Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #226
Re: Spotkania kibiców
Tak się składa, że miałem okazję być zarówno na meczu jak i przed nim w Hostelu i muszę powiedzieć, że nie żałuje tego wyjazdu.
Mimo, iż do meczu było jeszcze sporo czasu to jak tylko dotarliśmy na miejsce stacjonowania kibiców to rzuciło mi się w oczy te ciągłe śpiewy Big Grin Następnym miłym zaskoczeniem był przemarsz przez ulicę Warszawy z flagami i szalikami gdzie ciągle towarzyszyły nam piosenki o United- niezapomniane wrażenie, a do tego przychylne spojrzenia przechodniów Wink
W samym Championsie atmosfera była również niesamowita- tylu kibiców w jednym miejscu i niesamowity wręcz nieprzerwany doping, coś wspaniałego. Jeśli ktoś miał okazję być, a nie przyszedł niech żałuje.
Oczywiście było kilka osób, które przesadziły z ilością alkoholu i ich zachowanie delikatnie mówiąc nie było odpowiednie i to faktycznie może zniechęcić- co do stłuczonego kufla to przez cały mecz zobaczyłem tylko jedną taką sytuację, gdzie niemalże od razu zostało to sprzątnięte. Ale były sytuacje gdzie niektórzy chyba za bardzo uwierzyli że są tutaj kimś ważniejszym niż było w rzeczywistości.
Nie spotkałem się z groźbami czy czymś podobnym co do innych kibiców, ale jeśli rzeczywiście miały miejsce takie zachowanie to rzeczywiście trzeba coś z tym zrobić.
Część ludzi tam przebywających wywarło na mnie pozytywne wrażenie, ale nie wiem ilu z nich akurat było z MUSC.
Ten wyjazd traktowałem jako jeden z głównych czynników, które miały odpowiedzieć na pytanie czy warto dołączyć do Stowarzyszenia, ale niestety nie uzyskałem klarownej odpowiedzi.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-03-2009 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chazy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #227
Re: Spotkania kibiców
Bobok napisał(a):Już połowa kibicowskiej Polski nas nie lubi więc nie jesteście wyjątkowi Wink Popieram przedmówcę, zapraszając na SopCasta. Jeśli komuś się nie podoba nasza inicjatywa - MUSC PL - nikt nikogo do niczego nie zmusza, a nikogo prosić się o członkostwo nikt nie ma zamiaru.
A hasło, żeby rozwiązać Stowarzyszenie, wypowiedziane z ust kogoś kto w nim nie jest powala na łopatki Big Grin Jeden z lepszych tekstów ostatnich czasów.

No ale nie spodziewałem, się że będziemy kłócić się z innymi sympatykami United. Sytuacja nie jest za ciekawa i trzeba to wyjaśnić, bo robi się nam podobnie do tego co miało/ma miejsce w LFC.PL.


mam inne rozwiązanie, nie przyjeżdzajcie więcej do Warszawy, proste.
oglądajcie sobie na tych waszych wypizdówkach gdzie psy dupami szczekają, a tutaj nie róbcie burdelu.

Bobok napisał(a):Wrzućcie na luz albo załóżcie kółka różańcowe.
Wy chyba macie jakieś chore wyobrażenia o kibicach w Anglii. Myślicie, że oni siedzą kultularnie piją herbatkę i oglądają meczyk? Smile Pewnie tak też jest... byłem w bishopie i tylko takich widziałem.

nie wiem jak tam u Ciebie w Rudzie Śląskiej, ale tutaj kibic United nigdy nie uderzy kibica United.


Harcesis napisał(a):
Kula napisał(a):Jak robili to nieprowokowani i niezaczepiani, to żeś sobie sam odpowiedział na pytanie.

Rozumiem, że jakaś bezsensowny bełkot nawalonego kibica jest wystarczającym powodem? Gdybym był na miejscu tych zaczepianych to bym się uśmiechnął i odszedł, żeby nie powodować jakichś sporów. Wiadomo chłopaki mają w czubie, nie wiedzą, co robią i nie ma co z nimi dyskutować. Jestem trzeźwy, jestem mądrzejszy i nie wdaję się w dyskusję. Ale przychodzenie z tym na forum, wywoływanie burzy, negowanie całego stowarzyszenia i wielki płacz dla mnie jest nieporozumieniem.
Na przyszłość trzeba pamiętać, że warszawscy kibice są święci i należy zwracać uwagę na każdy szczegół.

Stary, ale jakieś zasady obowiązują, weźmy najczarniejszy z czarnych scenariuszy, któryś z Nas dostał w jape, pięścią, szklanką, krzesłem, obojętnie.
czy takie zachowanie tłumaczycie tym, ze byli pijani? czy to jest jakieś wytłumaczenie?
jak się kurwa nie umie pić, to się po prostu NIE PIJE!


Pawlak napisał(a):Przepraszam, postanawiam poprawę. Jako pokutę obejrzę następny mecz United w domowym zaciszu.

po chuj prowokujesz pajacu?


Kielon napisał(a):Osobę, której zaginęła flaga proszę o kontakt na e-mail <!-- e -->[email protected]<!-- e -->

Flaga się znalazła i zostanie zwrócona jej właścicielowi. Przepraszam za wszelkie problemy z tym związane. Odpowiednich wyjaśnień udzielę przez mail.

Pozdrawiam,
Tomek

Burn'a (Warszawa) nie ma na tym forum, ale Mu przekaże.
Pozdrawiam

1. Edytuj posty.
2. Luzuj z tymi odzywkami. //matys
15-03-2009 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kielon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #228
Re: Spotkania kibiców
Dzięki wielkie.
15-03-2009 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chazy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #229
Re: Spotkania kibiców
prosze bardzo.
15-03-2009 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wrrrrrrr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #230
Re: Spotkania kibiców
chazy napisał(a):mam inne rozwiązanie, nie przyjeżdzajcie więcej do Warszawy, proste.
oglądajcie sobie na tych waszych wypizdówkach gdzie psy dupami szczekają, a tutaj nie róbcie burdelu.


Po 1 nie mam zamiaru juz przyjezdzac DO WAS elito. Jak przyjade to na Legie do normalnego ziomka bo United z Wami (procz Kubusia Maka Pauli) juz wiecej nie ogladam.

Po 2
Trzeba nam to bylo powiedziec w twarz wczoraj a nie na forum sie napinac teraz jak taki zajebisty jestes.

Masakra, zwykly melanz a afera na pol Polski. ZAL
15-03-2009 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chazy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #231
Re: Spotkania kibiców
Wrrrrrrr napisał(a):
chazy napisał(a):mam inne rozwiązanie, nie przyjeżdzajcie więcej do Warszawy, proste.
oglądajcie sobie na tych waszych wypizdówkach gdzie psy dupami szczekają, a tutaj nie róbcie burdelu.


Po 1 nie mam zamiaru juz przyjezdzac DO WAS elito. Jak przyjade to na Legie do normalnego ziomka bo United z Wami (procz Kubusia Maka Pauli) juz wiecej nie ogladam.

Po 2
Trzeba nam to bylo powiedziec w twarz wczoraj a nie na forum sie napinac teraz jak taki zajebisty jestes.

Masakra, zwykly melanz a afera na pol Polski. ZAL


człowieku, wiesz w ogóle, co piszesz?
moge się kurwa założyć, że gdybym zaczął się rzucać, a nie wiele brakowało, ze względu na mój charakter, to wynikłyby nieprzyjemnie konsekwencje, pewnie doszłoby do rękoczynów, a My dostalibyśmy dożywotni zakaz pojawiania się w Championsie, więc zastanów się gościu zanim poraz kolejny pierdolniesz jak łysy grzywką i kant piłki.

druga sprawa, nie żadna elita, ale chcemy utrzymać jakiś poziom kultury i zachowywać się godnie, jak na normalnych kibiców przystało.
nie jesteśmy w Anglii, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone, poza tym swój nie napierdala swego.

poza tym, po meczu podszedłem do agresorów, żeby wytłumaczyć wszystko na spokojnie i było ok.
ja mówie o samym incydencie, o zachowaniu.


jak człowiek nie umie pić, to niech nie pije.

Już CI matys zwrócił uwagę, teraz ja zwracam uwagę na Twoje odzywki, następnym razem będzie już ostrzeżenie // Foster
15-03-2009 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harcesis Offline
Member
***

Liczba postów: 55
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #232
Re: Spotkania kibiców
chazy napisał(a):poza tym, po meczu podszedłem do agresorów, żeby wytłumaczyć wszystko na spokojnie i było ok.
no więc jak sobie wszystko wytłumaczyliście to o co ta cała dyskusja?
chazy napisał(a):Stary, ale jakieś zasady obowiązują, weźmy najczarniejszy z czarnych scenariuszy, któryś z Nas dostał w jape, pięścią, szklanką, krzesłem, obojętnie.
czy takie zachowanie tłumaczycie tym, ze byli pijani? czy to jest jakieś wytłumaczenie?
jak się kurwa nie umie pić, to się po prostu NIE PIJE!
Pisząc tamto nie brałem takiej możliwości pod uwagę. Nie uogólniaj, bo to, że napisałem, że lepiej się nie wdawać w dyskusję z pijanym nie znaczy, że będę go w jaki sposób bronił. Wszyscy jesteśmy kibicami United i to powinno do czegoś zobowiązywać. Ktoś przesadził z alko i coś głupiego gada, ok nie ma sensu dyskutować, lepiej się zwrócić do jakiegoś jego kumpli, żeby się nim zajęli i po kłopocie. A Wy wszczynacie awanturę, jesteście wielce oburzeni, że zniszczyliśmy Wam piękną opinię w Championsie. Jakoś nikt z obsługi baru nas nie potępił, po meczu rozmawialiśmy z kelnerką i było bardzo sympatycznie. Chłopaki gruba przesada.
chazy napisał(a):mam inne rozwiązanie, nie przyjeżdzajcie więcej do Warszawy, proste.
oglądajcie sobie na tych waszych wypizdówkach gdzie psy dupami szczekają, a tutaj nie róbcie burdelu.
Jeśli chcesz, żeby ktoś brał Cię za poważnego gościa to lepiej nie wyjeżdżaj z takimi tekstami.
15-03-2009 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chazy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #233
Re: Spotkania kibiców
Harcesis napisał(a):
chazy napisał(a):poza tym, po meczu podszedłem do agresorów, żeby wytłumaczyć wszystko na spokojnie i było ok.
no więc jak sobie wszystko wytłumaczyliście to o co ta cała dyskusja?
chazy napisał(a):Stary, ale jakieś zasady obowiązują, weźmy najczarniejszy z czarnych scenariuszy, któryś z Nas dostał w jape, pięścią, szklanką, krzesłem, obojętnie.
czy takie zachowanie tłumaczycie tym, ze byli pijani? czy to jest jakieś wytłumaczenie?
jak się kurwa nie umie pić, to się po prostu NIE PIJE!
Pisząc tamto nie brałem takiej możliwości pod uwagę. Nie uogólniaj, bo to, że napisałem, że lepiej się nie wdawać w dyskusję z pijanym nie znaczy, że będę go w jaki sposób bronił. Wszyscy jesteśmy kibicami United i to powinno do czegoś zobowiązywać. Ktoś przesadził z alko i coś głupiego gada, ok nie ma sensu dyskutować, lepiej się zwrócić do jakiegoś jego kumpli, żeby się nim zajęli i po kłopocie. A Wy wszczynacie awanturę, jesteście wielce oburzeni, że zniszczyliśmy Wam piękną opinię w Championsie. Jakoś nikt z obsługi baru nas nie potępił, po meczu rozmawialiśmy z kelnerką i było bardzo sympatycznie. Chłopaki gruba przesada.
chazy napisał(a):mam inne rozwiązanie, nie przyjeżdzajcie więcej do Warszawy, proste.
oglądajcie sobie na tych waszych wypizdówkach gdzie psy dupami szczekają, a tutaj nie róbcie burdelu.
Jeśli chcesz, żeby ktoś brał Cię za poważnego gościa to lepiej nie wyjeżdżaj z takimi tekstami.

dla mnie cała ta impreza to jakaś chora akcja.
nie będę się już wypowiadał, powiedziałem to, co powiedzieć miałem i basta.

mam nadzieję, ze nigdy więcej podobne rzeczy się nie powtórzą i będzie wszystko w porządku.

pozdrawiam.
15-03-2009 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #234
Re: Spotkania kibiców
O nie panowie, w rasizm się bawić nie będziemy. Na forum MUSC zostałem nazwany "żółtym śmieciem". Naprawdę gratuluję poziomu gościowi (nicku nie będę wymieniał, może sam będzie miał odwagę się przyznać. Widzę, że nawet wypowiadał się w tym temacie.). Jeżeli takie rasistowskie wypowiedzi są tolerowane na forum MUSC to świadczy samo za siebie.
15-03-2009 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #235
Re: Spotkania kibiców
Nazwij go bialym smieciem i bedzie remis...

Przykro czytac, ze taie sytuacje mialy miejsce... Na pewno trzeba jakies wnioski z tego wyciagnac.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
15-03-2009 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #236
Re: Spotkania kibiców
pawlo napisał(a):Nazwij go bialym smieciem i bedzie remis...

Widzisz, moim zdaniem Minh i nikt z RedCafe nie zniży się do takiego poziomu....

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
15-03-2009 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Spotkania kibiców
Chodzi mi o co innego, ze zaraz tutaj sie zrobi afera i cale musc to rasisci...

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
15-03-2009 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chazy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #238
Re: Spotkania kibiców
afera już jest, możecie/my dolewać tylko oliwy do ognia.
sądze, że tak czy tak konsekwencje powinny być wyciągnięte wobec poszczególnych osób i tyle.
15-03-2009 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdzichu Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #239
Re: Spotkania kibiców
Dokładnie, za takie teksty pod kątem Minha jeżeli zarząd MUSC to poważni ludzie powinni bez żadnego gadania jakieś konsekwencje wyciągnąc.

Że o pijaństwie nie wspomne, nie można było po meczu? :?

Wszystko teraz w rękach zarządu MUSC
15-03-2009 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kala Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #240
Re: Spotkania kibiców
Powiem wam, że śmiesznie się to wszystko czyta, niestety. Nie będę się wypowiadał na temat konkrenych scen z tego spotkania, tylko ogólnie na temat poruszanych kwestii na tym zacnym forum Wink bo najzwyczajniej mnie tam nie było, ale wiem jak się bawimy czasami czy to w remizie u Heli i wiem, że niektórzy mogli przesadzić. Let's go f*ckin mental i we all hate Leeds sc*m to jest takie sobie skakanie i śpiewanie w rytmie podanych wcześniej pieśni i osobiście nie widzę nic w tym złego, bo sam w tym biorę udział i podoba mi się, ale co kto lubi, jeśli nie lubię skakać to nie skacze proste. Co do wylewania piwa/trzaskania kufli to czasami nawet idąc z kubkiem z kuchni do pokoju może coś spaść, a nie mówiąc o kuflu pełnym piwa w otoczeniu ludzi skaczących i nieźle się bawiących.

Jeszcze post o tym, że jesteśmy z wioski, jak się kończą argumenty to się zaczynają wyzwiska...
Aha też jestem z Rudy Śląskiej i nie mam kompleksów, że mieszkam w 150 tysięcznej mieścinie, ale widocznie ty masz kompleks wyższości, że pochodzisz/mieszkasz w stolicy. W dodatku wiem w Warszawie jest najlepiej na świecie, macie wysokie budynki, metro, Dzień Dobry TVN i Cywilno Wojskowy Klub Sportowy, a oprócz tego DisCoPolo. Nie powiem, aż mi się ciśnie na usta, by rzec "typowy gorol z Warszawy" (ooopss powiedziało mi się, pardon) Smile

Co do komentarza to przykro mi, że użył takich słów wobec Minha, ale same Twoje czyny, czyli pisanie o czymś o czym nie masz pojęcia (bo Cię tam nie było) jest bezsensowne i nie daje realnego obrazu "wydarzeń z dnia 14 marca 2009 roku"

Nie wiem o co poszło z tą sytuacją, że było blisko rękoczynów i ktoś się popłakał, więc nie wypowiem się, ale o takich rzeczach w ogóle nie powinno być mowy. (czyli, że takie coś jest niedopuszczalne, jakby ktoś nie zrozumiał, bo napisałem to nieco niejasno)

Co do kwestii angielskiego kibicowania to odpowiada mi w tym kraju, że tam jest zwiększona tolerancja, (wiadomo biją się dalej gdzieś tam, ale są to rzadkie sytuacje)czyli nie ma sytuacji (są, ale rzadsze niż w Polsce), że dostajemy po ryju, bo idziemy sobie gdzieś tam w koszulce niezaprzyjaźnionego klubu. Co kto robi jego rzecz i tutaj apeluje do Redlogowiczów, żeby nie wyciągali pochopnych wniosków a propos wydarzeń w Wawie, bo z tego co czytałem to było parę osób, a zauważyłem tendencję do podciągania MUSC do zorganizowanej grupy przestępczej "odpalające race w hotelach" (dziękuję za fajne słowa Pawełku Wink )

Dziękuję za głos kochani Wink
15-03-2009 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości