Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Foster napisał(a):
Czary napisał(a):Wiem, że spełniają inne zadania, wiem że Carrick jest w lepszej formie i to on powinien dzisiaj zagrać w pierwszym składzie, denerwuje mnie tylko ciągłe najeżdżanie na Ando.
Nic takiego tu nie miało miejsca. Anderson po kontuzji grał naprawdę dobrze, ale ostatnio wrócił do swojego nie najlepszego poziomu. Nie przemawia do mnie argument typu, "fajnie pociągnął z piłką do przodu" bo co to dało? Dobra, fajnie wywalczył i się uwolnił, ale potem podał do obrońcy, więc pożytek z tego praktycznie żaden.

Okej, ale i tak na tle Fletchera zaprezentował się dobrze chyba? Z Carrickiem nie porównuje, bo w ostatnim meczu nie było go prawie w ogóle widać z przodu.

Foster napisał(a):
Czary napisał(a):Żadnych eksperymentów z Obertanem.
Jak nie w takich meczach to kiedy?
Jak przy takich brakach na skrzydłach, jakie mamy obecnie, Gabi nie grywa w takich meczach, to ja się pytam co on robi na Old Trafford? Niech nie blokuje miejsca w rezerwach innym młodym grajkom.

Z WHU i WBA? Hmm,ale on już z nimi grał i dał dupy. Nie wiem dlaczego wszyscy znów uważają Birmingham za jakiegoś ogóra. Wejście z ławki - no niech już będzie, ale nie od pierwszych minut, bo tutaj potrzebujemy wszystkiego co mamy najlepsze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-01-2011 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Czary napisał(a):Okej, ale i tak na tle Fletchera zaprezentował się dobrze chyba?
Gorzej niż Fletcher to już się chyba nie dało zagrać Tongue



Mój Blog: Pod presją czasu
22-01-2011 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #33
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Czary napisał(a):Z WHU i WBA? Hmm,ale on już z nimi grał i dał dupy. Nie wiem dlaczego wszyscy znów uważają Birmingham za jakiegoś ogóra. Wejście z ławki - no niech już będzie, ale nie od pierwszych minut, bo tutaj potrzebujemy wszystkiego co mamy najlepsze.

Może trochę zbyt mocno powiedziane, ale można naciągnąć, że w istocie tak jest. Wiele osób żyje świetnym poprzednim sezonem w ich wykonaniu, a prawda jest taka, że w obecnych rozgrywkach są dużo słabsi. To już nie ta sama ekipa, o ile z tyłu nadal to wygląda solidnie, to w ofensywie zbyt wielu argumentów nie mają.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-01-2011 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #34
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Ja nie będę komentował Andersona. Spróbuję odnieść się do meczu. Po pierwsze oczekuję, że to będzie zwycięstwo. Po prostu. Nieważne czy jedną czy pięcioma bramkami. W meczach na Old Trafford jestem z reguły o to spokojny.
Co do składu. Ciekawy jestem kogo Ferguson wystawi na prawej obronie, bo Rafael jest zawieszony. Neville? Brown żyje w ogóle? Jak już to ten drugi chociaż bardzo lubię Neva, ale to nie jest spotkanie dla niego. Reszta obrony znana. Jeżeli Ferg zapowiadał zmiany w składzie to może Kuszczak na bramce? Ale wątpię. Co do pomocy to skrzydła Nani, Giggs. Innej opcji nie widzę, bo Obertan to jedna wielka niewiadoma. Bez eksperymentów, które mogą się źle skończyć. Środek na pewno Carrick a obok... pewnie Anderson, bo Scholes może jeszcze sobie odpocząć po kontuzji. Przyda nam się niedługo. Ciekawe, że nikt nawet nie bierze pod uwagę Gibsona skoro Sir Alex zapowiadał drobne zmiany w składzie. Wink A atak wolałbym obok Berbatova Hernandeza, ale pewnie będzie Rooney.
22-01-2011 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #35
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Nie będę tu bronił Andersona, tylko spytam: niektórzy piszą, że biegł z piłką był przed 16nastką i nie strzelał. Wymieni mi ktoś zatem zawodnika, który decyduje się na strzał zza pola karnego oprócz Naniego i od święta Roo albo Rudy? Ile w tym sezonie bramek strzelonych przez United padło zza 16nastki?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-01-2011 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #36
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Mubinio napisał(a):I nie ma to jak uprzednio ponajeżdżać na Andersona, a potem napisać, że tylko się stwierdza fakty, niczego mu się nie wypomina, i w ogóle nie jest się do niego uprzedzonym.
Jest coś takiego jak krytyka zawodnika. A krytyka to nie jest uprzedzenie. Jeśli jest okazja, to mogę go pochwalić, co mi się, o dziwo, do uprzedzonego gracza zdarzało.

allfanmu napisał(a):Neville? Brown żyje w ogóle? Jak już to ten drugi chociaż bardzo lubię Neva, ale to nie jest spotkanie dla niego.
Prędzej dla niego. Nie oszukujmy się, słaby rywal, w dodatku głównie broniący dostępu do własnej bramki, co oznacza łatwiejszą robot dla defensywy.

allfanmu napisał(a):bo Scholes może jeszcze sobie odpocząć po kontuzji.
Bardziej przyda mu się przetarcie w takim spotkaniu, niż odpoczynek.
22-01-2011 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #37
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
daniel napisał(a):Nie będę tu bronił Andersona, tylko spytam: niektórzy piszą, że biegł z piłką był przed 16nastką i nie strzelał. Wymieni mi ktoś zatem zawodnika, który decyduje się na strzał zza pola karnego oprócz Naniego i od święta Roo albo Rudy? Ile w tym sezonie bramek strzelonych przez United padło zza 16nastki?

Zacznę od tego, że do Andiego ostatnimi czasy nic nie mam. Uważam, że mocno dojrzał i już niedługo ustabilizuje formę. Co do Twojej wypowiedzi, to kto jeśli nie, ofensywnie usposobiony środkowy pomocnik ma próbować strzałów z dystansu?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-01-2011 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #38
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Dobrze , że mecz będzie u nas , bo na stadionie St Andrew's Stadium nie idzie nam.
Jestem prawie pewny , że zagra Ando, bo Fergie zapowiedział zmiany , więc pewnie Anderson pogra.
Zastanawia mnie kto na prawej flance na obronie zagra , kto wie , może Ferguson wpuści Rafaela w bluzce Fabia 8-) .
Liczę na pewne 3pkt.

Liczę na taki skład:
Van Der sar
O'shea/Brown (lotto) - Rio - Vidić - Evra
Nani - Anderson - Carrick - Giggs
Berbatov - Javier

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
22-01-2011 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #39
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Kadra na dzisiejszy mecz prezentuje się następująco:

Cytat:Man Utd: Van der Sar - O'Shea, Smalling, Vidić, Evra - Nani, Carrick, Anderson, Giggs - Rooney, Berbatow.
Rezerwowi: Kuszczak, Owen, Scholes, Fabio, Evans, Obertan, Gibson

Jak widać nie będzie nam dane dzisiaj skorzystać z Rio, ale jestem pewien że Chris sobie poradzi- niejednokrotnie już pokazywał, że można mu zaufać.
Co do środka pola to pewniakiem był dla mnie Carrick i byłem przekonany, że to Scholes będzie mu partnerował, ale SAF zdecydował się na Andiego- wierzę że Brazylijczyk pokaże się dzisiaj z jak najlepszej strony.
Odnośnie lewego skrzydła to myślałem, że po tym co Obertan pokazał w rezerwach dostanie szansę w pierwszym zespole, ale skoro może grać Giggs to ok Smile

Nie spodziewam się dzisiaj gradu bramek z naszej strony ani zbyt łatwej przeprawy, ale innej możliwości jak 3 punkty nie ma. Mój typ to 3-1

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
22-01-2011 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #40
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
RedLucas napisał(a):Zacznę od tego, że do Andiego ostatnimi czasy nic nie mam. Uważam, że mocno dojrzał i już niedługo ustabilizuje formę. Co do Twojej wypowiedzi, to kto jeśli nie, ofensywnie usposobiony środkowy pomocnik ma próbować strzałów z dystansu?

Kiedy to nie była żadna osobista wycieczka w Twoją stronę Wink Też chciałbym żeby Ando przełamał niemoc strzelecką, może dzisiajSmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
22-01-2011 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #41
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
daniel napisał(a):Też chciałbym żeby Ando przełamał niemoc strzelecką, może dzisiajSmile
Każdy by chciał. Jakby tak ładował po 10 bramek na sezon i do tego tyle samo asyst to byłoby super Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
22-01-2011 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #42
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Taki wynik to chyba najmniejszy wymiar kary dla Birmingham. Powinno być więcej, ale i 5:0 fajnie wygląda Smile Najbardziej szkoda kontuzji Carricka, ale z drugiej strony mogło się skończyć dużo gorzej.

VdS - pewnie [ 6.5 ]

O'Shea - bardzo poprawnie, a do tego asysta [ 7 ]
Vidić/Smalling- raczej mało roboty, ale obaj pewni [ 7 ]
Evra - aktywnie w przodzie [ 7 ]

Nani - musiało się podobać jak próbował raz po raz różnych wariantów, żeby oszukać rywali i prawie zawsze wychodziło. Gdyby tylko był bardziej dokładny przy ostatnim zagraniu to byłby kandydatem nawet do gracza meczu [ 8 ]
Carrick - niezbyt dobrze zaczął, ale w defensywie kilka razy pokazał klasę [ 6 ]
Ando - coraz dojrzalszy [ 8 ]
Giggs - 8-) 37 lat i nadal tak pomykac po skrzydle. Brak słów [ 8 ]

Berbatov - 8-) On coś zrobił źle w tym meczu? Nawet w defensywie kilka razy pomagał ze świetnym skutkiem [ 10 ]
Roo - brakowało tylko bramki [ 8.5 ]

Fabio/Gibson/Owen - ok [6.5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-01-2011 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #43
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Tak jest! 5:0, a mogło być sporo więcej. Graliśmy z niesamowitą swobodą, w końcu zobaczyliśmy stare, dobre United, dla którego 1:0 czy 2:0 to wynik niewystarczający. Z doświadczenie jednak wiem, że w najbliższym wyjazdowym spotkaniu z Blackpool zagramy przeciętnie. Widać różnicę między grą u siebie, a na wyjeździe.

van der Sar - bezrobotny [ 7 ]

O'Shea - to co zawsze, przyzwoicie w obronie, przeciętnie w ataku [ 6,5 ]
Vidić - poza jednym kiksem ostoja naszej defensywy, choć roboty to on dużo nie miał [ 7 ]
Smalling - podobnie jak Vidić, dobry występ, fajnie, że dostaje sporo szans do gry, bo pokazuje, że talent ma bardzo duży [ 7 ]
Evra - zagrał 45 minut i mam nadzieję, że zmiana to po prostu chęć dania odpoczynku Francuzowi przez Fergusona; Francuz aktywny w ofensywie, ale już jak się zapędza do przodu to przydałoby się trochę więcej efektywności [ 7 ]

Nani - ech, najaktywniejszy na boisku, z dziecinną łatwością ogrywał obrońców Birmingham, tylko ta skuteczność..., dobrze jednak, że zdobył bramkę, to z pewnością pozytywnie wpłynie na jego psychikę [ 8 ]
Carrick - no cóż, miejmy nadzieję, że to nic groźnego, do momentu gry zanotowałem dwa słabe podania i dwa świetne odbiory [ 6 ]
Anderson - dosyć przeciętnie, za mało kluczowych podań, w defensywie jednak zaliczył kilka odbiorów [ 6,5 ]
Giggs - bardzo dobry występ, okraszony bramką i asystą, kilka dobrych akcji, ze względu na wiek wiadomo, że nie będzie regularnie grał na wysokim poziomie, ale jeśli chodzi o ten mecz, to zdecydowanie na plus [ 8 ]

Rooney - do pełni szczęścia zabrakło gola, ale są za to dwie asysty i udział przy trzeciej bramce Berby, ogólnie aktywny, sporo dobrych podań, lubię patrzeć na jego grę, powinien strzelić bramkę po strzale głową [ 8 ]
Berbatow - co tu dużo mówić, kolejny świetny występ, jak zawsze narzekano, że dobrze gra, ale nie strzela, tak teraz jest na odwrót, ogólnie bez rewelacji, ale potrafi umieścić piłkę w siatce [ 9 ]

Gibson - średnio, mógł pokusić się o jakieś uderzenie z dystansu (jedno miał, ale z lewej nogi i w środek bramki), ale pokazał, że potrafi rozgrywać piłkę, kilka fajnych przerzutów na skrzydło, i o to chodzi, wystarczy znaleźć wolnego Naniego, a ten już zrobi swoje, Gibsonowi nie mam nic do zarzucenia [ 6,5 ]
Fabio - zaczął słabo, kilkakrotnie ograny, ale później się obudził i parę razy odebrał piłkę, jednak w akcjach ofensywnych to nie ten sam piłkarz co Rafael [ 6,5 ]
Owen - na początku niewidoczny, później mógł strzelić bramkę, ale zabrakło trochę lepszej techniki, balansu ciałem (Nani by to strzelił) [ 6 ]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-01-2011 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #44
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Dobry mecz z naszej strony .


Van Der Sar - nie miał , dużo pracy , zaliczył jednak kilka ważnych przechwytów.
O'shea - przyzwoity występ + asysta
Smalling - po raz kolejny udowadnia , że można na niego stawiać , dobry występ
Vidić - mimo jednej wpadki , zagrał b. dobrze

Giggs- On ma 37 lat ?! Nie wierzę ! 8-)
Anderson - dobry występ , szału nie było , ale tak jak napisał michal85 , jest coraz dojrzalszy
Carrick - dobry występ i pechowa kontuzja
Nani - zaliczał o wieeeeeeeeele lepsze występy , mam nadzieje , że jak wróci Antek to zepnie dupę i zacznie grać dokładniej

Rooney- szkoda , że nie wykorzystał dośrodkowania Naniego , zaliczył jednak dobry występ
Berbatov- nawet gdyby nie strzelił 3 bramek , to plus za "profesorski" wślizg :lol: .

Gibson - przeciętnie
Fabio - Rafał > Fabio , ale jak już pisałem , Fabio ma wielkiego konkurenta na swojej flance , Rafał nie
Owen- widać , że pauzował .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
22-01-2011 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #45
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Nie oglądałem meczu ale wynik musi się podobać :-D Wyjaśnił się też problem kto powinien grać- Carrick czy Anderson. Wyszli obaj szkoda tylko, że jeden musiał przedwcześnie zejść. Wiadomo co z nim konkretnie? No i liczyłem, że Roo coś ustrzeli ale mimo to chyba prezentował się całkiem nieźle? Może ktoś się orientuje co się dzieje z Brownem? Na O'Shea nie ma co dziś narzekać ale przed meczem obstawiałem, że zobaczymy Anglika. Nie jest chyba kontuzjowany bo grał w rezerwach. Były jakieś plotki, że pokłócił się z Fergusonem ale mam nadzieję, że nie chodzi o to :roll:
22-01-2011 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości