Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #166
Re: Carlos Tevez
Wątpię, aby cena spadła. To nie jest kwestia negocjacji między klubami. Dobrze o tym wiemy. Tevez należy teraz do jednej z amerykańskich firm, i trzeba to powiedzieć: jest ich produktem, za który wymagają pewnej kwoty. To tak, jakbyś poszła do spożywczego po masło i powiedziała: ale zbijmy cenę o 50 gr, bo często tu kupuję, a jest kryzys a muszę kupić jeszcze kilka rzeczy (utrzymać resztę drużyny). No kurwa, wierzyć w to, że zbijemy z ceny, to tak jakby żyć nadzieja, że Kaczyńscy jeszcze urosną.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
05-03-2009 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #167
Re: Carlos Tevez
Ale ta firma jest prawie bankrutem i będzie sie musiała zgodzić na każda kwotę, bo więcej za Teveza nikt nie da, no chyba że City, a on się będzie zapierał żeby tam nie pójść. Poza tym jej szef może pójdzie siedzieć i nie będzie problemu Wink
Ja uważam, że Fergie będzie umiał wynegocjowac cenę. Ile razy już było tak, że negocjacje się z kims przedłużały, że mieliśmy wydac kupę kasy a kończyło sie na jakichś śmiesznych kwotach. Ja uważam, że cena spadnie, ale zobaczymy jak będzie pod koniec sezonu.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-03-2009 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #168
Re: Carlos Tevez
branka napisał(a):Ja uważam, że Fergie będzie umiał wynegocjowac cenę. Ile razy już było tak, że negocjacje się z kims przedłużały, że mieliśmy wydac kupę kasy a kończyło sie na jakichś śmiesznych kwotach. Ja uważam, że cena spadnie, ale zobaczymy jak będzie pod koniec sezonu.

Jakiś przykład, bo sobie nie przypominam?
05-03-2009 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #169
Re: Carlos Tevez
maju napisał(a):Wątpię, aby cena spadła. To nie jest kwestia negocjacji między klubami. Dobrze o tym wiemy. Tevez należy teraz do jednej z amerykańskich firm, i trzeba to powiedzieć: jest ich produktem, za który wymagają pewnej kwoty.
No to są negocjacje między klubem a firmą. Jest jakieś prawo, które zabrania zbijać proponowaną przez firmę cenę? Bo ja o takim nie słyszałem. A od jakiego klubu oni zamierzają wyciągnąć te 30 mln funtów? Bo mogą sobie zaśpiewać 30, 40 albo i 50 milionów funtów. Tylko kto im tyle forsy da?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
05-03-2009 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #170
Re: Carlos Tevez
branka napisał(a):Ale ta firma jest prawie bankrutem i będzie sie musiała zgodzić na każda kwotę, bo więcej za Teveza nikt nie da, no chyba że City, a on się będzie zapierał żeby tam nie pójść. Poza tym jej szef może pójdzie siedzieć i nie będzie problemu Wink
Klauzula jest sztywno ustalona?
05-03-2009 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Queiroz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #171
Re: Carlos Tevez
Ceny nie zbije, ale powinien na nią pojsc, nie mozna dopuscic do sytuacji z samym Welbeckiem w obwodzie, a kupno kogos pokroju Teveza za 30 melonów jest niemożliwe, on naprawde pasuje do tej druzyny i nie zamienilbym go na tych rozmanierowanych pilkarzykow, takich jak Benzema...
08-03-2009 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #172
Re: Carlos Tevez
Tevez we wczorajszym meczu wreszcie pokazał kawałek dobrego futbolu. Może przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale Argentyńczyk starał się bardzo i wreszcie znalazł drogę do bramki.
Ciekawy jestem czy ten mecz będzie początkiem powrotu do formy, czy też taki chwilowy wyskok jak w innym meczu pucharowym z Blackburn?
Ważne jest również wejście w ten rytm meczowy- zagrać kilka całych meczów pod rząd, ale na razie nie jest to chyba możliwe przy fenomenalnej formie Roo i niewiele gorszej dyspozycji Berbatova.
A co do ankiety to zagłosowałem na 2 opcję- na stan obecny wydaje mi się że płacić 30 baniek to chyba jednak trochę dużo, patrząc na poczynania do tego czasu, ale sezon w pełni i mam nadzieje że Carlos przekona wszystkich, iż warto mieć go w swoich szeregach za niemalże każde pieniądze.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-03-2009 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #173
Re: Carlos Tevez
Podobnie jak Lukas, zagłosowałem na drugą opcję. Tevez jest naprawdę wartościowym zawodnikiem i udowodnił to już w niejednym meczu, ale w chwili obecnej, kiedy to mecze zaczyna na ławce, nie jest wart tych 30 mln.
Mam nadzieję, że mecz z Fulham to było takie przełamanie lodów jeśli chodzi o strzelanie bramek Smile
08-03-2009 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #174
Re: Carlos Tevez
Zagłosowałem na opcję numer 2. To co Argentina pokazał wczoraj jest zapewne warte 30000000Ł, ale niestety nie pokazuje tego w każdym meczu.
Poza tym i tak na ten moment to zmiennik, jednak dał wczoraj wyraźny znak Dymitarowi, że jego miejsce w ataku nie jest takie pewne. Uwielbiam zdrową rywalizacją Big Grin

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
08-03-2009 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #175
Re: Carlos Tevez
W chwili obecnej 30 milionów nie wchodzi w grę. Warto mieć jednak takiego zawodnika w kadrze. Carlos jest nieobliczalny i może jeszcze w tym sezonie pokazać, że potrafi regularnie rozgrywać świetne mecze. Mam nadzieję, że mecz z Fulham był tym przełomowym i Apacz ustrzeli trochę bramek Smile

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
08-03-2009 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #176
Re: Carlos Tevez
To prawda że wczoraj Carlos zagrał dobre zawody ale jedna jaskółka wiosny nie czyni bo było też tak po meczu z Blackburn gdzie strzelił 4 gole. Każdy wierzył że wrócił do formy że zacznie dobrze grać ale jak wiemy nie grał potem najlepiej. I tym razem może być podobnie. Poczekajmy troche, niech zagra kilka meczy pod rząd i dopiero można będzie coś powiedzieć.

Ale jak na razie ja też głosuję na opcję nr 2 bo chciałbym żeby Carlos został ale 30 mln to troche za dużo.
08-03-2009 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #177
Re: Carlos Tevez
Wg mnie jest wart 30mln. Skoro na flegmatycznego Berbatova znalazły się takie pieniądze, to na Teveza tym bardziej.

Przez przypadek zagłosowałem na opcję nr 2 :/

Pele good, Maradona better, George Best
08-03-2009 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #178
Re: Carlos Tevez
Queiroz napisał(a):Ceny nie zbije
Czemu?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-03-2009 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #179
Re: Carlos Tevez
dende napisał(a):Skoro na flegmatycznego Berbatova znalazły się takie pieniądze, to na Teveza tym bardziej.
Z całym szacunkiem, ale to jednak trochę inny rozmiar kapelusza. Chciałbym, żeby Carlos został, ale aż takiej forsy nie jest wart na pewno.


Fan United od 1992 roku
08-03-2009 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #180
Re: Carlos Tevez
dende napisał(a):Wg mnie jest wart 30mln. Skoro na flegmatycznego Berbatova znalazły się takie pieniądze, to na Teveza tym bardziej.

Berbatov jest o jakąś klasę lepszy od Teveza.
08-03-2009 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości