Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #226
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A mnie mało co obchodzą tacy piłkarze jak RvN, rozpieszczona gwiazdka. Nie wziąłbym go nawet wtedy jakby Real dopłacał. Jak dla mnie Holender mógłby sobie uścisnąć rękę z Tevezem, bo to ten sam kaliber człowieka.

Wydaje mi się ponadto, że niektórzy niedoceniają Raula, albo nie pamiętają jak świetnym niegdyś był zawodnikiem. No ale jeśli zakładamy, że RvN osiągnie wysoką dyspozycję, to załóżmy również, że do takowej dojdzie Raul. I co wtedy? Hiszpan zjada na śniadanie Holendra, bo talent ma dużo większy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-01-2010 11:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #227
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Raul lepszy od Ruuda? Jakoś sobie nie przypominam aby strzelał takie ilości bramek a warunki miał dokładnie identyczne (nie można mówić np. że Ruud miał lepszych podających bo w czasach Ruuda na OT w pomocy było słabo a w Realu już mieli te same warunki). Owszem technikę ma lepszą, gra pięknie, joga bonito i te sprawy tylko co z tego jak Nistelrooy jest gwarantem skuteczności rzędu 0,7 bramki na mecz.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-01-2010 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #228
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 napisał(a):A mnie mało co obchodzą tacy piłkarze jak RvN, rozpieszczona gwiazdka. Nie wziąłbym go nawet wtedy jakby Real dopłacał. Jak dla mnie Holender mógłby sobie uścisnąć rękę z Tevezem, bo to ten sam kaliber człowieka.

Bez przesady. Ruud nie odszedł do city, a nawet do innego klubu z Anglii. Nie udzielał podobnych wypowiedzi, jak Tevez. Nie warto tutaj roztrząsać znowu, powodów do jego odejścia, gwiazdką bym go nie nazwał.
24-01-2010 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #229
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A ja chce zobaczyć Ruuda z koroną króla strzelców w bundeslidze, choć może być to naprawdę ciężkie do zrealizowania wobec wieku zawodnika. Był najlepszym strzelcem we wszystkich ligach w których grał, swoisty fenomen. Jeden z moich ulubionych zawodników, któremu będę zawsze życzył jak najlepiej.

Jak można porównywać RvN z tym jebanym twatem? Sad

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-01-2010 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #230
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Raul jest legendą w Madrycie. Nieważne czy był, jest czy nie jest lepszy. Ważne, że zawsze będzie tam stawiany ponad Ruuda, Cristiano czy innych świetnych graczy z obecnej kadry.


Fan United od 1992 roku
24-01-2010 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #231
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk napisał(a):Raul jest legendą w Madrycie. Nieważne czy był, jest czy nie jest lepszy. Ważne, że zawsze będzie tam stawiany ponad Ruuda, Cristiano czy innych świetnych graczy.

No to jest oczywiste ale ja piłem do tego co napisał Michał.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-01-2010 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #232
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
RvN = CT :shock:

Dobra, van Nistelrooy święty nie był. Stracił miejsce w składzie i zamiast zostać i powalczyć o nie w następnym sezonie, uświadomił sobie jak bardzo chce grać w United i postanowił uciec do Madrytu. Zgrzyty z Fergiem, czy Ronaldo także miały miejsce. Ale Ruud na tej samej półce co krytykujący klub, mieszający z błotem Fergusona, wylewający żale na każdym kroku i wybierający za klub City tevez ?

Przyznam, że sam stracił wiele w moich oczach, gdy przeniósł się do Madrytu. Z czasem jednak zacząłem mu nieśmiało kibicować i z całego serca będę za nim podczas jego pobytu w Niemczech.
24-01-2010 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #233
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
RvN podobnie jak Tevez nie doceniał klubu w jakim przyszło mu występować. Być może faktycznie jest przesadą w stawaniu tych dwóch zawodników obok siebie, ale różnica znowu aż taka wielka nie jest. Dla mnie po prostu są to dwie rozpieszczone gwiazdki.

To, że RvN strzelał mnóstwo goli to fakt z którymi nie dyskutuje. Ale taki Inzaghi też ich strzelał całe mnóstwo, a chyba nikt nie odważy się powiedzieć, że talentem dorównywał np. Shevie, czy Henryemu. Jeśli mam porównywać RvN w najwyżej dyspozycji i Raula w najwyższej dyspozycji, to biorę tego drugiego bez zmrużenia oka.

Cytat:Stracił miejsce w składzie i zamiast zostać i powalczyć o nie w następnym sezonie, uświadomił sobie jak bardzo chce grać w United i postanowił uciec do Madrytu.
Dobre

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-01-2010 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #234
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Zależy co rozumieć niewielka różnica. Jeżeli wybranie Realu, a City. Obrażanie byłego klubu, a miłe wspomnienia i szacunek do byłego klubu, menadżera czy kibiców. Jeżeli to niewielka różnica według Ciebie to ok.

Czy do końca rozpieszczona gwiazdka, stracił miejsce w składzie. Kiedy faktycznie był w formie, strzelał bramki. O ile dobrze pamiętam, walczył nawet o tytuł króla strzelców. I jeżeli dalej to porównać do Teveza, który odszedł. Bo nie umiał pogodzić się z tym że jest słabszy. Też jest to dla mnie nie na miejscu.

Co do porównania do Raula. No ja bym brał Ruuda, czemu ? Krótka piłka, więcej bramek. No ale to tylko moje zdanie.
24-01-2010 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #235
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ruud za to zachował się żenujące wtedy kiedy był jeszcze u nas - bodaj przed finałem CC, kiedy dowiedział się, że nie zagra w pierwszej "11", to wziął sprzęt i wrócił do domu. Gardzę takim postępowaniem. Zachował się jak skrzywdzone dziecko, czyli podobnie jak Tevez Smile

Raul w najwyższej dyspozycji to był geniusz. Porównanie RvN i Raula to jak dla mnie tak jakby porównywać Ronaldinho i Lamparda u szczytu kariery. Jeden to geniusz, drugi wybitny wyrobnik.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-01-2010 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #236
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 napisał(a):Ruud za to zachował się żenujące wtedy kiedy był jeszcze u nas - bodaj przed finałem CC, kiedy dowiedział się, że nie zagra w pierwszej "11", to wziął sprzęt i wrócił do domu.
To raczej nie było przed tym spotkaniem, bo przecież van Nistelrooy'a można było zauważyć podczas rozgrzewki. A z kim Rooney się cieszył po swoim drugim trafieniu ? Chyba właśnie z Ruud'em Wink
24-01-2010 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Podchodzi mały Jasio do Thierry'ego Henry'ego i prosi go o czterdzieści autografów.
- A po co ci aż czterdzieści? - pyta piłkarz.
- Bo za twoich czterdzieści dostanę jeden Nistelrooy'a.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-01-2010 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #238
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Warto wspomnieć co nieco o naszej byłej 9. Dzięki wczorajszym dwóm trafieniom Sahy (miał okazję na hattricka, ale karnego obronił Cech) Everton pokonał Chelsea 2:1, dzięki czemu po naszym remisie z AV zbliżyliśmy się do Smerfów na 1 punkt. Dzięki Louis, zawsze wiedziałem że z Ciebie równy gość :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-02-2010 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #239
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A Nistelrooy, strzelił 2 bramki w ostatnim meczu HSV
13-02-2010 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #240
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ronaldo też strzelił 2 bramki. Tym razem w meczu z Xerez- w odstępie 2 minut, obie po podaniu Kaki. Najdroższy duet świata daje radę.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
13-02-2010 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości