Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #271
 
zaga92 napisał(a):Ale uwazam ze Mariusz Jop godnie go zastapi

Nigdy w życiu! Jop nigdy nie był jakimś świetnym obrońcą, za dużo popełnia błędów, gra jakoś niezdecydowanie. Zawsze gdy grał na tym środku bałem się o tą część obrony, teraz znowu nie będzie wesoło...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-09-2007 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #272
 
Mam takie same zdanie jak Kuba.Jop nie jest jakimś wyśmienitym obrońcom.Myślę,że od pierwzsej minuty zagrać powinien Arek Głowacki,który w Wiśle prezentuje się znakomicie.Gra pewnie,praktycznie nie zdażają MU się błędy.Sądzę,ze to on powinien dostać szanse od pierwszej minuty w meczu z Portugalią.Takie moje zdanie.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
05-09-2007 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #273
 
ziomo napisał(a):Mam takie same zdanie jak Kuba.Jop nie jest jakimś wyśmienitym obrońcom.Myślę,że od pierwzsej minuty zagrać powinien Arek Głowacki

To jest dopiero wyśmienity obrońca Smile

Na środku mogą zagrać jeszcze Żewłakow, Dudka, Lewandowski i od bidy Wasyl, więc mam nadzieję, że Leo nie będzie sięgał po niepewnych Jopów czy innych Głowackich, a postawi na ludzi, z którymi pracuje od swoich początków z kadrą.
A jak od pierwszych minut zagra Jop/Głowacki i pokaże się z dobrej strony, to nic tylko się cieszyć
05-09-2007 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #274
 
Thevil napisał(a):Na środku mogą zagrać jeszcze Żewłakow, Dudka, Lewandowski i od bidy Wasyl

Zewlakow jest pewniakiem. Lewandowski zagra w pomocy, Wasyl z na prawej obronie. Zostaje Dudka, ale on w defensywie nie przewyzsza umiejetnosciamiemi Jopa czy Glowackiego.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-09-2007 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #275
 
BRAWO POLSKA !!! BIALO CZERWONE TO BARWY NIEZWYCIEZONE !!! 2:2 wspnialy mecz.Caly zespol spisal sie znakomicie.No i genialni polscy kibice.7 tysiecy Polakow przekrzyczalo 50 tysiecy portugalczykow . Jak wygramy z Fianmi to mamy awans !!!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
08-09-2007 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #276
 
Portugal 2-2 Poland
Bravo nasi. Duzo walki, jednak nie wystrzeglismy sie bledów. Boruc nieraz niepewny. Niepotrzebne kartki Bronowickiego i Wasilewskiego, ktorzy grali dobrze, ale nie bede mogli wystapic z Finalndia. Bramki strzelili Lewandowski, dobijajac piekny strzał Błaszczykowskiego. A druga strzelil, dla mnie 'Man of the match', Jacek Krzynówek. Bardzo ladny strzał. Pilka od słupka, a potem w Ricardo i gol :mrgreen:

PS. Serbia zremisowała z Finladnia!

amor patriae nostra lex
08-09-2007 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #277
 
Zashi napisał(a):Duzo walki,

Niestety nie z naszej strony. Mimo zapewnien Leo, nie bylo powtorki z Chorzowa, gralismy za bardzo z tylu. Rozumiem, ze byl to wyjazd, ale przed meczem Leo inaczej zapowiadal.

Mimo wszystko brawa dla Polakow! Gralismy moze nie bardzo dobrze, ale momentami potrafilismy ladnie rozklepac Portugalczykow, gorzej bylo w srodku, w ogole nie istnielismy, ladnie funkcjonowaly skrzydla ( Bronowicki, Wasilewski ).

Bramka dla nas troche szczesliwa, ale jest Smile Nie wiem jakim cudem Ronaldo strzelil tego gola, blad Blaszczykowskiego.

Zashi napisał(a):Niepotrzebne kartki Bronowickiego i Wasilewskiego

Chciales napisac niesprawiedliwe Smile Sedzia dzisiaj gwizdal co popadnie, od byle jakiego przepchniecia do udawanych fauli Ronaldo...

Under The Boardwalk - United Warriors
08-09-2007 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #278
 
Portugalia oczywiście dominowała na boisku, my robiliśmy sporadycznie akcje, jednak strzeliliśmy tyle bramek ile gospodarze Wink Remis oczywiście bardzo cenny, z najtrudniejszym przeciwnikiem grupy remisujemy na ich stadionie Smile Teraz tylko chłopacy niech nie popadają w samozadowolenie, mają przed sobą następne ważne mecze Smile

POLSKA :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
08-09-2007 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #279
 
Portgalia-Polska 2:2!!!
Jestesmy jedna noga w finalach mistrzostw Europy. Pierwsza polowa to ogromna przewaga Portugalczykow i znakomita postawa naszej obrony. Najgrozniejsza sytuacje mial CR7, ktory z rzutu wolnego trafil w poprzeczke. Jedak to Polacy w 44 minucie zdobywaja gola, a konkretnie Mariusz Lewandowski dobijajac strzal Kuby Blaszczykowskiego. Druga polowa zaczela sie zle. Po bledzie Michala Zewlakowa Portugalia wyrownuje. Pozniej nadal ma przewage i gdy niby po kolejnym dosrodkowaniu Polacy zazegnuja niebezpieczenstwa CR7 Ch** wie jak strzela nam gola. Potem Portugalczykom sie nie spieszylo, a nam nic nie wychodzilo. Az nadeszla 87 minuta, kiedy to Jacek Krzynowek jeb*** z 20 metra. Pilka trafila w slupek jedank potem trafia w Ricardo i wtacza sie do bramki. Identyczna bramka jak z Realem. Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-09-2007 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #280
 
POLSKA Biało Czerwoni!Bardzo ciekawy mecz,przez całe 90 minut były emocje.Z
bardzo dobrej strony pokazali się Krzynówek,Błaszczykowski i Lewandowski.Dobzre Wasyl,Żewłakow,który jednak nie ustrzegł się błędy i to przez Michała straciliśmy pierwszą bramkę.Szkoda Bronowickiego,który nabawił się jakiegoś urazu.

Serbia remisuje z Finlandią,i to jest gitarka Big Grin Big Grin Big Grin.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-09-2007 07:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #281
 
Mimo wszystko cieszę się, że ktoś spoza układów zrobił z reprezentacją porządek na tyle, by była silną ekipą i nie dawała się Portugalii. Widać ogromny postęp, kiedyś bysmy dostali 4:0 jak na MŚ2002 bo baliśmy się samego słowa Portugalia. Teraz potrafimy powalczyć i wywieźć doskonały wynik z obcego terenu.

Co do bramek to rzeczywiście bardzo szczęśliwie wpadało, ale liczą się trafienia a nie sposób ich zdobywania. Krzynów pokazał, że ma je****cie z dystansu co bardzo cieszy.

CR7 jak zwykle pokazał coś nieszablonowego. Ogólnie mecz zakończył się happy endem raczej bardziej dla nas niż dla Scolariego. Najgorsze już za nami, nie przestraszyliśmy się wielkich nazwisk i mimo sporych mankamentów (środek pomocy) to myślę, że jak na pierwszy poważny rok pracy Leo jest bardzo dobrze.

[Obrazek: Ole201.jpg]
09-09-2007 08:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #282
 
Portugalia przeważała, momentami brakowało im szczęścia, za to my na jego brak z pewnością narzekać nie mogliśmy. Znakomity mecz Krzynówka, po prostu przeżywa drugą młodość. Niewidoczny w ogóle Żurawski no i przeciętnie Smolarek, który miał dogodną sytuację do zdobycia gola, ale przestrzelił.

Podobała mi się postawa Wasilewskiego, który nie zważał na to, że zawodnik, którego co chwilę traktował bezpardonowo to Cristiano Ronaldo. "Wasyl" to kawał chłopa no i ostro, ale zwykle zgodnie z przepisami przerywał rajdy Portugalczyka. Musze dodać, że u Crisa było strasznie dużo udawania, a sędzia dość często się na to nabierał.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
09-09-2007 10:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #283
 
marcelo napisał(a):Musze dodać, że u Crisa było strasznie dużo udawania, a sędzia dość często się na to nabierał.

Racja i przez to, ze sedzia byl taki naiwny Wasyl i Bronowicki nie zagraja z Finladnia. Grzegorz by i tak chyba nie zagral, bo odniosl chyba jakas kontuzje. Mi sie podobala gra Lewandowskiego, nawet nie chodzi o gola, ale o prace jaka wlozyl w ten mecz. Byl taka czarna mrowka. Ladnie tez prezentowal sie Kuba Blaszczykowski, ktory zaciekle walczyl na skrzydle i stwazal duze zagrozenie. O Krzynowku to wiadomo, Man of the Match. Nie byl to za ladny mecz. Gra byla czesto przerywana faulami, lub autami, ale wazne jest ze zremisowalismy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-09-2007 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #284
 
W dwu meczu okazalismy sie zwyciezcami w konfrontacji z Portugalczykami wice mistrzami Europy! Dobre spotkanie,bardzo dobry wynik,mielismy troszke szczescia ,do tego inni tez remisuja,wszystko sie uklada.

Z Finlandia ciezko nam sie gra,ale oni ostatnio jakby spuscili z tonu,wiec jest szansa na ogranie ich i ja w to wierze !
09-09-2007 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #285
 
Mam jedno pytanie.Nie wiecie od kiedy beda sprzedawane bilety na mecz Polska-Kazachstan ? Mecz odbedzie sie w Warszawie i mam zamiar sie na niego wybrac tylko nie wiem jak sie z biletami sprawa ma.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
10-09-2007 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości