Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #586
 
Morgan napisał(a):Sahar wybrał już inną reprezentację a Akłafreska zrobi to samo Smile podobnie jak Sokołowski, Podolski, Trochowski czy Johnson
Dobrze: Sahar, Sokołowski, Podolski, Klose, Szetela, ale Acquafresca jeszcze nie wybrał. Niedawno czytałem, że coraz bardziej jest skłonny zrezygnować z gry dla reprezentacji Włoch, a zdecydować się na grę dla Polski. Za wszystkim stoją jego mama i Zbigniew Boniek, którego Robert podobno bardzo szanuje. Trzeba jeszcze trochę zaczekać. Oby wybrał grę dla ojczyzny matki Smile

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
19-03-2008 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #587
 
spalacz napisał(a):
Morgan napisał(a):Sahar wybrał już inną reprezentację a Akłafreska zrobi to samo Smile podobnie jak Sokołowski, Podolski, Trochowski czy Johnson
Dobrze: Sahar, Sokołowski, Podolski, Klose, Szetela, ale Acquafresca jeszcze nie wybrał. Niedawno czytałem, że coraz bardziej jest skłonny zrezygnować z gry dla reprezentacji Włoch, a zdecydować się na grę dla Polski. Za wszystkim stoją jego mama i Zbigniew Boniek, którego Robert podobno bardzo szanuje. Trzeba jeszcze trochę zaczekać. Oby wybrał grę dla ojczyzny matki Smile

Mydlenie oczu i czekanie na reakcję se strony włoskich władz. Nie zdziwiłbym się jakby się okazało że Robert umówił się z przedstawicielem włoskiej federacji na temat jego ewentualnej przyszłości w reprezentacji Włoch. Jeżeli wierzysz że taka tuza jak Boniek jest w stanie przekonać racjonalnym argumentem faceta do gry w słabszej drużynie i zapewne słabszej kasie to gratuluje i zazdroszczę życiowego optymizmu. Jedyna, jakakolwiek szansa na to że facet zagra z Orłem na piersi to możliwość wypięcia się Włochów na piłkarza

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
19-03-2008 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #588
 
No to teraz może bardzie przyziemne sprawy.Mianowicie kadra na mecz z USA.

Kod:
bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń)

pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)

napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Paweł Brożek (Wisła Kraków).

rezerwowi: Marcin Kuś (Kolporter Korona Kielce), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze).

Pewnie pojawi się dużo głosów dlaczego nie ma w tej kadrze Marka Zieńczuka.Moim zdaniem odpowiedź jest tylko jedna - po prostu Don Leo nie widzi go w swojej koncepcji,a powodów by mu nie ufać raczej niekt nie ma.Oczywiście poza Zbyszkiem Bońkiem,Jankiem Tomaszewski i Grzesiem Lato.

Mnie jedynie zdziwiła obecność Łukasza Piszczka.Za często facet nie gra,mało o nim słychać a dostaje powołanie.Zobaczymy co pokaże na boisku.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-03-2008 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #589
 
Te powołania świadczą o jednym - Leo powołał na ten mecz co najmniej 90% kadry, którą zabierze na Euro... Nie wiem czemu Pazdan wpisany jest jako pomocnik, ale daje głowę, że więcej niż 3-4 zmiany w porównaniu z kadrą na USA nie będzie przy powołaniach na Euro2008

A Sahar już grał w reprezentacji Izraela o czym pisał już i Woyteq i ja przyznałem się do błędu, bo mi to umknęło, po co za chwile gadka o nim to nie wiem, ale czytanie nie jest aż tak trudne jak to się chyba niektórym wydaje, podobnie jak i pisownia słowa "niż"
19-03-2008 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #590
 
Morgan napisał(a):Nie zdziwiłbym się jakby się okazało że Robert umówił się z przedstawicielem włoskiej federacji na temat jego ewentualnej przyszłości w reprezentacji Włoch.
Jego przyszłość we włoskiej kadrze nie zalarzy od żadnych działaczy, ale od kolejnych trenerów tamtejszej reprezentacji. Jeżeli oni nie zdecydują się go powołać to działacze nic nie zrobią.
Morgan napisał(a):do gry w słabszej drużynie i zapewne słabszej kasie to gratuluje i zazdroszczę życiowego optymizmu.
Słabszej kasie? A co mają pieniądze do gry w kadrze narodowej? Chyba tylko to, że po jakimś ważnym turnieju dostałby większą premię, co i tak nie jest takie pewne. Za pojedyncze występy piłkarze nie dostają jakiejś extra kasy...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
19-03-2008 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #591
 
Cytat:Jego przyszłość we włoskiej kadrze nie zalarzy od żadnych działaczy, ale od kolejnych trenerów tamtejszej reprezentacji. Jeżeli oni nie zdecydują się go powołać to działacze nic nie zrobią.

No jeżeli zadebiutuje w którejś kadrze to raczej kolejni selekcjonerzy niewiele będą mogli zrobić :roll:


Cytat:Słabszej kasie? A co mają pieniądze do gry w kadrze narodowej? Chyba tylko to, że po jakimś ważnym turnieju dostałby większą premię, co i tak nie jest takie pewne. Za pojedyncze występy piłkarze nie dostają jakiejś extra kasy...

To mają że we Włoszech piłkarze mają wyższe premie za występ\ zwycięstwo\bramkę\czyste konto i większą szansę na osiągnięcie rezultatu na turnieju co również wiąże się z niemałym zyskiem. Nie bój sie, za darmo tam nie grają

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
19-03-2008 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #592
 
Za występy w reprezentacji dostaje się pieniądze, więc prosze nie wypisywać rzeczy, o których nie ma się pojęcia
19-03-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #593
 
Morgan napisał(a):No jeżeli zadebiutuje w którejś kadrze to raczej kolejni selekcjonerzy niewiele będą mogli zrobić
A ty myślisz, że o powołaniach to decyduje związek? Jak go nie będą powoływac selekcjonerzy to grał nie będzie...
Maciek napisał(a):Za występy w reprezentacji dostaje się pieniądze, więc prosze nie wypisywać rzeczy, o których nie ma się pojęcia
Powiedziałem, że nie dostają extrakasy nie, że wogóle nie dostają. Chodzi o to, że w tej kwestii nie ma wielkich rozbieżności pomiędzy Polską i Włochami. W każdym razie piłkarz nie będzie wiele stratny.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
19-03-2008 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #594
 
WoLaK napisał(a):Pewnie pojawi się dużo głosów dlaczego nie ma w tej kadrze Marka Zieńczuka.Moim zdaniem odpowiedź jest tylko jedna - po prostu Don Leo nie widzi go w swojej koncepcji

A ja mam jeszcze inną odpowiedź - w kilku meczach reprezentacji nawet ze słabszymi rywalami nie pokazał nic, czym mógłby przekonać do siebie selekcjonera. Nie pokazał, że prezentuje poziom zbliżony do Smolarka czy Krzynówka.

WoLaK napisał(a):Mnie jedynie zdziwiła obecność Łukasza Piszczka.Za często facet nie gra,mało o nim słychać a dostaje powołanie.Zobaczymy co pokaże na boisku.

W ostatnim spotkaniu reprezentacji, mimo że nie miał wsparcia ze strony kolegów, pokazał kilka ciekawych zagrań. Może dlatego? Talent na pewno ma.

Maciek napisał(a):Nie wiem czemu Pazdan wpisany jest jako pomocnik

Nie wiem jak gra w klubie, ale w reprezentacji występował na defensywnym pomocniku i mi się nawet podobał.
19-03-2008 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #595
 
Pejter napisał(a):Nie wiem jak gra w klubie, ale w reprezentacji występował na defensywnym pomocniku i mi się nawet podobał.
.
Moze grac jako obronca, lub defensywny pomocnik. Rowniez musze przyznac, ze w ostatnim meczu zaprezentowal sie przyzwoicie, ale watpie zeby mial pojechac na EURO.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
20-03-2008 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #596
 
Ja go w lidze zawsze widuje na obronie, jak widziałem mecz reprezentacji, gdzie grali sami ludzie z ekstraklasy i do tego młodzi, to Pazdan grał na obronie, także stąd moje zdziwienie, bo jak mówie - nie widziałem jeszcze Pazdana w pomocy

A "może grać" jako defensywny pomocnik to każdy środkowy obrońca, więc tego nawet mówić nie trzeba... Sam pamiętam, jak Rio czy Ledley King byli wystawiani na tej pozycji (od początku to krytykowałem), a przykłady można znaleźć chociażby u nas w kadrze, Lewandowski czy Radomski Wink
20-03-2008 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #597
 
W Hutniku Pazdan grał na prawej stronie obrony, w Górniku widzą go jako środkowego obrońcę i jak gra to radzi sobie wyśmienicie Smile Na defensywnym pomocniku to gra Danch - chłopak o ogromnych możliwościach ale nie wiedzieć czemu strasznie przygasł po młodzieżowych MŚ :roll:

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
20-03-2008 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #598
 
A co z talentem Plechem Tongue ?
No Pazdan w Górniku też grał na prawej w ładnych kilku spotkaniach, ostatnio przejął środek z Hajtą (i bez niego)
20-03-2008 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #599
 
Cytat:A co z talentem Plechem Razz ?

W Sośnicy chyba gra Smile

Cytat:No Pazdan w Górniku też grał na prawej w ładnych kilku spotkaniach, ostatnio przejął środek z Hajtą (i bez niego)


dosłownie w kilku (dwóch czy trzech) i to z totalnej konieczności Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
20-03-2008 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #600
 
WoLaK napisał(a):Mnie jedynie zdziwiła obecność Łukasza Piszczka.Za często facet nie gra,mało o nim słychać a dostaje powołanie.Zobaczymy co pokaże na boisku.

To jest wlasciwie jegodrugi mecz w krotkim czasie. Po niezlym zaprezentowaniu sie w meczu z gwiazdami. Leo musi szukac nowych napastnikow. Bo jednak z wyzej wymienionych oprocz wracajacego do formy Zurawia i jak zawsze dobrego Smolarka ani Matusiak, ani Brozek nie graja nic aktualnie. Brozek moze strzela w OE, ale w reprezentacji wlasciwie jeszcze nic nie pokazal, a szans juz pare mial.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-03-2008 18:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości