Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spotkania kibiców
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #286
Re: Spotkania kibiców
Autorytatywnie, uważam sprawę za jasną, przynajmniej w kwestiach,które interesowały osoby postronne, osobiste uwagi przekazujcie sobie na pw.

Świetne zachowanie zarządu MUSC PL, na które czekało jakieś 90% osób czytających ten temat, łącznie ze mną. To co robili członkowie MUSC PL już we własnym gronie to ich sprawa.

Jakiekolwiek durne posty będę kasował. Widzimy się przy najbliższej okazji.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
16-03-2009 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karola MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #287
Re: Spotkania kibiców
Wakaru...przykro mi, że ta cała dyskusja się wywiązała...i przykro mi, że nie mogłam napisać tu nic wcześniej - no ale musiałam dojechać do domu.

Tak jak napisałam w moim poprzednim poście, i tak jak napisał Prezes naszego Stowarzyszenia, sprawa została już poruszona u nas w musc, a w niedziele będzie poruszona na zebraniu zarządu.

Na pewno ludzie odpowiedzialni za zachowanie takie a nie inne, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, bo nie po to zakładałam MUSC PL wraz z innymi ludźmi, żeby ktoś teraz mi to rozwalił.

Pozdrawiam
Karola
16-03-2009 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #288
Re: Spotkania kibiców
Mecz w pubie, duża ilość kibiców, alkohol = atmosfera nad którą nikt nie może w 100% opanować.
Niestety w takich dużych spotkaniach czasem dochodzi do pojedynczych spięć. Każdy odpowiada sam za siebie, więc nikt nie może komuś kazać "NIE PIJ WIĘCEJ!!!"
Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest bardzo niesprawiedliwe, bo czy jeśli np. "jeden ksiądz w *niewłaściwe sposób dotykał dzieci* ", to czy wszystkich księży można nazwać pedofilami/zboczeńcami itp? Odpowiedź brzmi NIE!

MUSC jest grupą ludzi w której nie ma miejsca dla rasizmu! Jednak za głupotę ludzką całe MUSC nie może odpowiadać.

Szkoda, że mnie nie było w Warszawie (My Dolnoślązacy spotkaliśmy się tylko we własnym gronie) i mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję poznać stałych bywalców Warszawskiego Championa.

Wrocław
Spotkanie na Liverpoolu chyba najliczniejsze w historii spotkań we Wrocławiu. Nie obeszło się bez trudności, bo nasz stały lokal zarezerwowali fani The Reds, gdzie mieli ogólnopolskie spotkanie. W trybie natychmiastowym przenieśliśmy nasze spotkanie do innego pubu. W sumie sympatyków UNITED było około 30 osób, plus kilku angoli którzy sprzyjali LFC, a może bardziej byli po prostu przeciwko nam fanom UNITED. Doping chwilami nawet dobry, choć cały czas za mało osób do niego się przyłącza. Owszem w tym pubie są trudniejsze warunki żeby prowadzić doping z racji ułożenia sali pubowej, ale to nie może nas tłumaczyć.
Ogólnie spotkanie udane.
16-03-2009 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kielon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #289
Re: Spotkania kibiców
Kubuś: szacunek.

Do osób, które były obecne w Championsie: czy będzie możliwość dostania skądś zdjęć, które były tam robione? Kilka świetnych fotek z ringu było i prosiłbym o ich udostępnienie (m.in. kolegę, który udziela się na redlogu).

Poza tym jeszcze raz chciałbym poprosić o przekazanie niejakiemu Burn'owi aby koniecznie odezwał się do mnie na e-mail <!-- e -->[email protected]<!-- e --> w celu odesłania flagi.

Pozdrawiam,
Kielon
16-03-2009 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #290
Re: Spotkania kibiców
Kielon - mam 84 niezłych zdjęć (wywaliłem ze 20 bardzo kiepskich), czekają na serwerze. Wysłałem maila do MUSC poprzez Wasz dział "Kontakt", ale jeszcze nie mam odpowiedzi Smile. Czy jeśli dam je Tobie to przekażesz je wszystkim? Chciałem, żeby trafiły do wszystkich Smile.

Napisaliśmy do właściciela flagi, zaraz napiszę drugi raz z pytaniem, czy wysłał Ci maila (ale chyba nie, skoro go nie masz Wink ).

Pozdrawiam,
Wiktor
16-03-2009 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kielon Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #291
Re: Spotkania kibiców
A wybacz, mimo iż byłem z MUSC i nocowałem w hostelu to jednak jeszcze nie jestem członkiem stowarzyszenia więc raczej nie przeze mnie tę sprawę można załatwić. Może spróbuj również napisać na forum ogólnodostępnym MUSC o tym?

Oczywiście równie dobrze możesz podać link do serwera zarówno mi w PW a ja puszczę go w obieg dalej lub, co byłoby zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, możesz podać go tutaj a napewno wiele osób zainteresowanych dotrze do tych zdjęć.

Cieszę się bardzo, że te zdjęcia są bo mi mimo delikatnych zgrzytów, bardzo sie podobało i chciałbym tym samym podziękować zarówno ekipie MUSC jak i ekipie warszawskiej bo z ludźmi z obu grup miałem przyjemność kibicować i rozmawiać.
16-03-2009 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #292
Re: Spotkania kibiców
http://www.sendspace.pl/file/zLVmFi8G/ - link do zdjęć. Trochę będzie się pobierało, bo to 200Mb. Dzięki za pomysł z forum ogólnym.

Wpadnij kiedyś jeszcze Wink.
16-03-2009 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #293
Re: Spotkania kibiców
Witam. czytam i czytam te wasze posty i nie moge uwierzyc w to co piszecie ;/ jestem z mazur a co za tym idzie daleko jest mi do wawy a tym bardziej na poludnie Polski. jestem kibicem Manchester United juz pare ladnych lat i zawsze myslalem o wspolnych wypadach z kibicami Manchester United z Polski na zloty w celu kibicowania naszej ukochanej druzynie z Old Trafold. tylko ta odleglosc jest problemem. Ale teraz odechciewa mi sie obcowania z reszta "kibicow" Smile

mam kolege, ktory kibicuje Barcelonie. nalezy on do stowarzyszenia skupiajacego kibicow barcy. z tego co mi opowiadal zawsze panuje tam swietna atmosfera. zlot organizowany zazwyczaj przy dobrym meczu barcy. oczywiscie jest to zawsze polaczone z gra w pilke, ogladaniem meczu, imprezowaniem itd ...

to co czytam o spotakniu w Wace to ... az zal dupe sciska, ze niektore osoby nie potrafia sie zwyczajnie zachowac. czytam posty osob, ktore tam byly i przyznaja sie ze byli sprawcami tego calego zamieszania. najgorsze jest to ze sa osoby, ktore sa z tego dumni. praktycznie zero skruchy. po wypowiedzi niektorych z nich, stwierdzam ze bystrosc umyslu to jest to, co na pewno ich nie charakteryzuje Smile

dziwia mnie te niepotrzebne klotnie. jakies bezsensowne zapraszanie do hostelu zeby wytlumaczyc sobie to w cztery oczy, po czym ktos dodaje, ze pewnie nie beda mieli odwagi przyjsc. pieknie normalnie pieknie ...

jesli chodzi o stowarzyszenie MUSC PL tak naprawde nie wiemy jacy ludzie zapisuja sie do stowarzyszenia. zawsze jest tak ze trafi sie jakas czarna owca. gorzej jest, jak jest ich wiecej. Jezeli (podkreslam jezeli) cale to zle zachowanie wyniklo z inicjatywy poszczegolnych czlonkow MUSC PL to powinny byc wyciagniete wobec nich konsekwencje. takie jednostki trzeba szybko eleminowac i to w sposob skuteczny, bo jezeli teraz im sie popusci to pozniej bedzie tylko gorzej ...

pozdr all,
GLORY GLORY MAN UTD!!

---
20-03-2009 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #294
Re: Spotkania kibiców
Pamiętaj nie było Cię w stolicy. Jakby nie patrzeć ten temat uczy
Nie wiesz =milczysz. To taka kwintesencja owego "sporu"
A jeśli chodzi o MUSC czy też wspólny zlot/wyjazd jeśli nie spróbujesz nie będziesz wiedział. Oczywiste.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
20-03-2009 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #295
Re: Spotkania kibiców
Milczę Smile Ja tylko wypowiadam się na temat tego, co napisali ludzie na redcafe. To oczywiste, nie było mnie tam, wiec nie mogę nic napisać konkretnego. Dlatego napisałem powiedzmy ogólnie. A jeśli już chodzi o MUSC to ... zapewne zapisze się teraz w kwietniu i zobaczymy co dalej z tego będzie ... Smile

---
20-03-2009 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #296
Re: Spotkania kibiców
Nie ma co się przerażać. Zapewne był to jednorazowy incydent, który niektóre osoby czegoś nauczy. Przecież stowarzyszenie ma już za sobą ogólnopolski zjazd MUSC, był również jeden duży wspólny wyjazd na mecz, na bieżąco są mniejsze wyjazdy i nic złego się nie dzieje. Atmosfera jest bardzo dobra. Ja myślę, że należy szybko zapomnieć o tym co było w Wawie, pamiętajmy o wyniku spotkania. Chyba każdemu mocno skoczyło ciśnienie Wink


Fan United od 1992 roku
20-03-2009 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #297
Re: Spotkania kibiców
A jakie decyzje zostały podjęte na zebraniu zarządu bo Karola coś na temat pisała ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
22-03-2009 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karola MUSC PL Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #298
Re: Spotkania kibiców
Witam...mam dla Was taką informację, odnośnie spotkania Zarządu MUSC, oraz sprawy "Warszawskiej", która miała miejsce podczas naszego pobytu w Pubie Champions.
Tak jak obiecaliśmy zajęliśmy się tą sprawą, i oto skrót z naszego zebrania.


W dniu 22.03.2009 roku odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia MUSC PL. Zarząd jednogłośnie podjął decyzje dotyczące poniższych punktów. Decyzje te są nieodwołalne, i obowiązują od momentu napisania posta.

Najważniejszymi punktami poruszanymi na zebraniu było:

1. Sprawa wyjazdu do Warszawy.
2. Dyskusja na temat alkoholu, rasizmu, przemocy w MUSC.
3. Sprawa obcokrajowców w MUSC.
4. Zmiany w Zarządzie...

Całość Protokołu z Zebrania Zarządu będzie dostępna od wtorku 24 marca 2009 tutaj.


-------------------------------------------------------------------

Ad1. W związku z wydarzeniami, które miały miejsce w Warszawie, Zarząd podjął jednogłośnie decyzję o tym, aby wyciągnąć konsekwencje od osób, które naraziły na szwank reputacje MUSC PL lub w inny sposób zakłócały przebieg wyjazdu.
Osoby wymienione poniżej zobowiązane są do wywiązania się z nałożonej na nie konsekwencji. W przypadku nie wykonania jej do dnia 31 marca 2009 roku, Zarząd zmuszony będzie do usunięcia takiej osoby z szeregów MUC PL.

Shadow - oświadczenie do wiadomości członków musc pl
Seki - sam zrezygnował z funkcji w zarządzie.
Wróbel - post dotyczący swoich wypowiedzi na temat innych narodowości.
Cinek - post dotyczący wydarzeń w Warszawie.
fred_the_red - post dotyczący wydarzeń w Warszawie.

[Osoby, które zostały wymienione wyżej już napisały posty z przeprosinami. Pozwolicie, że nie będę ich tu wklejać - bo ja i Prezes już tą sprawę "zamknęliśmy".]

Ad2. W konsekwencji prowadzonej dyskusji Zarząd podjął uchwałę o przeciwdziałaniu rasizmowi oraz przemocy a także uchwałę o zachowaniu się podczas wyjazdów na mecze.
Osoba, która nie będzie przestrzegała tych uchwał automatycznie zostaje usunięta z MUSC PL.


Ad3. Zarząd przedyskutował sprawę obcokrajowców w Stowarzyszeniu, i doszliśmy do wniosku, że jest to jak najbardziej możliwe. Jednak będzie to możliwe dopiero od następnego naboru z przyczyn od nas niezależnych. Musi byc zrobiona odpowiednia uchwała, trzeba wprowadzić zmiany w statucie, a następnie oddać to do Sądu aby uprawomocnił on zmiany. Cały ten proces trwa ok 4 miesięcy. Dlatego też, obcokrajowcy będą mogli wstąpić do MUSC PL od naboru kwietniowego w 2010 roku.

Ad4. Podczas dzisiejszego zebrania nastąpiły także zmiany w Zarządzie...

Seki - zrezygnował z bycia w zarządzie.
Eric i Viktor - zrezygnowali z powodu ograniczeń czasowych, które uniemożliwiają im systematyczną i rzetelną pracę w zarządzie.
Angel - zrezygnowała z funkcji w Komisji rewizyjnej z z powodu ograniczeń czasowych, które uniemożliwiają jej systematyczną i rzetelną pracę.
Miszcz - zrezygnował z funkcji w Zarządzie, na rzecz objęcia funkcji w Komisji Rewizyjnej.

Skład Zarządu na ta chwilę jest następujący:


Prezes - Wojciech Pielok (Prezes)
V-ce prezes - Mateusz Barwa (ShadowWinter)
Skarbnik - Łukasz Kot (Koto)
Sekretarz - Karolina Hak (Karola)
Członkowie Zarządu: Łukasz Bąk (Stojko), Marcin Szewczyk (cronos)

Skład Komisji Rewizyjnej:

Przewodniczący - Łukasz Chrobok (Bobok)
Z-ca Przewodniczącego - Bartosz Ostojski (Miszcz)

Pozdrawiamy
Zarząd MUSC PL
23-03-2009 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #299
Re: Spotkania kibiców
We WROCŁAWIU mecz z Porto oglądamy w klubie TRZYNASTKA. Zapraszam.
06-04-2009 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #300
Re: Spotkania kibiców
Hmmm... odbywają się jakieś regularniejsze spotkania na mecze United we Wrocławiu czy ostatnie było to o, którym pisze na forum?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-04-2009 09:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości