Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #211
Re: Nani
Z ciekawości sprawdziłem sobie na stronie PL statystyki Naniego dotyczące strzałów, bo ilość piłek posyłanych przez niego w trybuny była niezliczona. No i wszystko się wyjaśniło tylko 0.1 (jedna dziesiąta :-D ) strzałów Naniego ląduje w siatce. Dla ciekawostki Scholes ma jedynie 0.07
22-02-2011 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #212
Re: Nani
rav10 napisał(a):No i wszystko się wyjaśniło tylko 0.1 (jedna dziesiąta :-D ) strzałów Naniego ląduje w siatce.

Nie zmienia to faktu, że Nani jest w trójce najskuteczniejszych zawodników ManUtd w tym sezonie. Ma aż 10 goli - to świetny wynik jak na skrzydłowego. Dodajmy jeszcze 15 zaliczonych w tym sezonie asyst i trzeba stwierdzić, że bez niego... oj, aż się boję wyobrazić Tongue Cieszy tegoroczna forma Portugalczyka Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
22-02-2011 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #213
Re: Nani
No i co z tego, że marna skuteczność? Ale to jest jedyny człowiek w United, który nie boi się strzelać i chwała mu za to! Wiele z tych niecelnych strzałów było bardzo groźnych i mogły być z tego kolejne bramki. Poza tym pozycję do strzału też trzeba umieć sobie wypracować, a to nie stanowi dla niego żadnego problemu. Oczywiście także sporo z tych uderzeń było bardzo marnej próby, ale na pewno Nani ciężko nad tym pracuje Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
22-02-2011 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krzychu71 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #214
Re: Nani
http://www.youtube.com/watch?v=ta4gmQuVwz4

Oto brutalny atak tej szmaty Carraghera oceniony przez czarnego pajaca na żółta kartka. Krew się we mnie gotuje. Poniżej obrazek nogi Naniego. Jak będzie tak jak z Valencia to jestesmy w czarnej...


[Obrazek: 21de0927afce7863fedde73237ae7d0d_view.jpg]
06-03-2011 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #215
Re: Nani
Cytat:United will assess Nani at Carrington on Monday morning following his injury in the Reds' 3-1 defeat at Anfield.

A club spokeswoman confirmed on Sunday afternoon that the Portuguese winger suffered a "very deep gash" in his ft leg after Jamie Carragher's challenge shortly before half-time. The Liverpool defender was booked by referee Phil Dowd and Nani played no further part in the match. He was carried off the field on a stretcher and replaced by substitute Javier Hernandez who later scored United's only goal with a header in injury time.

While fans will naturally be worried about Nani - one of United's best players of the season so far - there was some encouraging news in that his fellow winger Antonio Valencia was part of the Reds' travelling party for the Liverpool game.

The Ecuadorian was not named among the seven substitutes by Sir Alex Ferguson but his presence at Anfield, combined with his recent return to full-contact training, suggests a comeback may be close.

Czyli na oficjalne informacje przyjdzie nam czekać do jutra.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-03-2011 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #216
Re: Nani
na tym filmiki nie ma pokazanego w jakim stanie jest noga Naniego
06-03-2011 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #217
Re: Nani
Jest jeszcze jedno zdjęcie:

[Obrazek: 253352583.jpg?AWSAccessKeyId=0ZRYP5X5F6F...Q2Nph7s%3D]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-03-2011 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #218
Re: Nani
Trzeba się ostro wjebać żeby doszło do czegoś takiego, carager i de jong będą walczyć w kategorii na cwela sezonu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
06-03-2011 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #219
Re: Nani
daniel napisał(a):Trzeba się ostro wjebać żeby doszło do czegoś takiego, carager i de jong będą walczyć w kategorii na cwela sezonu.


Coż, tak się gra w Anglii. Cenię Carraghera, chociaż ten wslizg to lekka przesaada, ale nie jedną taką kosę mozna zobaczyć na boiskach EPL w jednej kolejce(podejrzewam). Myślę, że po meczu Jami złoży przeprosiny, bo to jednak człowiek z honorem, który raczej nie chciał zrobić nic złego. W przeciwieństwie do De Jonga, który jest urodzonym chamem i brutalem.
06-03-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #220
Re: Nani
Nie wiem, czy tylko mi się tak wydaję, ale ta pierwsza fota to chyba fake. Na drugim zdjęciu nie wygląda to tak strasznie, jak na je poprzedzającym.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-03-2011 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #221
Re: Nani
Rzuć ktoś drugie zdjęcię na inny serwer, albo powiedz co zrobić, żeby dało się oglądnąć, bo po włączeniu jakieś błędy wyskakują :<
06-03-2011 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #222
Re: Nani
Jeśli masz zamiast niego "Image" to naciśnij prawy przyciskiem myszki na niego i "pokaż obrazek".

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-03-2011 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #223
Re: Nani
nie działa i tak mi Wink

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
06-03-2011 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #224
Re: Nani
[Obrazek: 253352583.jpg]

Może teraz? Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-03-2011 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krzychu71 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #225
Re: Nani
Jaceks_21 napisał(a):Cenię Carraghera, .

A ja go szczerze nienawidzę.
06-03-2011 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości