Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #91
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
sebos_krk napisał(a):Tak sobie patrzę i forum już pięknie dopracowane. Nie ma właściwie się do czego przyczepić. Ale w końcu coś znalazłem. Można byłoby zmienić, aby linki na które klikamy otwierały się w nowej zakładce/ oknie, bo to zawsze wygodniej Smile

Hehe może w to trudno uwierzyć ale szykuję kilka usprawnień + przydatnych rzeczy dla Forumowiczów ;-)

Co do tego otwierania w nowym oknie - ja tego osobiście nie lubię. Żyjemy w erze nowoczesnych przeglądarek gdzie CTRL + kliknięcie i masz otwarte w nowej karcie ;-) i ja osobiście nie lubię jak jakaś strona na siłę mi chce się wyświetlać w nowym oknie/stronie/karcie. W końcu bez tej opcji każdy może sam zdecydować gdzie chce otworzyć dany link i imo tak jest najlepiej ;-)

edit - co do linków podanych w poście mam takie samo zdanie ;-) każdy otwiera jak chce, ale jak więcej osób będzie chciało mięc domyślnie otwierane w nowej karcie/oknie to nie ma sprawy ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
27-02-2008 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #92
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
radzio napisał(a):Hehe może w to trudno uwierzyć ale szykuję kilka usprawnień + przydatnych rzeczy dla Forumowiczów
To jeszcze coś można usprawnić? Kiedy się coś dowiemy o tym?
radzio napisał(a):ja osobiście nie lubię jak jakaś strona na siłę mi chce się wyświetlać w nowym oknie/stronie/karcie
Ok zostawmy to. Najwyżej jakby się więcej osób dopraszało to można myśleć. Chyba szukam dziury w całym :oops: Plus za szybką reakcję.


Fan United od 1992 roku
27-02-2008 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #93
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
radzio napisał(a):Co do tego otwierania w nowym oknie - ja tego osobiście nie lubię. Żyjemy w erze nowoczesnych przeglądarek gdzie CTRL + kliknięcie i masz otwarte w nowej karcie ;-) i ja osobiście nie lubię jak jakaś strona na siłę mi chce się wyświetlać w nowym oknie/stronie/karcie. W końcu bez tej opcji każdy może sam zdecydować gdzie chce otworzyć dany link i imo tak jest najlepiej ;-)

Zgadzam się, ja tam otwieranie w nowej karcie mam na środkowym przycisku myszy i nawet tego nie zauważam, natomiast czasem chce linka otworzyć w tej samej karcie i by mnie denerwowało, że się nie da. Zresztą to detale...

Co do sugestii to może też detal ale napisze coby offtopiku nie robić. Wywalił bym te Google [Bot] i Yahoo [Bot] z listy zalogowanych użytkowników. Przecież i tak są 24/7 a tylko to śmieci na liście...

Pozdrawiam,

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
27-02-2008 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
Te boty muszą raczej być Wink Chyba, że będziemy potem się sami na serwery zrzucać Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
27-02-2008 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #95
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
fidain napisał(a):Co do sugestii to może też detal ale napisze coby offtopiku nie robić. Wywalił bym te Google [Bot] i Yahoo [Bot] z listy zalogowanych użytkowników. Przecież i tak są 24/7 a tylko to śmieci na liście...

Zobaczę co da się zrobić ;-), choć ja osobiście lubię widzieć jak google indeksuje forum ;-), więc może uda mi się tak zrobić, że ja będę to widział, a Forumowicze nie ;-) xD

pawlo napisał(a):Te boty muszą raczej być Wink Chyba, że będziemy potem się sami na serwery zrzucać Smile
Hehe pawlo to nie są boty za które są jakieś profity $$ to zwykłe boty Yahoo i Google które indeksują sieć żeby potem jak wpiszesz w wyszukiwarce redcafe/forum.redlog wyskoczyło to forum ;-) tylko że ten skrypt forum pokazuje, że dane bot jest aktualnie na stronie i co robi ;-), bo tak to ludzie sobie sprawy nie zdają, że razem z nimi stronę przeglądają właśnie boty;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
27-02-2008 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
A to zawsze w błędzie byłem Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
27-02-2008 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #97
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
Hmmm... przydała by się opcja ignorowania tematów Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-03-2008 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #98
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
fidain napisał(a):Hmmm... przydała by się opcja ignorowania tematów Big Grin

Hmm teraz nad innymi rzeczami/funkcjami na forum pracuję :-), jak je skończę to spróbuję się tym zająć :-), bo to nie jest żadne phpbb by przemo, tylko phpbb by radzio więc wszystko muszę ręcznie robić xd :ugeek:

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
02-03-2008 14:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #99
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
Ten tego jakiś spamer przyczepił się do forum i spamuje w Prywatnych Wiadomościach, staram się gościa na bieżąco banować i usuwać syf, który robi dlatego proszę o wyrozumiałość dla forum bo to nie nasza wina, że facet zakłada 3 konta i wysyła PW z jakimiś reklami bukmacherskimi.

Gdyby ktoś otrzymał jakiś spam to proszę o kontakt i spamer zostanie natychmiast zbanowany.

Pozdrwawiam

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
04-03-2008 10:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
No tak wlasnie zerkam w PW i najwiecej wiadomosci wyslal mi jakis radzio. Mam nadzieje, ze szybko zostanie zbanowany Smile

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
04-03-2008 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
ja już 3 razy otrzymałem wiadomość, której jak się później okazało - nie było
07-03-2008 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #102
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
O ja też coś takiego otrzymałem, ale tylko raz. Pewnie jakiś spam, ale co ciekawe po wejściu do skrzynki niczego nie było.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-03-2008 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #103
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
Pewnie między pojawieniem się w skrzynce, a odczytaniem jej przez was została usunięta przez administratora.


Fan United od 1992 roku
07-03-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #104
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
muszeq napisał(a):O ja też coś takiego otrzymałem, ale tylko raz. Pewnie jakiś spam, ale co ciekawe po wejściu do skrzynki niczego nie było.

sebos_krk napisał(a):Pewnie między pojawieniem się w skrzynce, a odczytaniem jej przez was została usunięta przez administratora.

Hurtem z bazy danych to usunąłem :-) dwa zapytania i śladu nie ma :-)... no zostało tylko info że taka wiadomość była, ale fizycznie już jej nie było :-).

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
07-03-2008 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #105
Re: Forum.Redlog.pl - ocena, sugestie, propozycje
No jak Wam się podoba dzisiejsza nowość ;D?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
16-03-2008 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości