Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM & FM, managery piłkarskie
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #151
Re: CM & FM
A może jakiś link do ściągnięcia gry? Będę bardzo wdzięczny Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2009 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #152
Re: CM & FM
Wpisz w googlach: football manager 2009 peb.pl i w temacie z forum peb.pl masz pełno linków.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
02-01-2009 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #153
Re: CM & FM
Dzięki muszeq :* Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
02-01-2009 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #154
Re: CM & FM
Da radę sprowadzić Beckhama do United? A jeśli tak to za ile? Bo mi odmawia i twierdzi że chce skończyć karierę w LA Galaxy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-03-2009 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #155
Re: CM & FM
JA grywam czasem w FM 2009 Smile Ostatnio zacząłem grać Spartakiem Moskwa Big Grin
Wiadomo że gra takimi klubami jak Man Utd to raczej nie jest przyjemność Smile Wcześniej grałem Hoffenheim i też się fajnie grało Smile
Chociaż sama gra ma niestety pełno bugów :/

"We Are The Pride of All Europe"
13-06-2009 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #156
Re: CM & FM
Ja tam wolę FM 2008. Najnowszy mi nie przypadł do gustu. Ściągnąłem patcha z nowymi składami (aktualnymi na sezon 2008/09) i jazda.

Chciałem poprowadzić jakąś słabszą drużynę z drugiej ligi. Padło na Queens Park Rangers. Według 4-letniego planu zarządu miałem zająć przyzwoitą pozycję w The Championship. W pierwszym sezonie brakowało kasy i na wypożyczeniu ściągnąłem do siebie m.in. Darrona Gibsona, Frana Meridę i Cheda Evansa. Zająłem 3 miejsce w lidze. Niestety w barażach uległem w finale Birmingham i musiałem znów się męczyć w The Championship.

W drugim sezonie postawiłem sobie za cel awans do Premier League. Dostałem ok 15 mln euro na transfery i wzmocniłem kadrę kilkoma zawodnikami. Byli to m.in. Marlon King, Segundo Castillo, Jaime Valdes czy David Healy. Strzałem w 10 okazał się King, który zdobył w lidze 33 bramki i głównie dzięki temu zdołałem awansować do Premier League.

Po awansie kadra wyglądała fatalnie. Raczej niemożliwym było utrzymanie się z takimi piłkarzami, więc zrobiłem małą przebudowę. Jako, że klub zyskał na reputacji, mogłem sprowadzić lepszych zawodników. Udało mi się jednocześnie zatrzymać w kadrze najlepszych piłkarzy. Do klubu przyszli Wijnaldum, Andre Bikey, Lavezzi, Tim Cornelisse i Damien Duff. Głównym celem jest utrzymanie się w lidze. Ja jednak liczę na lokatę w środku tabeli. Po 4 kolejkach zajmuję 5 miejsce z dwoma zwycięstwami, jednym remisem i jedną porażką. Najpierw pechowa porażka z Middlesbrough na wyjeździe. Miałem więcej okazji, lecz zabrakło skuteczności. Później na własnym boisku pokonałem Newcastle 4-2. W kolejnym meczu również pechowy remis z Ipswich 2-2. Ostatni z rozegranych meczów, to potyczka u siebie z Tottenhamem, wygrana 1-0 po golu Marlona Kinga w 90 minucie.

Naprawdę polecam grę słabszym zespołem. 100 razy większa satysfakcja z gry niż klepanie każdego po kolei gigantami.

Jak ktoś gra i interesuje kogoś taktyka, talenty itp. to zapraszam do wypowiadania sie w tym temacie. Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-06-2009 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #157
Re: CM & FM
Ja gram 3 sezon Polonią Warszawa, w pierwszym sezonie pozbyłem się 15 piłkarzy z 1 składu. Odmłodziłem skład, ściągnąłem m.in Roberta Lewandowskiego, Ahmeta Mujdragicia, Jakuba Koseckiego, Krzyśka Husa, Łukasza Szafrana, oraz DARIUSZA KOŁODZIEJA (strzelił w karierze 15 bramek z karnych, zero pudeł (!). W czasie zimowego okienka podpisałem kontrakt z Piotrem Brożkiem oraz z Pazdanem. I zakontraktowałem na prawie BOSMANA: Pytlarza (Zagłębie), Smoliński (Legia), Wieczorek (Korona).

W pierwszym sezonie jedynie 4 miejsce, lecz po lepszej wiośnie czułem że w next sezonie awansuje. W PP dotarłem do 1/4, pokonując po drodze m.in Zagłębie i Legię. Górnik już spadł w sezonie 07/08 xD

W drugim sezonie to walka do ostatniej kolejki o awans z Górnikiem i Sosnowcem. Liderem był zaskakujący GKS Jastrzębie. Sprzedałem Lewego, kupiłem Gregorka za to z Płocka. Zakupiłem Peskovicia oraz nadzieję Cypryskiej piłki: Asporegeus (183 cm ale wymiata).

Obecnie gram w Ekstraklasie: Mój skład wygląda tak: Asporegeus - Pazdan, Kanja, Woźniak, Brożek - Kołodziej (k), Trałka, Wieczorek, Paulista wymiatacz - Vuk Mitosević/Pytlarz - Murillo/Włodarczyk.

Gregorka sprzedajem za 1 mln, a kupiłem za 20 tys.

Obecnie zajmuję 10 miejsce po rundzie jesiennej. Mam problemy z ŚO ale mam 1/4 PP oraz PE na wiosnę. Licze na awans przez PP do europejskie salony. Podzielę się screenami które mam na kompie.

PS: Mata, za chwilę wleci ze swym Zniczem i Młody z Polkowicami. Siła polskiej piłki ^^,
13-06-2009 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #158
Re: CM & FM
Skoro inni się chwalą to ja też Tongue

Ja ze słabszych zespołów to grałem kiedyś zespołem z ostatniej dostępnej ligi angielskiej (piątej chyba). Naściągałem niezłych (jak na ten poziom) piłkarzy ze wschodniej Europy (w podstawowym składzie miałem czasem 9 Polaków Tongue), w 2 sezony awansowałem 2 ligi do góry a potem mi się znudziło Tongue Ostatnio sporo grałem... Newcastle Wink W FM 2008 mają olbrzymi budżet transferowy dzięki czemu można się fajnie pobawić. Oczywiście na początku trzeba się mocno namęczyć, żeby nawet za 40 baniek złożyć przyzwoity skład bo mało kto chce przechodzić do nas. Ale parę wzmocnień typu Van der Vaart (gram na starszym patchu wiec grał jeszcze w HSV), Juan Arango, Andriy Arshavin i fartem zakwalifikowałem się do pucharu UEFA (z 7 miejsca dzięki wylosowaniu Anglii w nagrodzie Fair Play). We wzmocnieniach zapomniałem trochę o obronie w związku z czym byłem 3 w lidze pod względem strzelonych bramek i 4 pod względem straconych Wink Następne okienko to ściągnięcie Cristiana Zapaty na obronę, Joaquina na skrzydło, paru perspektywicznych graczy na ławkę i pierwsze mistrzostwo Anglii. Niestety w pucharze UEFA mi nie poszło i odpadłem z Fiorentiną w 1/16. Trzeci sezon to mój największy transfer - David Silva za Valencii za 50 mln funtów i Berbatov na atak. W dramatycznych okolicznościach obroniłem mistrzostwo (miałem 2pkty przewagi nad Chelsea 2 kolejki przed końcem, w ostatniej przegrałem z nimi bezpośredni mecz ale w przedostatniej kolejce oni ulegli Arsenalowi), niestety przygoda z LM zakończyła się na 1/8 finału. Teraz mam 4 sezon chociaż już dawno nie grałem, zajmuje 2 miejsce ze sporą stratą do Arsenalu i raczej mistrza już nie obronię. A i w międzyczasie obrałem reprezentację Irlandii z, którą odpadłem w barażach do Mistrzostw Świata 2010 z Rosją ale w el. ME 2012 zajmuje pierwsze miejsce w grupie po pokonaniu m.in. Hiszpanii.

Trochę screenów:

http://img15.imageshack.us/gal.php?g=cheint.jpg

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-06-2009 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #159
Re: CM & FM
kto podskoczy się pytam ? Smile
i pomyśleć , że to wszystko przez lejący na okrągło deszcz, padło na Znicz Tongue

[Obrazek: skadk.th.png]

u siebie 5 zwycięstw , na wyjazdach fatalnie 1 zw, 1 rem i 3 porażki do tego bęcki w rundzie wstępnej PP z KSZO , na transfery 0 ale może dam radę :oops:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-06-2009 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #160
Re: CM & FM
Mata, w wyszukiwarkę wpisz sobie no club i poszukaj uzupełnień xD

http://img31.imageshack.us/img31/6729/fmlegia.jpg

Jestem z tego dumny Tongue
13-06-2009 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #161
Re: CM & FM
Miko ja wolę to:

http://img189.imageshack.us/img189/9749/manutd2.jpg

Tongue Najchętniej w rzeczywistości.

No a tym to się lepiej nie będę chwalić:

http://img23.imageshack.us/img23/2116/manutdj.jpg

:/

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-06-2009 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #162
Re: CM & FM
Ej, a jak to ustawić żeby było w okienku a nie na cały ekran? Wygodniej by się grało. Kiedyś to miałem, teraz nie mam i nie wiem jak zrobić żeby było, a boli mnie to.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-06-2009 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #163
Re: CM & FM
Opcje -> Ustawienia -> Dźwięk i obraz -> odhaczasz "Tryb pełnoekranowy"
13-06-2009 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #164
Re: CM & FM
Coś takiego mi wyskoczyło:
Cytat:"Zmiana ustawień ekranu nie powiodła się Upewnij się że twój system pozwala na wybrane ustawienia".
Co jest? :|

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-06-2009 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #165
Re: CM & FM
Cytat:1. Make sure your screen resolution is at a minimum 1024*768.
2. Right click then on the FM shortcut on your desktop and choose "properties" from the menu that appears.
3. In the field marked "target" write this "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\fm.exe" -windowed -small_screen
4. Click apply then ok.
5. Start the game via that shortcut.
6. Go the game preferences screen and under display and sound, un-check the option to play in 'full screen' mode.

Spróbuj tak

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-06-2009 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości