Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #61
Re: Nani
Że tak powiem pieprzysz głupoty. Po pierwsze: logiczne, że Park nie będzie grał w każdym meczu co 3 dni. Żaden organizm tego nie wytrzyma. W dzisiejszym futbolu rotacja jest konieczna. Poza tym jak Nani ma udowodnić swoją klasę jak nie grając w meczach o punkty?

Po drugie. Niedoceniani piłkarze. Ty się obudziłeś niedawno z jakiegoś długoletniego snu? Brown w sezonie 07/08 rozegrał najwięcej spotkań spośród całej naszej kadry. Fletcher w tym sezonie gra również bardzo dużo meczów, podobnie jak Park, który dostaje szanse w ważnych meczach. Gra podobną ilość meczów co Nani, z tym, że Portugalczyk grywa w mniej ważnych spotkaniach. I O'Shea, od którego spośród naszych obrońców tylko Vidic rozegrał więcej spotkań.

Dziwne paradoksy w tej twojej wypowiedzi. Z jednej strony Nani ma pokazać klasę, ale jednocześnie nie powinien w ogóle grać, by zrobić miejsce Parkowi. Mało tego uważasz za niedocenianych piłkarzy, którzy odgrywają ważną rolę w naszym zespole, i którzy grają bardzo dużą liczbę spotkań. Radzę czasem zajrzeć w statystyki przed napisaniem bezsensownego posta.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #62
Re: Nani
Wakaru napisał(a):Niestety United ma kilku niedocenianych zawodników - Park, Fletcher, Brown, O'Shea. A taka quasi-gwiazda jak Nani odbiera jednemu z nich możliwość pokazania umiejętności.
Ale chyba nie liczysz, że np. Pat odstąpi miejsce na lewej obronie Johnowi?

Szczerze mówiąc nie rozumiem, czemu się tak do Portugalczyka przyczepiłeś.
Wakaru napisał(a):Ok, asysty są czymś, co do mnie przemawia. Jednak nie jest to dla mnie na tyle przekonujące, by na niego stawiać.
To czego w takim razie byś od niego oczekiwał? Że powtórzy wynik swojego rodaka i także strzeli 42 gole w sezonie? Myślę, że Nani w pierwszym udanym sezonie już pokazał, że posiada olbrzymi talent, i zasługuje na szansę.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-02-2009 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Nani
No, nie lubię. Kurewsko. Nie twierdzę, że zabiera mu miejsce w takim sensie, że przez niego Park w ogóle nie gra. Tylko, że gdyby nie było Naniego Park zamiast 23 występów miałby 32. Nani nie jest gwiazdą, ale niektórymi swoimi zagrywkami (salta, numer z Arsenalem) mocno gwiazdorzy, nie powiesz, że nie.

***

Nie są niedoceniani przy ustalaniu składu, ale przez kibiców. Tylko i wyłącznie o to mi chodziło. Co roku jest - sprzedać Browna, Fletcha, O'Shea. Zajrzyjcie do tematu o transferach. Najświeższa kwestia w temacie "Kogo sprzedać" to kwestia Browna. I o to mi chodzi. A nie o to, że John ma grać w pierwszym zamiast Evry, a Fletch zamiast Carricka.

Nani - cóż, tu może jest nieco nieprecyzyjnie i faktycznie się rozjeżdżam. Na razie jestem przeciwny jego grze i chciałbym, żeby nie grał. Ale jeśli już Ferguson go wystawia, to chciałbym, żeby coś pokazał. A za rok powinien otrzymać rozliczenie i decyzję - jesteś podstawowy albo wylot. Tak bym to widział. Od Naniego wymagałbym, żeby nauczył się, że drybling to nie wszystko. Żeby przestał robić wszystko dla efektowności, żeby mógł pokazać jeszcze więcej efektywności. Crouch, Babel i Eagles też mieli olbrzymi potencjał. Chodzi o jego wykorzystanie, a nie o to, co by było gdyby.

Poza tym prosiłbym o nieco łagodniejszy ton. Nie lubię, gdy w sieci po jednej wypowiedzi, która ma pewne rozbieżności albo jest nieprecyzyjna od razu odpowiedź jest taka agresywna i zarzuca autorowi poprzedniej głupotę, brak wiedzy, bezsensowność. Cierpliwości i wyrozumiałości, waszmościowie. Proszę.
10-02-2009 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #64
Re: Nani
Wakaru napisał(a):Nie są niedoceniani przy ustalaniu składu, ale przez kibiców. Tylko i wyłącznie o to mi chodziło. Co roku jest - sprzedać Browna, Fletcha, O'Shea. Zajrzyjcie do tematu o transferach. Najświeższa kwestia w temacie "Kogo sprzedać" to kwestia Browna. I o to mi chodzi. A nie o to, że John ma grać w pierwszym zamiast Evry, a Fletch zamiast Carricka.

O takich kibicach nie ma co dyskutować. Każdy szanujący się kibic United, oglądający mecze widzi, że wymienieni przez ciebie zawodnicy są ważnym ogniwem drużyny. Nie ma co się rozwodzić nad opinią ludzi, którzy oglądają mecze United jak TVP pokaże w Lidze Mistrzów, i którzy zamiast O'Shea widzieliby Ashley Cole'a na ławkę, za Fletchera Xaviego, a za Browna Daniela Alvesa.

Co do tonu wypowiedzi. Nie wiem do czego pijesz, bo nigdzie cię nie obraziłem. A jak ktoś pisze głupoty to nie mam w zwyczaju pisać do niego: "Przepraszam, ale byłbym skłonny nie zgodzić się z twoim postem. Mam nadzieję, że się nie obrazisz." Lubię w dosadnych słowach wyrażać opinię Wink

Dobra, kończę ten offtop, bo o Nanim napisałem już wystarczająco dużo.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-02-2009 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Nani
OT to to zbytni nei był, bo dyskutowalicie o przydatności Portugalczyka w kadrze w temacie o samym portugalczyku :PJa na nowo nie chcę rozpętywać dyskusji, ale uważam, że nani jest po prostu zbyt chimeryczny. Potrafi zagrać kapitalne zawody i to kilka razy z rzędu, aby potem spieprzyć po całości mecz.

Po prostu na chwilę obecną jest gorszy od Parka i to jest jego problem. Jeśli ktoś komuś tu blokuje drogę do gry to Park Naniemu, bo Park prezentuje wysoką formę (ale nie powie trenerowi: Nani jest gorszy, ale daj mu pograć). Nani na początku sezonu dostał kilka szans, bo w poprzednim pokazał, że ma papiery na świetnego grajka. Nie zachwycił, przyszedł czas Parka, Koreańczyk swoją szansę wykorzystał i brzydko mówiąc Nani musi liczyć na obniżenie formy Koreańczyka, albo jego kontuzje.

A o Flethceru, O'Shea itd wypowiadać się nie będę, bo tak, jak muszeq napisał, prawdziwy kibic United wie ile oni znaczą dla kadry. Przecież Fergie w tym klubie nie widzi miejsca dla bezjajecznych. Ba! Nawet jeśli mistrz Świata (Kleberson) nie wpasuje się w drużynę potrafi mu powiedzieć: do widzenia. A Veron? Każdy inny Arsenal, czy L'pool mając go dziękował by Bogu, ale nie był aż takim wzmocnieniem, jak SAF sobie wyobrażał i jego też odsztrzelił. Ehh miałem się nie wypowiadać na ten temat... :/

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
12-02-2009 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
R.A.B.
Unregistered

 
Post: #66
Re: Nani
Mam świetną wiadomość

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... x-ferguson

Najpierw potwierdzenie Alexa co do zostania Teveza potem kontrakt Rafaela a teraz kolej na Naniego
28-04-2009 16:22
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Nani
Jeżeli to prawda, to raczej dobrze.

Chłopak ma olbrzymi potencjał. Szybki,silny, umie dobrze strzelić, na pewno też umie dobrze podać tylko czasem na to nie może wpaść. W tym sezonie, mało grał, ale oby dał mu dużo do myślenia. I będzie lepiej.
28-04-2009 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #68
Re: Nani
Chudy napisał(a):Szybki,silny, umie dobrze strzelić, na pewno też umie dobrze podać tylko
Tylko gra w tym sezonie jak ostatnia pizda. Niemniej, warto nad nim chyba posiedzieć. Może coś pokaże w następnym sezonie. Bo przecież umie, tylko nie potrafiWink.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-04-2009 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Nani
Ja liczyłem, że Jose go weźmie do Interu. Byłby już lepszą wersją Quaresmy czyli bożyszcza dzieci jutuba.

Ale nie neguje jego umiejętności, Sir Alex w tym interesie siedzi już parę lat więc widzi w nim może duże zapasy/zadatki na dobrego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.
28-04-2009 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Nani
No miałem to na myśli. Jeżeli nie wyraziłem się jasno.

Może ta presja, porównania z Ronaldo tak to na niego działa. Ferguson powinien z nim bardziej popracować.
28-04-2009 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #71
Re: Nani
Nani w formie.

http://www.youtube.com/watch?v=EwukqpGCj_c

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
19-06-2009 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Nani
He He. No na Beach Party to on może i błyszczy. Ale poważnie mówiąc to w tym sezonie ilekroć pojawiał się na boisku to krew mnie zalewała. Zero kreatywności, bezsensowne dryblingi, łatwe straty. Jest na Old Trafford juz 2 sezony i na razie to niewypał straszny jak na zawodnika za bodajże 25 baniek(o ile się nie mylę). Jeżeli udałoby się pozyskać zarówno Valencię jak i Younga to byłbym za jego sprzedaniem lub wypożyczeniem, bo jakoś wybitnie nie czuje aby akurat w tym sezonie miałoby być lepiej.
19-06-2009 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #73
Re: Nani
fasol napisał(a):He He. No na Beach Party to on może i błyszczy. Ale poważnie mówiąc to w tym sezonie ilekroć pojawiał się na boisku to krew mnie zalewała. Zero kreatywności, bezsensowne dryblingi, łatwe straty. Jest na Old Trafford juz 2 sezony i na razie to niewypał straszny.

No ale nie przesadzajmy, miniony sezon to rzeczywiście klapa, ale nie powiecie mi, że pierwszy sezon był słaby w jego wykonaniu, bowiem był on naprawdę niezły. Strzelił 4 bramki i zaliczył bodajże 11 asyst.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-06-2009 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Nani
no tamten sezon był średni prawdę mówiąc. jednak od takiego zawodnika jak Nani oczekuje się czegoś więcej. miał dzielić i rządzić na skrzydle a tu słabizna.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
20-06-2009 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #75
Re: Nani
Man Utd suffer Nani injury blow

Jesteśmy w ciemnej dupie. Na ile wypada Nani, tego nie wiadomo. Ktoś na redcafe pisze, że przerwa może potrwać od 3 tygodni do 3 miesięcy.

Zostajemy z 1 skrzydłowym, TRAGEDIA...

No i nie wiadomo jak ta kontuzja wpłynie na formę Naniego.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-08-2009 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości