Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #181
Re: Nani
Mubinio napisał(a):W polskim narodzie pewność siebie traktowana jest jako coś o zabarwieniu pejoratywnym, i to od lat. W USA natomiast self-confidence jest czymś, bez czego jakiejkolwiek kariery w jakiejkolwiek dziedzinie życia robić nie można. No i popatrzmy, gdzie jesteśmy my, a gdzie są Stany Smile

Tak i to napewno kwestia braku pewności siebie a nie 120 lat zaborów, zniszczeń dokonanych w czasie IIWŚ oraz 50 lat komuny podarowanej nam w prezencie powojennym przez ukochanych amerykanów. Omfg :roll:

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
24-04-2010 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #182
Re: Nani
Akurat chodziło mi o pewien schemat myślenia, a nie o sytuację ekonomiczną, gospodarczą, polityczną etc. Ale odbiegamy od tematu już za bardzo, a chodzi tu tylko o to, że moim zdaniem nie ma absolutnie nic złego w mówieniu, że jest się dobrym, kiedy rzeczywiście w danym momencie zgadza się to z rzeczywistością. Jak grał słabo, to nie mówił, że jest taki dobry ;d

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
24-04-2010 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #183
Re: Nani
No i Nani dzisiaj wyjaśnił...W pierwszej połowie nieco nieobecny, za to w drugiej wywalczył rzut karny i zdobył piękną bramkę. Portugalczyk jest dla mnie drugim, po Wazzie, najjaśniejszym punktem tego sezonu. Zaraz za Nanim plasuje się Fletcherinho.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
24-04-2010 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #184
Re: Nani
Kwas napisał(a):
ryba napisał(a):Mi się wydaje, że Naniemu już dawno uderzyła. Wystarczy poczytać wypowiedzi Rooneya (który w tym sezonie prezentuje znacznie wyższą formę) oraz Naniego. Rooney to skromny chłopak, a Nani ciągle papla jak to on nie pracuje ciężko, żeby być tak zajebistym jak teraz. Jest jakiś ważny mecz to najwięcej gada i nie zawsze skromnie :P
Mie tam to nie przeszkadza. Chłopak jest po prostu pewny siebie, pewny swoich umiejętności, dąży do bycia najlepszym. Nie ma w tym nic złego.

Mi też to nie przeszkadza, o ile da nam tyle co Cristiano Ronaldo bo to chyba podobne charakterki. Generalnie jestem za tym, żeby mniej pierdolić, a więcej robić.
Kwas napisał(a):
Cytat:Bardzo dobrze prezentuję się w ośrodku treningowym i właśnie dlatego gram co tydzień.
A nie jest tak ?

Mnie o to pytasz? Ja nie wiem, zapytaj go o to. Dlaczego wyciągasz cytaty z czyjejś wypowiedzi??

Co do meczu z Tottenhamem, przy bramce Naniego (przepięknej zresztą urody): "Sam Cristiano Ronaldo nie strzeliłby tego lepiej ... nie wiem jak z Messim" :) Normalnie komentatorzy z Cyfry + Sport rulez :)

---
24-04-2010 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #185
Re: Nani
ryba napisał(a):Generalnie jestem za tym, żeby mniej pierdolić, a więcej robić.
Nienawidzę takiego gadania. Przecież sam się do mediów nie pcha.

ryba napisał(a):Mnie o to pytasz? Ja nie wiem, zapytaj go o to. Dlaczego wyciągasz cytaty z czyjejś wypowiedzi??
Bo nie podobała Ci się jego wypowiedź, która ociekała pewnością siebie, bo piszesz o sodówce, a przecież Nani mówi samą prawdę.
24-04-2010 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #186
Re: Nani
Kwas napisał(a):
ryba napisał(a):Generalnie jestem za tym, żeby mniej pierdolić, a więcej robić.
Nienawidzę takiego gadania. Przecież sam się do mediów nie pcha.

A kogo obchodzi co ty lubisz, a czego nienawidzisz :) Zresztą Twoja riposta nie ma sensu. Czy taki Schools, czy Giggs, którzy mieli większe lata świetności niż obecnie Nani, też tak dużo mieli do powiedzenia? Ale jeżeli to ma mu pomóc stać się drugim CR7, a nawet lepszym to chwała mu za to, byleby tylko u nas został.
Kwas napisał(a):
ryba napisał(a):Mnie o to pytasz? Ja nie wiem, zapytaj go o to. Dlaczego wyciągasz cytaty z czyjejś wypowiedzi??
Bo nie podobała Ci się jego wypowiedź, która ociekała pewnością siebie, bo piszesz o sodówce, a przecież Nani mówi samą prawdę.

Sodówce? Chyba o braku skromności. Sodówka raczej mu do głowy nie uderzyła, co zresztą udowodnił w dzisiejszym meczu. Przynajmniej w chwili obecnej słowa poniekąd poparte są czynami, co nie zawsze mu się udawało. Przemyśl zanim coś znowu napiszesz.

---
24-04-2010 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #187
Re: Nani
ryba napisał(a):Zresztą Twoja ripostanie ma sensu. Czy taki Schools, czy Giggs, którzy mieli większe lata świetności niż obecnie Nani, też tak dużo mieli do powiedzenia? Ale jeżeli to ma mu pomóc stać się drugim CR7, a nawet lepszym to chwała mu za to, byleby tylko u nas został.
Nie wiem ile mieli do powiedzenia, nie kibicowałem United w 1997, 1998, czy 1999. A teraz uwaga: Nani sam się do mediów nie pcha.

ryba napisał(a):A kogo obchodzi co ty lubisz, a czego nienawidzisz Smile
Nie wiem, a co mnie to obchodzi ? Jestem na forum, to se czasem napiszę co lubię, a co nie lubię.

ryba napisał(a):Sodówce? Chyba o braku skromności. Sodówka raczej mu do głowy nie uderzyła, co zresztą udowodnił w dzisiejszym meczu.
Elo elo, trzy dwa zero, a kto wspomniał wcześniej, że Portugalczykowi powoli uderza sodówa ?
"Mi się wydaje, że Naniemu już dawno uderzyła" - cytat z ryby.


ryba napisał(a):Przemyśl zanim coś znowu napiszesz
Polecam to samo.
24-04-2010 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ryba Offline
Member
***

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #188
Re: Nani
Cytat:Elo elo, trzy dwa zero, a kto wspomniał wcześniej, że Portugalczykowi powoli uderza sodówa ?
"Mi się wydaje, że Naniemu już dawno uderzyła" - cytat z ryby.

A może wyciąg z Ryby Smile

Stary ... przecież cały czas dyskutowaliśmy o moim bodajże wczorajszym poście, a nie tym z 15 kwietnia ... trzy dwa zero Smile hehe narka. pozdro Kwasu! Smile

---
24-04-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #189
Re: Nani
Nie. Dyskusja rozpoczęła się od zacytowania posta/postu, którego napisałeś 15 kwietnia. Znowu jesteś nieuważny.

Również pozdrawiam.
24-04-2010 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #190
Re: Nani
Nani blow for Portugal

Oby tylko nic poważnego i był gotowy na okres przygotowawczy. Jeszcze się turniej nie zaczął, a już dwóch naszych kontuzjowanych. Strach się bać co będzie dalej.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
08-06-2010 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #191
Re: Nani
http://mufc.pl/aktualnosci/14774/mundia ... a-naniego/

No to ładnie. Kurde, co to się dzieje? Wszyscy po kolei kontuzjowani. Chciałem sobie pooglądać poczynania Diabłów na mundialu, a po Nanim się sporo spodziewałem. Teraz został tylko Rooney z ofensywy, ewentualnie Tosić. No i Vidić i Evra.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
08-06-2010 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #192
Re: Nani
mucha napisał(a):Teraz został tylko Rooney z ofensywy, ewentualnie Tosić. No i Vidić i Evra.
A Chicharito ? Wink

Naprawdę się wkurwiłem. Serio. Wiele sobie oczekiwałem po tym chłopaku w kontekście mundialu, a tu lipa.
08-06-2010 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #193
Re: Nani
Pieprzyć Mudnial, w ogóle wolałbym, żeby nasi pojechali do domów jak najszybciej się da, ale zdrowi :| A czasmi Nani przez kilka dobrych tygodni sezonu 09/10 nie miał problemów właśnie z brakiem ?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-06-2010 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #194
Re: Nani
Koniec świata się zbliża. Jeszcze trochę nie będzie kogo oglądać na tym mundialu.

A na poważnie, to cholernie mi szkoda chłopaka. Jeden z moich ulubionych grajków i teraz gdy zaczęło się wszystko układać dostaje od życia takiego kopa. Oby tylko chłopak się nie załamał, bo szczerze przyznam, że mam pewne obawy. Akurat psychika to chyba nie jest mocna strona Portugalczyka.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-06-2010 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #195
Re: Nani
Przynajmniej chłopak odpocznie.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
09-06-2010 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości