Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #406
 
Jesli chodzi o Kosowskiego to wydaje mi sie ze powolanie jak najbardziej słuszne,bardzo wyróżniajaca sie postac w Polskiej lidze,a za Łobodzinskiego dałbym Zająca.

p.s - Wojtek... niedawno cos tam jęczałes ze nie mam prawa oceniac Teveza po kilku meczach a Ty jedziesz Kamila po 5 minutach gry? :lol:
18-11-2007 03:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #407
 
Skull napisał(a):p.s - Wojtek... niedawno cos tam jęczałes ze nie mam prawa oceniac Teveza po kilku meczach a Ty jedziesz Kamila po 5 minutach gry?

Czytaj ze zrozumieniem moje posty. Nie oceniam go po tym sprincie tylko po grze w jesiennej rundzie. Sa lepsi, chocby Zienczuk, chyba, ze ma kontuzje, bo nie wiem. Moj poprzedni post.

Pozdrower.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #408
 
Wojtku Ty tez prosze przeczytaj ze zrozumieniem :wink:

Ze Zienczuk jest teraz lepszy nikt nie neguje tylko wymien prosze zawodnikow lepszych od Kossy w polsce na jego pozycji. Kossowski gra naprawde dobrze czesto łapie sie do 11 kolejki przewyzsza wiekszosc piłkarzy ligowych o klase.

Łobodzinski niepokazuje ostatnio w lidze nic i to o niego trzebasie kłocic. Kto poza zienczukiem jest lepszym skrzydłowym od kossowskiego w lidze polskiej ?
18-11-2007 03:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #409
 
Maro11 napisał(a):Wojtku Ty tez prosze przeczytaj ze zrozumieniem :wink:

Ze Zienczuk jest teraz lepszy nikt nie neguje tylko wymien prosze zawodnikow lepszych od Kossy w polsce na jego pozycji. Kossowski gra naprawde dobrze czesto łapie sie do 11 kolejki przewyzsza wiekszosc piłkarzy ligowych o klase.

Łobodzinski niepokazuje ostatnio w lidze nic i to o niego trzebasie kłocic. Kto poza zienczukiem jest lepszym skrzydłowym od kossowskiego w lidze polskiej ?

Chodzilo mi o brak Zienczuka w kadrze a obecnosc Kosowskiego, owszem Kamil ladnie zaprezentowal sie na jesien ale gole i asysty Marka mowia same za siebie. Reszty raczej nie wymienie bo poprostu sie nie orientuje, mecze ktore ogladalem w jesieni to Legia i Wisla w wiekszosci bo takowe przewazaly Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #410
 
Nie ma lepszych w lepszej formie od Kossy ,poprostu trzeba to sobie smiało powiedziec tak samo jak nie ma lepszych od Rasiaka i na przekór wszystkim jest on powoływany.
18-11-2007 03:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #411
 
Maro11 napisał(a):Nie ma lepszych w lepszej formie od Kossy ,poprostu trzeba to sobie smiało powiedziec tak samo jak nie malepszych od Rasiaka i na przekór wszystkimjest on powoływany.

W takim razie dlaczego szansy nie dostaje Zienczuk ? Boze dlaczego Leo dal mu szanse teraz bede chodzil znerwicowany 3 dni.

Under The Boardwalk - United Warriors
18-11-2007 03:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #412
 
MISTRZOSTWA MAMY POLACY MISTRZOSTWA MAMY!

Mecz do najlepszych nie należał.Widowisko i emocje słabe.Kibice Polscy jak zwykle dali czadu.A Belgijczycy bramkarza to naprawdę dobrego mieli :lol:.Kilka błędów ten bramkarz miał i to potwornych.Boruc przy strzale z wolnego pod koniec drugiej połowy uratował nas przed strata bramki,bo piłka leciała prosto w okienko,a Artur końcami palców wybił piłkę na rzut rożny.

Polska ekipa miała lekko złą taktyke.Po co oni grali skrzydłami na wrzutkę,jeżeli wiedzieli,że Van Buyten i Kompany są wysocy i wygrają główkę z łatwością z naszymi napadziorami.Ebi oczywiscie 2 bramki stuknął.9 bramek w eliminacjach to znakomity wynik!Oby tak na Euro strzelał.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-11-2007 10:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #413
 
Losowanie grup bedzie 2 Grudnia czyli za dwa tygodnie bedziemy juz wiedziec z kim przyjdzie nam sie spotkac na mistrzostwach europy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-11-2007 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #414
 
Kosowski dalej dośrodkowuje na księżyc Smile a ja na przekór Maro uważam że drużynę trzeba już budować bardziej przyszłosciowo i na Euro jechać powinien ktoś inny niż Kosowski, który pewnego poziomu już nie przeskoczy Smile na MŚ pokazał jaki jest dobry, podobnie zresztą podczas swoich wojaży po Europie Smile już lepszym pomysłem byłby chyba Zieńczuk, do którego zresztą też większego zaufania nie mam, bo "normalnemu" piłkarzowi forma w ten sposób powinna eksplodować dużo wczesniej Smile Niech sie Jeleń do roboty bierze, bo jak będzie grał na miarę swoich możliwosci to mu nikt nawet nie zagrozi utraty miejsca w kadrze Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
18-11-2007 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #415
 
Skull napisał(a):Jesli chodzi o Kosowskiego to wydaje mi sie ze powolanie jak najbardziej słuszne,bardzo wyróżniajaca sie postac w Polskiej lidze,a za Łobodzinskiego dałbym Zająca.

No chociazby, bo zupelnie nie wiem w jakiej bajce wczoraj byl Lobodzinski. Mimo ze udalo mu sie przejsc jakies obronce to potem wrzucal piki na aut. Zupelnie inaczej wygadaloby to, gdyby od poczatku zagral Kuba. On ma wlasnie w sobie cos takiego, ze swoimi rajdami potrafi poderwac zespol. Zajac moglby dosta w koncu szanse gry w kadrze, bo w lidze spisuje sie niezle.

A napastnicy...
Z tych powolanych w klubie graja tylko Rasiak i Saganowski, Matusiak wchodzi w koncowkach. Nie wiem dlaczego Leo nie widzi Brozka, ani Jelenia.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-11-2007 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #416
 
zaga92 napisał(a):Nie wiem dlaczego Leo nie widzi Brozka, ani Jelenia.

Pawel Brozek w ostanich meczacg ligowych nie strzelal duzo bramek.Na pewno nie jest w tak dobrej formie jak byl na poczatku sezonu.Jak dla mnie brak powolania calkiem zrozumialy.

Poza tym,byl to zbyt wazny mecz na eksperymentowanie ze skladem.Leo wie co robiSmile

Ja nie rozumie,czemu ludzie podniecaja sie tak Jeleniem.Nie wystepuje regularnie w klubie,a jak juz gra to niczym wielkim sie nie popisuje.Pewnie,jako kontrargument poda mi ktos hattrick w 18 minut.Owszem jest to osiagniecie,ale czy ktos z was ogladal te bramki ? To bylo tylko dopelnienie formalnosci i przypuszczam,ze wiekszosc z nas by takie sytuacje wykorzystala.O wiele bardziej na powolania zasługuje Rasiak,Zoraw,Matusiak czy Sagan.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
18-11-2007 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #417
 
WoLaK napisał(a):Zoraw

A niby czemu to Zurawski bardziej zasluguje na powolanie od Jelenia?

Irek teraz zaczyna regularnie grywac w Auxerre, wystepuje w pierwszym zespole, jego gra jest poprawna, a Zurawski? On niedawno zostal przeniesiony do rezerw Celtic'u :roll: wiec nie wiem dla czego az tak sie nim podniecasz :wink: Owszem. musze przyznac, ze nasz kapitan gra dosc dobrze w reprezentacji, ale wedlug mnie na powolanie bardziej zasluguje Cieszyniak, niz Poznaniak :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #418
 
Grzeho napisał(a):Owszem. musze przyznac, ze nasz kapitan gra dosc dobrze w reprezentacji

No wlasnie "tylko" dosc dobrze, bo gola w kadrze chyba od 2 lat nie strzelil, a gra w kazdym meczu. Wiec jednak bylbym sklonny dac szanse komus innemu. Szanuje Zurawskiego za to co zrobil, ale w kadrze nie mozna byc za stare zaslugi.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-11-2007 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #419
 
zaga92 napisał(a):Szanuje Zurawskiego za to co zrobil, ale w kadrze nie mozna byc za stare zaslugi.

Ja rowniez, ale wydaje mi sie, ze Maciek na pewno nie powinen juz grac w naszej reprezentacji ,jako napastnik, bo to mu juz teraz slabo wychodzi. Moim zdaniem moglby grac tak jak Krzynowek, czyli takiego ofensywnego pomocnika, a do ataku dalibysmy kogos innego.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-11-2007 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #420
 
Grzeho napisał(a):a do ataku dalibysmy kogos innego.

Kogo? W naszym ataku istnieje tylko Smolarek. Reszta z powołanych przewaznie nie gra. Moze troche Rasiak i Sagan, ale ich forma jest daleka od ideału. Beenhakker nie chce zauwazyc, ze taki Brożek rozgrywa dobre zawody w barwach Wisły Kraków. Uważam, że grać w reprezentacji powinni Ci co grają w klubie. Proste jak drut, ale Leo powołuje takich Matusiaków czy Żurawskich...

amor patriae nostra lex
18-11-2007 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości