Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryan Giggs
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Ryan Giggs
mufc.pl napisał(a):Ryan Giggs podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United i zostanie w klubie co najmniej do 30 czerwca 2011 roku - donosi oficjalna strona "Czerwonych Diabłów".

Super Smile Giggsy fenomen!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
18-12-2009 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #137
Re: Ryan Giggs
Cytat:Giggs swoją karierę w United zaczynał w 1992 roku i nie wyobraża sobie, żeby mógł zakończyć ją gdzie indziej. Walijczyk ma 36 lat i najprawdopodobniej przygodę z piłką nożną zakończy już w następnym sezonie.

W jednym z wywiadów dla USA Today powiedział: „Będąc w Ameryce czujesz się świetnie. Tutaj można się dobrze zrelaksować i dobrze odpocząć po ciężkim sezonie. Kontrakt z United mam ważny jeszcze przez rok, jeżeli zdrowie mi pozwoli chciałbym grać jeszcze dłużej” — powiedział pomocnik „Czerwonych Diabłów”.

„Dziwi mnie to, że zawodnicy, tacy jak David Beckham przechodzą do tamtej ligi. Na pewno MLS nie jest jeszcze tak silna jak Premier League, czy Primera Division, a właśnie tacy piłkarze jak David są wstanie przez całą swoją karierę grać na wysokim poziomie, jaki jest prezentowany w tych ligach.” — zakończył Giggs.

http://manusite.pl/?co=aktualnosci&id=22318

Od teraz jak pić, to za zdrowie GiggsaSmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-07-2010 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #138
Re: Ryan Giggs
Scholes'y podobno też jeszcze rozważy swoją grę. Dobrze chłopaki wiedzą, że są niezastąpieni. Grajcie ile chcecie Smile


Fan United od 1992 roku
14-07-2010 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #139
Re: Ryan Giggs
Niezwykle cieszą takie wiadomości, byle tylko Fergie nie wyszedł z założenia, że skoro udało mu się zatrzymać weteranów, to więcej transferów przed nadchodzącym sezonem nie trzeba.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2010 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #140
Re: Ryan Giggs
Giggs pierwsze pól poprzedniego sezonu miał rewelacyjne, wciąż jest wstanie grać na najwyższym poziomie, co bardzo cieszy. Od sierpnia zapewne nie raz otworzy drogę do bramki swoim kolegą czy też przymierzy celnie z rzutu wolnego.

Swoją drogą Ryan poruszył bardzo ciekawy wątek emigracji zawodników do egzotycznych lig, wciąż przynajmniej wg. mnie należy do tego MLS. Ostatnio Thery Henry obrał kurs na New York :lol:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-07-2010 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #141
Re: Ryan Giggs
Giggsy w następnym sezonie to tylko doświadczony zmiennik Naniego i Antosia. Rola inna niż dotychczasowe, jednak Walijczyk wciąż jest bardzo ważny w zespole (obok innych weteranów).
W sumie nie zdziwiłbym się widząc Ryana pogrywającego w środku pola, gdyby, tfu!, Fergie uznał, że skład mamy wystarczająco dobry.

Gdzie jest Groszek?
14-07-2010 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #142
Re: Ryan Giggs
Przecież już powiedział, że mamySmile.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-07-2010 08:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Ryan Giggs
Cytat:Giggsy w następnym sezonie to tylko doświadczony zmiennik Naniego i Antosia.

Antka raczej nie zastąpi na prawym skrzydle :mrgreen:

Giggsy to nasza prawdziwa żyjąca legenda. Na pewno nie jeden raz w tym sezonie błyśnie formą.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-07-2010 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #144
Re: Ryan Giggs
Cytat:“My aim would be to manage either Manchester United or Wales,” said Giggs. “I don’t think I’ll know whether I’ll cope with the aggravation until I’ve finished playing and say, ‘what do I do now?’ Football is such a massive part of my life and to just stop in your late thirties and do nothing is tough. Even though there is so much stress involved, I think a lot of players become managers and really enjoy it. I think Roy Keane really enjoys it.”

Ależ to by byłoSmile. Ryan Giggs całe życie w Manchesterze.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-08-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #145
Re: Ryan Giggs
Fajna reklama z Ryanem

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-09-2010 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jov Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Ryan Giggs
Walijski pomocnik będzie pauzował przez kilka tygodni. Giggs zerwał ścięgno w udzie.

- Uraz Ryana jest poważny. Chodzi o ścięgno i obawiam się, że odpocznie on przez kilka tygodni - powiedział sir Alex Ferguson.

No i jesteśmy w dupie. Nasi skrzydłowi : Nani, Park, Obertan .W ostateczności zostają jeszcze Bebe i Hernandez. Aż strach pomyśleć co by było gdyby Nani złapał jakiś uraz :/
26-09-2010 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #147
Re: Ryan Giggs
Sypie nam się skład, ale w końcu Giggs jak na swój wiek i tak się dobrze trzyma, czego nie można powiedzieć o młodszym Rio. Znów nam się zaczynają robić kontuzje w drużynie, jak w poprzednim sezonie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
26-09-2010 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #148
Re: Ryan Giggs
Czyli w tym roku padło na pomoc. W takim razie przed przyszłym sezonem musimy kupić 3 napastników, bo w przeciwnym razie będziemy musieli na tej pozycji wystawiać Keane'a, Kinga, czy chuj wie kogo.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-09-2010 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Ryan Giggs
No to mam nadzieję, że teraz w wyniku kontuzji Ryana, do składu włączony będzie ktoś z rezerw. Może Bebe i Ajose?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-09-2010 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #150
Re: Ryan Giggs
Ajose poszedł na wypożyczenie. Bebe chyba jeszcze nie jest gotowy. Czas na Obertana. Jak się sprawdzi to super, jak nie to wypad.

Kontuzja Ryana to dla nas kolejne osłabienie, mam nadzieję, że ostatnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-09-2010 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości