Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
luisss Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #196
Re: Nani
szkoda , że nie wykorzystaliśmy potknięcia chelsea i arsenalu .
btw , zauważyłem iż Nani strzelał i asystował w AdiZero wtf ?
26-09-2010 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #197
Re: Nani
Zmienił po prostu dostawcę sprzętu z nike na adidasa.


Fan United od 1992 roku
26-09-2010 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #198
Re: Nani
Nierzadko Portugalczyk jest tutaj krytykowany (w moim mniemaniu nie zawsze słusznie), więc ciekawostka :

Cytat:Of the 11 league losses Manchester United have suffered since April 2008, Nani has started none of them. Reds undefeated in his last 41 league starts
8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-12-2010 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #199
Re: Nani
Jak podaje optajoe w ostatnich 20 meczach PL, Nani zanotował 20 goli bądź asyst.

Razem z Vidą, tworzą duet, który jako jedyny trzyma poziom przez cały sezon. Tak się zastanawiam czy jest lepszy na chwilę obecną skrzydłowy na świecie?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-02-2011 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #200
Re: Nani
No, jeżeli traktujemy Cristiano to jest Wink A Messi też grywa fałszywego skrzydłowego w 4-3-3 Barcy. Ponadto, Walcott ma również znakomity sezon.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
13-02-2011 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #201
Re: Nani
Dla mnie Nani to w tej chwili główny kandydat do zdobycia nagrody piłkarza sezonu w Premier League. Nie widzę żadnego zagrożenia ze strony innego zawodnika. Jak utrzyma taką formę to bankowo zgarnie tę nagrodę.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-02-2011 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #202
Re: Nani
Ej no bądźmy chodź trochę obiektywni Wink A Berbatov/van Persie/Nasri/Tevez?

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
13-02-2011 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #203
Re: Nani
Każdy z nich prezentuje się dobrze, ale jak dla mnie żaden z nich nie gra tak znakomicie jak Nani. Berbatow? Bez przesady, jest mało regularny, strzela bramki w niewielu meczach (ale za to po kilka), do tego siedzi na ławce w najważniejszych meczach. Van Persie? Przez część sezonu był kontuzjowany. Strzelił 10 bramek w lidze, prawie dwa razy mniej od Berbatowa, więc nie przesadzajmy. Nasri prezentował sie bardzo dobrze, lecz teraz ma kontuzję i nie wiadomo jak to będzie po powrocie. Tevez może być poważnym kandydatem. Jednak nagrodę tę przyznają sami piłkarze, a czym się kierują w głosowaniu? Ano pewnie tym, przeciwko komu im się gra najtrudniej, a biorąc pod uwagę, że Nani wozi wszystkich jak tyczki w slalomie to może okazać się, że to własnie Portugalczyk zdobędzie tę nagrodę. Wazna jest też regularnośc, a Nani od początku sezonu strzela, asystuje, jest w dobrej formie, a słabe mecze zdarzają mu się rzadko.

Owszem, są inni kandydaci, ale w określeniu, że "Nani jest głównym kandydatem do zdobycia nagrody piłkarza sezonu" nie dostrzegram braku obiektywizmu. Jest zajebisty i tyle.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-02-2011 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #204
Re: Nani
Uważam, że nie ma ustabilizowanej formy , chociaż jest w tym dużo racji 13 asyst i 9 bramek robi swoje. Ale mimo wszystko, jeżeli van Persie będzie grał tak jak dotąd, a Tevez z Berbą jeszcze trochę nahukają to dla mnie kandydatura Naniego jest daleka od oczywistej

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
13-02-2011 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #205
Re: Nani
Tylko, że głosowanie będzie już jakoś teraz. A na tą chwilę Nani patrząc na statystyki nie ma sobie równych.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-02-2011 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #206
Re: Nani
Teraz to chyba nie...Wazza odebrał nagrodę 25 IV w zeszłym roku, mamy luty, więc spoko, dużo czasu jeszcze

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
13-02-2011 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #207
Re: Nani
Racja, na wiosnę jest, coś mi się pomyliło. Dla mnie najpoważniejszymi kandydatami są Nani, Nasri i Vidic.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
13-02-2011 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #208
Re: Nani
Pewnie zauważyliście, ale warto zaznaczyć jak tytaniczną robotę wykonał Nani nad posługiwaniem się lewą nogą. Wcześniej jedynie próbował nią dośrodkowywać i były to zazwyczaj nędzne próby. A teraz? Świetne uderzenie, co już potwierdził kilkoma bramkami, a co do dośrodkowań to póki co niewiadomo.

Pamiętam, jak z Matą przepowiadaliśmy, że on wykorzysta swój talent no i mamy Tongue Facet niesamowicie dojrzał, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, świetnie się patrzy na jego grę. Wiele już przeszedł, ale niedługo czeka go kolejna próba. Jestem ciekawy, jak będzie wyglądała jego gra, decyzje po nagrodach i zainteresowaniu topowych klubów, które nadejdą. Jeśli to również przetrwa, czego niestety nie jestem pewny, może walczyć miano jednej z legend OT.

Na koniec trzeba dodać, że niestety, albo i stety zespół jest znacząco uzależniony od niego.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-02-2011 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #209
Re: Nani
Z tego co mi wiadomo głosy będą oddawane w przeciągu kilku następnych tygodni. Wiele się nie zmieni - wydaje się, że głównymi kandydatami do nagrody będą Nani, Nasri, Berbatov, Tevez, VdV/Bale.

Nie byłbym w stanie stawiać na jednego z tych zawodników. Każdy miał/ma okresy słabszej gry.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-02-2011 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #210
Re: Nani
RedLucas napisał(a):Na koniec trzeba dodać, że niestety, albo i stety zespół jest znacząco uzależniony od niego.
Dalej powtarza się ta sama gadka. Najpierw jesteśmy uzależnieni od Ronaldo, potem nie poradzimy sobie bez Rooney'a, a teraz jak wypadnie Nani, to kompletna kicha. Nie przyjmuje do wiadomości, że taki klub jak United kompletnie zgasłby, gdyby wypadł jeden piłkarz.
14-02-2011 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości