Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #76
Re: Nani
Zawsze jest jeszcze Tosić Tongue

A tak naprawdę, no to nie za wesoło się zaczyna... W obronie plaga kontuzji, teraz jeszcze Nani. Mimo wszystko wierzę, że Valencia i Park dadzą radę, ich stać na dobrą grę i tu raczej większego problemu nie widzę. Tylko załóżmy, że Portugalczyk wypada na dłużej, wtedy Park i Valencia nie dadzą radę grać w każdym meczu, no i kto nam zostaje? Ano, wspomniany Tosić... A ten to chyba doprowadza mnie to jeszcze większych nerwów, niż Foster...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-08-2009 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #77
Re: Nani
Park? Błagam, nieee!!! Przyjęcia piłki to on się chyba uczył od Teveza i wzajemnie. Strasznie go lubię i szanuje, ale to nie jest gracz na pierwszy skład w takim klubie jak United.

Jak pomyślę, że Evra znowu będzie się musiał z nim męczył na lewym skrzydle, to mam dość.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-08-2009 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #78
Re: Nani
Jest jeszcze Rooney, a Owen i Berba do ataku. Nie panikujmy. Nani i tak mało grał w ostatnim sezonie, teraz przyszedł Valencia, więc spokojnie. Do tego wciąż uważam, że Park spokojnie daje sobie radę w podstawowym składzie i dziwi mnie, że bardzo często Koreańczyka ocenia się przez pryzmat ostatniego spotkania. Gra dobrze- jest genialny. Zagra nijako, tj drużyna przegra- wtedy się nie nadaje. To nie jest typ piłkarza, który wygrywa mecze przecież.
Poza tym wciąż Ferguson może pomyśleć o transferze, bo okienko jeszcze trwa trzy tygodnie.


Fan United od 1992 roku
09-08-2009 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #79
Re: Nani
Taa, kombinujmy znowu z Rooneyem na skrzydle. Ja już mam dość wymyślania nowych pozycji.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-08-2009 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #80
Re: Nani
Za niedługo powinniśmy się dowiedzieć ile dokładnie potrwa przerwa w grze Portugalczyka, jeśli rzeczywiście byłyby to tylko 3 tygodnie, to tragedii nie ma. Jest Valencia z Parkiem, spokojnie na skrzydłach mogą grać, tym bardziej, że rywali jakichś super wymagających nie ma - Birmingham, Burnley czy Wigan. W przypadku gdyby kontuzja okazała się poważniejsza i dłuższy (2-3 miesiące? :/ ) odpoczynek od futbolu byłby niezbędny, rzeczywiście mogłoby to różnie wyglądać, bo zostajemy wtedy z 2 skrzydłowymi.

I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno wielu ludzi uważało Naniego, jako tego pierwszego do odstrzału. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-08-2009 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Nani
W takiej ładnej formie był już Nani. Bardzo na niego liczyłem, w kontekście startu sezonu, a tu znów dupa. Ostatnio ciągle mamy kłopoty z kontuzjami. Do Parka też nie jestem przekonany, co prawda, jest solidny, ale nie pociągnie zespołu, gdy coś nie wychodzi. Pozostaje jeszcze Valencia, który dzisiaj nic ciekawego nie pokazał. Kto będzie konkurował z nimi o miejsce w składzie? Tosic? Czy znów będziemy robić skrzydłowych z Rooney'a, Fletchera, albo Gibsona? Nie za ciekawa perspektywa.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
09-08-2009 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #82
Re: Nani
RedLucas napisał(a):Nani i tak mało grał w ostatnim sezonie,
Damn, w ostatnim sezonie mieliśmy Ronaldo. Szkoda tej kontuzji, zwłaszcza że sezon przygotowawczy pokazywał na niejakie ogarnięcie się Naniego. Może faktycznie odejście Cristiano mu pomogło. A tutaj taki klops.
Jeśli Nani wypadnie na długo, to pewnie często zobaczymy na skrzydle Fletchera czy Welbecka.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-08-2009 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #83
Re: Nani
Nie miałbym nic przeciwko Welbeckowi na skrzydle, ale on też ma kontuzje. Na jak długo nie wiem, ale z uwagi na uraz został wycofany z kadry Anglii u-20 na towarzyski mecz z Serbią(bodaj w czwartek).

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-08-2009 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #84
Re: Nani
pan_opticum napisał(a):Jeśli Nani wypadnie na długo, to pewnie często zobaczymy na skrzydle Fletchera czy Welbecka.
Czy ja wiem? Fletch raczej nie ma za dużo wspólnego z lewą stroną. Zresztą, jak SAF rozpierdoli środek pomocy, przesuwając naszego najlepszego cm-a na bok(lewy czy prawy), to oznaczać to będzie, że pora umierać.

Jestem pewny, że tym razem cudowanie z tymi pozycjami nic dobrego nam nie da.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-08-2009 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Nani
Może w tych kilku meczach zagra Giggs, albo będziemy musieli przejść na ustawienie 1-4-3-3. Wtedy w ataku Berba - Owen - Roo, a w pomocy Giggs - Fletch - Carrick/Andy. Jedno jest pewne mamy spore problemy i to nie pierwszy raz w ostatnich 12 miesiącach.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
09-08-2009 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #86
Re: Nani
Oho a jeszcze nie tak dawno panował tu hurraoptymizm co do naszych tegorocznych transferów i wszelka krytyka spotykała się ze oburzeniem. Nagle wypada ze składu jeden skrzydłowy (i to jeszcze ten, którego większość (tak, ja też) chciała się pozbyć po poprzednim sezonie) i okazuje się, że jesteśmy w ciemnej dupie. Nie chcę mówić a nie mówiłem ale muszę. Prawda jest taka, że wszystko jest fajnie póki ktoś nie wypadnie ze składu albo nie złapie totalnie zerowej formy. Wtedy zostajemy bez opcji na skrzydle - tak jak teraz. Potrzebujemy jeszcze jednego klasowego skrzydłowego i tyle - zdania nie zmienię.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-08-2009 21:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #87
Re: Nani
Jaki hurraoptymizm? Powszechne to było wołanie o Younga. Chyba że chcesz się poczuć jak ktoś Mający Inne Zdanie. Jeszcze kiedy grał dla nas Ronaldo powszechne było wołanie o kolejnego skrzydłowego.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-08-2009 21:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #88
Re: Nani
pan_opticum napisał(a):Chyba że chcesz się poczuć jak ktoś Mający Inne Zdanie.

Kurde rozgryzłeś mnie - muszę się tak dowartościowywać w internecie bo inaczej popadam w depresję i mam myśli samobójcze.

Btw. pisząc "tu" miałem na myśli redcafe i redloga. I o ile może na redcafe mniej było takich osób (chociaż kilka by się znalazło) to na redlogu zostałem kilkukrotnie zjechany za to, ze niby nie wierzę w Fergusona bo chce jeszcze jednego skrzydłowego. Ogólnie taki "trynd" na chwalenie naszych małych transferów panował - i ciężko temu zaprzeczyć.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-08-2009 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #89
Re: Nani
Faktem jest, że wiele osób powtarzało nazwisko Younga jak mantrę, co nie wszystkim się podobało. Big Grin

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
09-08-2009 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #90
Re: Nani
Co do transferów to problemem nie jest ich jakość lecz ilość. Potrzebowaliśmy jeszcze jednego skrzydlaka, ale widać Ferguson wierzy w naszą ekipę.
fidain napisał(a):Kurde rozgryzłeś mnie - muszę się tak dowartościowywać w internecie
Bo "mam tak samo jak ty" jak śpiewał Czesiek Niemen.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
09-08-2009 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości