Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Spotkania kibiców
DOLNY ŚLĄSK [WROCŁAW]

W niedzielę o godzinie 17:00 mecz z WHU. Spotykamy się we Wrocławiu, wszystkich chętnych proszę o kontakt na gg 8509328, lub pw.
04-02-2009 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #122
Re: Spotkania kibiców
To na 99% ja już się z kumplem będę tam kręcił od 14 - 15 bo myślę że dadzą derby THFC - Arsenal a ten mecz moze byc dobry, i jak życie pozwoli (są małe komplikacje) zostanę też na cały mecz Manchesteru, nie wiem czy zdołam..

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
06-02-2009 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #123
Re: Spotkania kibiców
WROCŁAW/DOLNY ŚLĄSK
W sobotę o 18:30 mecz United - Blackburn. Jest transmisja na C+ więc spotykamy się we Wrocławiu. Zapraszam wszystkich chętnych! Piszcie na gg: Pier 8509328, Leslav: 8629865
20-02-2009 16:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #124
Re: Spotkania kibiców
KRAKÓW!
z tego co widzę to jest na forum parę osób z Krk, lub tymczasowo w naszej ukochanej PRAWDZIWEJ stolicy pomieszkujących (m.in. studenci, jak i ja). Co byście powiedzieli na to aby rozpocząć nową, świecką tradycję wspólnego oglądania spotkań United przy piwku przy niemalże rodzinnej atmosferze (bądź co bądź jesteśmy ZJEDNOCZENI Wink ). Proponuję w Irish Mbassy na Stolarskiej, lub w English Football Pub na Mikołajskiej, gdzie można poczuć prawdziwą atmosferę Wysp.
Na dobry początek może Inter - United, a później finał CC. Niestety na mecz z Blackburn nie będzie mnie jeszcze w Krk gdyż korzystam z ferii Big Grin

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
20-02-2009 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mufan16 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #125
Re: Spotkania kibiców
Lucas napisał(a):Bydgoszcz? 8-)

Jak Bydgoszcz to ja zawsze się pisze... Już spotykałem sie kiedyś w Multikinie na meczach, czy na Barce z fanami United... Szczególnie Barka- dobra atmosfera i myśle, że tam można próbować na LM z Interem. Po finale LM mam sentyment do tego miejsca Big Grin

Więc kto z BYDGOSZCZY niech się zgłosi. Może wspólnie coś ukulamy Wink

Moje gg jakby co: 5726630
20-02-2009 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #126
Re: Spotkania kibiców
Hej, Wrocław a na LM coś kombinujecie? Bo w Warce nie ma 'n'?

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
21-02-2009 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #127
Re: Spotkania kibiców
Branka-we wtorek chyba w warce. Mnie nie bedzie, ale wysle Ci na PW numer do Majkela, on ma byc.

Edit:
JEDNAK W "13"!
22-02-2009 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Spotkania kibiców
Holly shit.. Nie przepadam za 13tka :| , jakos zbyt bilardowo sie tam czuję, co warka to warka 8-) , mam wrażenie ze oglądałem tam kiedyś LM, i to na "n sport" chyba.. Moze karne się tam jutro zapytać czy puszczają..

EDIT:
dzisiaj kolo 18 bylem w Warce i mi Panna mówiła, iż :
Owszem mają n sport jak sądziłem, leci LM na 100% ale...
Zapytała mnie co chciałbym ogladać to mówie ze MU - Inter ;P a ona ze Chcieli puścić Arsenal... troche zamuliła ;P ale generalnie twierdzi ze sporo osób pyta o mecz Manchesteru i pogada z szefem zeby to jakos zalatwic, bo w sumie po co zamulac Arsenalem takze ja preferowalbym wybranie sie do warki, zmotam fanow Interu, LFC, Realu i innych bo takich mam znajomych i uderzamy :mrgreen: :mrgreen: no chyba ze nie bedzie miejsc, a rezerwowac nie ma sensu skoro nie jest pewne ze MU puszcza, jutro znów wpadne kolo 15 zapytać się co i jak bo mówiła że już na 100% będzie wiadomo, takze MUSC.pl w razie czego okupować warke żeby nie rozpanoszyli sie tam jacys rossoneri ;P
pozdrSmile

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
23-02-2009 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #129
Re: Spotkania kibiców
Nie wiem jak dla mnie to logiczne, że powinien lecieć Manchester - przecież gra najlepsza drużyna anglii z najlepsza drużyną Włoch, niech mnie nie rozśmieszają z czyms innym, jutro tam zadzwonie i powiem, dlaczego ma lecieć nasz mecz. Bo wolę tam oglądac niz w 13.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-02-2009 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #130
Re: Spotkania kibiców
branka napisał(a):jutro tam zadzwonie i powiem, dlaczego ma lecieć nasz mecz.

powiało grozą ;P


ale spoko myślę, że i tak się ugną, bo pewnie 90% ludzi którzy przychodzi pytać o wtorkową LM pyta o transmisje MU, także nie mają wyjścia :mrgreen: jeśli chcą zarobić :twisted:

Ostatnio Warka zrobiła się trochę ala Pub Manchesteru United, co rusz zloty fanów, na meczach MU pub pełen, myślę, że dlatego się chcieli obronić, próbując zwrócić uwagę innych fanów... w tym kibiców AFC (jeśli tacy są we WRO Tongue) prawdopodobnie po to żeby nikt nie zaszufladkował Warki jako "Piwiarni Manchesteru Unied" ... tak sądzę... ale jutro nie mają wyjścia.
Tyle że może być lipa z miejscami, bo prawdopodobnie zwali się tam sporo ludzi a rezerwacja to chyba koszt, jutro o 15 spróbuje zagaić zagadać etc. może uda się jakiś stolik, albo ławę wyszarpać bez płacenia

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
23-02-2009 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #131
Re: Spotkania kibiców
To daj tu na forum nam znać. Ja będę na 20 się wybierać do 13, ale jakby na stówe miał byc mecz w Warce to lecę tam. Brak miejsca mi nie przeszkadza, w Anglii w pubach zawsze mecze oglądałam na stojąco, no problem Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-02-2009 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #132
Re: Spotkania kibiców
branka napisał(a):To daj tu na forum nam znać. Ja będę na 20 się wybierać do 13, ale jakby na stówe miał byc mecz w Warce to lecę tam.

spoko, zostawię jakiegoś newsa.. im więcej kibiców united tym lepiej, bo nie ukrywam, że LM a szczególnie strefa pucharowa sprawia mi sporo nerwów ;P a wspólny doping zawsze dodaje energii :mrgreen:

Cytat:Brak miejsca mi nie przeszkadza, w Anglii w pubach zawsze mecze oglądałam na stojąco, no problem Wink

Imponujące Wink jak na dziewczynę... naturalnie 8-)
Co Anglia to anglia, kraj rozwinięty,szeroko pojęte równouprawnienie... te sprawy ;P
w polsce jest cień szansy że widząc stojące dziewczyny facet z klasą się zachowa i choć zaproponuje miejsceTongue nawet na sporej bombie! Tongue

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
23-02-2009 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #133
Re: Spotkania kibiców
W Anglii jest tak, że w pubach często jest mało miejsc siedzacych i jak sie schodzi duża liczba kibiców, to wielu stoi.W Man jak nie byłam na OT, to w pubach zawsze stałam, jak większość kibiców! Raz mi ustąpiono i to o dziwo w pubie City w Manchesterze, jak oglądałam Derby. Do meczu było z 10 min, nie mogłam nic znaleść z tv i wlazłam do pubu, który okazał się wlaśnie pubem City. Miałam koszulkę United i się głupio czułam, ale ktoś mi ustąpił miejsca, inny normalnie zagdał, ktoś tam troche zbluzgał, ale ogólnie było znośnie, mówili, że nie ma blisko pubu United bo jestem w takim rejonie, więc żebym oglądala z nimi. Tylko wkurzalo mnie to, że cieszyli się z remisu z nami i że bluzgali na naszych piłkarzy. Ale nie było wrogo zbytnio, po meczu normalnie pogadaliśmy jak ludzie. Ale tam było dużo ludzi z dziecmi nie jacyś kibole-oszołomy.
A Achill regularnie oglądałam mecze z kolegami Fletcha, zawsze stawiali mi piwo, w tym roku tez tam jadę, więc znowu będe mieć pewnie przywileje Smile
W Anglii się fajnie ogląda, jest taka specyficzna atmosfera. Ale we wrocławiu w Warce też jest nieźle, jak leci mecz na telebimie. jak jest sporo kibiców to zawsze będzie atmosfera, obojętnie z jakiego kraju by nie byli.

Rozpisałam się :oops: Jak zwykle jak mam sie uczyć... jutro ostatnia poprawka, więc mam nadzieję że z tej okazji Diabły wygrają(każda okazja dobra do wygranej... :roll: ).

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
24-02-2009 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
garret9 Offline
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #134
Re: Spotkania kibiców
W Warce dziś usłyszałem jeszcze inną wersję Big Grin
prawdopodobnie jakiś szefo się tak wymądrzył, bo stwierdził, że będzie demokracja...
Przed meczem jakieś głosowanie zrobią jaki puścić, czy Manchester czy Arsenal..
Myślę jednak, że manchester ma większe szanse Big Grin także tam się zamierzam wybrać..

There is no Dark Side of the Moon really.. Matter of fact; it's all dark

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
24-02-2009 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #135
Re: Spotkania kibiców
JA zobaczę, to w sumie koło siebie, więc zachaczę o Warkę, zobacze ilu jest kibiców czego i pójdę do 13 jakby co.
A na razie spadam na egzamin :twisted:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
24-02-2009 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości