Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #196
Re: Cristiano Ronaldo
Ale jakie jego słowa ? , jedynym żywym dowodem od finału LM jaki mamy i nie podważamy jego autentyczności, jest ten wywiad tuż po meczu

R: Odejdziesz?
CR:Nie

A potem jest fala plotek, i dziennikarzy bez kamer, dyktafonów i aparatów. Wszystko na papierze, ciekawe jak on tych wywiadów udziela ? DZiennikarz pisze pytanie daje kartke CR7 a on odpisuje ale to chociaż skan by był w gazecie. A tu lipa zero. nic null. Dziś zaproponowałem, żeby jutro na redlogu dać autorski wywiad z CR7, oglądalność wzrośnie.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
05-06-2008 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #197
Re: Cristiano Ronaldo
ring0 napisał(a):Spoko ziom, wytłumacz mi tylko jeszcze analogię między Beckhamem w 2003 a Ronaldo dzisiaj. *

*To że odchodzą do tego samego klubu, tudzież obaj mają dwie ręce i dwie nogi jest dla mnie mało istotne.

Kochanki ich naprowadziły... Big Grin (Victoria i Nereida)

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-06-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #198
Re: Cristiano Ronaldo
paolo napisał(a):
ring0 napisał(a):Spoko ziom, wytłumacz mi tylko jeszcze analogię między Beckhamem w 2003 a Ronaldo dzisiaj. *

*To że odchodzą do tego samego klubu, tudzież obaj mają dwie ręce i dwie nogi jest dla mnie mało istotne.

Kochanki ich naprowadziły... Big Grin (Victoria i Nereida)

W przypadku Ronaldo to bardziej matka go zachęca do przeprowadzki.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
05-06-2008 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #199
Re: Cristiano Ronaldo
Zapraszam do oddzielnego tematu odnośnie odejścia Ronaldo :-)
http://redcafe.pl/kadra/jak-potocza-sie-...-t286.html

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
05-06-2008 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #200
Re: Cristiano Ronaldo
Ja zostaję tutaj! Nie będzie radzio pluł nam w twarz! <śpi>

paolo napisał(a):Kochanki ich naprowadziły... Big Grin (Victoria i Nereida)

Spoko, ale wytłumacz mi na jakiej podstawie twierdzisz, że dla Beckhama była ważniejsza kasa.
05-06-2008 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #201
Re: Cristiano Ronaldo
Nie wspominałem o Beckhamie z 2003. Chodziło mi raczej o "teraźniejszość". Wybrał piłkarską emeryturę, dlaczego? Czemu akurat Galaxy? Odpowiedź jest prosta, kosmiczne zarobki (niemal milion dolarów tygodniowo). Ogromnym respectem darzę tego zawodnika, ale Victoria go wciągnęła do show biznesu do tego stopnia, że jest teraz bardziej znany jako gwiazda popkultury niż piłkarz :/ A wielka szkoda i strata dla światowego futbolu. W końcu to on mnie wkręcił w United... Niestety, jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o kasę. Poza tym większości kojarzy się futbol i kasa z Beckhamem, najbogatszym piłkarzem w historii świata.

PS. Oskar - jeśli wg. Ciebie matka Ronaldo ma na niego wpływ to się ucieszysz: http://mufc.pl/aktualnosci/9554/matka-r ... -zostanie/ Wink

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-06-2008 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #202
Re: Cristiano Ronaldo
manusite.pl napisał(a):Ronaldo oficjalnie: "Chcę odejść!"
Cristiano Ronaldo podjął ostateczną decyzję. Portugalczyk nie chce dłużej zwlekać i ma zamiar opuścić Old Trafford oraz dołączyć do Realu Madryt.

Strzelec 42 bramek w minionym sezonie długo zwlekał z podjęciem decyzji i ostatecznie, udowadniając swoją miłość do pieniędzy oraz sławy uznał, że to właśnie w drużynie mistrza Hiszpanii ma większą szansę na sukces.

Ronaldo nie raz powtarzał o swojej domniemanej miłości do Old Trafford i długu zaufania u Sir Alexa Fergusona. Jednak pomimo tego wszystko wskazuje na to, że woda sodowa uderzyła do głowy młodemu zawodnikowi i ten zapomniał o swoim przywiązaniu do Czerwonych barw.

"Bardzo chcę dołączyć do Realu Madryt. Jednak najpierw faktycznie Hiszpanie muszą złożyć ofertę, a zarząd MUFC ją zaakceptować."

"Przed Euro jednak o tym nie myślę."

Bardzo prawdopodobne, że czeka nas długa saga, jako że ani Sir Alex, ani David Gill i rodzina Glazerów nie ma w planach sprzedaży swojego gwiazdora.

to już raczej prawda...
06-06-2008 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #203
Re: Cristiano Ronaldo
Przecież to jest stary news, który został skomentowany na tym forum i zaprzeczony chociażby przez jego matkę. Już nie róbmy zamieszania tylko poczekajmy co się naprawdę stanie, bo nie ma dowodów na to, żeby było to coś więcej niż wymysły dziennikarzy.


Fan United od 1992 roku
06-06-2008 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #204
Re: Cristiano Ronaldo
Ja nie wierzę w ani jeden news angielskiej pracy czy tych hiszpańskich Marca i AS, dopóki nie zobaczę zawodnika na prezentacji w nowym klubie. Angole wypisują takie pierdoły, że szał pyty odkryty.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
06-06-2008 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #205
Re: Cristiano Ronaldo
To już zaczyna się robić nudne. Czy ktoś z Was usłyszał z jego ust, że chce odejść ?! Nie. Ten wywiad dla brazylijskiej prasy wydaje mi się być bajką. Po pierwsze dlaczego Cris miałby udzielić wywiadu dla gazety właśnie brazylijskiej, a nie angielskiej, lub portugalskiej ?. Poza tym czy widział ktoś cały wywiad ? Nie. Poczekajmy na jakieś konkrety zamiast wyrabiać swoją opinie na podstawie głupich spekulacji i jakby nie patrzyć kłamstw
07-06-2008 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #206
Re: Cristiano Ronaldo
Tłumaczenie tej rozmowy z jego mamą znalazłem.

Cytat:Q. You've always been one of the people who defended a move to Madrid...
A. That's not exactly true. He's ok where is he is now but he future belongs to God...
Q. Did he tell you what he's going to decide?
A. He's going to stay in Manchester...
Q. That's for sure?
A. YES.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
07-06-2008 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #207
Re: Cristiano Ronaldo
to znaczy ze chce zostac...

Q. jest pani jedna osoba ktora ciagle dementuje przenosiny syna do Realu...
A. to nie do konca prawda (transfer do Realu). on (Cris) czuje sie dobrze tu gdzie jest a przyszlosc zna tylko Bóg.
Q. czy mowil on pani o swoich planach?
A. ma zamiar zostac w Manchesterze...
Q. czy to pewne?
A.TAK

a wiec jednak... bb 100mln ;/

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
07-06-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rosa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #208
Re: Cristiano Ronaldo
maju1309 napisał(a):to znaczy ze chce zostac...
a wiec jednak... bb 100mln ;/

Jak dla mnie jesteś żałosny. Skoro dla Ciebie gracz to jedynie biegające pieniądze po boisku. To proponuję przerzucić się na Chelsea albo Real.

Ty się uważasz za kibica MU?

P.S. ja wierzę, że Ron zostanie. Dopóki nie zobaczę jego wypowiedzi nie uwierzę.
07-06-2008 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #209
Re: Cristiano Ronaldo
maju1309 napisał(a):bb 100mln ;/

Że co kurwa proszę? ... :roll:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-06-2008 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #210
Re: Cristiano Ronaldo
nie ma pilkarzy niezastapionych... ja kibicuje MU a nie Ronaldo czaicie? jesli kibicuje MU to chce zeby mial jak najlepszy sklad, zeby gral jak najlepiej. fajnie ze w poprzednim sezonie strzelil 41 goli, no ale Rooney+Tevez razem mogliby strzelic tyle samo goli! a za 100 mln mozby kupic Lahma w zastepstwo Neville'a, jakiegos napastnika na zmiane lub nowego skrzydlowego na miejsce Ronaldo.

czy wy uzalezniliscie sie od tego pedanta?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
08-06-2008 06:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości