Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #106
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja bym zwolinil/sprzedal Wesa Browna.Ten zawodnik jak dla mnie jest kaleka to potegi entej.Fakt mial kilka dobrych meczy w tym sezonie ale to jednak za malo.Wiec caluski i zegnaj Wes. :*

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
08-07-2008 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #107
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
No toś chłopie przesadził... kto wg Ciebie w przyszłym sezonie ma grać w pierwszym składzie na prawej obronie? Simpson?
Ciągle tak naprawdę nie wiadomo co z Garym, Simpson jest zbyt niedoświadczony by grać cały sezon a innego dobrego prawego obrońcy nie ma... ci co byli to albo już przeszli do innych klubów albo przedłużyli kontrakty ze swoim obecnymi pracodawcami.

Cytat:Ten zawodnik jak dla mnie jest kaleka to potęgi entej

To w takim co on robi w United? Może Ferguson jest tępy i tego nie widzi? Gdyby rzeczywiście był taką kaleka jak napisałeś to nie grałby przez cały sezon w pierwszym składzie. Ty chyba chciałeś napisać że miał kilka gorszych meczy Wink wtedy mógłbym sie z Tobą zgodzić.

Żeby nie było OT, nie musimy nikogo sprzedawać jeśli chodzi o pierwszy skład, bo tak to można sprzedać Eaglesa i Martina - myślałem że z nich coś będzie jednak widać...



Mój Blog: Pod presją czasu
08-07-2008 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #108
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Foster26 napisał(a):To w takim co on robi w United? Może Ferguson jest tępy i tego nie widzi?

Tego ze SAF jest tepy nie powiedzialem.Tylko powiedzialem ze jak dla MNIE to Brown jest slaby i tyle.O Fergim nic nie wspominalem no,ale moze masz racje co do Browna,bo kilku meczy przed koncem sezonu nie ogladalem.Big Grin.A jedyny dobry mecz Browna(jak dla mnie ) to byl ten w ktorym strzelil bramke kregoslupem,bodajze z The Reds.Jesli sie pomylilem to mnie poprawcie.A powiedzmy na miejsce Browna sprowadzilbym Ramosa z Realu.O ile bylaby taka opcjaBig Grin

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
08-07-2008 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #109
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ja też bym chętnie widział kogoś innego niż Brown na prawej obronie, ale już się z tym pogodziłem, że w tym okienku żaden obrońca nie przyjdzie.
Miał kilka gorszych spotkań w tym sezonie, ale ogólnie spisywał się dobrze i był bardzo solidny, nie zapominajcie, że to nominalny stoper.

Pozatym weźcie mówcie, że strzelił plecami jak już, a nie kręgosłupem..
08-07-2008 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #110
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
CyberMU napisał(a):Ja bym zwolinil/sprzedal Wesa Browna.Ten zawodnik jak dla mnie jest kaleka to potegi entej.Fakt mial kilka dobrych meczy w tym sezonie ale to jednak za malo.Wiec caluski i zegnaj Wes. :*
Na takie posty zwykle nie odpowiadam, ale tym razem zrobię wyjątek.

Taki zawodnik jak Brown to skarb. Skarb, którego chcieliby u siebie pewnie wszyscy w PL. Bo Wes to świetny obrońca, który naprawdę rzadko zawodzi. Wystarczy sobie przypomnieć sezon, kiedy wraz z Rio tworzyli naprawdę solidny duet. Nie dość, że Orange jest naprawdę dobrym prawym obrońcą, to na środku defensywy potrafi grać na światowym poziomie. A powinni to wiedzieć nawet ci, którzy United oglądają od święta, bo przecież na OT z Barcą Brown był po prostu genialny.

Ale tego typu posty pojawiają się zawsze - pamiętam jak jeszcze kilka lat temu jako jeden z nielicznych broniłem Fletchera...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
08-07-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #111
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
CyberMU napisał(a):Tego ze SAF jest tepy nie powiedzialem.Tylko powiedzialem ze jak dla MNIE to Brown jest slaby i tyle.

Nie napisałeś że jest słaby tylko napisałeś, że
CyberMU napisał(a):Ten zawodnik jak dla mnie jest kaleka to potegi entej

Jak wiesz bądź nie wiesz Brown grał w praktycznie w każdym meczu w tym sezonie, grał dobrze, a Ferguson go chwalił, więc mówiąc że Wes to kaleka mówisz również, że SAF jest tępy... Koniec tematu :twisted:



Mój Blog: Pod presją czasu
09-07-2008 06:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #112
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jak dla mnie to Brown takim skarbem nie jest. Ale już się pogodziłem, że trzeba go oglądać na tej prawej obronie. Sprzedać go nie można, bo nie mamy alternatywy. Nadal nie wiadomo co z Nevillem, a jak napisał Foster, Simpson nie posiada jeszcze należytego doświadczenia....

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-07-2008 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #113
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
...a Ferguson chyba nie zamierza sprowadzać prawego obrońcy... i temat wraca do punktu wyjścia. I tak w kółko...

Mimo wszystko potrzebujemy Browna, bez niego nie damy rady.
09-07-2008 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #114
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Wiecie co panowie /panie??Macie RACJE.
Dalej nie bede Browna uwazal za skarb dla naszego zespolu, ale z tym ze jest dobry zgodze sie. :twisted:



Zmadrzalem dzieki wam Big Grin

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
10-07-2008 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #115
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
CyberMU napisał(a):Wiecie co panowie /panie??Macie RACJE.
Dalej nie bede Browna uwazal za skarb dla naszego zespolu, ale z tym ze jest dobry zgodze sie. :twisted:



Zmadrzalem dzieki wam Big Grin

Przebywaj ze mna troche wiecej, czytaj moje posty i sie nimi kieruj, a bedzie z ciebie naprawde fajny koles i kibic, a nie jakis zoltodziob.

jestem barmanem na tym dancingu
11-07-2008 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #116
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
w sumie jak na razie to nie widze miejsca dla Naniego...przecietny chlopaczyna jak na pieniądze, które dał za niego Manchester. Co do reszty to myśle, że jak któryś nie wyrazi chęci spróbowania sił w innej lidze lub innym klubie to nikt nie odejdzie. Zawodnicy rozumieją system rotacji składem, nikt /przynajmniej oficjalnie/ na to nie narzeka, do głosu dochodzą młodzi, do emerytury powoli szykują sie weterani...wszystko trybi! :twisted:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-04-2009 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
R.A.B.
Unregistered

 
Post: #117
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nani w tym sezonie zawodzi a szkoda bo lubię tego zawodnika i nie chciałbym żeby odchodził. Dla Manucho miejsca nie widzę bo konkurencja spora a już ma 26 lat , wątpię żeby stał się bardziej przydatny niż Wellbeck i Campbell. Może warto poszukać konkurenta do walki o miejsce w bramce- może powrót Heatona? Kuszczaka można sprzedać do Zenitu czy gdzieś w inne miejsce. Warto pomyśleć nad wypożyczeniem graczy jak Nani, Tosić, Martin, Fabio, Possebon.
10-04-2009 18:26
Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #118
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
sport.wp.pl napisał(a):Tomasz Kuszczak może być jednym z graczy, który opuści w letniej przerwie Manchester United - pisze angielski "The Daily Mirror". Po środowej porażce z FC Barcelona w finale Ligi Mistrzów trener Alex Ferguson planuje przebudowę drużyny.

W zakończonym sezonie Kuszczak stracił na rzecz Bena Fostera pozycję drugiego bramkarza "Czerwonych Diabłów". To właśnie Anglik jest typowany na następcę Edwina van der Sara po zakończeniu kariery przez Holendra. Z tego względu Ferguson nie będzie robił Polakowi problemów przy poszukiwaniu nowego klubu.

Z drużyny odejść mają również Carlos Tevez, Park Ji-Sung i Nani.

W przypadku Teveza zespół chciałby zatrzymać gracza, ale nie zamierza płacić za niego więcej niż 18 milionów funtów. Z kolei Naniego i Park Ji-Sunga zastąpić ma Ekwadorczyk Antonio Valencia z Wigan Athletic, na którego Ferguson chce wydać 15 milionów funtów.

Trener chciałby zatrzymać inną gwiazdę drużyny - Cristiano Ronaldo. Po porażce z Barceloną Portugalczyk był jednak bardzo rozgoryczony i zły na taktykę wybraną przez Fergusona. Skrytykował trenera w mediach i nie wykluczone, że zażąda wystawienia na listę transferową. Rekordowe pieniądze gotów jest za niego zapłacić Real Madryt.

Po finale zaczęliśmy pisać o wzmocnieniach, a przecież trzeba na jakiś transfer też wpierw zarobić. Kogo sprzedać najlepiej. Ja myślę, że Ronaldo za 100 i by pewnie wystarczyło
29-05-2009 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #119
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jeżeli dawaliby za Ronaldo więcej niż 50 mln, to brać i nie oglądać się za siebie!
Za Nanim również nie przepadam, aczkolwiek to zawodnik młody i choć wg mnie nic z niego nie będzie jak na taki poziom, to jednak warto poczekać jeszcze sezon, góra dwa i co najwyżej wtedy sprzedać. A nóż widelec łyżka to ja się mylę i stanie się gwiazdą większą, niż jak sądzę Welbeck, Evans, Rafael, Fabio i Gibson?
29-05-2009 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #120
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Burżuj napisał(a):Jeżeli dawaliby za Ronaldo więcej niż 50 mln, to brać i nie oglądać się za siebie!
Tak tanio?!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-05-2009 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości