Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #286
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Dobrze, że odszedł, bo na granie w takim klubie jak United się nie nadaje, ale w średniakach będzie dobry i potwierdza to w Birmingham!

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
12-01-2011 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #287
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kolejny raz się potwierdziło, że nie wystarczy być dobrym bramkarzem by być numerem 1 w bramce United. U niego problem był i jest w głowie, a nie z umiejętnościami, które ma, co już nie raz pokazał.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-01-2011 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #288
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Foster jest jeszcze stosunkowo mało doświadczonym bramkarzem i nie zdziwie się jak dopiero po 30-stce w pełni wykorzysta swój potencjał. A na pewno jest on niemały. Potrafił już w tym sezonie wybronić niejeden mecz dla Niebieskich. Powtórzę natomiast, że fakt, że nie poradziło się w bramce United nie oznacza, że ktoś jest słaby. Już niejeden bardziej doświadczony i utytułowany GK nie radził sobie z presją gry na OT.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-01-2011 09:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #289
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Wg mnie w ogóle nie ma nic do tego klub, w którym gra. Ta wpadka to pokazuje. Chodzi o to, że ten koleś kapitalne interwencje przeplata równie spektakularnymi wpadkami, które zdarzają mu się jednak częściej niż innym golkiperom. On po prostu potrzebuje grać (byle gdzie) i wtedy liczba klopsów powinna się zmniejszać, w końcu pewności i stałości nabiera się grając. Ja mu życzę wszystkiego dobrego, co nie zmienia faktu, że jak stał u nas na bramce, to dostawałem palpitacji serca, jak piłka była koło 16stki.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-01-2011 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #290
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Foster zaliczył w tym sezonie już kilka świetnych spotkań( np. z Chelsea), ale po nim nie wiadomo czego się spodziewać. Ben może bronić przez większość meczu wspaniale, a w pewnym momencie popełni katastrofalny błąd i znów zaczyna się dyskutować o jego umiejętnościach. Dla mnie Foster nigdy nie był i nie będzie na tyle dobry, aby występować w Manchesterze United, natomiast takie Birmingham City to jego poziom.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-01-2011 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #291
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Mubinio napisał(a):Wg mnie w ogóle nie ma nic do tego klub
Jest cała masa bramkarzy, którzy uwielbiają być testowani non stop, wtedy wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Jednym z nich jest moim zdaniem Foster, który mając okazję do częstych interwencji wygląda jak klasy światowej golkiper. O wiele trudniej jednak grać pod presją, grać w sytuacji kiedy przez 89 minut nie masz nic do roboty poza wykopywaniem piłki. A tak jest właśnie w wielkich klubach.

Jak zresztą mówiłem, Foster poważną karierę zaczął stosunkowo późno, więc przypuszczam, że jeszcze ma całkiem spore pole do poprawy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-01-2011 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #292
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A propos Fostera, to ten cytat dużo o nim mówi:

Cytat:“I’m loving it here, I’ve never enjoyed my football more,” said Foster. “I don’t wish I’d stuck around at all. This is the best time I’ve had. A club like United is cutthroat, win at all costs, whereas here, you know you’re not going to win every game but the players we’ve got bottle and don’t give anyone a second breath. There is more pressure at United, without a doubt. Even if we drew there, it was the end of the world. I don’t keep up to date with what’s going on there, I look out for results but nothing more. I wouldn’t go back. I’m having more fun, that’s a huge part of football. It’s tough at United and in training it’s very serious. I’m not saying it’s not professional at Birmingham and I don’t want to be professional – there is more of a relaxed atmosphere here. It’s up to me to show United what they’re missing.”

Widać on woli gdy remis się traktuje jak sukces, niż jak porażkę.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-01-2011 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #293
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Molde pod wodzą Ole wygrywa na wyjeździe z Kristiansund, jedną z bramek strzelił Eikrem.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
21-01-2011 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #294
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ron-Robert Zieler, pamiętacie tego pana? Ci co nie oglądali rezerw to pewnie nie. Młody Niemiec, bramkarz odszedł od nas przed sezonem do Hanoveru. Na swoją szansę musiał czekać aż do zeszłej soboty. Zadebiutował w Bundeslidze i od razu zebrał mnóstwo pochwał. Niezwykle pewnych w swych interwencjach, świetny na przedpolu. Komentatorzy nie mogli go sobie nachwalić. Co chwile podkreślali, że widać u niego angielską szkołę.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-01-2011 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #295
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Pamiętamy, pamiętamy. Swego czasu świetnie grał na jakimś turnieju młodzieżowym w reprezentacji niemiaszków. Zobaczymy jak potoczy się jego karierą w tym Hannoverze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-01-2011 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #296
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Foster napisał(a):Co chwile podkreślali, że widać u niego angielską szkołę.
Ciekawa to będzie kariera niemieckiego bramkarza, z naleciałościami beznadziejnej szkoły angielskiej. (No dobrze, wie jak się zachować na przedpolu)

Jakby nie patrzeć jego klub w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze i na razie są w samym czubie tabeli.


Fan United od 1992 roku
23-01-2011 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #297
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ruud van Nistelrooy zdecydował się przeprosić swojego byłego managera Sir Alexa Fergusona za atmosferę, w jakiej Holender opuszczał Old Trafford w 2006 roku.

mufc.pl napisał(a):- Przez jakiś czas sporo o tym myślałem i rozmawiałem z żoną na ten temat. Każdego roku zastanawiałem się, jaka to szkoda, że rozstaliśmy się w ten sposób, chciałem coś z tym zrobić. Żona zaproponowała, abym wysłał Fergusonowi wiadomość, czy jest gotów porozmawiać. Zgodził się, a gdy odebrał mój telefon, powiedział: "OK, zaczynaj." Odparłem, że chciałem przeprosić za to, co się stało. Wtedy Ferguson powiedział mi, że jest wdzięczny, docenia to i gdy spotkamy się następnym razem, wszystko będzie w porządku. Wspaniale było to usłyszeć. Jeśli spotkam Fergusona po raz kolejny - mam nadzieję, że tak się stanie - uściskam go, a po sporze nie zostanie żaden ślad.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-01-2011 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #298
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Trochę to długo trwało... Ale lepiej teraz niż w ogóle.

Czekał do Twoich urodzin. //p.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
23-01-2011 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #299
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Eikrem strzela bramke w sparingu z... Wisłą Kraków :-D
Szkoda, że Fergie nie dał mu szansy do pokazania się na OT.
03-02-2011 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #300
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
rav10 napisał(a):Eikrem strzela bramke w sparingu z... Wisłą Kraków :-D
Szkoda, że Fergie nie dał mu szansy do pokazania się na OT.

Wisła przegrała z Molde FC 2:0, gdzie trenerem jest nasz Ole Gunnar Solskjaer Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-02-2011 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości