestanie być niezbędny i będzie można zrealizować zyski.
10-02-2009 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #60
Re: Nani
Napisz po prostu że go nie lubisz. Bo mimo tego że nie gra tyle co Park i to nie on wybiega w najważniejszych meczach, twierdzisz że zabiera mu miejsce. A Nani nie jest żadną gwiazdą, to młody zdolny.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-02-2009 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości