Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #601
 
zaga92 napisał(a):ani Brozek nie graja nic aktualnie.
Bardzo ciekawe i przemyśle stwierdzenie.Widać,że bacznie śledzisz poczynania Pawła w tym sezonie.
zaga92 napisał(a):Brozek moze strzela w OE
No może coś tam strzela.Raptem jakieś piętnaście bramek w tym sezonie.Jest liderem wśród klasyfikacji najlepszych strzelców,ale o czym ja mówię.Prawdopodobnie dla większości ludzi w jego wieku nie byłoby to problemem.

zaga92 napisał(a):ale w reprezentacji wlasciwie jeszcze nic nie pokazal, a szans juz pare mial.
Ale jakie szanse miał ? W meczach towarzyskich,w których 80% kadry to nowi gracze.Ludzie,którzy trenują ze sobą może z tydzień,nie są w ogóle zgrani i ty się cudów spodziewasz.Jak Maradona ma przebiec całe boisko i bramkę strzelić !?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-03-2008 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #602
 
WoLaK napisał(a):Ale jakie szanse miał ? W meczach towarzyskich,w których 80% kadry to nowi gracze.Ludzie,którzy trenują ze sobą może z tydzień,nie są w ogóle zgrani i ty się cudów spodziewasz.

Pytasz sie jakie ma szanse. Takie same jak wielu nowych graczy, ktorych Leo powoluje. Chodzi, zeby pokazali w takim towarzyskim meczu swoje umiejetnosci. Mi ostatni wystep Piszczka podobal sie bardziej niz Brozka bodajze z Estonia kiedy gral po raz ostatni.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-03-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #603
 
Oczywiście,że ma szanse jak każdy inny,ale do jasnej cholery na takiej podstawie mówić o najlepszym napastniku w lidze,że nic nie gra to jest gruba przesada.

Mecz z gwiazdami Orange Ekstraklasy jest rzeczywiście bardzo reprezentatywnym wyznacznikiem formy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-03-2008 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #604
 
Jeśli mnie pamięć nie myli, to Brożek zagrał z Niemcami na zeszłorocznych MŚ i był tam aktywny w końcówce spotkania, występ nawet na plus, więc teksty, że kadra to nie dla niego, są raczej nie na miejscu

Reprezentacja Polski nie jest tak mocna, by zawodnik taki jak Paweł Brożek był dla niej za słaby
20-03-2008 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #605
 
Maciek napisał(a):Jeśli mnie pamięć nie myli, to Brożek zagrał z Niemcami na zeszłorocznych MŚ i był tam aktywny w końcówce spotkania, występ nawet na plus

O ile mnie pamiec nie myli, to strzelil nawet w slupek bramki Lehmana.

Wedlug mnie Brozek zasluguje na to, zeby dac mu kilka szans na pokazanie sie w reprezentacji, bo w lidze prezentuje sie bardzo przyzwoicie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
20-03-2008 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #606
 
Na pewno Brożek zanotował ostatnio spory progres,właściwie od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze,strzela sporo bramek i to takich bramek jakich nie powstydzili by się najlepsi napastnicy w Europie,wyraźnie widać że jest w dużym gazie.Myślę że spory wkład w dobrą formę napastnika Wisły ma Maciej Skorża,który obdarzył Brożka zaufaniem,wcześniej było tak że Paweł rozegrał 2,3 słabe mecze i siadał na ławę,po za tym był trochę w cieniu innych zawodników,teraz wie że to na nim spoczywa główny ciężar zdobywania goli i że Skorża bardzo na niego liczy,być może właśnie to mu pomogło.

Generalnie też uważam że Brożek,powinien otrzymać powołanie do kadry,ale jestem zdania że jeszcze bardziej na szansę od Leo Benhakkera zasługuje Adrian Sikora.

CONCILIO ET LABORE
21-03-2008 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #607
 
Danny93 napisał(a):Generalnie też uważam że Brożek,powinien otrzymać powołanie do kadry,ale jestem zdania że jeszcze bardziej na szansę od Leo Benhakkera zasługuje Adrian Sikora.
A dlaczego tak uważasz ? Może jeszcze Jarka bardziej na powołanie zasługuje od Brożka ?

To,że ostatnio strzelił sporo bramek nie znaczy,że od razu ma dostać powołanie do kadry.Na szczęście Don Leo nie ulega presji opinii publicznej i twardo się trzyma swojej wizji gry.

Najlepiej to widać na przykładzie Jarki.W pierwszej części sezonu nastrzelał sporo bramek i od razu wszyscy krzyczą,że taki napadzior to musi dostać powołanie.Tylko wystarczyło spojrzeć komu strzelił większość bramek tj. Polonia Bytom,Zagłębie Sosnowiec.Jakby nie patrzeć drużyny nie z najwyższej półki.Później już wspinały Dawid jakoś siadł i nic nie strzelał.Dlatego trzeba zachować zimną krew i nie palić się z takimi powołaniami,bo Sikora ostatnio 5 czy 6 bramek strzelił.
Natomiast Paweł Brożek cały sezon gra równo.Co prawda nie strzela po 3,4 gole w meczu,ale każdy kto widział jakiś jego mecz w lidze to wie o co chodzi.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-03-2008 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #608
 
WoLaK napisał(a):Natomiast Paweł Brożek cały sezon gra równo.Co prawda nie strzela po 3,4 gole w meczu,ale każdy kto widział jakiś jego mecz w lidze to wie o co chodzi.

Ale Sikora też od początku sezonu,gra co najmniej dobrze,mało tego on już rundę wiosenną poprzedniego sezonu miał znakomitą.Po za tym,napastnik Groclinu jest w najlepszym wieku dla piłkarza,więc to już chyba ostatni dzwonek by dać mu szansę w reprezentacji,Brożek jest jednak trochę młodszy,i ma jeszcze troszkę czasu,zresztą uważam że obaj ci zawodnicy zasługują na powołanie do kadry,tym bardziej że w ataku to my nie mamy zbyt wielkiego bogactwa,i grzechem wydaje się być nie skorzystanie z dwóch najlepszych,polskich napastników Orange Ekstraklasy,ja nie mówię żeby oni od razu na Euro jechali,ale przynajmniej szansę w reprezentacji chyba wypadało by im dać.

CONCILIO ET LABORE
21-03-2008 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #609
 
Danny93 napisał(a):Ale Sikora też od początku sezonu,gra co najmniej dobrze,mało tego on już rundę wiosenną poprzedniego sezonu miał znakomitą.

Nie zaprzeczam,że gra dobrze.Chodzi mi o to,że głośno się o nim zrobiło jak w ostatnich 3 meczach wbił bodajże 5 czy 6 bramek.Widocznie aż tak dobrze nie grał,bo na towarzyskie mecz kadry nie był powoływany.Brożek i Zieńczuk byli.

Co do napastników to nie ma co się spodziewać rewolucji.Może góra jedno nazwisko się zmieni.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-03-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #610
 
WoLaK napisał(a):Brożek i Zieńczuk byli.

Niestety, nie pokazali za dużo, mimo że błyszczą w lidze. Takie są fakty.
21-03-2008 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #611
 
Pejter napisał(a):Niestety, nie pokazali za dużo, mimo że błyszczą w lidze. Takie są fakty.

To jest racja, ale przez to nie mozna juz na starcie skreslac Sikory. On ma prawo dostac szanse, bo wedlug mnie w pelni na nia zasluguje swoja postawa. To,ze Brozek i Zienczuk nic nie pokazali, nie znaczy, ze Sikora zrobi to samo.

Nic nie wspominałem o tym, żeby Sikorze nie dać szansy. Brożkowi i Zieńczukowi też jeszcze jak najbardziej można, ale na Euro już się raczej nie załapią. // P.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
21-03-2008 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #612
 
W poniedziałek zaczyna się zgrupowanie kadry przed meczem z USA [26 marca - red.]. Niektórych dziwi brak powołania dla Adriana Sikory...

Leo Beenhakker napisał(a):A wy znowu swoje. Jesienią wpychaliście mi do kadry Marka Zieńczuka i Dawida Jarkę. Teraz znowu Sikorę. Przyznam, że trochę mnie bawi łatwość, z jaką media kreują kolejnych reprezentantów. Wystarczy, że ktoś strzeli kilka bramek w lidze i już go chcecie (...) wysyłając powołania, nie kieruję się tylko aktualną formą zawodników, ale przede wszystkim ich potencjałem. Tego - w przeciwieństwie do formy - poprawić się nie da.

No to teraz chyba nie ma już nikt żadnych wątpliwości.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
22-03-2008 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #613
 
Leo widzę wyznaję tą samą zasadę co ja Smile tylko że mi akurat umiejetnosi Sikory do gustu całkiem przypadają Smile Brożek ? jakiś tam potencjał ma ale to facet bez charaktery, bez przysłowiowych jaj, on jest piłkarzem Wisły Kraków i jemu sie wszystko należy Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
22-03-2008 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #614
 
Robert Acquafresca - sprawa wydaje się być zamknięta. Robert po powołaniu do młodzieżówki Włoch na ME i Olimpiadę zadecydował, że będzie grał dla tamtejszej reprezentacji. Teoretycznie. Boniek mówi, że rozmawiał z Robertem i że to wcale nie jest jego ostateczna decyzja, co więcej, on wogóle nie podjął żadnej decyzji! Jest skłonny do gry w dla Polski, ale tylko i wyłącznie wtedy jeśli dostanie powołanie do pierwszej reprezentacji. Ma prawo do takich wypowiedzi, bo według mnie jest dużo lepszym zawodnikiem niż Boenish, który powiedział to samo. Tyle, że Niemiec-Polak zrobił z siebie samozwańczą gwiazdę. Ledwo wybił się z rezerw Werderu, zaliczył 2 czy 3 dobre występy w w pierwszym zespole, ale są lepsi od niego. A w przypadku Acquafresci to dla mnie jest to poważny błąd Beenhakkera. Zamiast samemu jechać obejrzeć zawodnika w meczu ligowy, to wysyła tam Dziekanowskiego. 'Dziekan' mówi, że to świetny zawodnik, a Leo mu nie wierzy i cały czas jest niepewny w sprawie Roberta. Boniek powiedział, że to zawodnik, który może załatwić, na jakieś 10 lat, problem wysuniętego, wysokiego napastnika w Polskiej kadrze. Szanuje Beenhakkera, ale w tej kwestii według mnie robi źle. Zawsze powtarza, że zależy mu na rozwoju młodych piłkarzy, a teraz powołuje Piszczka, który siedzi na ławce albo na trybunach w Berlińskiej Herthcie, zamiast pierwszoplanowej postaci Cagliari Calcio - Roberta Acquafresci. Zawsze zgadzam się z decyzjami Leo bo wiem, że to wielki autorytet i wspaniały trener, że facet zna się na rzeczy, ale teraz... żenada.
23-03-2008 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #615
 
A ja jestem bardzo ciekawy jak potoczy sie sprawa Ludovica Obraniaka, ktorego dziadkowie byli Polakami i on sam podobno chce grac dla nas. Jest zawodnikiem Lille i jest jednym z lepszych ofensywnych pomocnikow w Ligue 1. Moze grac tez po lewej stronie wiec bylby alternatywa dla Krzynowka.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
24-03-2008 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości