Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #226
 
Mecz, wg mnie dużo lepszy niż ten z Azerbejdżanem w naszym wykonaniu, ale niestety wynik bardzo niekorzystny. To nie powinno się nam przydarzać. Mogliśmy strzelić w pierwszej połowę bramkę i byłoby po meczu. Saganowski na pustą nie strzelił... A mógł sobie zaklepać miejsce w reprezentacji na kolejne spotkania.

Szkoda, ja wierzę w awans, ale on bardzo się oddalił.
07-06-2007 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #227
 
No niestety świat piłki jest taki niesprawiedliwy, że po gorszym meczu wygrywamy dość gładko, a po dużo lepszym przegrywamy. No ale jeśli się nie wykorzystuje wysmienitych sytuacji, a dodatkowo brakuje trochę piłkarskiego szczęścia to rezultaty będą takie, jak po wczorajszym meczu. W końcu Sagan mógł strzelić dwie bramki, ale coś mu nie do końca szło wczoraj. Znowu dośc dobre spotkanie Jacka Krzynówka, jego uderzenie z rzutu wolnego w pierwszej połowie mogło nam dać prowadzenie, ale bramkarz gospodarZy końcówkami palców wybił na rzut rożny.

Jednak jeszcze nic straconego, najważniejsze to podnieść się po niepowodzeniach (choćby tak jak jesienią po meczach z Finami i Serbami i upokorzyć Portugalię). Ja dalej mocno wierzę w awans.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-06-2007 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #228
 
Wynik jest katastrofalny dla naszego zespołu, porażka z ostatnią drużyną tabeli była nie do pomyślenia. Jednak, stało się. Wracamy bez punktów i ze spuszczonymi głowami, bo jakby inaczej. Raziło w oczy nieskuteczność, zmarnowaliśmy wiele dogodnych sytuacji na zdobycie bramki. Często brakowało ostatniego podania do stworzenia klarownej sytuacji. Boisko przeszkadzało, ale także Ormianom... Saganowski nie grał tak samo dobrego meczu, co z Azerbejdżanem, mimo tego nie sądzę, by zaliczył słabe spotkanie.
Należy z godnością przyjąć porażkę do świadomości i zrobić wszystko, by więcej takich wpadek nie zaliczała nasza reprezentacja, jeżeli nadal liczymy się z awansem do mistrzostw Europy.
07-06-2007 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #229
 
Leo Beenhakker oglosil sklad na mecz z Rosja, ktory odbedzie sie
22 sierpnia w Moskwie. A oto powolani zawodnicy:
Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United);

Obrońcy: Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Marcin Wasielewski (Anderlecht Bruksela), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Mariusz Jop (FK Moskwa), Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków);

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Radosław Sobolewski (Wisła Kraków);

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Radosław Matusiak (US Palermo), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin).

Lista rezerwowa: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Maciej Iwański (Zagłębie Lubin), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Marek Saganowski (Southampton FC).

W kadrze nie ma debiutantow, ale sa za to zawodnicy z klubow ze wschodu, ktorzy wracaja do kadry po przerwie: Mariusz Jop i Seweryn Garncarczyk. Nadal nie ma powrotu do kadry Kamila Kosowskiego i Andrzeja Niedzielana.
A co do wyniku konfrontacji to mysle, ze Polska tego meczu nie wygra.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
07-08-2007 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #230
 
zaga92 napisał(a):Nadal nie ma powrotu do kadry Kamila Ksowskiego i Andrzeja Niedzielana.

Zagrali jeden w Wisle, w poprzednim sezonie malo grali wiec nie ma sie co dziwic.

Co do bramkarzy to Kuszczak pewnie bedzie pierwszym bramkarzem w tym meczu, bo Boruc leczy kontuzje i nie wiadomo czy zdazy. Jesli tak, to drugi najprawdopodobniej bedzie Pawełek z Wisły Kraków.

No i jest Murawski z Lecha Big Grin

amor patriae nostra lex
07-08-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #231
 
Nie wiem co w kadrze robia Zurawski i Matusiak. Przeciez oni albo w ogole nie graja, ale jak juz graja to zbieraja niezbyt pozytywne oceny. Zamiast nich Leo powinien powolac kogos innego.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-08-2007 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #232
 
Kogo? Tutaj tez jest problem. Mysle jednak, ze w ataku wystapi Smolarek, ale partnera dla niego w tym skladzie nie widze. Chyba, ze spojrze na liste rezerwowa to tam jest Sagan. On pasuje. Do tego widziałbym w kadrze Rasiaka. A Piszczka chyba nigdy nie widziałem.

amor patriae nostra lex
07-08-2007 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #233
 
No tak jak juz wspomniales Rasialdo, albo Sagan. Leo moglby tez dac sie wykazac mlodym. Moze Janczyk? W towarzyskim meczu moglby przeciez zagrac, czemu nie. Piszczek wrocil teraz do Herty Berlin z wypozyczenia do Zaglebia. Na sparingach prezentowal sie podobno poprawnie. Zobaczymy, co pokarze, jesli dostanie szanse. O Ebiego jestem spokojny.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-08-2007 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #234
 
Piszczek miał już chyba swój debiut w reprezentacji. Ciekawi mnie co pokaża w meczu z Rosją. Janczyk raczej niech narazie pokopie młodzieżową piłkę... od Adu musi się jeszcze sporo nauczyć. Mam nadzieję, że obrona będzie grała przyzwoicie, w końcu to ostatni sprawdzian. Rasiakowi bym podziękował...

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-08-2007 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #235
 
zaga92 napisał(a):Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin)

Ale wtopa :lol: :lol:.W pierwszych dwóch meczach ligowych Łobodziński grał po prostu kaszanę.Nie wiem jak w LM ale w OE w pierwszych II kolejkach nic nie grał.
Na pewno cieszy powołanie Murawskiego,naprawdę zasłużył sobie,ma wysmienitą formę i oby miał ją jak najdłużej.Chciałbym również,aby zagrał od I minuty choć watpie.Co do samego meczu, będzie remis albo wygrana.Przegrana nie wchodzi w grę!!!

Do Boju Polska!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
07-08-2007 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #236
 
Ja obawiam się znakomitego Titova. Nie wiem, czy jeszcze graja takie cudaki jak Biestchasnykh, Ovczynnikov czy Onopko. Ale napewno będzie cięzko... bo całkiem niedawno była afera na MŚ lub ME ze Ruscy koksy ładowali w siebie.
Fajnie byłoby zobaczyć jakieś fajne bramki i z tego co obserwuje, to nawet nawet nasza obrona potrafi strzelac bramki Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-08-2007 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #237
 
ziomo napisał(a):Ale wtopa Laughing Laughing.W pierwszych dwóch meczach ligowych Łobodziński grał po prostu kaszanę.Nie wiem jak w LM ale w OE w pierwszych II kolejkach nic nie grał.

Oglądałeś te mecze w całości, czy tylko skróty widziałeś?

ziomo napisał(a):Na pewno cieszy powołanie Murawskiego,naprawdę zasłużył sobie,ma wysmienitą formę i oby miał ją jak najdłużej.

No jasne, bo on jest z Lecha... Nie kwestionuję tego, czy on ma dobrą formę, czy nie, bo nie wiem, ale w każdym twoim poście na temat ligi jesteś subiektywny. Non stop tylko Lech, Lech i Lech...
07-08-2007 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #238
 
Pejter ma troche racji ziomo Tongue Wszyscy dobrze wiemy, ze jestes kibicem Lecha, ale to nie oznacza, ze nie mozesz byc troche bardziej obiektywny :wink:

Mnie powolanie Łobodzinskiego nie dziwi. Moze w tym momencie nie jest w najwyzszej formie, ale na pewno jesli zagra, to nie da plamy. W lidze nie idzie mu az tak zle.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-08-2007 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #239
 
Pejter napisał(a):ziomo napisał:
Ale wtopa Laughing Laughing.W pierwszych dwóch meczach ligowych Łobodziński grał po prostu kaszanę.Nie wiem jak w LM ale w OE w pierwszych II kolejkach nic nie grał.



Oglądałeś te mecze w całości, czy tylko skróty widziałeś?

Oglądałem mecze w całości zresztą sami komentatorzy którymi byli,Mirek Szymkowiak,Tomek Wieszczycki i bodajże Rafał Wolski mówili,że Łobodzinski jest bez formy.


Pejter napisał(a):ziomo napisał:
Na pewno cieszy powołanie Murawskiego,naprawdę zasłużył sobie,ma wysmienitą formę i oby miał ją jak najdłużej.



No jasne, bo on jest z Lecha... Nie kwestionuję tego, czy on ma dobrą formę, czy nie, bo nie wiem, ale w każdym twoim poście na temat ligi jesteś subiektywny. Non stop tylko Lech, Lech i Lech...

Nie tylko dlatego,że on jest z Lecha.Po prostu ciesze się,że Leo zauważył,że ma formę bo widziałem jego dwa mecze w lidze i w obydwóch sie wyróżniał.Po za tym Zashi też napisał o Murawskim a pretensji o to nie masz :? :wink:.Tyle z mojej strony.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
08-08-2007 08:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #240
 
Heh, ciekawe, nie licząc listy rezerwowej to nie ma powołanego żadnego obrońcy z polskiej ligi. Nie wiem czy taki był zamiar trenera, czy po prostu w naszej lidze nie ma już tak dobrych obrońców, bo ostatni dobrzy z ekstraklasą się niedawno pożegnali (Golański, Bronowicki).

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
08-08-2007 09:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości