Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #391
 
Wojtek3 napisał(a):pisanie, ze Zurawski wprowadza spokoj w druzynie przejadly mi sie i szczerze powiem, zygam jak je widze. Gra beznadziejnie, a dlaczego ? Bo nie gra w klubie.

Gra beznadziejnie jako napastnik, ale gdy w drugiej połowie wszedł do pomocy to wprowadzał dużo spokoju, przytrzymywał piłkę, spokojnie ją rozprowadzał. Lewandowski ci przecież tego nie zrobi.

To, że nie gra w klubie to duży problem, ale widać, że mimo to, jakoś sobie jeszcze radzi z tą grą.
18-11-2007 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #392
 
Cytat:To, że nie gra w klubie to duży problem, ale widać, że mimo to, jakoś sobie jeszcze radzi z tą grą.

Tak samo bylo kiedys z Kosowskim, kiedy przeszedl bodajze do Kaiserslautern. W kadrze Janasa mial pewne miejsce, a w klubie nie gral zupelnie nic.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #393
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):pisanie, ze Zurawski wprowadza spokoj w druzynie przejadly mi sie i szczerze powiem, zygam jak je widze. Gra beznadziejnie, a dlaczego ? Bo nie gra w klubie.

Gra beznadziejnie jako napastnik, ale gdy w drugiej połowie wszedł do pomocy to wprowadzał dużo spokoju, przytrzymywał piłkę, spokojnie ją rozprowadzał. Lewandowski ci przecież tego nie zrobi.

To, że nie gra w klubie to duży problem, ale widać, że mimo to, jakoś sobie jeszcze radzi z tą grą.

Dla mnie to za malo, a dlaczego ? A no dlatego bo kiedys Zurawski potrafil sam dla rep Polski wygrac mecz, cofnac sie do pomocy, wejsc w pole karne i strzelic, 2-3 gole. Teraz nie gra nic, jeden gol z slabiutka Armenia, w klubie nie gra nic. Jego beznadzieje na boisku widac z daleka. Coz, mam nadzieje, ze Leo zrobi taki sam krok jak z Kazachstanem czyli jak w Celticu nie zacznie grac ( a na pewno nie zacznie bo jak na razie Brown, McDonald i Hesselink strzelaja gola za golem ) to posadzi go na lawce i zaczna grac zawodnicy ktorzy beda strzelac gole. Ale do czerwca duzo czasu, mi sie marzy kolejne powolanie Brozka ( nie wiem czy to Pawel czy Piotr wali tyle goli, chyba Pawel ) do kadry i wystepy. Mam nadzieje, ze i Matusiak ozyje.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 00:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #394
 
Wojtek3 napisał(a):Dla mnie to za malo, a dlaczego ?

Ale ja nie mówię, że dla mnie to nie jest za mało, bo jest. Stwierdzam tylko fakt, że wprowadził spokój.

Grzeho napisał(a):Tak samo bylo kiedys z Kosowskim, kiedy przeszedl bodajze do Kaiserslautern. W kadrze Janasa mial pewne miejsce, a w klubie nie gral zupelnie nic.

Jeszcze co do Kosowskiego to w dzisiejszym meczu było widać jego fatalną szybkość. Co on robi na treningach? :roll: Mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale dogonił go Kompany - to tylko jeden przykład, jednak takich sytuacji było kilka. Słaby występ Kamila nie przez to, że grał w ataku, ale przez to, że był za wolny.
18-11-2007 00:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #395
 
Pejter napisał(a):Ale ja nie mówię, że dla mnie to nie jest za mało, bo jest. Stwierdzam tylko fakt, że wprowadził spokój.

Nie chce Zurawskiego na ME wprowadzajacego spokoj, chce napastnika strzelajacego gole. Chocby Brozka, Niedzielana albo Matusiaka, o ile beda regularnie strzelac w klubach. To nie ten sam Zurawski co kiedys i on sam sie do tego przyznal.

Pejter napisał(a):Jeszcze co do Kosowskiego to w dzisiejszym meczu było widać jego fatalną szybkość. Co on robi na treningach? Mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale dogonił go Kompany - to tylko jeden przykład, jednak takich sytuacji było kilka. Słaby występ Kamila nie przez to, że grał w ataku, ale przez to, że był za wolny.

To bylo 4 min po jego wejsciu, prostopadle podanie i jego slaba szybkosc, przecierz to co wyprawial Blaszczykowski to przechodzilo ludzkie pojecie, 85 min a on sprint. Coz, do teraz dziwi mnie powolanie Kosowskiego a nie Zienczuka.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 00:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #396
 
Zagralismy kaszane,wogole nie mialem ochoty ogladac tego spotkania,jednak bylo zbyt ważne by je przepuscic.
Dobrze że mamy Smolarka - ten to wyrobi sobie lepszą renome niż ma stary 8) Historyczny awans! Bardzo sie ciesze z tego powodu,zreszta jak wszyscy:

Zashi napisał(a):Oh! Ach! Ebi!

Mimo wszystko troche przesadziles :lol:

Zashi napisał(a):Już wiem na co te 70zł kieszonkowego miesięcznie zbierać!

Teraz to już przegiołes :roll:
18-11-2007 02:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #397
 
Kossowski nigdy nie był sprinterem wiec obciązanie go argumentem ze jest wolny jest niena miejscu gdyz on nawet za swych najlepszych lat by do tego niedoszedł, pozatym co miał w 5 minut pokazac? Big Grin
18-11-2007 02:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #398
 
Maro11 napisał(a):Kossowski nigdy nie był sprinterem wiec obciązanie go argumentem ze jest wolny jest niena miejscu gdyz on nawet za swych najlepszych lat by do tego niedoszedł, pozatym co miał w 5 minut pokazac? Big Grin

Chodzilo nam o to, ze raczej na treningach nie trenowal elementu sprinterskiego, co jak co, ale skrzydlowy powinien swoja szybkosc miec, a jesli Kosowski jest wolniejszy od stopera ktory gral 80 min jest lekkim nieporozumieniem. Zreszta jak cale jego powolanie do kadry.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 02:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #399
 
O ile pamietam to był to Kompany wiec watpie by ktokolwiek z naszych wygralby pojedynek sprinterski z zawodnikiem Hamburga.
Czemu niezasłuzenie? Gra lepiej od Łobodzinskiego w lidze wiec powołanie mnie nie dziwi, nie mamy lepszych gracz na tej pozycji od Kossy,smutna prawda.
18-11-2007 02:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #400
 
Maro11 napisał(a):O ile pamietam to był to Kompany wiec watpie by ktokolwiek z naszych wygralby pojedynek sprinterski z zawodnikiem Hamburga.
Czemu niezasłuzenie? Gra lepiej od Łobodzinskiego w lidze wiec powołanie mnie nie dziwi, nie mamy lepszych gracz na tej pozycji od Kossy,smutna prawda.

Tylko, ze Lobodzinski byl w I jedenastce, po drugie lepiej prezentuje sie chocby Zienczuk.

Co do tej szybkosci, nikt nie wymagal od niego wyprzedzenia czy jakiegos dopalacza, ale wygladalo to strasznie komicznie, ledwo co wszedl i moze dlatego zostawil taki trwaly slad na ogladaczach :lol: Dobra nie ma co sie rozgryzac.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 02:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #401
 
To ze łobodzinski był w 11 nieswiadczy o niczym. Dla mnie to było nieporozumienie zreszta w 1 połowie pokazał ze na to nie zasługuje 8) i bardziej w pamieci zostana wrzutki łobodzinskiego
niz szybkosc kosy.
18-11-2007 03:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #402
 
Maro11 napisał(a):To ze łobodzinski był w 11 nieswiadczy o niczym. Dla mnie to było nieporozumienie zreszta w 1 połowie pokazał ze na to nie zasługuje 8) i bardziej w pamieci zostana wrzutki łobodzinskiego
niz szybkosc kosy.

Tez prawda, Lodbodzinski niczym sie nie popisal, zreszta jak reszta zespolu. Jednak ciagle uwazam, ze powolanie Kamila to lekkie nieporozumienie, tak jak gra Zurawia w I jedenastce.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #403
 
Zgadzam sie z Żurawski ale wole go od Rasiaka bo ten facet jak nie idzie to umie przynajmniej cos pograc w 2 lini anie łapac powietrze jak Grzes.

Kossowskiego oceniasz zle tylko po tym sprincie? Zienczuk tez by do tego nie doszedł.Grał tylko 5 minut wiec co mogł pokazac?
Kto miałzostac za niego powołany? niestety Kossa to najlepszy skrzydłowy w lidze Polskiej i pokazuje to w tym sezonie, bardziej sprzeczałbym sie o łobodzinskiego niz o kamila.
18-11-2007 03:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #404
 
Maro11 napisał(a):Zgadzam sie z Żurawski ale wole go od Rasiaka bo ten facet jak nie idzie to umie przynajmniej cos pograc w 2 lini anie łapac powietrze jak Grzes.

Kossowskiego oceniasz zle tylko po tym sprincie? Zienczuk tez by do tego nie doszedł.Grał tylko 5 minut wiec co mogł pokazac?
Kto miałzostac za niego powołany? niestety Kossa to najlepszy skrzydłowy w lidze Polskiej i pokazuje to w tym sezonie, bardziej sprzeczałbym sie o łobodzinskiego niz o kamila.

Dlatego pisalem, ze do Euro trzeba znalesc napastnikow, bo na razie mamy z tym problem, pisalem wyzej kandydatow, ale musza zaczac strzelac, chcialbym Brozka, nie chce doswiadczonego Zurawia nic nie robiacego.

Co do najlepszego skrzydlowego to sie nie zgadzam w 100 %, lepiej prezentuje sie w moich oczach chocby Zienczuk. I dla jasnosci nie oceniam go po tym sprincie, poprostu wygladalo to smiesznie i dlatego o tym napisalem, zreszta osoby wyzej widzialy to samo. Moim zdaniem sa poprostu lepsi, takowy Zienczuk chocby klubowy kolega.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #405
 
NO tak ale czy Kossa nie zasluguje na kadre? czyl epiej od niego gra łobodzinski?

Zuraw musi zmienic klub i zacząc strzelac bo podzieli los frankowskiego i nie pojedzie na ME
18-11-2007 03:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości