Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #361
 
Pejter,z tego co wiem,to Darek Dudka złamał nogę,i nie zagra do końca sezonu :shock:.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-11-2007 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #362
 
Przecież napisałem, że złamał, tyle że z tego co wiem to właśnie w kostce. Ale czytałem o bardziej optymistycznej prognozie - kilka tygodni.
09-11-2007 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #363
 
ziomo napisał(a):Pejter,z tego co wiem,to Darek Dudka złamał nogę,i nie zagra do końca sezonu .

Do konca tej rundy na pewno :wink: Ale mysle, ze na runde wiosenna powinien sie juz wykurowac.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-11-2007 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #364
 
Leo Benhaker przedluzyl kontrakt z polska reprezentacja do 2010 roku.Jest bardzo dobra wiadomosc dla wszystkich kibicow.Trzeba pochwalic Michala Listkiewicz,ze podjal kolejna trafna decyzje.Pierwsz bylo bowiem zatrudnienie Don Leo.

Jesli awansujemy do WC 2010 to umowa zostanie przedluzona.
Ciekawe jak sie teraz Grzesiu Lato i Janek Tomaszewski czuja ? :twisted:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-11-2007 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #365
 
Fajnie,że Leo będzie dalej trenerem reprezentacji Polski. Piłkarze zaakceptowali już jego styl pracy, i niepotrzebna nam jest teraz zmiana trenera. Zresztą kto mógłby być następcą Holendra, skoro w związku upierają się na Polaka, to myślę,że aktualnie nie ma takiego który mógłby podjąc to wyzwanie. Jedynym który by się nadawał to Henryk Kasperczak, wszyscy pamiętamy co osiągnął z Wisłą, ale on teraz jest selekcjonerem reprezentacji, i na pewno nie zrezygnował by z posady. Swoją drogą ciekawe czy przy ewentualnych dwóch porażkach i braku awansu do ME Beenhaker zachował by swoją pozycję.
13-11-2007 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #366
 
Na razie jest wszystko fajnie, tylko zobaczymy co bedzie jak (odpukac) nie awansujemy do Euro. Wtedy juz wszyscy beda chcieli glowy Leo i kolejnej bez sensownej zmiany trenera.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-11-2007 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #367
 
Dltego nie ma co krakac na zapas.Ja planuje w sobote swietowac awans do Euro i obwiesic balkon flagami.Mysle,ze chlopaki beda na tyle zmotywowani,ze spokojnie ograja Belgow,a kibole w Chorzowie zrobia im piekło :twisted: Po kontuzji do kadry wraca Błaszczu i to jest to bardzo wazny zawodnik dla naszej drużyny.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-11-2007 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #368
 
WoLaK napisał(a):Po kontuzji do kadry wraca Błaszczu i to jest to bardzo wazny zawodnik dla naszej drużyny.

I bardzo sie ciesze. Mam nadzieje, ze po kontuzji nadal bedzie robil swoje rajdy. Bo to wlasnie od postawy Kuby i Krzynowka bedzie w duzym stpniu zalezal wynik tego meczu

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-11-2007 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #369
 
Zgadzam się z tobą.Sa to zawodnicy,którzy mogą wziac gre na siebie i zadecydowac o losach meczu.Pejter zgadzassz sie Smile ?
Tez nie moge sie doczekac akcji Kuby.W meczach z Portugalia i Finlandia pokazał,że jest fighter i jest nie do zatrzymania.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-11-2007 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #370
 
WoLaK napisał(a):Sa to zawodnicy,którzy mogą wziac gre na siebie i zadecydowac o losach meczu.Pejter zgadzassz sie ?

No jasne - co do nich się zgadzam. Oni mogą zadecydować o losach meczu, nie Dudka 8)

Super, że Leo zostaje. Ciekawe tylko, co by się stało gdybyśmy nie awansowali :lol:
13-11-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #371
 
Pejter napisał(a):Ciekawe tylko, co by się stało gdybyśmy nie awansowali :lol:

Ha! To wtedy Lato i Tomaszewski by gromami z nieba ciskali Big Grin Ale bez obaw.Jestem w 100% przekonany,ze ten awans nie wydrze nam sie z rak.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-11-2007 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #372
 
Dzis o 20.30 najwazniejszy mecz naszej reprezentacji w tych eliminacjach, jesli pokonamy Belgow na Stadionie Slaskim, to zapewnimy sobie historyczny awans do EURO. Troche denerwuje mnie ta cala otoczka zrobiona przez media przed tym meczem. W telewizji, radiu, lub internecie caly czas mowi sie tylko o tym. Mam nadzieje, ze nie wywrze do za duzej presji na naszych zawodnikach i spokojnie wygraja ten mecz.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-11-2007 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #373
 
Na takie mecze czeka sie bardzo dlugo. 48tys ludzi w Chorzowie, miliony przed telewizorami. To jest swieto pilkarskie. Zawodnicy wiedza o co graja i sa bardzo zmotywowani, wygrywajac dzisiejsze spotkanie przejda do historii. A Belgowie, jak wiemy z 8 kontuzjami. Ja pozostaje dobrej mysli.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-11-2007 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #374
 
Grzeho napisał(a):W telewizji, radiu, lub internecie caly czas mowi sie tylko o tym

Wiesz, w sumie to jest normalne, w końcu mamy okazje po raz pierwszy być na tych Euro Smile

Zobaczymy jak tam czują się piłkarze, pewnie czują ogromną presję, za to Belgia praktycznie przyjeżdża wyluzowana, gra o nic, jedynie o punkty, które jednak nic im nie dają. Oczywiście mam nadzieję, że dzisiaj wszyscy Polacy będą mogli się cieszyć z awansu do Euro Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-11-2007 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #375
 
Kuba_^^ napisał(a):Wiesz, w sumie to jest normalne, w końcu mamy okazje po raz pierwszy być na tych Euro

No wiem, ale bez przesady :wink: Przez to,ze tak caly czas o tym mowimy, wywieramy tylko jeszcze wieksza presje na naszych pilkarzach, a to nie jest dobre.

To, ze Belgowie sa oslabieni, nie oznacza, ze oddadza nam zwyciestwo bez walki. Na pewno Czerwone Diabły :lol: beda chcialy nam pokrzyzowac plany. Ja jestem jendak przekonany, ze pokazemy w tym meczu klase.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-11-2007 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości