Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Skoki narciarskie
No to jestem strasznie zaskoczony. :shock: Tym bardziej, że nic o tym nie było słychać, żadnych spekulacji, nic. Ot tak, nagła informacja. Szacunek w stronę Ahonena, za osiągnięcia, za całokształt.

Jeszcze niedługo Małysz zakończy karierę i będzie spokój ze skokami. Wink
26-03-2008 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Skoki narciarskie
pimpek napisał(a):Jeszcze niedługo Małysz zakończy karierę i będzie spokój ze skokami. Wink

Małysz powinien dociągnąć do IO Wink ale zobaczymy jak będzie mu się pracować z Kruczkiem...

Na temat zakończenia kariery Ahonena były już spekulacje Wink Sam Małysz wypowiadał się na ten temat.
26-03-2008 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Skoki narciarskie
Miko napisał(a):Na temat zakończenia kariery Ahonena były już spekulacje Wink Sam Małysz wypowiadał się na ten temat.

Ale jakoś specjalnie głośne nie były, media nie trąbiły głośno o tym.
26-03-2008 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Skoki narciarskie
Ja również jestem zaskoczony zakończeniem kariery przez Ahonena, chociaż gdzieś już wcześniej słyszałem pogłoski na ten temat.
Małysz chociaż będzie miał z głowy jednego rywala :lol:
A tak na serio to szkoda, że zakończył kariere, jakoś dziwnie będzie oglądało się skoki bez Ahonena :cry:

Pele good, Maradona better, George Best
26-03-2008 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Skoki narciarskie
Wielki szacunek dla tego człowieka. Ceniłem i cenię go bardzo jako skoczka i jako człowieka, choć za wiele o Jego życiu prywatnym nie wiem. Maska pozostanie na długo w mojej pamięci.

Co do spekulacji w którymś Przeglądzie Sportowym na ostatniej stronie było takie coś, konkretnie plusy i minusy zakończenia kariery przez Janne. Nie pamiętam już kto to oceniał, jak znajdę, to dodam.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
26-03-2008 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darko404 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Skoki narciarskie
Troche jestem zaskoczony, że Ahonen kończy kariere gdyż prezentował bardzo dobry poziom i pewnie w następnym sezonie byłoby podobnie Big Grin Jest to wyśmienity skoczek i bardzo dużo zrobił dla skoków Big Grin Odchodzi wielki mistrz :shock:
26-03-2008 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #67
Re: Skoki narciarskie
darko404 napisał(a):roche jestem zaskoczony, że Ahonen kończy kariere gdyż prezentował bardzo dobry poziom

Trzeba wiedzieć kiedy zakończyć karierę w blasku chwały, a skoro sam powiedział, że nie ma motywacji, aby trenować następny sezon nie musiałby być taki wspaniały, dlatego w sumie odszedł w dobrym momencie. Ludzie będą pamiętać jego sukcesy i jasną gwiazdę, a nie ... przygasającą Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
26-03-2008 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Skoki narciarskie
Sezon już za nami, ale Goldi jeszcze skacze Smile

Rekordowy skok osiągnął 13,5 metra wysokości! Aby oddać perfekcyjny skok, Andreas wybił się ze 100-metrowej specjalnie przygotowanej rampy najazdowej, ustawionej na wysokości 2 500 m n.p.m..


http://pl.youtube.com/watch?v=0PMUGwZnW7M

Pele good, Maradona better, George Best
26-04-2008 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #69
Re: Skoki narciarskie
No jak widać mój ulubiony skoczek jeszcze żyje Smile Niezwykle barwna postać tego sportu. A co do rekordów to przecież przez wiele lat dzierżył rekord świata w najdłuższym skoku. Teraz go już przeskoczyli inni.


Fan United od 1992 roku
26-04-2008 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #70
Re: Skoki narciarskie
Tak, już w najbliższy piątek odbędzie się inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2008/2009. W fińskim Kuusamo zmierzą się najlepsi skoczkowie, by zdobyć na starcie sezonu jak największą ilość punktów.

Adam Małysz, co zapewne ucieszy wielu sympatyków tego sportu, jest ponoć w dobrej dyspozycji. Łukasz Kruczek wielokrotnie podkreślał to w swoich ostatnich wypowiedziach, a co najważniejsze: uważa, że naszych stać na to, by przynajmniej trzech z nich znalazło się w czołowej trzydziestce.

Głównymi faworytami z pewnością będą Austriacy - obrońca Kryształowej Kuli Thomas Morgenstern i młody, piekielnie groźny Gregor Schlierenzauer. Do tego reprezentacja Austrii posiada wiele innych, znakomitych skoczków, jak chociażby solidny Wolfgang Loitzl czy chimeryczny Andreas Kofler.

Do tego mieszać się będą także Skandynawowie. Finowie, choć już bez Ahonena, wciąż są w światowej czołówce, natomiast Norwegia planuje odzyskać Kryształową Kulę.

Oczywiście Czesi, z Romanem Koudelką czy Antoninem Hajkiem, lub Japończycy, ze starą gwardią i Ito, to kolejni z serii tych, co chcą zaskoczyć wszystkich. Nie można też zapomnieć o Rosjanach, którzy pukają do światowej czołówki od paru lat.

W tym roku odbędą się również MŚ w Libercu. Testowana będzie również skocznia w kanadyjskim Vancouver. Być może po raz kolejny zdobędziemy medale MŚ? Czy będzie to znów Adam Małysz, czy może Kamil Stoch tudzież Maciej Kot? I czy wprowadzimy do skoków nowe talenty takie, jak chociażby Klimek Murańka, o którym głośno było na początku zeszłego roku?

Myślę, że ten sezon może być ciekawy. Może to być jeden z ciekawszych w historii. Ściskajmy więc kciuki za dobre widowisko, dobre warunki atmosferyczne i za Polaków!

E:

pan_opticum napisał(a):Tsssssssss. Wymieniasz Czechów i Japończyków a zapominasz o Norwegach?Smile Mam nadzieję że Romoeren błyśnie w tym sezonie, zawsze trzymam za gościa kciuki. U Finów mistrz drugiej części sezonu- Matti HautamekiWink. No i są jeszcze Szwajcarzy: Kuettel i Ammann

Faktycznie, zapomniałem o nich :oops:.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
22-11-2008 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #71
Re: Skoki narciarskie
Tsssssssss. Wymieniasz Czechów i Japończyków a zapominasz o Norwegach?Smile Mam nadzieję że Romoeren błyśnie w tym sezonie, zawsze trzymam za gościa kciuki. U Finów mistrz drugiej części sezonu- Matti HautamekiWink. No i są jeszcze Szwajcarzy: Kuettel i Ammann

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-11-2008 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: Skoki narciarskie
Przed nami skoki w Zakopanem; Małysz podnietka, bo skoczył wczoraj 136 metrów, uznany skoczek, a jeszcze lepszy trener Robert Mateja, zachwala swojego zawodnika, 10 polaków w konkursie, a tutaj CISZA.

Fajnie by było ujrzeć Małysza na podium w takich zakopiańskich zawodach, kto wie... Niemniej jednak, jeśli będzie w takiej ściślejszej czołówce, to będzie fajnie. Może magia Zakopanego podziała...
16-01-2009 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Skoki narciarskie
Pimpek jakby było z kimś pogadać o tej dyscyplinie to fajnie Smile Dla mnie i tak Schlierenzauer pobił wszystkich, z 7 belki i tak najdalej... Fakt, Małysz ma lepszy humor i wiara w sukces wróciła... reszta polaków też na dobrym poziomie więc czekają nas ciekawe zawody. W przypadku braku czołowych skoczków, Małysz może nawet przy dobrych wiatrach powalczyć o "6"...
16-01-2009 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #74
Re: Skoki narciarskie
Oczywiście każdy chciałby zobaczyć Małysza na podium, jednak obecnie Adam jeszcze nie jest w stanie. Cieszy fakt, że w końcu zaczynają mu skoki wychodzić. Mam nadzieję iż na zawodach się nie spali i skoczy na tyle ile na chwile obecną potrafi. Myślę że w miejsce w pierwszej "10" jest możliwe.

Mam nadzieje iż ten trening w Lahti przyniesie oczekiwane rezultaty Wink

Co do pozostałych zawodników, to liczę na Łukasza Rutkowskiego i Kamila Stocha, reszta? Znając życie to reszta nie awansuje do II serii...



Mój Blog: Pod presją czasu
16-01-2009 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Skoki narciarskie
Po 1 serii jest dobrze. 7 będzie skakało jeszcze raz :o kiedy ostatni raz zdarzyło się żebyśmy mieli aż tylu w drugiej serii? chyba bardzo dawno. Małysz przy odrobinie szczęścia może wskoczyć na podium, ale jak zakończy zawody w pierwszej"6" to i tak będę zadowolony.

Pele good, Maradona better, George Best
16-01-2009 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości