Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #346
 
Słaby mecz w wykonaniu Polaków, widać było brak zgrania wśród zawodników. Oczywiście kilku piłkarzy pokazało coś ciekawego, jednak jeśli oceniać ogólną grę to nie wypadło to najlepiej. Karny oczywiście jak najbardziej prawidłowy i pewne jego wykorzystanie przez Hajnala. Szkoda, że po raz kolejny w pojedynku z Węgrami jesteśmy słabsi, jednak dobrze, że tylko w meczu sparingowym.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-10-2007 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #347
 
Mam nadzieję, że trener Beenhakker wyciągnie jakieś pozytywy z tego meczu, np. w postaci jakiś zawodników, którzy indywidualnie nie wypadli wczoraj najgorzej.

Tak jak już wspominaliście u naszych brakowało zgrania, jedyne groźniejsze akcje powodowaliśmy przez akcję zawodników, którzy razem grają codziennie, jak np. piłkarze krakowskiej Wisły. No ale cóż, grali w większości zmiennicy, jestem przekonany, że podstawowym składem szło by naszym dużo lepiej, no ale to pokazuje, że nie jesteśmy reprezentacją ze światowej czołówki, gdyż nie p[osiadamy zmienników, którzy mogliby zastąpić podstawowego gracza w razie ewentualnej kontuzji.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-10-2007 07:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #348
 
marcelo napisał(a):no ale to pokazuje, że nie jesteśmy reprezentacją ze światowej czołówki, gdyż nie p[osiadamy zmienników, którzy mogliby zastąpić podstawowego gracza w razie ewentualnej kontuzji.

To nie tak. Jeśli ktoś ma kontuzję i wchodzi jeden zawodnik, to jest całkiem inna sytuacja, niż jak jest cała 11 inna i zawodnicy ze sobą nie są zgrani. Jeden niezgrany przy 11 zgranych szybko się wkomponuje i nie ma takiej dużej różnicy.
18-10-2007 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #349
 
No co Ja mogę napisać chyba to co kazdy mecz wypadł słabo brak zgrania, mało akcji podbramkowych. Jakos jak oglądałem mecz nie porywał mnie, słabe piłkarskie widowisko niczym nie mogło przyciągnąć mojej uwagi. Karny nie wiem czy słusznie podyktowny nie dyskutuje na ten temat niby tam Jop faulował ael czy rzeczywiście to nie wiem. Napewno trzeba jakieś pozytywy znaleść tego spotkania a mianowicie jakieś indywidualności które pokazały się z dobrej strony.

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
19-10-2007 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #350
 
David7 napisał(a):Karny nie wiem czy słusznie podyktowny

Z tego co widziałem w powtórkach,to było wyraźnie widać,że Jop kopnął w twarz,i to dosyć mocno jednego z zawodników Węgrów.Myślę,że karny jednak zasłużony.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-10-2007 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #351
 
Grzegorz Lato napisał(a):W żadnym wypadku nie można teraz podpisywać nowej umowy z Leo! Trzeba poczekać do meczów z Belgią i Serbią - oburza się król strzelców mundialu '74, dziś członek zarządu PZPN, Grzegorz Lato. - Zrobiliście z Leo cudotwórcę, a on na razie tak naprawdę nic nie osiągnął. Reprezentacja gra w kratkę, ma dobre jak z Portugalią, ale i słabe mecze, choćby z Armenią na wyjeździe czy oba z Finlandią albo ostatnią szczęśliwą wygraną z Kazachstanem. Paweł Janas przy Beenhakkerze to był gość! Listkiewicz po awansie do mundialu chciał od razu przedłużyć z nim umowę, a "Janosik" spokojnie zasugerował, by poczekać z tym do finałów. Na miejscu Michała, gdy Leo domaga się teraz przedłużenia kontraktu czy podwyżki, powiedziałbym mu wprost: "Tam są drzwi!". Naprawdę damy sobie radę bez niego...

Jak to przeczytalem to sie we mnie krew zagotowala.Ten Lato chyba wstydu nie ma,bo juz o rozsadku nie wspomne.Mysli,ze jak byl krolem strzelcow to teraz moze sobie paplac co chce.To Listkiewicz mu (Lacie) powinien powiedziec TAM SA DRZWI ! Co za tupet ma ten stary burak.Zawsze jak komus dobrze idzie to znajdzie sie grupa ludzi,ktora chce ta osobe zniszczyc.Kibice Polakow stoja murem za Don Leo.Jego zwolnienie byloby strasznym bledem.Benhaker stal sie symbolem,ikona polskiej reprezentacji.Na kazdym meczu reprezentacji slychac glosne LEO LEO LEO.Ja mam nadzieje,ze Listkiewicz jest na tyle rozsadnym czlowiekiem,ze przedluzy kontrakt Holendrowi.A Panu Lato rzycze szczerze z calego serca niedostania sie do zarzadu PZPN w nadchodzacych wyborach.Niech jedzie do Niemiec ogorki zbierac...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-10-2007 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #352
 
Kolejny z debilem bandy anty-Leo`ców. Mozna go postawic przy Bońku. PZPN kontrakt z Beenhakkerem powinno podpisac zanim on pomysly, ze mozna by ja przedłuzyć. Ten człowiek jest dla mnie druga co do waznosci w historii polskiej piłki reprezentacyjnej, zaraz za ŚP. Kazimierzem Górskim. Niech tylko Listkiewicz i reszta bandy sprobuje nie przedłuzyc umowy...

amor patriae nostra lex
27-10-2007 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #353
 
WoLaK napisał(a):Paweł Janas przy Beenhakkerze to był gość!

To mnie rozbroiło :lol:
Myślę,że Lato jest jednym ztych,którzy byli wielbicielami Janasa,i teraz wyżywająsie na leo,bo to on go zastąpił.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
27-10-2007 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #354
 
Wszyscy w naszym związku są lekko zakręceni, a ta nienawiśc do Leo Benhakkera płynie z faktu,że oni nigdy nie zarabiali takich pięniedzy jak Leo na stanowisku selekcjonera reprezentacji. Kolejny powółd jest taki iż żaden nie był tak blisko wprowadzenia do ME naszej reprezentacji, i wstyd im wszystkim jest, że prawdopodobnie zrobi to jako pierwszy Holender
27-10-2007 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #355
 
Grzegorz Lato swoimi ostatnimi wypowiedziamy zaskarbil sobie serca wiekszysci polskich kibicow.Warto poczytac komentarze
http://www.tvn24.pl/4,251,8,4233464,0,0,forum.html

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-10-2007 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #356
 
Kadra Polski na mecze el. EURO 2008

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Marcin Baszczyński (Wisła Kraków), Mariusz Jop (FK Moskwa), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Kamil Kosowski (Wisła Kraków)

Napastnicy: Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Marek Saganowski (Southampton FC), Radosław Matusiak (SC Heerenveen)

Lista rezerwowych: Jerzy Dudek (Real Madryt), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Tomasz Kiełbowicz (Legia Warszawa), Ireneusz Jeleń (Auxerre), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin)

Do kadry nie mam zastrzezen moze poza Matusiakiem, ktorego najlepiej gdyby zastapil Jelen :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-11-2007 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #357
 
Grzeho napisał(a):Lista rezerwowych: Jerzy Dudek (Real Madryt)

Przecież on ma kontuzje pleców,to jak może być na liście rezerwowych.


Grzeho napisał(a):Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin)


Uważam,że na jego miejsce powinien zostać powołany Marek Zieńczuk,który na chwile obecną ma lepsza formę niż gracz "KGHM".


Grzeho napisał(a):Paweł Brożek (Wisła Kraków),

Kolejna pomyłka Leo.Paweł powinien znaleźć się w szerokiej kadrze,bo na chwilę obecna jest zdecydowanie lepszy,od Żurawskiego czy Matusiaka.


Grzeho napisał(a):Ireneusz Jeleń (Auxerre)

To samo co z Pawłem Brożkiem...

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-11-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #358
 
ziomo napisał(a):
Grzeho napisał(a):Paweł Brożek (Wisła Kraków),

Kolejna pomyłka Leo.Paweł powinien znaleźć się w szerokiej kadrze,bo na chwilę obecna jest zdecydowanie lepszy,od Żurawskiego czy Matusiaka.

Grzeho napisał(a):Ireneusz Jeleń (Auxerre)

To samo co z Pawłem Brożkiem...

Pomylka ? Dosyc mocne slowo.Wyniki reprezentacji raczej mowia same za siebie.Zreszta w meczu z Wegrami Brozek nic nie pokazal.Nie mozna powolywac pilkarzy,ktorym akorat w danym momencie sie wiedzie i ulegac presji opini publicznej.Jak ktos strzela w lidze duzo bramek to musie grac w reprezentacji.Leo nie stosuje sie do tej zasady i za to go wielce szanuje..Don Leo buduje stala,dobrze zgrana druzyne,a nie zmienia co mecz sklad.Tymbardziej w tej fazie rozgrywek nie ma miejsca na niepotrzebne ryzyko.A propos Zurawia, juz dawno przestal byc typowym napastnikiem w naszej reprezentacji.Maciek posiada ogromne doswiadczenie i wprowadza spokoj w nasza gre.Przytrzyma pileczke i celnie poda.Potwierdzil swoja role w meczu z Kazachstanem.Matusiaka albo Rasiaka,nie mozna zastapic Brozkiem lub Jeleniem,bo sa to supelnie inne typy napastnikow.
A tak swoja droga co wy tak z Jelenia robicie supergwiazde ? Owszem jest dobrym graczem,ale nie wyroznia sie niczym szczegolnym.Dla mnie powolana kadra jest bardzo dobra.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-11-2007 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #359
 
ziomo napisał(a):Grzeho napisał:
Paweł Brożek (Wisła Kraków),


Kolejna pomyłka Leo.Paweł powinien znaleźć się w szerokiej kadrze,bo na chwilę obecna jest zdecydowanie lepszy,od Żurawskiego czy Matusiaka.


Niestety Pawel Brozek zlapal kontuzje i nie zagra do konca roku, wiec nie ma szans na powolanie :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
06-11-2007 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #360
 
Dudka też wypadł z kadry. Ma coś bodajże z kostką, chyba nawet złamanie jakiejś kości. Zastąpił go Kiełbowicz, który znajdował się na liście rezerwowych.
09-11-2007 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości