Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
kocio14 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #271
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Moim zdaniem powinniśmy sprzedać lub oddać na wyporzyczenie do jakiegoś klubu z dobrą rangą Andersona. Nie ma możliwośći narazie zaistnieć na dobre w 1 składzie jak są tacy piłkarze jak Scholes i Fletcher. Nie zapinajmy jeszcze o Carricku który w trudnych momentach przypomina czasami Roya Keane.
25-08-2010 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #272
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
kocio14 napisał(a):Moim zdaniem powinniśmy sprzedać lub oddać na wyporzyczenie do jakiegoś klubu z dobrą rangą Andersona. Nie ma możliwośći narazie zaistnieć na dobre w 1 składzie jak są tacy piłkarze jak Scholes i Fletcher.

Ziomuś Anderson nie gra dlatego, że jest słaby, tylko dlatego, że leczy kontuzje. P.Scholes jest starszym zawodnikiem i nie zawsze starcza mu sił na pełny mecz. Myślę, że jakby Anderson był w pełni sił był by na pewno stałym rezerwowym, a nie wykluczam nawet pierwszej 11

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
25-08-2010 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #273
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
kocio14 napisał(a):Nie zapinajmy jeszcze o Carricku który w trudnych momentach przypomina czasami Roya Keane.

Możesz to rozwinąć?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
25-08-2010 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sylvja Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #274
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
mimo, że Berbatov pokazał ostatnio nieco lepszą grę, aniżeli w poprzednim sezonie, to i tak nie jest aż tak dobrym zawodnikiem, by grać w pierwszym składzie. na tyle, co strzela w stronę siatki, powinien częściej trafiać w światło bramki. czasami mam wrażenie, że ma astygmatyzm...
25-08-2010 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #275
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Bramka jest rozmyta i dlatego trafił żałosne pięć strzałów na siedem w ostatnim meczu.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-08-2010 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #276
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Janczar napisał(a):Ziomuś Anderson nie gra dlatego, że jest słaby, tylko dlatego, że leczy kontuzje.

No bo jak nie leczył to wymiatał Wink Ando ma już chyba kolejny sezon ostatniej szansy - jak dla mnie trochę za dużo. Póki co nie pokazał nic wielkiego i raczej chyba już nie pokaże.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-08-2010 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #277
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Sylvja napisał(a):mimo, że Berbatov pokazał ostatnio nieco lepszą grę, aniżeli w poprzednim sezonie, to i tak nie jest aż tak dobrym zawodnikiem, by grać w pierwszym składzie. na tyle, co strzela w stronę siatki, powinien częściej trafiać w światło bramki. czasami mam wrażenie, że ma astygmatyzm...
W dwóch pierwszych meczach sezonu jeden z najlepszych naszych zawodników, a Ty piszesz, że nie jest tak dobry by grać w pierwszych składzie :shock:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
26-08-2010 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #278
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jeśli Berba z taką formą nie powinien łapać się do pierwszego składu, to Rooney ze swoją formą nie powinien nawet siedzieć na ławce rezerwowych.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-08-2010 13:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #279
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Anderson i Obertan najpóźniej w letnim okienku out. Na pierwszego już powoli nie mogę patrzeć, a drugi tylko zawadza w drużynie. Skoro Gabriel jest za słaby na pierwszy skład, to należy go sprzedać, bo po co on nam? Lepiej stawiać na takiego Ajose czy innych młodych, którzy dobrze rokują.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-10-2010 10:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #280
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster napisał(a):Anderson i Obertan najpóźniej w letnim okienku out. Na pierwszego już powoli nie mogę patrzeć, a drugi tylko zawadza w drużynie. Skoro Gabriel jest za słaby na pierwszy skład, to należy go sprzedać, bo po co on nam? Lepiej stawiać na takiego Ajose czy innych młodych, którzy dobrze rokują.

W pełni popieram, ale tylko część dotyczącą Andersona. Jak widzę tego spaślaka człapiącego po murawie, to odechciewa mi się oglądania meczów United. Zapowiadał się obiecująco, ale jak widać tylko dobrze rokował.

Co do Obetana, to chciałbym, aby SAF dał mu w końcu parę meczów z rzędu zagrać. Teraz, kiedy kontuzje leczą Valencia i Giggs, można byłoby wystawić na prawym skrzydle Naniego, a na lewym Obertana i zobaczyć co on tak naprawdę potrafi. Na pewno nie byłby gorszy na tej pozycji od Parka czy Andersona, który jest tam ostatnio ustawiany przez Fergusona.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-10-2010 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #281
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Porównaj występ we wczorajszym meczu Ando z Gibsonem. To kto powinien odejść?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-10-2010 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #282
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Andersona trzeba sprzedać jak najszybciej póki jest jeszcze młody i można dostać za niego pokaźną kaskę. Może jakiś naiwny klub stwierdzi, że z tego pulpeta można jeszcze zrobić jakiegoś światowej klasy pomocnika. Talent to może i on ma spory, ale brzuch jeszcze większy :shock:

Poza tym chciałbym żeby odeszli:

Owen - jest Macheda, Chica, Welbeck, Roo i Berba to po co nam on? Czasem jak wejdzie z ławki to coś trafi, ale jak przyjdzie zagrać od początku w ważnym meczu to klops Sad

Park - jeździec bez głowy. Nie wiem co Ferguson w nim widzi. Koniecznie trzeba kupić lewoskrzydłowego, a Parka się pozbyć

Neville - z całym szacunkiem, w tym momencie nie ma z niego pożytku.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
17-10-2010 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #283
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Park - jeździec bez głowy. Nie wiem co Ferguson w nim widzi. Koniecznie trzeba kupić lewoskrzydłowego, a Parka się pozbyć

Oglądałeś mecze z Poolem i Milanem w tamtym roku?

Cytat:Neville - z całym szacunkiem, w tym momencie nie ma z niego pożytku.

tak, bo nie gra bo jest kontuzjowany.

Cytat:Talent to może i on ma spory, ale brzuch jeszcze większy

Gibson też jest gruby...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-10-2010 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #284
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Park - jeździec bez głowy. Nie wiem co Ferguson w nim widzi. Koniecznie trzeba kupić lewoskrzydłowego, a Parka się pozbyć
To że teraz Park nie spisuje się najlepiej nie oznacza, że natychmiast trzeba go opchnąć. W chwili obecnej faktycznie jest w nieco gorszej formie, ale to się przecież zdarza. W zeszłym sezonie prezentował się bardzo poprawnie i był istotnym graczem w ważnych meczach przytoczonych przez Czarego. Poza tym idąc tym tokiem myślenia do odstrzału jest także Roo bo nie można patrzeć na to jak gra. Niemniej co do lewoskrzydłowego to najwyższy czas by dać szansę komuś młodemu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-10-2010 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #285
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja tylko dodam od siebie, że sprzedając Nevilla odjebalibyśmy taką samą szopke jak Real sprzedając Raula. Może sprzedajmy Giggsa i Scholesa?

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
17-10-2010 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości