Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #481
 
Zashi napisał(a):Kosowski to najwieksze nieporozumienie.

Tez sie z toba nie zgodze.Te swoje niecale 15 minut zagral calkiem przyzwoicie,ale kontuzja nie pozwolila mu na dalsza gre.Ja sie przychyle do tego co powiedzieli Szpaku i Jusko wczoraj,ze inaczej wyglada gra Kamila jak gra od poczatku,a inaczej jak wchodzi na ostatnie 15 minut.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-11-2007 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #482
 
Podczas meczu zauważyłem, ze lepiej wychodzą nam akcje prawą stroną boiska. Widać było, że na tej stronie grał praktycznie podstawowy skład. Bardzo fajnie zagrał Lewandowski, ale spodobała mi się postawa Murawskiego, który myślę, że dobrze wykorzystał swoją szansę nie tylko za sprawą strzelonej bramki, ale i w ogóle b. dobry mecz w jego wykonaniu. Niczym nie zaskoczył Grzesiu Rasiak, ale do tego się już chyba przyzwyczailiśmy. Dużo lepszym był jego zmiennik- Matusiak.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-11-2007 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #483
 
marcelo napisał(a):Niczym nie zaskoczył Grzesiu Rasiak, ale do tego się już chyba przyzwyczailiśmy.

Taa Rasiak jakby juz na poczatku meczu zapuscil korzenie gdzies na polowie rywala. Malo ruchu. Jego kontakty z pilka mozna chyba na palcach jednej reki policzyc. Rasiak nawet nie biegal do bramkarza, gdy to obroncy podawali mu pilke, a na murawia takiej jak wczoraj latwo o blad.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-11-2007 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #484
 
Reprezentant Polski, Artur Boruc nie wystąpił w dzisiejszym meczu Celticu z Aberdeen ze względu na kontuzję jaką nabawił się na rozgrzewce przed meczowej. Na chwilę przed rozpoczęciem meczu podszedł do Gordona Strachana i powiedział, że nie może kopać piłki, Strachan siłą rzeczy zarządził zmianę i dał wolne Borucowi. Nie było wiadomo co się Arturowi przytrafiło, jednak poszła informacja, że Artur dostał jakąś nową odmianę grzybicy stóp.Nie wiadomo też dokładnie na jak długi okres ta sytuacja wykluczy go z gry, Strachan powiedział ,jednak, że jak Artur wyrazi zdolność do gry to powróci do bramki Celtów
25-11-2007 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #485
 
Leo Benhaker oglosil dzis sklad na zgrupowanie w Turcji, gdzie zagramy sparing z jakims zespolem 2ligowym, oraz oficjalny mecz towarzyski z Bosnia i Hercegowina. Jak wszyscy wiemy na ten oboz pojechali zawodnicy z ligi polskiej.Oto oni:




Bramkarze: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Sebastian Przyrowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Maciej Gostomski (Legia Warszawa)

Obrońcy: Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Łukasz Broź (Widzew Łódź), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Marcin Kuś (Kolporter Korona Kielce), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Mariusz Pawelec (Górnik Zabrze), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Rafał Boguski (Wisła Kraków), Grzegorz Bonin (Kolporter Korona Kielce), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Piotr Madejski (Górnik Zabrze), Radosław Majewski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski), Tomasz Nowak (Kolporter Korona Kielce)

Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Bartłomiej Grzelak (Legia Warszawa), Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze).

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-12-2007 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #486
 
Grzeho napisał(a):Sebastian Przyrowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski)
To tylko świadczy o tym, jak niewielu dobrych bramkarzy mamy w lidze Wink Przyrowski nawet na takie zgrupowanie nie powinien się mieścić, a niestety mieści Wink No ale jak w lidze bronią sami over 34 albo przekupni Jugole na bramkach, to tak niestety jest

Dobrze, ze nikt nie podpowiedział Leo, żeby powołał Cabaja, bo już w ogóle bym się popłakał Wink

Dziwi mnie brak Sapeli, bo to zawodnik, przy którym mniej obawiam się zestawić słowo (w jakimkolwiek stopniu) talent, niż z Przyrowskim niestety, który dobrze się zapowiadał ale...


Jeśli dobrze licze, to w kadrze jest czterech Górników, ale nie ma Jarki - cały Leo Smile Kto by wcześniej pomyślał, że taki zawodnik nie zostanie powołany? Na tym polega wyższość Leo, że on patrzy na potencjał, a nie tylko i wyłącznie na jakieś tam cyferki, które są ważne ale bez przesady Smile

Z tej całej kadry nie znam z boiska jedynie Pazdana, właśnie z Górnika... Ktoś go bliżej może przedstawić?
10-12-2007 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #487
 
Ale "dziwny" ten skład. A gdzie Zając? A gdzie Zieńczuk? A gdzie Kotorowski? Nie wiem, co robi 3 graczy Widzewa w tej kadrze...

amor patriae nostra lex
10-12-2007 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #488
 
Zashi napisał(a):Ale "dziwny" ten skład. A gdzie Zieńczuk?
No tez jsetem zaskoczony.Wlasnie najbardziej dziwi mnie brak na liscie nazwiska Zienczuka oraz Arka Glowackiego.Chyba nie musze pisac jak sie Zieniu sprawuje,bo tchyba jasne.Bardzo dziwne,ze Glowacki nie zostal powolany.Ja go uwazam za najlepszego polskiego obronce w OE.Czysci wszystko.
Brak Zajaca mnie tez zaskoczyl...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
10-12-2007 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #489
 
Cytat:Z tej całej kadry nie znam z boiska jedynie Pazdana, właśnie z Górnika... Ktoś go bliżej może przedstawić?

któżby inny jak nie ja Smile młody środkowy obrońca bądz defensywny pomocnik, swietnie sie zapowiada, kilkakrotnie zastępował Hajtę i ani razu nie można było mieć do niego zastrzeżeń, w meczu z Wisłą zdecydowanie najlepszy piłkarz Górnika Smile będzie z niego pociecha Smile

Cytat:A gdzie Zając?
Cytat: A gdzie Kotorowski?

panowie, nie bądzźcie śmieszni....


Cytat:A gdzie Zieńczuk?

Obecnie powołany skład to piłkarze w których Leoś ujrzał jakiś potencjał, ujrzał w nich potensjalncyh reprezentantów za kilka dobrych i podejrzewam że będzie podobne zgrupowania robił co jakiś czas osobiście badając postępy danych graczy Smile Zieńczuk graczem przyszłosciowym nie jest, to jest piłkarz gotowy do powołania do kadry na teraz, z pewnością jest brany pod uwagę jako część składu na Euro Smile



Cytat:Bardzo dziwne,ze Glowacki nie zostal powolany.Ja go uwazam za najlepszego polskiego obronce w OE

Podobna sprawa jak z Zieńczukiem tyle że ze zdecydowanie mniejszymi szansami na grę w pierwszej reprezentacji Smile choć faktem jest że urodzaju na środkowych obrońców to my ostatnimi czasu nie mamy.... o czym świadczy obecność Bąka....

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
10-12-2007 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #490
 
Morgan napisał(a):panowie, nie bądzźcie śmieszni....

Nie powiesz mi chyba, ze Przyrowski jest lepszy od Kotora. Poza tym miejsce dla Zajaca powinno sie znalezc, bo gral niezle.
Brak Zienczuka jest dla mnie nieuzasadniony, bo to aktualnie najlepszy w Polsce skrzydlowy.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-12-2007 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #491
 
zaga92 napisał(a):Nie powiesz mi chyba, ze Przyrowski jest lepszy od Kotora.

Przyrowski nie jest lepszy od Kotorowskiego, ale jest między nimi różnica wieku 5 lat. Jak się da zauważyć wszyscy gracze nie mają więcej jak 27 lat. To zgrupowanie jest po to aby wykreować następców rutyniarzy w naszej kadrze.


zaga92 napisał(a):Poza tym miejsce dla Zajaca powinno sie znalezc, bo gral niezle.

Tu się również zgadzam, ale Zając ma na dzień dzisiejszy 32 lata, więć to napewno nie on będzie stanowił trzon kadry w przyszłości.

zaga92 napisał(a):Brak Zienczuka jest dla mnie nieuzasadniony, bo to aktualnie najlepszy w Polsce skrzydlowy.

Fakt, rzeczywiście brak Zieńczuka jest zaskakujący, ale nasi rywale też napewno nie zagrają I kadrą, też będą próbować różnych wariantów. Jeżeli Zieńczuk jest taki dobry( w co wierzę), to dostanie szanse w lutym gdzie zagramy z lepszym rywalem i tam będzie mógł wykazać swoją przydatnośc dla kadry. Tak więć powołanie go delikatnie mijało by się z celem, bo byłby najlepszy na boisku, i nie było by rywalizacji. Takie zgrupowania zostawmy, właśnie dla takich zawodników jakich Leo powołał, oni muszą rysować jakiś trzon kadry, przecież to głownie na nich będzie opierała się kadra na Euro 2012, nikt nie gra wiecznie.
10-12-2007 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #492
 
Cytat:Nie powiesz mi chyba, ze Przyrowski jest lepszy od Kotora.
zbliżony poziom, z tym że Przyrowski jest młodszy

Cytat:Poza tym miejsce dla Zajaca powinno sie znalezc, bo gral niezle.

no ale co z tego ? koleś ma 32 lata, miewa przebłyski i nic poza tym, dlaczego więc ma zabierać miejsce w kadrze komuś młodszemu, kogo Leo widzi w przyszłości ? Zając jest już u schyłku kariery, swojego poziomu już nie przeskoczy, w reprezentacji jak dostawał szanse to nie błyszczał więc pytam się jaki cel miałby powołanie go ? bo ani Krzynówka, ani Błaszczykowskiego ze składu nie wygryzie, nastepny w kolejce na tą pozycję jest Zieńczuk więc gdzie tu miejsce dla Zająca ? a przyszłosciowy to on raczej nie jest....

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
11-12-2007 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #493
 
Kotorowski w reprezentacji? Dooooooobre :lol:
To nie, to ja już wole Przyrowskiego mimo wszystko, sory Seba :!:


Panowie, to nie jest reprezentacja OE :!: Dociera, czy nie bardzo? A do tego to są zawodnicy, którzy mają potencjał, ale jeszcze na jakieś w miare systematyczne powołania sobie nie zasłużyli, a do tego są młodzi, więc Leo sobie ich powołał, żeby wybrać za 4-5 max, którym da szansę jeszcze później :roll:
Jedno miejsce ma Zahorski* więc zostaje 3-4, którzy mogą oprocz niego przebojem zwrócić na siebie uwagę


Co ma mu Zieńczuk pokazać? Albo Głowacki? Przecież on ich świetnie widzi i o nich wie, spokojna głowa Smile Wystarczy troche pomyśleć, i już człowiek wie, że nie powinien się oburzać brakiem np. Dudki czy Murawskiego, bo wiadomo, ze są oni częścią kadry, i mimo, że są mlodzi i z OE to nie zostali powołani

Mi osobiście brakowałoby ewentualnie Wilka, drugiego Brożka,

Zając gra dobrze w Lechu i niech sobie gra, ale na kadre czy na Zachód, jak pokazała jego kariera, to jednak za mało, tyle
12-12-2007 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #494
 
Nie wiedzialem gdzie o tym napisac...
http://wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=444420

Szok.Ja nie wiedzialem,ze tacy ludzie moga istniec ! Przeciez to juz trzeba nie miec zadnych zasad.Dla 50 zl niszczyc grob jednego z najwybitniejszych Polakow.
Niech tych bandytow piorun trzasnie !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-12-2007 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #495
 
Nie ma to jak Polska - Kraj niby bardzo wierzacych ludzi a zarazem wandali ,którzy potrafią niszczyc nawet groby ... Nie chodzi tylko o grób Górskiego ale o ogół ... Nie wyobrazam sobie zeby zniszczyc czyjs grób dla kilku złotych ...
22-12-2007 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości