Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos Tevez
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #481
Re: Carlos Tevez
Jak pójdzie do Shitty to dla kasy, jak zostanie u nas to dlatego, że szanuje klub i kibiców. Ciekawa sytuacja, ale niestety zazwyczaj sprawa toczy sie jednak o kase :/
Tak naprawdę to już bym wolała by poszedł do czelsi niż do Liv albo City...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-06-2009 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #482
Re: Carlos Tevez
branka napisał(a):Jak pójdzie do Shitty to dla kasy, jak zostanie u nas to dlatego, że szanuje klub i kibiców. Ciekawa sytuacja, ale niestety zazwyczaj sprawa toczy sie jednak o kase :/

Tutaj już nie ma co poruszać kwestii finansowej, bo jeżeli czuje uraz do zarządu i trenera, to dziwne żeby robił coś wbrew sobie. A kibice i tak w większości bd go szanować.
15-06-2009 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #483
Re: Carlos Tevez
E tam, chodzi o kasę i wiem to z pewnego źródła, czyli będącego w klubie Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-06-2009 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #484
Re: Carlos Tevez
mlody_unw napisał(a):A kibice i tak w większości bd go szanować.
Dla większości to on będzie kolejną pizdą, tak jak Ince czy Heinze, tylko niektórzy będą go szanować, mając w pamięci to jak bardzo kochał United i nas, fanów.

Ktoś fajnie napisał na redcafe, odnośnie artykułu, że Ferguson ma zamiar przekonać Teveza do pozostania na OT:
Jeśli Ferguson musi przekonywać Teveza, że lepiej być graczem United niż City, to ja takiego gracza nie chce.

Amen.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-06-2009 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #485
Re: Carlos Tevez
matys napisał(a):Dla większości to on będzie kolejną pizdą, tak jak Ince czy Heinze, tylko niektórzy będą go szanować, mając w pamięci to jak bardzo kochał United i nas, fanów.

I ja bd go szanował, bo przez te 2 sezony pokazał, że jest Diabłem, że warto na niego stawiać, że można na niego liczyć. Walczył i zostawiał serce na murawie, to się liczy.

Mam nadzieję, że zostanie, a jak ktoś nazwie go pizdą, to albo dlatego, że sam nią jest, albo dlatego że nie jest jeszcze na tyle dorosły by zrozumieć pewne kwestie.

Myślałem o zakupie koszulki z numerem 32 na przyszły sezon, bez względu na to jak się ta sprawa zakończy, bo Tevez to nie Ronaldo, któremu w głowie tylko jebany rekord na najdroższego piłkarza w historii.
15-06-2009 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #486
Re: Carlos Tevez
sebos_krk napisał(a):Diabły nie odchodzą do city. Poza tym na razie to czyste spekulacje dziennikarzy. Zamiast go osądzać poczekajmy jak się rozwinie sytuacja.

Słuszna uwaga, ale tu nasuwa mi się pytanie, czy można przestać być Diabłem :roll:
15-06-2009 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #487
Re: Carlos Tevez
Jak ktos odchodzi tak jak Schmeichel, jak już był starszym zawodnikiem, pomógł Diabłom zdobyć niejedno trofeum i nie poszedł do City bezpośrednio to dla mnie jest to do strawienia, Schmeichel na tyle sie przysłużył United, że nikt do niego pretensji raczej nie ma, że poszedł tam na sam koniec kariery, ale jakby Tevez teraz przeszedł, będąc młodym zawodnikiem do 'obozu wroga' to raczej nikt go miło wspominac nie będzie(może poza mną, bo ja go tam i tak lubię Wink ).

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-06-2009 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #488
Re: Carlos Tevez
Skasowałem tego wcześniejszego posta ze względu na Law'a czy Schmeichela. Nie chcę kolejnej dyskusji w stylu kto jest kto. Nie chciałbym, żeby Carlos odszedł do City. Nie chciałbym sobie pomyśleć o nim tak jak wtedy będzie trzeba pomyśleć. Dwa sezony na Old Trafford to trochę krótko, żeby wybaczać takie ruchy.


Fan United od 1992 roku
15-06-2009 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #489
Re: Carlos Tevez
mlody_unw napisał(a):
sebos_krk napisał(a):Diabły nie odchodzą do city. Poza tym na razie to czyste spekulacje dziennikarzy. Zamiast go osądzać poczekajmy jak się rozwinie sytuacja.

Słuszna uwaga, ale tu nasuwa mi się pytanie, czy można przestać być Diabłem :roll:
Czy można przestać być Diabłem? Nie wiem.
Ale skoro pojawia się takie pytanie, to warto się zastanowić, czy taki ktoś był w ogóle kiedykolwiek tym prawdziwym Diabłem.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-06-2009 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #490
Re: Carlos Tevez
sebos_krk napisał(a):Nie chciałbym sobie pomyśleć o nim tak jak wtedy będzie trzeba pomyśleć. Dwa sezony na Old Trafford to trochę krótko, żeby wybaczać takie ruchy.

Jednak jakby nie patrzeć, "Okoliczności są wyjątkowe". Bo to jednak nie jest/tylko jego wina, że ta sprawa tak się potoczyła, a prasa teraz snuje domysły.
15-06-2009 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #491
Re: Carlos Tevez
mlody_unw napisał(a):Mam nadzieję, że zostanie, a jak ktoś nazwie go pizdą, to albo dlatego, że sam nią jest, albo dlatego że nie jest jeszcze na tyle dorosły by zrozumieć pewne kwestie.

Jakie kwestie? Lojalność, honor, prawdomówność? Tu wiek nie ma znaczenia, raczej to kim się jest.

mlody_unw napisał(a):Myślałem o zakupie koszulki z numerem 32 na przyszły sezon, bez względu na to jak się ta sprawa zakończy, bo Tevez to nie Ronaldo, któremu w głowie tylko jebany rekord na najdroższego piłkarza w historii.

Ten Ronaldo, "któremu w głowie tylko jebany rekord na najdroższego piłkarza w historii." rozegrał tu 6 sezonów, 292 spotkania i strzelił 118 bramek. I w końcu odszedł do zespołu o grze w którym marzył od dziecka.

Ten "diabeł z krwi i kości" - Carlos Tevez rozegrał tu dwa sezony, 98 meczy i strzelił 34 bramki. Na koniec prawdopodobnie odejdzie do jednego z dwóch największych rywali United bo się obraził na cały świat, że ze względu na jego słabą formę musiał usiąść na ławce. No i kwestie finansowe też nie pozostaną bez znaczenia.

Trochę obiektywizmu. Ociupinkę.

Jeśli Carlos zagra od przyszłego sezonu w City czy Liverpoolu to nie nazwę go pizdą, gdyż nie zwykłem tak publicznie mówić o ludziach, którzy nawet mi nic personalnie nie zrobili. Ale zdrajcą i kłamcą... kto wie...

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-06-2009 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #492
Re: Carlos Tevez
No cóż, w mniemaniu młodego_unw będę pizdą, jakoś będę musiał z tym żyć.

No dla mnie też będzie kłamcą i oszustem, tylko ja to nazywam inaczej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
15-06-2009 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #493
Re: Carlos Tevez
fidain napisał(a):Ale skoro pojawia się takie pytanie, to warto się zastanowić, czy taki ktoś był w ogóle kiedykolwiek tym prawdziwym Diabłem.
No kurde. Nikt nie zaprzeczy że Cantona, Giggsy, Neville, Keano, Solskjaer to prawdziwe Diabły. A jak spróbuje to ma ftube ode mnie. :mrgreen:

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-06-2009 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #494
Re: Carlos Tevez
Ale przecież żaden z wymienionych do City nie odszedł.. Oni są prawdziwymi Diabłami, nawet ten głupi Schmeichel jest, choć chodzi w szaliku City Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
16-06-2009 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #495
Re: Carlos Tevez
W przypadku Schmeichela mam pewne wątpliwości. Nie postawiłbym go na równi z Becksem, nie mówiąc już o innych legendarnych postaciach.

Cytat:Myślałem o zakupie koszulki z numerem 32 na przyszły sezon, bez względu na to jak się ta sprawa zakończy, bo Tevez to nie Ronaldo, któremu w głowie tylko jebany rekord na najdroższego piłkarza w historii.
Ronaldo w głowie przede wszystkim piłka i swoją pracę wykonuje znakomicie. Chociażby za ten profesjonalizm nalezy mu się więcej szacunku.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
16-06-2009 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości