Ankieta: Jaka zasada jest najlepsza przy ustalaniu listy do zimowego okienka transferowego?
Ankieta jest zamknięta.
Inna - napiszę w poście, jaka 17.65% 3 17.65%
Taka sama jak przed rokiem 23.53% 4 23.53%
Zasada "Odwrotnie niż w przedsezonowym drafcie" 41.18% 7 41.18%
Zasada "Najwięcej strzelonych bramek" 17.65% 3 17.65%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje zmian...
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #16
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Najlepiej by było IMO zrobić 2 lustrzane ligi. I wtedy można by zrobić jakiś pucharek wspólny. Wątpię, żeby zdarzyły się 2 identyczne drużyny... A przecież przy 1 i 2 lidze to będzie za dużo słabszych drużyn. Oczywiście robimy tak, że drużyny po sezonie zostają takie same? Czy też od nowa draft?
16-04-2008 06:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Tylko 20? Właśnie, próbujecie zrobić 2 ligi, a tu nie wiadomo, czy uciułacie na jedną Smile Nie ma sensu robić dwóch lig. Lepiej mieć tych 26 zawodników i grać podwójne kolejki, tak jak to jest na mufc.pl

Co do drafta, to gdy był pierwszy sezon, to o ile się orientuję - wybierano w kolejności zgłoszeń. Potem już według pozycji z ostatniego sezonu, a beniaminkowie na końcu (według kolejności zgłoszeń).
16-04-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Piłkarzyki - redcafe version
osobiscie proponowalbym cos na zasadzie takiej:
1. nie draft. druzyny wybieraja kolejno: ten ktory mial pierwsze miejsce w poprzednim sezonie kompletuje pierwszy druzyne itp czaicie? jesli jednak jest to pierwszy sezon to druzyny kompletujmy wg kolejnosci zgloszenTongue jesli jest wiec to 1 edycja drugi punkt nie ma wiekszego znaczenia;]
2. zrobmy I i II lige. w pierwszej beda grac ci ktorzy grali w poprzednim sezonie a beniaminkowie w II lidze. i zakladajac ze I liga bedzie miala 20 druzyn, pierwsza druzyna II ligii bedzie druzyna 21-wszą i w kolejnym sezonie wszystko tak samo ;]

co wy na to? osobiscie bralbym udzial w pilkarzykach (niekoniecznie na moich zasadach), jednak zasady musimy szybko ustalac ;p

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
01-06-2008 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #19
RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
radzio napisał(a):
maju1309 napisał(a):no włąśnie ;] Piłkarzyki ;D jakoś nie widzę odp na mój post Tongue
Hmm może zapomniałem odpowiedzieć, o co chodziło :>?
Kod:
osobiscie proponowalbym cos na zasadzie takiej:
1. nie draft. druzyny wybieraja kolejno: ten ktory mial pierwsze miejsce w poprzednim sezonie kompletuje pierwszy druzyne itp czaicie? jesli jednak jest to pierwszy sezon to druzyny kompletujmy wg kolejnosci zgloszen:P jesli jest wiec to 1 edycja drugi punkt nie ma wiekszego znaczenia;]
2. zrobmy I i II lige. w pierwszej beda grac ci ktorzy grali w poprzednim sezonie a beniaminkowie w II lidze. i zakladajac ze I liga bedzie miala 20 druzyn, pierwsza druzyna II ligii bedzie druzyna 21-wszą i w kolejnym sezonie wszystko tak samo ;]

co wy na to? osobiscie bralbym udzial w pilkarzykach (niekoniecznie na moich zasadach), jednak zasady musimy szybko ustalac ;p
^mój post na temat Piłkarzyków^

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-06-2008 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #20
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Co do problemu lig to w 1 powinni występować userzy z największą liczbą postów, czyt. najaktwyniejsi i najlepiej kojarzeni.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-06-2008 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #21
RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
i wtedy kolejność wybierania drużyn zależałaby od ilości postów Tongue
ale kto by występował w 2?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-06-2008 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #22
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
J=M=T

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-06-2008 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Myślę, że średni pomysł z tymi postami. Bo każdy chyba wie, są osoby, które mają taką samą ilość postów, tylko że jedna nie pisze nic sensownego, a druga mądrze prawi. Myślę, że najlepiej by było, gdyby najpierw zebrać pulę osób, która chętna byłaby do uczestniczenia w tym przedsięwzięciu. Ustalilibyśmy wtedy ilość lig i drużyn, które w nich występują. Następnie można by zrobić np. otwarte głosowanie dla wszystkich, z tym, że nie można by było głosować na samego siebie, i wtedy po ilości głosów, dodawałoby się drużyny do danej ligi. Od największej, do najmniejszej. Problem z głowy. Chyba, że zrobimy to szybciej i bardziej autorytarnie, wewnątrz redakcji. Jednak ja jestem za tymi bardziej demokratycznymi wyborami. Nawet, gdyby miałoby to trwać dłużej. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
16-06-2008 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
zbierzcie ludzi a radzio w domu napisze skrypt w czym kolwiek (chocby w exelu), ktory wylosuje kolejnosc a pisanie zajmie mu pewnie z piec minut. Potem poda wam wyniki na forum i macie problem z glowy i sprawiedliwie i w ogole.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
16-06-2008 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
no to ja się zgłaszam, tylko gdzie o tym poinformować, bo myślę, że jeśli każdy w tym temacie zgłaszałby się do brania udziału w tej grze, to niezły śmietnik by sięzrobił xDD

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-06-2008 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #26
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Przecież macie tu temat odpowiedni <!-- l -->uwagi-i-sugestie/pilkarzyki-redcafe-version-t225.html<!-- l -->


Fan United od 1992 roku
16-06-2008 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Piłkarzyki - redcafe version
no to "nabór" do piłkarzyków chyab rozpoczęty

ja się piszę ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-06-2008 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #28
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Co do losowania i pomysłu pawlo. Chyba niezbyt fajnie by to wyglądało gdyby user mający 5 postów, i którego nikt nie zna występował w 1 lidze. Jestem pewien, że na wieść o takiej zabawie na forum zleci się pełno ludzi, podobnie jak to miało miejsce z koszulkami. Nie mówię o całkowitej rekrutacji ze względu na liczbę postów, ale na przykład ograniczenie: user mający minimum 50 postów możę wziąć udział w zabawie. To ma być gra na małą skalę, w której uzeestniczą sami swoi.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-06-2008 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Piłkarzyki - redcafe version
ja się piszę na to
16-06-2008 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #30
Re: Piłkarzyki - redcafe version
Przeniosłem te posty ze złego tematu tutaj Tongue żeby bałaganu nie było.

W pierwszej edycji piłkarzyków bezstronny komputer wylosuje kolejność. W następnych edycjach miejsce na koniec sezonu będzie decydowało o kolejności - imo będzie sprawiedliwie.

Co do tej rekrutacji.
Na początku zrobimy listę chętnych, wiadomo, że osoby które już od dłuższego czasu udzielają się na forum będą najbardziej mile widziane (a to dlatego, że mamy większe gwarancje, że będą się udzielały w grze bo w końcu ktoś kto napisał 5 postów i bywa na ruski rok może zlać taką zabawę po 2 kolejkach, niech się znajdzie kilku takich i zabawa ginie).

Typer będzie dostępny dla wszystkich Tongue, a piłkarzyki to już będzie wyższa szkoła jazdy ;-), ale jak będzie wielu chętnych to zawsze można zrobić 2 ligi. I powiedzmy sobie szczerze - na przykładzie mufca widać, że tam zbyt wielu chętnych to nie było (mam na myśli setki).

Zapisów jeszcze żadnych nie róbcie tylko zastanówcie się na zasadami gry etc.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
16-06-2008 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 124 gości