Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2008/09
El'Toro Offline
Member
***

Liczba postów: 62
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #226
Re: Champions League 2008/09
Chudy napisał(a):ale Markus Merk, karierę zakończył.
Tak? A jeszcze kilka lat temu był takim dobrym sędzią, pamiętam go z Mistrzostw Świata Wink
Kolejny, po Collinie którego mi będzie brakowało Wink
07-05-2009 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #227
Re: Champions League 2008/09
Już ten półfinał pokazał że bogów z Katalonii nie ma. Trafili na pierwszą drużynę, która mogła się im postawić i były wielkie bóle. Grają ten swój hurraofensywny futbol, wymieniają 666 podań i do przerwy nie oddają ani jednego strzału na bramkę Petra Cecha .

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-05-2009 08:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #228
Re: Champions League 2008/09
Ehhh, głupio teraz musi pewnie być redaktorom Polowi i Stecowi, czyli dwóm naczelnym podniecaczą Barcelony. Ja od początku mówiłem że w Hiszpanii to mogą sobie kozaczyć, bo na mocnego tam nie trafią. W LM trafili i przyfarcili. Cieszę się z ich awansu, bo uważam że jest to od Chelsea przeciwnik łatwiejszy.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
07-05-2009 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #229
Re: Champions League 2008/09
dsw_MUszyna napisał(a):Ehhh, głupio teraz musi pewnie być redaktorom Polowi
Michał Pol ?;> Czy może o kogoś innego chodzi? Bo z tego co wiem to on jest fanem CFC .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-05-2009 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #230
Re: Champions League 2008/09
Nie chodzi mi o Euro z Webbem tylko to co on robi w lidze. Moim zdaniem to jeden z gorszych sedziów i nigdy nie pojmę, jak można uwazać, że to najlepszy sędzia w Anglii, co jest na kazdym kroku przez angielską prasę podreślane. Wypaczył już tyle meczów...i to nie jeden z naszym udziałem. Nie, ja tego pana w finale LM oglądać nie chcę!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-05-2009 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #231
Re: Champions League 2008/09
branka napisał(a):Nie, ja tego pana w finale LM oglądać nie chcę!
Webba na pewno nie będzie. Przecież nie ma nawet cienia szans na to. Arbiter Anglii nie będzie sędziował finału w którym występuje klub z jego ojczyzny.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
07-05-2009 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #232
Re: Champions League 2008/09
ale Webb nie może sędziować finału gdzie gra angielska drużyna :lol:
07-05-2009 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #233
Re: Champions League 2008/09
Mata napisał(a):
dsw_MUszyna napisał(a):Ehhh, głupio teraz musi pewnie być redaktorom Polowi
Michał Pol ?;> Czy może o kogoś innego chodzi? Bo z tego co wiem to on jest fanem CFC .
tak Mata, o tego Michała Pola chodzi, ale nie rzecz w sympatiach, tylko w tym że trochę się na swoim blogu umiejętnościami Barcy podniecał.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
07-05-2009 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #234
Re: Champions League 2008/09
Fakt, zapomniałam że sędzia z Anglii nie może sędziowac finału z angielską drużyną Ale jestem chora, więc wybaczcie mi nieuwagę Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
07-05-2009 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #235
Re: Champions League 2008/09
Chelsea to ma pecha, już drugi raz ich wydymali w półfinale. Szkoda mi ich. Po tych kartkach dla Alvesa i Abidala, po tym co grała Chelsea, chciałem zagrać w finale z Barcą, no ale nie w takich okolicznościach.

Po chuj czwarty sędzia, po chuj oglądanie powtórek, przecież błędy sędziowskie są wpisane w piękno futbolu...

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-05-2009 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #236
Re: Champions League 2008/09
Ovrebo (chyba tak miał na nazwisko) był zdecydowanie za wolny i nie nadążał za akcjami. Co do gry Barcelony to przypomnę mojego posta z przed kilku miesięcy:

Cytat:Prawdę mówiąc Barca jeszcze w tym sezonie nie grała z rywalem, który choć trochę zbliżył się do ich poziomu. W lidze jadą po wszystkich, ale w Primera jest tylko kilka dobrych zespołów, a reszta jak wychodzi na Barcelonę to modli się żeby nie dostać 3-0 bądź 4-0. Wykładnikiem formy Barcy będzie pierwszy bardzo mocny rywal w CL. Jak na razie rywale Barcy w tych rozgrywkach byli co najwyżej średni: Szachtar, Basel, Sporting, no i teraz Lyon. Ja bym najpierw poczekał na takiego rzeczywiście dobrego rywala, który podejmie rękawice i zagra z nimi o wygraną.


Jest to mój post z lutego i taka jest niestety prawda o formie i grze Barcelony. Messi niewidoczny. Strzałów celnych brak. I wiele podań pod polem karnym, ale zero wykończenia.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-05-2009 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #237
Re: Champions League 2008/09
Przyznam się szczerze, że sam byłem pod wrażeniem tego co robi Barcelona w lidze, odprawiając kolejnych przeciwników z workiem bramek.
Ale teraz dokładnie widać jak poziom La Liga ma się do Ligi Mistrzów. Wystarczyło że spotkali się z czołową drużyną PL i już mieli ogromne problemy.
Barca nie zasłużyła na grę w finale: trener Chelsea znakomicie ich rozpracował a goście poza tysiącami podań nie pokazali nic.
Do tego dochodzi sędzia, który chciał pokazać kto jest najważniejszą osobą na boisku :shock:

Cieszę się że to z Barceloną przyjdzie nam się zmierzyć (gracze z Londynu byliby dużo trudniejszym rywalem) dla niektórych osób oczarowanych klubem z Katalonii będzie to niezły zimny prysznic jak zobaczą co Manchester potrafi zagrać 8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-05-2009 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bialy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #238
Re: Champions League 2008/09
To prawda, Barcelona przy farciła ostro w ostatnim meczu. Mimo to cieszę się że Barca awansowała ponieważ na pewno będziemy mieli łatwiej niż z Chelsea. Myślę że pokażemy słynnej Barcelonie że Liga Mistrzów nie jest dla nich.
08-05-2009 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #239
Re: Champions League 2008/09
Barca nadaje się tylko do gry w Hiszpańskiej lidze w której grają same słabe zespoły, no może kilka gra na poziomie.Nie potrafi grać z europejskimi drużynami np z Lyonem.Gdy tylko ktoś się im postawi zaczynają się gubić i dlatego że mają szczęście wygrali z Chelsea.
Finału na pewno nie wygrają chyba że będą mieli za sobą sędziego no i szczęście.

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
08-05-2009 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #240
Re: Champions League 2008/09
Z Lyonem nie wygrali u siebie 5:2? Póki co to widzę że ludzie podchodzą do finału z mniejszym respektem niż do np. meczu z `Boro czy innym Wigan.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-05-2009 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości