Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #271
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Danny93 napisał(a):Pomysł łączeniem serwisów był doskonały ale jeśli chodzi u fuzję for to...

To co ?

Nie znasz założeń projektu to się nie odzywaj. Jak zobaczysz efekt końcowy to Ci kuśka dęba stanie.

Gadka szmatka o tym, że jesteśmy tacy United, bo jak widać nie jesteśmy. Nie ma już forum.manutd.pl, i musicie się z tym pogodzić. RedCafe czekają zmiany i ty też będziesz miał na nie wpływ. I się uspokój, bo skoro zajmują się tym Radzio i Pejter, pod 'patronatem' Hirka, to będzie dobrze.
15-08-2008 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #272
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Dla mnie bezsensowne tematy to na przyklad "Po godzinie policyjnej" i "Kolko wzajemnej adoracji" od luźnych rozmów może być na przykład shoutbox, albo na odwrot i zostawic tylko jeden z tematow, a nie zakladac temat po to, zeby sobie tam moc powiedziec "dobranoc"

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-08-2008 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #273
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
:lol: To jest hyde park, tam piszemy o byle czym. Już nie mów, że ci przeszkadza 1 temat więcej. Mam wrażenie, że wszyscy chcecie z siebie zrobić adminów i na swój sposób zrobić to forum.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-08-2008 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #274
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Doklanie Red, minimalizja góra.

Wejdzie na archiwum naszego forum i zobaczcie (chociaz teraz dosyc ciezko, bo tematy i dzialy pomieszane)

Np. u was wchodze w dział "Premier League" i widze 4 tematy, ktorę sa bardzo podobne i mowia o rzeczach ze sobą zwiazanych. Nie moznaby pisac o nich w jednym temacie?


Niby w Hyde park nie sa liczony posty, ale troche tam by mozna posparzat Smile Jak sie bawic to tez na poziomie Wink

amor patriae nostra lex
15-08-2008 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #275
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
To złe wrażenie odnosisz po prostu nie wiem po co dzielic na rozmowy nocą, rozmowy o byle czym, moze jeszcze popadniemy w skrajnosc i beda rozmowy o swicie, o poranku, przed poludniem, w poludnie, po poludniu i wieczorem

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-08-2008 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #276
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Red napisał(a):To złe wrażenie odnosisz po prostu nie wiem po co dzielic na rozmowy nocą, rozmowy o byle czym, moze jeszcze popadniemy w skrajnosc i beda rozmowy o swicie, o poranku, przed poludniem, w poludnie, po poludniu i wieczorem

Jakoś większość userów RedCafe.pl się nie żaliła tutaj. Przyszli sfuzjowani i dają nam wytyczne bo u nich było inaczej :roll:
15-08-2008 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #277
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Przepraszam, nie bede juz wiecej zgłaszał swoich propozycji bo przecież wszystko musi być po waszemu. Przepraszam, że zgłaszam sugestie w temacie o sugestiach, moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina

Wasz uniżony sługa - Przemysław

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-08-2008 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #278
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Miko napisał(a):Przyszli sfuzjowani i dają nam wytyczne bo u nich było inaczej :roll:

Bo u nas było po stokroć lepiej.

Red napisał(a):bo przecież wszystko musi być po waszemu.

Miko napisał(a):Przyszli sfuzjowani i dają nam wytyczne bo u nich było inaczej :roll:

Zashi napisał(a):Wejdzie na archiwum naszego forum

Wojtek3 napisał(a):Dla mnie to jakas paranoja, nie dalo sie polaczyc serwisow bez polacznia for ?

Red napisał(a):Wasz uniżony sługa - Przemysław

Ale miła atmosfera wszystko my,wy,oni,nasze,wasze.Ale nie narzekam bo wypowiadam się w podobnym tonie i żądam !!! tego by wszystko wróciło do dawnego porządku.

CONCILIO ET LABORE
15-08-2008 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #279
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Ciekawe kto wprowadził tą niemiłą atmosferę? Ciągle aby wam coś nie pasuje. Jak nie za dużo tematów, to przekleństwa w shoutboxie. Z tego co widzę to chyba nikt tej fuzji nie uważa za dobry pomysł. Ani użytkownicy redcafe ani manutd.pl.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-08-2008 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #280
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Dlaczego kurwa wszędzie trzeba się kłócić? Szanujmy się. Wy przyszliście do nas, to zaakceptuje zasady, które tu panują. A my jako gospodarze będziemy was akceptować. Na pewno to nie jest łatwe, ale z czasem wszystko powinno być ok.
15-08-2008 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #281
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
To, że my dołączyliśmy do naszego forum oznacza, że nie mamy już całkowicie nic do powiedzenia w jego kwestii? Zawsze będzie po waszemu, wszystko będzie niereformowalne. Liczyliście tylko na jednostronną wspólprace? My nie bedziemy się odzywać to Wy Nas łaskawie zaakceptujecie? Żeby atmosfera była dobra trzeba współpracować i taka jest prawda

Cały czas piszecie, że to my przyszliśmy do was - czuje się jakbym był jakimś waszym poddanym, a tak chyba nie jest czyż nie ?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
15-08-2008 15:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #282
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Że tak powiem stanowimy całość pod nazwą redcafe.pl i nic ani nikt tego nie zmieni przecież . Że my jesteśmy ci "starzy" a Wy ci "nowi" to nie oznacza że nie możemy dojść do porozumienia .
Tak naprawdę ruszamy od samego początku i tak czy siak trzeba będzie zrobić porządek wreszcie bo tak jak jest teraz nie może być .

Wszystko niby cacy ale za duża liczba tematów w hyde ... Cóż za powód do kłótni <świr>

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-08-2008 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #283
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Nie zapowiada się na przyjemności. Ale to jest głupie, przecież kibicujemy jednej drużynie! Taka atmosfera, jakby tu przyszli fani LFC pod przymusem. Ja tam chętnie przyjmę "nowych". Sam byłem nowy, bo przyszedłem z innego forum razem z użytkownikami, Foster26 i inni także przyszli z innego forum i w ogóle nie narzekali, ale przyszła większa społeczność to już się zaczęło. Nie odbiegajmy już od tematu.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
15-08-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #284
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Wypowiem się jako reprezentant RedCafe

Otóż wiele osób z RedCafe nie wie (chyba) nawet dlaczego jest tak a nie inaczej. Tzn. dlaczego 'oni' przeszli na RedCafe, a nie RedCafe do 'nich'.

W dużym stopniu zadecydowała o tym domena, więc chyba nie warto się kłócić o adres forum.

Fakt faktem, że znam tylko 1 osobę z forum.manutd.pl. i jakby co to wstawiam się za RedCafe'ciarzami, ale osoby z forum.manutd.pl, powinny okazać trochę ... pokory ?!

Bo texty o forum różowych świnek nie są na miejscu.
15-08-2008 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #285
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
To może zróbmy tak nikt nie przyszedł do nikogo, to że forum działa pod adresem redcafe.pl to nie oznacza że musimy dzielić się na użytkowników starych i nowych, kształt tego co będzie dalej zależy od nas wszystkich, ja powiem szczerze też odnosiłem się jeszcze wczoraj do tego pomysłu z rezerwą ale w końcu pomyślałem, że jak będę zachowywał się przyzwoicie to dostanę to samo. Wczoraj już udało mi się wymienić fajne poglądy z użytkownikiem Grzeho i myślę, że jest wśród nas więcej ludzi, którzy się nie znali a mogą się poznać i polubić. Myślę, że jest to coś cennego. Nie twórzmy podziałów tam gdzie to nie ma sensu, kłóćmy się o to czy OH jest kiepski czy nie (choc to też jest bezsensu Smile), a nie "MY ", "WY", "ONI".

Jak już pisałem kształt forum zależy tylko od nas, mi też się nie podobają tematy typu po godzinie policyjnej - to nie piszę tam i nie zaglądam, za mało tematów w dziale o PS, przecież można założyć nowe lub przenieść te z archiwum manutd.pl z chęcią poczytam co tam pisaliście. Nie rozumiem podziału osób ze względu na staż w danym serwisie, może lepiej podzielmy się po prostu według poglądów i opinii. Nie zdążyliśmy jeszcze ze sobą pogadać a już jest źle. Dajcie sobie szansę, jest 1800 użytkowników z czego około 500 ma na koncie jednego posta lub więcej, czy nawet w tak małej grupie Polacy muszą się pokłócić. Zawsze wierzyłem a raczej chciałem wierzyć, że kibice United dzielą ze sobą coś więcej niż "tylko" miłość do United, nie zabijajcie tej wiary...

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
15-08-2008 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości