Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Maryc napisał(a):Błyszczykowski nie będzie zmiennikiem defensywnego pomocnika, bo tam się nie nadaje.

Dlatego napisałem, że mimo wszystko wziąłbym go, pomijając ten fakt, że nie jest defensywnym pomocnikiem, bo moim zdaniem on bardziej by się przydał, żeby przyspieszyć grę na skrzydle niż Radomski w środku. Ale kolega mi mówił, że Jakub jakąś kontuzję złapał pod koniec ligowego sezonu, więc nie wiadomo, jak to by było z formą.
18-05-2006 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Maryc napisał(a):
Skull napisał(a):Jop... - nieporozumienie
Widziałeś go w akcji w ogóle, że sie wypowiadasz? Imo nie...

Niewiem jak radzi sobie w Rosji,ale pamietam jego gre z Wisły + to co widzialem w Reprezentacji!
Nie zrobil na mnie zadnego wrazenia. Kłos,Bosacki czy Wasilewski bylby lepszym wyborem.
19-05-2006 05:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Skull napisał(a):
Maryc napisał(a):
Skull napisał(a):Jop... - nieporozumienie
Widziałeś go w akcji w ogóle, że sie wypowiadasz? Imo nie...

Niewiem jak radzi sobie w Rosji,ale pamietam jego gre z Wisły + to co widzialem w Reprezentacji!
Nie zrobil na mnie zadnego wrazenia. Kłos,Bosacki czy Wasilewski bylby lepszym wyborem.

Tak zgadzam się z tobą Skull Jop za często fauluje i gubi się w prostych sytuacjach rzeczywiscie lepszym powołaniem byłby Kłos bo jest bardziej doświadczony!!! Pozdro Skull Big Grin

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
19-05-2006 10:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dzisiaj Rano zmarł Kazimierz Górski... Sad

1972 r. Olimpijskie złoto
1973 r. 1:1 na Wembley...
1974 r. 1:0 z Brazylia i 3 Miejsce na MŚ

Wiele razy odznaczany i nagradzany...

------------------ ['] ['] ['] -----------------
23-05-2006 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marcin26 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
[Obrazek: panel_gorski.GIF] Wielka strata dla polskiej piłki Sad [']
23-05-2006 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
ech jak wróciłem ze szkoły i się o tym dowiedziałem byłem w szoku [']

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-05-2006 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ja się dowiedziałam przed wyjściem do szkoły.
Oczywiście nie było mnie na tym świecie, kiedy Górski prowadził kadrę Polski i osiągal z nią największe sukcesy, ale nie musiałam. Bo był i jest postacią ponadczasową. Wciąż będzie żył w naszych wspomnieniach i powiedzeniach. Prostych, ale dobitnych. Niezmiennie, bez względu na to co będzie się działo dalej.
Zrobiło mi się smutno, jasne. Sad . A to dlatego, że w czasach kiedy polska piłka kuleje, tacy ludzie byli dla nas lekrstwem. Zaczyna ich brakować.

p.s. denerwują mnie ludzie, którzy piłką nożna nie interesują się wogóle, ale dla szpanu dają sobie opisy na gg typu: Kazimierz Górski [*][*][*]. :x
Powtarzam ludzie zupełnie nie związaniz piłką. No, ale niektórzy nie przepuszczą żadnej okazji, by jakimś nowym opisem się pochwalic. :?
23-05-2006 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
['][']

Cytat:p.s. denerwują mnie ludzie, którzy piłką nożna nie interesują się wogóle, ale dla szpanu dają sobie opisy na gg typu: Kazimierz Górski [*][*][*].

Darowałabyś sobie w tym momencie :?

Under The Boardwalk - United Warriors
24-05-2006 05:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
[*][*][*]

Wielka strata. Miał nadzieję na obejrzenie Polskiej reprezentacji w Niemczech, ale nie doczekał tego dnia. Wspaniały trener. Wczoraj o 23:00 był o Nim dokument na TVP3. Bardzo piękny.

A co do naszej reprezentacji to słyszeliście, że z kadry wyleciał Gorawski :?: Nieprzeszedł badań, a na jego miejsce Janas powołał Bosackiego... kolejnego obrońcę.
24-05-2006 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Co tu dużo pisać, takiego trenera to już chyba nigdy nie będzie, świetny szkoleniowiec, nie tylko trenował Polskę, ale również miał swój udział w Grecji.

[*]

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-05-2006 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
David7 napisał(a):
Skull napisał(a):
Maryc napisał(a):
Skull napisał(a):Jop... - nieporozumienie
Widziałeś go w akcji w ogóle, że sie wypowiadasz? Imo nie...

Niewiem jak radzi sobie w Rosji,ale pamietam jego gre z Wisły + to co widzialem w Reprezentacji!
Nie zrobil na mnie zadnego wrazenia. Kłos,Bosacki czy Wasilewski bylby lepszym wyborem.

Tak zgadzam się z tobą Skull Jop za często fauluje i gubi się w prostych sytuacjach rzeczywiscie lepszym powołaniem byłby Kłos bo jest bardziej doświadczony!!! Pozdro Skull Big Grin

Ale wlasnie chodzi o to jak gra teraz, a nie w Wisle, prawda :?: mnie sie wydaje, ze jest on swietnym obronca, gra ostro, a ja takich lubie, Klos juz sie wypalil i nawet w Wisle nie gra najlepiej. Jop chyba jednak byl dobrym wyborem bo nasza reprezentacje w koncu trzeba odmlodzic...

Kazimierz Gorski byl swietnym trenerem, moze nadejda lepsi, ale jest to malo prawdopodobne... Nie wiem co napisac... Sad [*]
26-05-2006 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #42
 
Polska 1 - 2 Kolumbia
Co mozna powiedziec na temat tego meczu?? Hmm..duzo, ale bardzo mało pozytywnych rzeczy w naszą strone. Dbrze grał Krzynówek - pare strzałow z dystansu. Rasiak ładnie zagra, w pewnym momęcie popisał sie mała stuczką techniczna, ale niestety nic to nie pomogło. Jeleń zagrał ładnie, strzelił
Teraz negatywy: Kosowski notoryczne tracił pilke!! Co z niego za gracz. Smolarek lepszy jest. Kuszczak?? To był glupi bład, ale napewno go nie powotrzy.

A co do kibicow to zaduzo ich tam nie było, mowie o prawdziwych. Jak Tomek wpuscił bramkę to powinni krzyczen:"Nie martw sie" czy cos w tyms tylu, a nie "Jerzy Dudek"...brak słow. Przeciez to tylko mecz towarzyski.

amor patriae nostra lex
30-05-2006 19:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #43
 
Naprawde współczuje Kuszczakowi...ten błąd napewno podłamał jego psychike,do tego jeszcze te gwizdy i wołania o Dudka,przecież to nienormalne!
Nasi zawodnicy są normalnie bez formy! Niewiem czy to sie zmieni do MŚ (zobaczymy w sobote z CHorwacja)
ale jesli nic sie nie poprawi to długo nie zagoscimy w Niemczech. Mozna by tlumaczyc sie pogodą,ale jak tłumaczyc mecz z Litwą? brak formy.......
30-05-2006 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #44
 
Tak ta, naprawde szkoda go. Mialem nadzieje ze to on będzie 1 bramkarzem, ale wydaje mi sie po obejzanych meczach z Borucem (oglądałem emcze Celticu, calkiem duzo) to jest on chyba pewniejszym bramkarzem.

amor patriae nostra lex
30-05-2006 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Żal mi było Kuszczaka, po tym jak się załamał po wpuszczeniu tego strzału-wybycia przez bramkarza gości. Prawda, zrobił błąd, ale widać było, że się sporo załamał. Pierwsza bramka również była dziwna, mi się zdaje, że Boruc mógłby to wyjąć czworakując do piłki. Ogólnie mecz był słaby, mnóstwo słabych podań, prawie nic nie wychodziło Polakom, kilka razy strzelał Szymkowiak na bramkę, raz na tyle skutecznie, aby Jeleń dobił obronioną futbolówkę. Dobrze, że nie był to mecz Mundialowy, to by była wielka porażka. Mam nadzieje, że z Chorwacją będzie lepiej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-05-2006 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości