Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2012/2013
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #151
RE: Champions League 2012/2013
Przeczytałem informację, która źle została przekazana przez pewien serwis. Nie moja wina, że pracując tam niekompetentni ludzie.

Poza tym nikt nie płacze i skarży po złych decyzjach tylko Barcelona.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 20:22 przez Foster.)
09-04-2013 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #152
RE: Champions League 2012/2013
A dziwisz im się? Zostali po raz kolejny oszukani, sędzia, który prowadził ich mecz nie znał, bądź nie chciał w tym momencie znać podstawowych przepisów gry w piłkę nożną.

P.S. Jeszcze takie coś mi się nasunęło. Kiedy Real jest ciągnięty za uszy do kolejnych faz, to jest cisza w mediach i internecie, natomiast kiedy sędzia pomoże Barcelonie, bądź nam, robi się wielka afera w internecie, pojawiają się prześmiewcze obrazki, komentarze dziennikarzy itd. A Realowi na wiosnę w LM sędziowie pomagają i nawet się z tym nie kryją. Najpierw w 2-meczu z nami, a następnie skandaliczne sędziowanie w meczu z Galatą( brak czerwa dla Benzemy, w sytuacji, kiedy Nani za podobny atak dostał czerwo), brak 2 karnych dla tureckiego klubu, sytuacja z Oezilem, żółta kartka dla Buraka, za to, że niby symulował w polu karnym, co wykluczyło go z dzisiejszego meczu, aby Real miał większe szanse. A przecież on tam był faulowany!

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-04-2013 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #153
RE: Champions League 2012/2013
Jaroldz napisał(a):A dziwisz im się? Zostali po raz kolejny oszukani, sędzia, który prowadził ich mecz nie znał, bądź nie chciał w tym momencie znać podstawowych przepisów gry w piłkę nożną.
Nie oni jedyni, którym sędzia przeszkadzał. Jednak jedyni, którzy skarżą. Wszystko jest w porządku, póki sędziowie mylą się na ich korzyść. Gdy tylko jest w odwrotną stronę, zaraz podnoszą wielką aferę.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #154
RE: Champions League 2012/2013
A kto broni innym składać zażalenia do UEFY? Oni przynajmniej walczą o swoje, jeśli sędziowie w niektórych meczach perfidnie ich okradają. Więcej klubów powinno tak robić, a może wtedy poziom sędziowania by się podniósł lub w końcu wprowadzono by powtórki wideo.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-04-2013 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #155
RE: Champions League 2012/2013
Tylko, że oni płaczą głośno w przypadku każdej kontrowersji, niezależnie od tego czy mają rację czy nie.

Jakby inne kluby miały taki posłuch jak Barcelona ma to pewnie by składały. A jak się dzieje tak jak w naszym przypadku, że UEFA nie ma zastrzeżeń, a potem dzieje się dokładnie to samo w innym meczy, a sędzia reaguje zupełnie inaczej, a UEFA dalej nie widzi problemu, to się nie ma co dziwić, że inni nie próbują walczyć o swoje.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-04-2013 21:13 przez Foster.)
09-04-2013 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #156
RE: Champions League 2012/2013
Mylisz się Foster. Nie masz racji. Ale dzisiaj już nie będę szerzej odpisywał, zrobię to jutro.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-04-2013 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #157
RE: Champions League 2012/2013
Dzisiaj kolejny przykład gwizdania na korzyść hiszpańskich zespołów. Druga brama dla Malagi padła ze spalonego, którego oczywiście sędzia nie zauważył. Za dużo jest pomyłek na korzyść Hiszpanów, by przejść obok tego obojętnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2013 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #158
RE: Champions League 2012/2013
Trzecia bramka dla BvB to już nie było gwizdanie na korzyść Hiszpanów.


Fan United od 1992 roku
10-04-2013 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #159
RE: Champions League 2012/2013
Foster napisał(a):. Za dużo jest pomyłek na korzyść Hiszpanów, by przejść obok tego obojętnie.
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia bo wcale nie gwizdał na korzyść hiszpanów.
2 niemców nie dostało kartek, nie gwizdał dla Malagi kilka wolnych. bramka dla bvb była bardziej nieprawidłowa. Dla Malagi to piłka wyznacza linię spalonego.
10-04-2013 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #160
RE: Champions League 2012/2013
Ale co mecz wczoraj był to nie ma pytań. Spodziewałem się tego, że Malaga będzie grać na jedną bramkę. Im starczyłoby nawet to 1-1. I zaczęło się tak jak sądziłem. Chociaż nie spodziewałem się, że Malaga odważy się w drugiej połowie tak zagrażać bramce Weindenfellera. Gra gospodarzy była chaotyczna. W dodatku znów Gotze popsuł kilka akcji(gość ma ostatnio ostry spadek formy), Lewy zresztą też.
A, no i Santana chyba wczoraj sobie zapewnił miejsce w składzie do końca sezonu. Wink

A no i wypowiedź Kloppa:
To jest szalone. To najlepsze uczucie jakiego kiedykolwiek doznałem.

Lubię go. Zrobił z Borussi wielokrotnego mistrza Niemiec, poprowadził ten zespół tak daleko w LM.
Pojawiły się plotki, że mógłby prowadzić United. Szczerze, to szkoda by mi było, żeby odchodził z Dortmundu, ale jeśli on sam będzie chciał, to czemu nie?

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2013 14:26 przez KARTONick.)
10-04-2013 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #161
RE: Champions League 2012/2013
Rudzki którego zdanie bardzo cenię twierdzi, że Lewy zamiast pchać się na siłę do Anglii mógłby zostać w Borussi i tam tworzyć swoją legendę.
W sumie Lewego bym widział na Wyspach, choćby z powodu, żeby przy transmisjach meczów Everton i Manchester United nie przywoływali zawsze ostatniego Polaka który strzelił bramkę w angielskiej lidze czyli Warzychę, poza tym Lewandowski naprawdę jest zajebistym snajperem i wczorajsza próba przelobowania, coprawda nie udana ale jednak odwaga na takie zagranie dużo o nim mówi.

Natomiast co do Kloppa to on by mógłby być takim odpowiednikiem Safa w tej Borussi. Jeszcze trochę tam posiedzieć, żeby zrobić z niej taki nie chwilowy wystrzał, ale żeby zbliżył się trochę do marki jaką ma Bayern. Akurat chciałbym, żeby on sobie tam został. Chociaż wydaje mi się, że jeżeli ktoś miałby zastępować Jose w Realu to Klopp jest na pewno brany pod uwagę.
10-04-2013 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #162
RE: Champions League 2012/2013
Hubson napisał(a):poza tym Lewandowski naprawdę jest zajebistym snajperem i wczorajsza próba przelobowania, coprawda nie udana ale jednak odwaga na takie zagranie dużo o nim mówi.

Rooneya podpatruje Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
10-04-2013 17:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #163
RE: Champions League 2012/2013
samcro napisał(a):2 niemców nie dostało kartek, nie gwizdał dla Malagi kilka wolnych. bramka dla bvb była bardziej nieprawidłowa. Dla Malagi to piłka wyznacza linię spalonego.
Nie oglądałem na tyle uważnie wczorajszego spotkania, by odnieść się do podanych przez Ciebie sytuacji. A bramka dla BVB padła długo po tym jak napisałem wcześniejszego posta.
Przy okazji, nie ma takiego czegoś jak "bardziej nieprawidłowa". Prawidłowa albo nieprawidłowa.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-04-2013 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #164
RE: Champions League 2012/2013
Wiem że nie powinienem się tu tego pytać, Hubert co ty widzisz w Rudzkim? Zwykły dziennikarz który zawsze idzie na łatwiznę, podając ogólniki i wygodne opinie.
10-04-2013 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #165
RE: Champions League 2012/2013
Mam po prostu podobne zdanie na większość opinii i dobrze się czyta jego bloga to co ma do powiedzenia, napisania.
10-04-2013 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości