Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #241
 
ziomo napisał(a):Na pewno cieszy powołanie Murawskiego,naprawdę zasłużył sobie,ma wysmienitą formę i oby miał ją jak najdłużej.

Bede sie cieszyc jak Murawki zagra chociaz kilka minut. Obiektywnie patrzac: sa lepsi od niego.

ziomo napisał(a):Po za tym Zashi też napisał o Murawskim a pretensji o to nie masz

Napisałem tylko, ze sie ciesze, ze jest. A czy on ma forme? Srednio. Ogladałem mecz Korona - Lech i nic szczegolnego nie pokazał, duzo lepszy był Quinteros, ale jego raczej Leo nie powołą :wink:

amor patriae nostra lex
08-08-2007 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #242
 
Dla mnie dziwna rzecza jest brak Irka Jelenia w kadrze. Jest on podstawowym zawodnikiem Auxerre, gra tam dosc dobrze i na pewno powinien sie znalesc na liscie powolanych.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-08-2007 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #243
 
Grzeho napisał(a):Dla mnie dziwna rzecza jest brak Irka Jelenia w kadrze. Jest on podstawowym zawodnikiem Auxerre, gra tam dosc dobrze i na pewno powinien sie znalesc na liscie powolanych.

Dla mnie tez. Uwazam, ze Jelen jest jednym z bardziej wyrozniajacych sie Polakow grajacych za granica, ale Beenhakker uwaza, ze jest za slaby i bierze do kadry nie grajacego w klubie Matusiaka i slabego Żurawskiego. W tym momencie troche nie rozumiem postepowania naszego selekcjonera.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-08-2007 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #244
 
Albo w druga strone. Wie, ze Irka moze liczyc i wie co Irek potrafi i jego juz nie musi sprawdzac, a innych owszem. Mam nadzieje, ze Leo mysli jak ja, bo Jeleń powinien gra. Uwazam, ze na lewym skrzydle, bo nie ma chyba aktualnie lepszego gracza w polskiej reprezentacji, no chyba, ze przesuniemy tam Smolarka, ale on powinien operowac w ataku.

amor patriae nostra lex
08-08-2007 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #245
 
A ja mam inną wersję - prawie zawsze jak Leo powoływał Jelenia, ten był kontuzjowany. Może Beenhakerowi już się to znudziło?
08-08-2007 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #246
 
Wracajac do Dawida Janczyka, strzeil on gola w meczu 1/8 finalu pucharu Rosji. Janczyk wpisal sie na liste strelcow w 24 minucie otwierajac wynik. Mecz skonczyl sie wynikiem 2:0. Kolejne takie wystepy i bramki Janczyka i juz niebawem zobaczymy go w kadrze.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-08-2007 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #247
 
Zashi napisał(a):Ogladałem mecz Korona - Lech i nic szczegolnego nie pokazał[Murawski], duzo lepszy był Quinteros

Coś marnie oglądałeś. Kwinto był jednym z najsłabszych, a Muraś najlepszy[w drużynie Lecha].


zaga92 napisał(a):Wracajac do Dawida Janczyka, strzeil on gola w meczu 1/8 finalu pucharu Rosji. Janczyk wpisal sie na liste strelcow w 24 minucie otwierajac wynik

Ładnie nam się Dawid wprowadził w Rosji. Byleby nie podadł w przeciętnośc jak Gorawskie i inne Jopy[powołanie :? ]. Będą z niego ludzie.

[Obrazek: alzt5.jpg]
09-08-2007 01:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #248
 
Cytat:No to przypomnij mi wyniki ubiegłorocznych MŚ...

Zgadza Ukraina zaszla wyzej niz my, ale uwazam ze aktualnie mamy lepszy zespol od Ukraincow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-08-2007 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #249
 
jak myślicie, w meczu towarzyskim POLSKA-ROSJA kto wygra :?: :?:

MANCHESTER FOREVER!!!
20-08-2007 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #250
 
matimanutd napisał(a):jak myślicie, w meczu towarzyskim POLSKA-ROSJA kto wygra

Moze to nie typer, ale ja myslę,ze po wyrównanym meczu górą będą biało-czerwoni,co do wyniku,stawiam na 2-0 dla Polaków.



POLSKA BIAŁO-CZERWONI!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
20-08-2007 09:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #251
 
Rosja 2:2 Polska

Ciekawy mecz, sporo ciekawych akcji z obu stron. W 1 połowie i na początku 2 Rosjanie przycisnęli nas pressingiem i nie dali za bardzo pograć. Za dużo razy Bronowicki z Krzynówkiem pozwalali na dośrodkowania z prawej flanki i po jednym z nich padła pierwsza bramka. Bardzo słaba gra Bąka, nie trzymał krycia przy rzucie rożnym i 2:0.
Ok. 60 min. Ruscy zaczęli się męczyć i to pozwoliło na rozwinięcie skrzydeł przez Polaków. Błaszczykowski najpierw asystował przy bramce Krzynówka, a potem sam ciekawym strzałem pokonał tyczkę w rosyjskiej bramce :wink:
Szkoda poprzeczki Dudki i gry z pierwszej połowy, bo gdybyśmy grali cały mecz na poziomie ostatnich 30 minut, to powinniśmy ten mecz wygrać paroma bramkami bez strat z tyłu.
22-08-2007 18:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #252
 
Ja ogladalem dopiero koncowke, bardzo dobra w wykonaniu Polakow i zdziwilem sie jak nasi mogli przegrywac 0:2. Podobno bledy obrony. Na szczescie udalo nam sie wywiezc korzystny wynik. Dwie akcje Jakuba Blaszczykowskiego. Najpierw podanie do Krzynowka ktory strzalem z 15m pokonal Rosyjskiego bramkarza, a potem sam Blaszczykowski po przechwycie popedzil w kierunku bramki i zdobyl gola zewnetrzna czescia stopy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-08-2007 18:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #253
 
Nie jestem do konca zadowolony. Trzeba bylo rozgrac caly mecz tak dobrze jak druga polowe, bo ona pokazała, ze radzimy sobie z nieobliczalna reprezentacja Rosji na ich terenie. Najlepszy u nas Krzynówek, ktory strzelil fenomenalna bramke. Lepszego okienka juz nie mozna... :wink:

amor patriae nostra lex
22-08-2007 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #254
 
Zashi napisał(a):Najlepszy u nas Krzynówek, ktory strzelil fenomenalna bramke. Lepszego okienka juz nie mozna... Wink

No, brameczka Jacka naprawdę cudnej urody.

Za to bardzo fajnym strzałem popisła się Kuba Błaszczykowski. Wszyscy myśleli, że będzie podawał, a on strzelił "z fałsza". Szkoda, że Dudka strzelił w poprzeczkę pod koniec meczu, bo mogło być zwycięstwo.

I teraz tak, cały mecz z Portugalią trzeba zagrać tak jak 2 połowę z Rosją i możemy liczyć na korzystny rezultat :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
23-08-2007 05:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #255
 
marcelo napisał(a):I teraz tak, cały mecz z Portugalią trzeba zagrać tak jak 2 połowę z Rosją i morzemy liczyć na korzystny rezultat Wink

Jaka tam druga polowe z Rosja? Trzeba zagrac jak na Slaskim, gdzie zagralismy znakomite spotkanie Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
23-08-2007 08:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości