Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła/Studia
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #391
Re: Szkoła/Studia
Rafcio napisał(a):Właśnie. Ale Ci ludzie sa niepotrzebni.

Ot, co! W zdrowym, normalnym kraju większość naszych urzędników nigdy nie byłaby urzędnikami z braku miejsc do pracy!

Gdzie jest Groszek?
07-05-2011 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #392
Re: Szkoła/Studia
Jutro prezentacja oralna z polskiego. Jak na tym nie polegnę, to mission completed, bo angielski to już tylko formalność będzie...

Gdzie jest Groszek?
18-05-2011 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #393
Re: Szkoła/Studia
Pozazdrościć. Ja mam prezentacje dopiero 27 maja. Jednak daleki numer na liście nie zawsze wychodzi na dobre.

Dodatkowo nadal jestem rozdarta między miastami z wyborem studiów. Jednego dnia chcę iść do Wrocławia, drugiego zostać w Warszawie. Boje się, że ostateczną decyzję też podejmę na gorąco i traf zadecyduje, gdzie wyląduję.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
18-05-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #394
Re: Szkoła/Studia
Kris napisał(a):Jutro prezentacja oralna z polskiego.
Witam w klubie. Z tymże jeśli jutro nie polegnę śmiało będę mógł ogłosić 4 miesiące wakacji.

Co do kierunków studiów, to chyba zrezygnuję z Administracji i wybiorę się na Ekonomię w Katowicach. Kierunków tam jest mnóstwo, kilka z nich naprawdę ciekawych i co najważniejsze perspektywicznych.

santi
Co do historii, to prostej bym jej nie nazwał, ale na pewno nie była trudna. Gdybym się więcej uczył (a w sumie trochę się na to histę uczyłem) to pewnie bym powiedział, że była łatwa. Esej mi w miarę siadł, swoim drobnym pismem rozpisałem się na 3 strony, bez jakiś błędów rzeczowych, więc nie powinno być źle.

Tak jeszcze przy okazji to wczoraj zaliczyłem Angielski na 85%. Gdy dostałem do ręki zestaw cała wiedza ze mnie wyparowała. Miałem wrażenie jakby w ogóle nie znał tego języka. Trochę się zagmotwałem w sterowanych, ale 17 pkt jest moje. To i tak się do niczego nie liczy, podobnie jak ustna z polaka, więc Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
18-05-2011 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #395
Re: Szkoła/Studia
santi napisał(a):Jednak daleki numer na liście nie zawsze wychodzi na dobre.
Powiedz to osobie, która jest 11a na liście, a egzaminy zaczynają się o 13. Licząc ten model (15+10) min + czas na wypełnianie protokołu, ocenę, przerwy, pewnie zacznę mówić po 20 :roll:
Ale na haxa zdążę, więc Patryś możesz świętować

Gdzie jest Groszek?
19-05-2011 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #396
Re: Szkoła/Studia
santi napisał(a):Dodatkowo nadal jestem rozdarta między miastami z wyborem studiów. Jednego dnia chcę iść do Wrocławia, drugiego zostać w Warszawie. Boje się, że ostateczną decyzję też podejmę na gorąco i traf zadecyduje, gdzie wyląduję.

Wrocław! Smile Btw. wpadasz na finał? To byśmy Cię ostatecznie przekonali (albo też zniechęcili) Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
19-05-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #397
Re: Szkoła/Studia
I co? WAKACJE! Big Grin

Co do ustnego z pola, to 60 %. Prawda jest taka, że zlałem to totalnie. Prace przygotowałem sobie dwa dni przed, dzień przed poczytałem i zdane jest, a to najważniejsze, bo wynik i tak nie ma żadnego zmęczenia.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-05-2011 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #398
Re: Szkoła/Studia
@Kris - strasznie późno u Was zaczynają. U nas egzaminy są od 8, dlatego wchodzący koło 13 mają już podmęczoną (czyt. luźniejszą) komisję. Mój znajomy zdawał wczoraj jako ostatni i nikt nawet nie zauważył, że ma zmieniony konspekt.

@Lasq - pewnie wpadnę, akurat będę świeżo po opijaniu matur, a pociąg do Wro wychodzi mi taniej niż finał w Warszawie Wink

You told us to come back when we've won 18. We are back.
19-05-2011 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #399
Re: Szkoła/Studia
zobaczysz jak się bawi Wrocław....i stwierdzisz, że nie chcesz tu studiować :mrgreen:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
19-05-2011 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #400
Re: Szkoła/Studia
Foster napisał(a):
Kris napisał(a):Jutro prezentacja oralna z polskiego.

Tak jeszcze przy okazji to wczoraj zaliczyłem Angielski na 85%. Gdy dostałem do ręki zestaw cała wiedza ze mnie wyparowała.

Miałem jdentyczną sytuację rok temu na niemieckim. Pisemną zaliczyłem na 86%, ustną na 45 Big Grin Takiego stresu jak na tamtym egzaminie, to rzadko kiedy. Nawet na ezgaminach na prawko było raczej luźno, a tam to mało nie zemdlałem. Na szczęście zdane, ale jakie bzdury mówiłem to moje Wink

A prezentacja z polskiego to była formalność. Temat:'Przedstawienie świata w tekstach muzyki rockowej', które robiło się lekko i przyjemnie. Tym bardziej nie mogę pojąć dlaczego ludzie biorą czasami tematy-kosmosy, gdzie nie wiedzą jak się za to zabrać, jak to zrobić. Kto co lubi. 80% jak najbardziej mi pasowało, i tak na każdej uczelni to olewają ciepłym moczem

eot:
Cytat:pewnie wpadnę, akurat będę świeżo po opijaniu matur, a pociąg do Wro wychodzi mi taniej niż finał w Warszawie

Zapraszamy :] Swoją drogą słyszałem że gdzieś w pubie w WaWce, piwo kosztuje 12(słownie: dwanaście) złotych. Pojebało? <świr>
19-05-2011 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #401
Re: Szkoła/Studia
20/20

To wszystko przez ksywkę Redzia - jak komisja zobaczyła, że go kojarzę, od razu dała mi maksa Smile

No, nie tylko Redzia. Pół Redcafe i Redloga znalazło się w prezentacji 8-)

Gdzie jest Groszek?
19-05-2011 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #402
Re: Szkoła/Studia
Zdradź nazwiska! Wiem, ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale...

Wiem, że mój nick jest zbyt nietypowy na znalezienie się w twojej prezentacji... 8-)

E: Krisu, w podzięce za odpowiedź, aż ci piwo postawię! :-D

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
19-05-2011 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #403
Re: Szkoła/Studia
Kris, czekam na PW Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-05-2011 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #404
Re: Szkoła/Studia
Dobra Intel.

Z tego miejsca chciałbym podziękować za wkład w moje oralne 100% z polskiego następującym osobom: Foster, branka, michal85, sebos_krk, jaceks_21, kocio, kisia92, RedLucas, Truered, Adis, pan_opticum, Wróg Arsenalu, Intel, wiewior, Lasq, Ruuuuuuuud, matys.
Wszyscy oni w jakimś stopniu widnieli w mojej prezentacji Smile

Sorry, że nie pytałem o zgodę, ale czasu nie było... Wink

E: Intel - czuję się wyróżniony. Drugie postawione przez waćpana piwo na RC

Gdzie jest Groszek?
19-05-2011 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #405
Re: Szkoła/Studia
Zdecydowanie Wróg się wyróżnia Smile
19-05-2011 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości