Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #91
Re: Nani
pan_opticum napisał(a):
fidain napisał(a):Kurde rozgryzłeś mnie - muszę się tak dowartościowywać w internecie
Bo "mam tak samo jak ty" jak śpiewał Czesiek Niemen.
Czesław, kurwa!
trochę szacunku dla wielkiego artysty.


W wielu tarapatach byliśmy i z tych wyjdziemy.
Ja też mam dosyć Roo na skrzydle, ale w kryzysowych meczach korona mu z głowy nie spadnie, jeśli poharuje jeszcze dla drużyny. Zawsze można na skrzydło wpuścić Fabio. Myślę że by sobie poradził lepiej od Tosicia.

Matys: mój błąd, poprawiłem Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
09-08-2009 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #92
Re: Nani
dsw_MUszyna napisał(a):Czesław kurwa!
Nie dałeś przecinka i wyszło, że Czesław, to kurwa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
09-08-2009 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #93
Re: Nani
No, trochę szacunku dla artysty.
Ja myślę że jeżeli Nani wypadnie na dłużej, szansę może dostać też Obertan. Niby pierwszy rok na aklimatyzację, ale może zaskoczy pozytywnie.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-08-2009 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #94
Re: Nani
pan_opticum napisał(a):No, trochę szacunku dla artysty.
Ja myślę że jeżeli Nani wypadnie na dłużej, szansę może dostać też Obertan. Niby pierwszy rok na aklimatyzację, ale może zaskoczy pozytywnie.

Problem tylko, że Obertan ma być zdolny do gry dopiero w październiku :/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-08-2009 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #95
Re: Nani
Tylko że pan Obertan pauzuje do października, no chyba że Nani faktycznie będzie pauzował baardzo długo.

Szanse na pewno dostanie Valencia, ciekawe co z tego będzie...
10-08-2009 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #96
Re: Nani
Nie wiedziałem że ta jego głupia kontuzja wymaga tak długiej rehabilitacji.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-08-2009 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #97
Re: Nani
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 93,00.html

No i prawdopodobnie skończy się na strachu, uff Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-08-2009 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #98
Re: Nani
Całe szczęście, no ale niech sobie nawet nie żartuje o występie w meczu z Liechtensteinem. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-08-2009 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Nani
O i proszę Nani zaczyna nam się ogarniać Smile Po tym co pokazał w zeszłym sezonie, moim zdaniem, był pierwszy do sprzedaży. Teraz jednak pokazuje się z jak najlepszej strony. Mam nadzieję, że nie jest to jedynie chwilowe i Nani będzie solidną podstawą naszej ofensywy.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
23-08-2009 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #100
Re: Nani
Od początku okresu przygotowawczego wręcz miażdży. Komu jak komu ale odejście Ronaldo na pewno pomogło Naniemu. Mniejsza konkurencja , dużo gry i już teraz mamy zadowalające efekty. Piękny gol w meczo o CS z Chelsea, dobra gra z Birmingham , zaś wczoraj dał koncert gry. Gwarantuje on nam niekonwencjonalne zagrania, wczorajsza asysta przy golu Owena cudowna. W między czasie mógł pauzować dość długo ale jak dobrze wiadomo skończyło się tylko na strachu.

Nani robi różnicę.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
23-08-2009 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #101
Re: Nani
Zgadzam się z poprzednikami.

Nani już w pre-season prezentował się bardzo solidnie a teraz w lidze tylko potwierdza niesamowitą formę. Nie ma już teraz głupich, niepotrzebnych dryblingów i łatwych strat, aż miło patrzy się na jego grę. Jest to obecnie nasz najlepszy skrzydłowy i cieszę się że w sondzie oddałem głos na pierwszą pozycję 8-)

Kto wie, może rzeczywiście wyjdzie na to, że obietnica Naniego o tym, że dzięki niemu zapomnimy o Ronaldo będzie spełniona :?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-08-2009 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #102
Re: Nani
Cytat:Pomocnik Manchesteru United, Nani zdradził, że jego szkoleniowiec - Sir Alex Ferguson jest bardzo skomplikowanym człowiekiem i nie dotrzymuje obietnic.

Zdaniem Portugalczyka podczas okresu przygotowawczego Szkot zapewniał go, że w tym sezonie dostanie więcej szans, lecz tym czasem Nani czuje, że nawet gdy rozegra dobry mecz nie ma pewności, że wystąpi w następnym.

"Ferguson jest bardzo skomplikowanym człowiekiem. Jeśli wszystko idzie dobrze, to i on jest w porządku, jednak jeśli sprawy toczą się nie po jego myśli, wówczas wszystko ulega zmianie."

"On potrafi w ciągu kilku minut przejść z komplementowania ciebie do krzyczenia. Czy miałem taką sytuację? Oczywiście, że tak. Zazwyczaj mówi: "Nani, jak mogłeś nie wykorzystać tej sytuacji?". Zawsze najwięcej obrywa się Gary'emu Neville'owi i Ryanowi Giggsowi, ponieważ są najbardziej doświadczeni" - dodał Nani.

"Wiem, że sezon jest jeszcze długi, ale póki co nie zagrałem w żadnym naprawdę ważnym meczu. Spotkania z Liverpoolem, Manchesterem City, czy też Tottenhamem musiałem przesiedzieć na ławce rezerwowych, bądź też na trybunach."

"Ludzie oczekują ode mnie więcej, lecz oni nie robią tego, co mi obiecywali. Wiem, że powinienem strzelać więcej bramek, ale nawet jak zagram dobre spotkanie nie mogę być pewny, że wystąpię w następnym meczu" - zdradził Portugalczyk.

"Mimo to nie mam zamiaru opuszczać Old Trafford."

No to się chyba pożegnamy z Portugalczykiem. Fakt, Fergie mu zadanie nie ułatwia, lecz on nie ma prawa użalać się nad tym w mediach.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-11-2009 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #103
Re: Nani
A co takiego powiedział, że ma odchodzić ? :/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-11-2009 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #104
Re: Nani
Wątpię, żeby Fergusona ucieszyła taka wypowiedź...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-11-2009 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Nani
Albo posiedzi dyscyplinarnie abo wreszcie wyleci - nie ukrywam, jedno i drugie by mnie cieszyło. Wiem, ze to nasz gracz, ale ja go po pprostu nie trawię i nigdy trawić najwyraźniej nie będę.
W każdym razie na pewno usłyszy cos od Fergiego za taki wywiad.
W ogóle wypowiedź godna Teveza:/ Chyba to normalne, że jak grają słabo to sie trener drze albo chociaz podnosi głos, jak mu sie to niepodoba to niech zostanie modelem.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-11-2009 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości