Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #181
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
:|

W życiu nie napisałem czegoś takiego, co ty pieprzysz w ogóle? Jedyne co napisałem na "nowym" forum fdp to to, że przez jakieś pojebane kombinacje z systemami pod fora, poszło się krótko mówiąc jebać wszystko to, co wszyscy wspólnie tworzyliśmy od 2004 roku. Wszyscy: ty, ala, red devil, zieli który kiedyś myślał że jesteś dziewczyną. Czaaaaaisz to?
Nie przypominam sobie również żebym udzielał się w jakikolwiek sposób w kontekście nowego skina forum devilpage - jeżeli cokolwiek napisałem w tym temacie to to, że skórka była podobna. Bo była prawda? No.
01-07-2008 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #182
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
http://www.vpx.pl/up/20080701/retrtrt.jpg
Gdy nie byłam pewna co do skinu redcafe myślałam o tym który jak później sprawdziłam jest tylko podobny i z tego co pamiętam właśnie taki był na forum dp^^

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
01-07-2008 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #183
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
No to Ringo to nie byłeś Ty. Ktoś w każdym razie napisał, że skin zerżnięty. Wiesz, mi nie chodzi żebyście teraz rację mi przyznali czy coś. Tylko na przykład:
Tomassen napisał(a):Już nie wspomnę o tym, że pewne forum zrobiło kolorystykę... eee że to tak ujmę: łudząco podobną do naszej. Żeby nie powiedzieć, że zdarli Tongue
Moim zdaniem ten user pił do devilpage.
01-07-2008 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ring0 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #184
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
mally no... sorry, nie wymagaj żeby ludzie tutaj byli jakoś pozytywnie ustosunkowani do DP. Samo odejście dużej części z nas tutaj, którzy kiedyś pracowali na DP dało jasno do zrozumienia że relacje i stosunek do tej witryny pogorszył się w sposób znaczący. Znaczy to ni mniej, ni więcej, że podejście i kontekst w jakim pojawia się nazwa "Devilpage" nie będzie stricte pozytywny.

Tak samo jak parę osób z FDP sobie poszło niegdyś na manusite, a same relacje między tamtym serwisem a stroną braciszków nie były pozytywne. Wręcz kpiono z siebie wzajemnie. Więc mam nadzieję że wniosek w tym momencie nasuwa ci się sam.
01-07-2008 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #185
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Że Tomassen to obrażony na dp dzieciak? Tongue

//daruj sobie takie posty - radzio

No nic innego mi nie przyszło do głowy. Sad
01-07-2008 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #186
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
ring0 napisał(a):Wręcz kpiono z siebie wzajemnie.
ring0 napisał(a):Więc mam nadzieję że wniosek w tym momencie nasuwa ci się sam.

Taa i pan powyżej raczej nie wyciągnął odpowiednich wniosków :]

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
01-07-2008 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #187
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Kisia92 napisał(a):http://www.vpx.pl/up/20080701/retrtrt.jpg
Gdy nie byłam pewna co do skinu redcafe myślałam o tym który jak później sprawdziłam jest tylko podobny i z tego co pamiętam właśnie taki był na forum dp^^
Więc chyba temat zamknięty widać kto ma autorską skórkę i widać, że istnieje skórka podobna i kto z niej korzystał.

Ja powtórzę to jeszcze raz - RedCafe ma autorskie rozwiązania, autorskie kolory. I tyle. Kisia pokazała skórkę, która jest podobna - to wszystko. A to czy zerżnęli czy nie - mnie to pierdoli. Bo wiem, że to co ma RedCafe jest unikalne, a ta skórka, ProGlass Red jest tylko namiastką tej naszej Tongue. A i dodam jeszcze, że ProGlass-red (ta skórka, którą Kisia pokazała) została stworzona 14 lutego 2008 lutego, a skórka RedCafe ujrzała światło dzienne 24 stycznia 2008 roku. Dlatego cytując Twoje słowa:

mally napisał(a):Wynika więc z tego, że a) phpbb3 zerżnęło od Ciebie b) ta kolorystyka jest podobna do kolorystyki jakiegoś standardowego skina.

Można tylko odpowiedzieć, że a) jest taka możliwość i jak widać po datach stworzenia skórek widać kto był pierwszy ;-) i kto na kim się wzorował Tongue b) są podobne, ale nigdzie nie pisałem, że nie trafi się podobna skórka, ale patrz punkt a).

mally, weź skończ ze swoim krytykanctwem bo to się nudne robi <świr>

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
01-07-2008 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #188
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Może i nudne, ale to Tomassen zaczął. Serio Ci przyjacielu z Kańczugi mówię, Bart tworząc fdp nie wzorował się na redlogu.
01-07-2008 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #189
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Co nie zmienia faktu, że było podobne, co nie zmienia też faktu, że to bardzo dobrze, bo przejrzyste to w chuj i czytelne i ogólnie pod względem wygody użytkowania zdecydowanie nr 1 na mojej liście for, odkąd pierwszy podłączyłem się do internetu.

A i tak wygląd forum nie ma znaczenia, bo liczy się zawartość. Znam kilka zajebistych for muzycznych, które każde wygląda absolutnie tak samo, bo jedzie na standardowej skórce jeszcze w phpbb zwykłym o ile się teraz nie mylę.

I tak jak strona ma przyciągać i być unikalna również w wyglądzie, tak forum liczy się tylko treść i poziom. A jak ma być czytelne, to może być i unikalne i jedno z miliona innych for.

Dobra idę spać, bo jutro człowiek do pracy też wstać musi.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
02-07-2008 03:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #190
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Powinniście się procesować o te skorki.

Niech ktoś mi zmieni podpis pod nickiem, nie jestem żółtodziobem, wymyślcie coś bardziej z sensem.

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 04:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #191
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Sarni napisał(a):Niech ktos mi zmieni podpis pod nickiem, nie jestem zoltodziobem, wymyslcie cos bardziej z sensem.
:shock:
a jakie ma znaczenie czy jesteś żółtodzióbem czy gołodupcem czy weteranem?

Pele good, Maradona better, George Best
02-07-2008 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #192
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Sarni zaproponuj coś sensownego od siebie. Jak sie spodoba reszcie, to zostanie zmienione.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
02-07-2008 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #193
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
pawlo napisał(a):Sarni zaproponuj coś sensownego od siebie. Jak sie spodoba reszcie, to zostanie zmienione.

A nie moze po prostu kazdy sobie wypelniac tego? Bo klasyfikacja wg licznika postow jest taka sobie wg mnie.

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #194
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Sarni napisał(a):A nie moze po prostu kazdy sobie wypelniac tego? Bo klasyfikacja wg licznika postow jest taka sobie wg mnie.
W tej chwili nie ma takiej możliwości. Od stycznia są takie rangi i nikomu nie przeszkadzają, więc pogódź się ze zdaniem zdecydowanej większości. Trzeba było w styczniu zabrać głos.. a no tak zarejestrowałeś wczoraj czy przedwczoraj... więc myślisz, że tylko dlatego zmienimy system rang bo Ty tak chcesz? Litości. W styczniu kiedy system rang było opracowywany użytkownicy tego forum wybrali takie, a nie inne (były jeszcze inne możliwości, ale odpadły one z powodu względów prawnych - pamiętacie te szatańskie rangi ^^), więc Sarni pogódź się ze zdaniem użytkowników, którzy są z nami od początku.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
02-07-2008 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #195
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Ok to bede staral sie wiecej pisac to przejde do jakiegos Menedzera czy nawet Prezydenta klubu pilkarskiego.

jestem barmanem na tym dancingu
02-07-2008 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości